Як створити партнерський веб-сайт за допомогою WordPress

Хочете заробити трохи грошей? Звичайно, ви. Хто ні? А ви знаєте, яка найкраща частина? Ви можете зробити вбивство за допомогою WordPress, як ми вже бачили в недавньому минулому. Сьогодні ми створимо вам афілійований сайт, тож ви можете заздалегідь зробити якийсь мула і купити пляжні будинки, Ферраріс та твори. Все це для вас, просто щоб ви могли дізнатися щось нове і жити великим, тому що ви цього заслуговуєте.


Світ належить тобі. – Шрам

Точніше, ми створимо сайт з перегляду продуктів за допомогою платформи, яку ми так любимо і бережемо. Це тому, що існують різні типи партнерських сайтів, як ми побачимо за мить. Ми озброїмо вас; дати вам кожен інструмент та ресурс, необхідний для перетворення вашої мрії в реальність.

Ви заробляєте гроші на своєму афілійованому сайті за умови, що ви готові докласти необхідних зусиль. Звичайно, ви нічого не можете дістати. Отож, дивись нам у розділі коментарів наприкінці. Якщо не вийти з дороги, схопіться за ремінь безпеки, це вся педаль до металу.

Тип партнерських веб-сайтів

Ви можете дотримуватися кількох шляхів у своєму дочірньому бізнесі на базі WordPress. Хоча я постараюся зберегти цю посаду загальною, цей розділ має намір допомогти вам у виборі найкращого веб-сайту для партнерів. Ось і ми.

Щоденні пропозиції

Якщо ви можете укладати угоди з місцевим бізнесом, щоб отримати ваші користувачі великі знижки, ви можете розіграти величезну суму в комісіях. Інтернет є насиченим веб-сайтами щоденних угод, тому що їх досить легко створити, а бізнес-модель є досить простою. Чим більше угод ви відмовляєте, тим більша кількість партнерської комісії. Ви можете подавати рекламу збоку, щоб доповнити свій дохід.

Значна частина роботи обертається навколо збору угод від підприємств та виробників, які можуть надати величезні знижки, які стимулюють користувачів купувати речі, які навіть не потрібні. Ви можете отримати десь від 30% до 50% від кожного продажу, який ви просуваєте. Хороший приклад – це Групон,хоча є тонни більше.

купон-угод-wordpress-тема

Простий спосіб підготувати ваш веб-сайт купонів та скоріше скористатися заздалегідь розробленою темою купона, як темою Kupon WordPress. Ця тема містить все необхідне для вашого щоденного сайту, як-от подання передових пропозицій, прості варіанти, зворотний відлік купонів, соціальна інтеграція та багато іншого.

woocommerce-coupon-countdown-плагін

Якщо у вас вже є тема, яка вам подобається, то плагін може стати вашою найкращою ставкою. Додайте купони для магазину WooCommerce за допомогою плагіна WooCommerce Coupons Countdown WordPress. Це швидкий і простий спосіб додати спеціальні купони на будь-який веб-сайт електронної комерції WooCommerce.

магічні-wp-купони

Хочете почати з безкоштовного варіанту? Чарівні купони WP Lite це безкоштовний плагін WordPress, який дає вам змогу додавати основні купони за допомогою системи лічильників кліків, лайків та не любить та можливість завантажувати нові шаблони купонів..

Сайти порівняння цін

Сайти порівняння цін зазвичай показують вам товар та його ціну в різних магазинах. Зазвичай вони містять огляди продуктів, які подають користувачі, які складають основну частину їх вмісту. Як сайт порівняння цін заробляє гроші? Ви заробляєте комісію, коли користувач натискає посилання та відвідує сайт продавця. Ви також можете продати рекламний простір.

wp-порівняння-ціна-порівняння-wordpress-тема

Додайте свої відгуки (та афілійовані посилання), використовуючи Тему Порівняння WordPress. Це прекрасний варіант для обміну улюбленими продуктами та послугами з читачами, використовуючи зручні для читання таблиці порівняння з логотипами, датами, цінами та ін..

