Як створити посилання на своєму блозі WordPress для посилення залучення

створити посилання для залучення

Коли люди потрапляють на ваш блог, вони зазвичай виконують одну з двох дій:


 1. Відмов відразу
 2. Починайте читати

Сьогодні я хочу зосередитись на цій другій дії, тому що хто починається читати – це на початку подорожі, над якою ви повинні взяти під контроль. Відвідувач, який читає якийсь текст на вашому сайті, сам по собі не пропонує нічого корисного – головне – скористатися цим початковим завданням і в кінцевому підсумку змусити відвідувача здійснити будь-яку основну бажану дію, яку ви бажаєте.

Є багато факторів (таких як дизайн та копія), які грають роль у визначенні того, наскільки зацікавлені ваші відвідувачі та яка ймовірність їх конверсії. Однак одним з надзвичайно впливових, але рідко обговорюваних факторів є просте гіперпосилання. Реальність полягає в тому, що посилання є надзвичайно потужними інструментами, і ігнорування найкращих практик щодо їх створення може призвести до того, що ваш блог функціонує як сито, з кожною дірою, що представляє собою посилання.

У цій публікації я хочу допомогти вам закреслити багато цих лунок. Дотримуючись наведених нижче порад, ви, швидше за все, побачите покращені коефіцієнти взаємодії та конверсії, а з менш відчутної точки зору ви також значно покращите досвід відвідувачів..

Як відформатувати свої посилання

Почнемо з абсолютних основ. Кожне посилання на вашому веб-сайті має бути чітко представлене як посилання – тобто його слід чітко відрізняти від іншого тексту на сторінці і повинно бути очевидним, що це посилання.

Ще в 90-х посилання були типово синіми та підкресленими, як це. Люди звикли до посилання, яке виглядає певним чином, і тому вони заплутаються, якщо їм протистоять підкреслений текст того ж кольору, що і основний текст або текст, який був іншого кольору, але не було підкреслено.

Хоча підкреслений синій текст все ще є повсюдним у нашій свідомості як посилання, гіперпосилання, які не підкреслені в наші дні, є звичайними і цілком прийнятними. Однак ви все ж повинні переконатися, що ваші посилання чітко виділяються. Не залишайте у користувача будь-якої плутанини щодо того, що є чи не є посиланням у будь-якій точці вашого веб-сайту. І хоча підкреслені посилання в наші дні майже не такі поширені, розумно не підкреслювати жодний текст на вашому веб-сайті як загальне правило, якщо це не посилання. Більшість людей все ще пов’язують підкреслений текст в Інтернеті з гіперпосиланнями, і як такий він повинен бути зарезервований лише для гіперпосилань. Якщо ви хочете підкреслити текст, використовуйте жирний шрифт, щоб виділити ключові фрази (напр., Це дійсно важливо), а курсив запропонувати перегин у звучанні слова (наприклад, я дійсно хочу, щоб ти прочитав це).

Текст якоря

Для тих із вас, хто цього не знає, текст прив’язки – це просто слова, які використовуються у посиланні, найпоширенішим з яких є “натисніть тут”. Текст прив’язки надзвичайно важливий з кількох причин (оптимізація пошукової системи WordPress є очевидним прикладом), але в цій публікації я хочу зосередитись на зручності використання, під якою я, по суті, маю на увазі простоту, з якою хтось може зрозуміти, до чого призводить посилання раніше вони натискають на нього.

Користувачі Інтернету здебільшого є досить кмітливими в наші дні, і тому вони не потребують, щоб їх руки тримали так само, як це робили 10-15 років тому. Більше не потрібно попередньо передрукувати кожне посилання з текстом прив’язки “натисніть тут” – натомість відвідувачеві набагато корисніше бути описовим, а набагато краще для “потоку” тексту інтуїтивно включати посилання. Наприклад, розглянемо два наступні тексти:

 1. Щоб дізнатися більше про нашу продукцію, натисніть тут.
 2. Дізнайтеся більше про нашу продукцію.

Другий текст прив’язки виділяється більше, його легше зрозуміти і легше натискати на нього. У двох словах, це набагато перевершує альтернативу “натисніть тут”. Ви завжди повинні прагнути включати контекстуально релевантний текст у свій блог.

З точки зору викладу, виглядає акуратніше, щоб виключити розділові знаки з тексту якоря. Крім того, важливо зберігати послідовність у тому, як виключаєте пунктуаційні знаки з тексту прив’язки, оскільки це зробить досвід користувача більш передбачуваним та приємнішим.

Заголовок тексту

По суті є два елементи, які описують посилання та допомагають користувачам вирішити, чи слід натискати на нього. Перший (і найважливіший) – текст прив’язки, але не слід ігнорувати значення тексту заголовка.

У більшості браузерів настільних текст посилання тексту тексту – це маленький спливаючий текст, який з’являється при наведенні курсору на посилання (для якого визначено текст заголовка):

Текст заголовка посилання

Якщо текст якоря містить контекст, текст заголовка надає уточнення. Наведений вище приклад є ідеальним – текст прив’язки та навколишній текст тіла спонукають нас до думки, що посилання призводить до чогось, що стосується (а) Якоба Нільсена та (б) його репутації “царя зручності використання” та тексту заголовка уточнює, що посилання призводить до біографії, розміщеної на певному веб-сайті. Не включати текст заголовка як прив’язний текст було б практично, але це корисна додаткова інформація.