плагін-порівняння-таблиця-плагін

Плагін Go-Respovable Pricing & Compare WordPress ідеально підходить для створення таблиць порівняння практично нічого. Додайте зображення, відео, списки функцій, піктограми та багато іншого, щоб допомогти читачам вирішити, який варіант найкраще підходить для них. Площа таблиць цін – прекрасний спосіб порівняння та порівняння подібних пропозицій (наприклад, хостинг або тематичні пакети).

woocommerce-порівняти-товари

Якщо два варіанти преміювання не у вашому бюджеті, WooCommerce Порівняйте продукти безкоштовний плагін WordPress це простий спосіб додати порівняння товарів до вашого магазину WooCommerce.

Сайти з переглядом продуктів

Сьогодні ми світимо світло на цій ділянці. На сайтах з оглядом продуктів розміщуються відгуки експертів щодо продуктів, які ви використовували або тестували. Ви також можете вітати відгуки користувачів, які раніше використовували цей продукт, щоб збагатити ваш вміст. Ви заробляєте партнерську комісію, коли користувач, якого ви звертаєтесь до продавця, здійснює покупку або виконує будь-яку іншу бажану дію.

thereview-ratings-reviews-wordpress-тема

Тема «Огляд WordPress» – це стильна тема журналу з оглядом, яка дозволяє легко читачам залишити свої оцінки на додаток до ваших. Таким чином відвідувачі вашого сайту можуть бути впевнені в рейтингах і сподіваємось натиснути на ці партнерські посилання.

taqyeem-ratings-reviews-плагін

Якщо ви хочете додати відгуки на свій поточний сайт, тоді перегляньте плагін Taqyeem Ratings & Reviews WordPress. Цей плагін, здавалося б, не може робити з його необмеженими кольорами, необмеженими критеріями огляду, спеціальними шрифтами та кількома стилями огляду.

wp-огляд продукту

Дивовижний безкоштовний варіант – це Огляд продукту WP безкоштовний плагін WordPress який постачається з надійними опціями для безкоштовного плагіна. Ви можете додати спеціальні піктограми огляду, настроювані кольори, можливості про-con та навіть функцію попереднього завантаження.

* * *

Зрештою, афілійований маркетинг – це все про те, щоб рекламувати чужі продукти та заробляти комісію. Це, безумовно, усуває виснажливий процес розробки продукту, тобто ви можете легко створити свій сайт і почати заробляти через пару місяців. Це також означає, що у вас є більше часу, щоб зосередитися на розробці контенту та маркетингу.

Якщо ви хочете створити партнерську програму замість цього, знаєте, для просування своїх продуктів, ознайомтеся з нашим посібником з найкращих плагінів партнерської програми..

Навіщо використовувати WordPress

Очевидно, що WordPress прекрасний, але є багато інших причин, чому навіть великі бренди використовують і люблять WordPress. Ми просто торкнемось деяких причин, чому ви повинні використовувати WordPress для влаштування вашого партнерського веб-сайту.

Легко та універсально

Для початку WordPress легко налаштувати, вивчити та використовувати. Хоча навички кодування можуть бути корисними раз у раз, вам не потрібно ніяких знань з кодування, щоб створити партнерський веб-сайт з WordPress. Вам просто потрібні потрібна тема WordPress та плагіни, і ви налаштовані. Крім того, легко доступні теми WordPress, плагіни, додатки, сценарії та розширення роблять WordPress цілком універсальною платформою.

Шукаю дружню

WordPress – це зручна для пошукових систем система, побудована на чистому коді та дотриманні кращих веб-стандартів – все це приваблювало пошукові системи. Я маю на увазі, що Google та любителі люблять блоги WordPress, і якщо ви зможете інтегрувати розділ блогу до свого оглядового сайту, ви можете легко набрати кращі рейтинги та збільшити кількість конверсій.

Цінний блог також сприятиме довірі користувачів, саме тієї якості, яка вам потрібна для того, щоб комісії збиралися, збільшувались та збільшувались. Ви можете додатково підсилити свій SEO, подавши свій сайт в Google і використовуючи такі плагіни Йоаст SEO.

Легко інтегруйте рекламу

Використовуючи віджети, ви можете легко інтегрувати рекламу у ваш партнерський веб-сайт на базі WordPress, максимізуючи ваш потенціал заробітку. Просто вставте HTML-код реклами в Текст віджет і розміщуйте його куди завгодно залежно від вашої теми. Деякі теми мають спеціалізовані області оголошень у заголовку серед інших місць.

Відмінна підтримка

Мало (якщо такі є) системи управління вмістом можуть порівнювати WordPress з точки зору спільності. У WordPress є велика спільнота навколо нього. Ця спільнота є чудовим джерелом безкоштовної та оптимістичної підтримки, яка вам знадобиться під час створення вашого партнерського бізнесу.

Від блогерів, консультантів, колег, розробників та експертів серед інших, ви будете мати найкращу підтримку, про яку ви могли мріяти.

Для цього давайте створимо партнерський веб-сайт за допомогою WordPress. Спершу все, що вам знадобиться?

Що тобі потрібно

перехід на новий-wordpress-хост

 • Найкращий хостинг для WordPress – Ваш партнерський сайт повинен бути надшвидким для хорошого користувацького досвіду. Вам не потрібні простої під час повторення, і ви точно не хочете втрачати свій сайт хакером. Крім того, вам потрібно достатньо ресурсів сервера, коли ваш сайт росте. Як вибрати найкращий хостинг для WordPress. Якщо вам потрібно швидко виправити, ми рекомендуємо WPEngine серед цих інших найкращих хостів WordPress.
 • Ім’я домену – зробіть його коротким (максимум 3 слова) та запам’ятовуючим. Думайте про велике та глибоке майбутнє. Зробіть це смішним, якщо можете, просто не переходьте за борт. Будьте креативні, і коли ви будете готові, я купую всі свої домени у Namecheap.
 • Відмінна тема WordPress – Виберіть універсальну, бажано багатоцільову тему, завдяки якій ваші відгуки будуть виділятися. Якщо ви думаєте про тему Total WordPress, ви на правильному шляху.
 • Ніша – Виберіть приємне, в якому ви захоплені або знаєте. Ви витратите багато часу, працюючи в цій ніші, так що краще буде приємно. Ви просуватимете товари в цій ніші, а хлопці, яких ви будете продавати, цінують пристрасть.
 • Досить чудовий контент – Чого насправді достатньо вмісту? Публікуйте огляди та вміст блогу безперервно. [Простіше сказати, ніж зробити]
 • Терпіння – це чеснота

Як створити партнерський веб-сайт за допомогою WordPress

Тепер, коли ми покрили реквізити, давайте насправді створити той партнерський сайт, про який ми говоримо з першого абзацу. Почнемо з найбільш очевидного моменту.

1. Налаштування партнерського сайту WordPress

Налаштування партнерського сайту так само, як і налаштування типового сайту WordPress. Оскільки вам потрібні ваші користувачі, щоб довіряти вашим відгукам, щоб ви могли продовжувати заробляти на них комісії, вам доведеться трохи подумати і витратити час на свій сайт огляду товару. Ви просто не можете випадково плескати сайт і розраховувати на перемогу.

Неважливо, які продукти ви будете переглядати та рекламувати, WordPress має широкий спектр тем та плагінів, які допоможуть вам створити сайт професійного огляду за один раз. Оскільки теми WordPress легко налаштувати, вам навіть не потрібно використовувати спеціалізовану тему в стилі огляду, хоча це буде великим стрибком у правильному напрямку.

Окрім того, налаштування вашого оглядового сайту передбачає вибір правильного хостингу WordPress, встановлення, а також налаштування WordPress, тем та плагінів. Настільки ж просто, як A, B, C.

Встановити WordPress – це проста селянська робота; багато веб-хостів пропонують інсталяторів одним клацанням миші, які роблять вашу роботу блаженством. Вперед та придбайте хостинг бонафіду з нашого добре підготовленого списку веб-хостів та встановіть WordPress у свій домен. Додайте тему (таку як Total або Free) та налаштуйте свої плагіни (детальніше про це за мить).

Є також кілька чудових тем для огляду WordPress, тому не стримуйтеся; сміливо йдіть із рішенням, яке працює для вас. Ми вище поділилися чудовими прикладами, але насправді в Інтернеті є багато інших. Після встановлення вашого сайту WordPress настав час приступити до створення дивовижного контенту. Але спочатку кілька покажчиків.