Тому використовуйте текст заголовка, коли це підходить. Не завжди потрібно використовувати текст заголовка – наприклад, у ситуації, коли це повністю зрозуміло з тексту прив’язки, де посилання призведе. Ось два поширені приклади саме цього:

У своєму останньому дописі на WPExplorer, “Періодична таблиця плагінів WordPress (і” Моя топ 5 “), я перерахував свої 5 найкращих плагінів із 108 найбільш завантажених на WordPress.org.

Текст прив’язки першого посилання включає заголовок публікації, з якою посилається. Текст прив’язки другого посилання містить назву веб-сайту, на який він посилається. У будь-якому випадку, немає ніякої реальної користі в тому, щоб повторити текст прив’язки як текст заголовка або включити те, що, швидше за все, буде зайвою інформацією як текст заголовка.

Якщо ви хочете отримати додаткові приклади ефективного використання заголовного тексту, просто наведіть курсор на кожне посилання в цій публікації. У деяких немає тексту заголовка (і повинно бути зрозуміло чому), а в інших.

Відкриття Windows у нових вкладках (або ні)

Що стосується зручності використання Інтернету, я виявив, що питання про те, чи відкривати посилання на нових вкладках, часто викликає суперечки. Розглядаючи проблему з великої довжини, моя точка зору полягає в наступному: чи слід відкривати посилання на новій вкладці, повністю залежить від посилання.

Дозвольте мені пояснити мою точку зору, попросивши вас розглянути, яке значення є у відкритті посилання на новій вкладці. Якщо посилання відкриється на новій вкладці, веб-сторінка, на якій був спочатку користувач, залишається відкритою, а екран залишається на останньому місці на сторінці. Тому, якщо у вас є підстави вважати, що хтось, можливо, захоче вивчити посилання на вашому блозі, але повернутися, коли вони закінчать їх перенаправлення, слід відкрити це посилання на новій вкладці.

З іншого боку, якщо ви вважаєте, що певне посилання є чітким маршрутом від існуючої сторінки, має сенс відкрити це посилання на тій самій вкладці.

Щоб навести приклади того, які посилання слід відкривати на існуючих чи нових вкладках, давайте ще раз подивимось на приклад тексту тексту заголовка, який я використав вище:

У своєму останньому дописі на WPExplorer, “Періодична таблиця плагінів WordPress (і” Моя топ 5 “), я перерахував свої 5 найкращих плагінів із 108 найбільш завантажених на WordPress.org.

Обидва ці посилання відкриваються в нових вкладках. Чому? Оскільки вони обидва представляють тимчасове відхилення від цієї публікації – посилання, які ви можете вибрати для дослідження, перш ніж повернутися, щоб прочитати решту цієї публікації. Ви можете схоже не вирішити їх взагалі. У будь-якому випадку вони відкриваються на нових вкладках, щоб ви могли легко повернутися до цієї публікації, коли будете готові.

Тепер подивіться на таке зображення:

Скріншот попереднього повідомлення

Це скріншот у нижній частині недавньої публікації WPExplorer, наприкінці розділу коментарів. Посилання в правій нижній частині сторінки має відкритися на існуючій вкладці. Чому? Оскільки користувач дійшов до кінця сторінки і, як такий, швидше за все, перетравив вміст існуючої публікації і готовий рухатися далі. Це лише один приклад – посилання, які слід відкрити на існуючій вкладці, насправді можуть бути в будь-якій позиції на сайті. Інші посилання, які слід відкрити на існуючих вкладках, включають елементи навігації (верхній рядок навігації або список категорій тощо) та заклики до дії (наприклад, вікно підписки на розсилку).

Один із популярних аргументів проти такого підходу полягає в тому, що вибір того, чи потрібно відкривати нову вкладку, слід залишити користувачеві. В ідеальному світі це було б так, але це дві причини:

 1. Не всі користувачі достатньо кмітливі, щоб відкривати посилання на нових вкладках, коли їм це доречно.
 2. Навіть дотепний користувач може помилково відкрити посилання на існуючій вкладці, коли було б краще, щоб вони відкрили її в новій вкладці.

Це приблизно все, що я маю сказати на тему посилань – якщо ви впровадите вищевказані вказівки на своєму блозі, я впевнений, що ви побачите стрибок популярних показників взаємодії, таких як час на сайті, показник відмов та середня кількість дій на відвідувача. Мало того, але відвідувачі вашого сайту будуть користуватися набагато інтуїтивнішим інтерфейсом користувача у вигляді чітко позначених і описаних посилань, які спрямовують їх належним чином..

Головне – завжди пам’ятати відвідувача про те, щоб зробити досвід перегляду вашого сайту радістю завжди повинен бути головним пріоритетом. Не приймайте ярлики, такі як сліпо відкривати всі посилання на нових вкладках або поспішати так, як ви форматуєте посилання – працюйте, щоб допомогти користувачеві (а не засмучувати їх), і ви отримаєте винагороду.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map