2. Вибирайте свої продукти та належним чином афілійованих партнерів

Якщо ваше серце в ньому, немає нічого поганого в рекламі продуктів, дешевих від бруду. Єдиний мінус – вам доведеться конвертувати набагато більше людей, щоб отримати значний прибуток від вашого партнерського підприємства.

Подумайте про це, якщо ви отримуєте 10% від кожного проданого вами $ 10, вам доведеться конвертувати 1000 людей, щоб заробляти 1000 доларів на місяць. Якщо, з іншого боку, ви отримуєте 10% від кожного продажу в 1000 доларів, для отримання 1000 доларів на місяць вам знадобиться лише 10 конверсій. Подивіться, куди я йду з цим?

Той самий випадок стосується партнерських партнерів, також програм, для яких ви йдете. Я уникатиму партнерську програму, яка пропонує, скажімо, 10% від кожного продажу на користь хлопців, які пропонують 50%, зберігаючи всі інші фактори, включаючи ціну, постійну.

Хочете рекламувати камери через ваш блог фотографій / огляд? Спочатку ознайомтеся з парою роздрібних продавців камер і виберіть лише найкращі партнерські програми. Чи сприятливі їх умови? Чи виплата є достатньо великою, щоб підтримувати ваш партнерський бізнес? Вони пропонують широкий асортимент продукції? Чи мають вони добру репутацію на ринку? Чи є їх партнерська програма успішною? Як вони ставляться до своїх існуючих філій? Це лише деякі фактори, які слід враховувати при виборі продуктів та партнерів для просування.

Пам’ятайте, якщо ви рекламуєте сором’язливі продукти просто для того, щоб випити комісію у своїх користувачів, імідж вашої марки зазнає тяжкої ваги нахабства. Ви вийдете з бізнесу швидше, ніж зможете його створити.

Очевидно, і ми вже згадували про це, вам слід дотримуватися своєї пристрасті, особливо якщо ви будете писати вміст самостійно. Якщо вам потрібно нагадати, ви будете писати людям, які цікавляться продуктами, які ви рекламуєте – іншим ентузіастам ніші, як стверджує Шаун Квартон. Якщо ви не захоплюєтеся продуктами, які рекламуєте, але працюєте в бізнесі, оскільки ніша прибуткова, ентузіастів “…побачить прямо через безжиттєвий, не натхненний контент.”

Все ж у цьому захопленні та контентному бізнесі продукти, які ви, в кінцевому рахунку, рекламуєте, повинні пов’язувати ваш вміст. Ви просто не можете говорити про телевізори, а потім розвертатись та просувати добрива. Це гидота у світі контент-маркетингу.

Переходячи далі, не ігноруйте періодичні комісії, такі підписки, які сплачують комісії кожного разу, коли абонент натискає кнопку поновлення. Вони можуть бути чудовим джерелом постійного пасивного доходу, який потребує невеликих зусиль для створення.

3. Додайте безліч високоякісного контенту

набір ноутбуків-блогерів

Зміст є, і ви, мабуть, чули це мільйон разів раніше, король. Ви можете продати пекло з вашого оглядового сайту, як Божевільний чоловік, але якщо у вас немає такого вмісту, який користувачі переходять за посиланнями, і насправді купуючи, ти нікуди не їдеш.

Як залучити більше трафіку на ваш сайт WordPress, ми обговорили, чому висока якість має вирішальне значення. Незалежно від того, чи пишете ви огляди чи публікації в блогах, ваш вміст повинен бути найвищого калібру – або принаймні кращим, ніж ваш конкурент. Ви повинні поглянути, щоб додати цінність для процесу прийняття рішення користувачем.

Ваш вміст повинен містити всі відповіді, які читачеві потрібно зробити, щоб зробити покупку. Подивіться, що робить ваша конкуренція, і пройдіть милю далі. Ваш партнерський сайт повинен бути останнім ресурсом, який відвідує покупець, перш ніж витрачати зелені.

Проведіть дослідження ключових слів, щоб визначити, що шукають користувачі. Використовуйте свій вміст для вирішення больових точок користувача, і ви створили основу сталого бізнесу. Зрештою, ви заробляєте лише тоді, коли вирішуєте проблему для своїх користувачів. І на партнерському сайті ви просто показуєте їм, чому саме продукт, який ви рекомендуєте, – це рішення, яке їм потрібно. Не може бути легше від цього.

Підказка: Якісний (цінний, релевантний, свіжий) контент вселяє довіру вашим читачам.

Зберігайте свій вміст свіжим, тому що – несвіжий просто поганий. Слідкуйте за тенденціями у своїй ніші, і ви завжди будете їздити за хвилею, а не за нею слідувати. Чи пропонуються святкові пропозиції? Відмінна новина, орієнтована на ніші, яка може стати чудовою публікацією в блозі? Торкніться цього і залишайтеся попереду конкуренції. Такі інструменти, як Google Alerts і Google Trends серед інших може бути корисним у цьому починанні.

Додайте багато вмісту – десять публікацій у блозі та п’ять відгуків не допоможуть вам придбати поїздку в Діснейленд. Вам потрібно багато трафіку та кращі SEO-рейтинги, і єдиний спосіб отримати обидва – це послідовно публікувати якісний вміст. Примітка: Чим більше вмісту, тим більше можливостей у вас розміщувати свої партнерські посилання. Це правильно, ви можете розміщувати посилання в публікаціях блогу, сторінках, оглядах, тематичних дослідженнях, інтерв’ю, подкастів та відео серед інших.

Загалом, ви повинні намагатися публікувати професійно представлені відгуки. Push послідовно кладіть якісний вміст. Ну, до речі, не забудьте внести всі ці деталі у свій бізнес-план. Вибачте, що раніше про це не згадували. Вам потрібен бізнес-план; кожен бізнес потребує стратегії.

4. Рекламуйте свій партнерський веб-сайт WordPress

Поряд із публікацією високоякісного контенту, потрібно докладати зусиль у просуванні свого сайту. Зробіть усе, що у вас є, щоб залучити відвідувачів, просто переконайтесь, що ваша тактика є законною, або ви злитеся на сподобання Google і отримаєте поганий представник. Рекламуйте свій веб-сайт і в Інтернеті, і в автономному режимі – продайте його на біг. Ось як залучити більше трафіку на ваш сайт WordPress, щоб розпочати роботу.

5. Контролюйте свою ефективність

Навіть при найкращому плані вам потрібно залишатись гнучкими та відповідно адаптуватися під час створення вашого партнерського бізнесу WordPress. Ви постійно розвиваєтесь, перш ніж завдати удару по золоту. Перш ніж знайти ідеальну формулу, вам потрібно буде кілька разів змінити тактику та стратегію. Це неминуче.

Таким чином, вам потрібно стежити за роботою свого сайту та керувати ним. Потрібно експериментувати з різними типами вмісту та усунути продукти, які працюють погано. Такі інструменти, як ахрефи і Google Analytics серед інших пропонуємо вам багато розуміння вашого бізнесу.

Інструменти та ресурси для вашого сайту WordPress Відгуки

Інструменти, які ви в кінцевому підсумку використовуєте для створення вашого партнерського сайту WordPress, повністю залежать від потреб вашого бізнесу. Однак ось список інструментів загального користування, які знадобляться під час створення наступного великого партнерського сайту:

 • iThemes Security – Збільшити вашу безпеку в десять разів. Розглянемо також використання HTTPS. Прочитайте інші заходи безпеки WordPress
 • Рішення для резервного копіювання WordPress – дає вам спокій, знаючи, що ви можете легко відновити сайт, якщо щось піде не так
 • Йоаст SEO – Найкращий плагін WordPress SEO на мій погляд
 • Google Analytics для WordPress – Вам потрібно відслідковувати свою статистику, щоб ви могли вдосконалюватись
 • До побачення Captcha – Ловіть спам-ботів автоматично, перш ніж вони почнуть ваші відгуки. Не дратує капчу теж!
 • Акісмет – Це популярний і потужний плагін боротьби зі спамом
 • Найкращі плагіни соціальних медіа для WordPress
 • Гарне посилання тому що вам потрібно скоротити та замаскувати вихідні партнерські посилання
 • Огляд WP – Створюйте дивовижні оглядові повідомлення та резюме
 • AzonPress – Привіт філії Amazon
 • W3 Загальний кеш – Швидкість сайту – сьогодні чинник рейтингу Google. Ваша філія WordPress має завантажуватись надшвидко, тому скажіть “так” у плагіні кешування вже

Популярні партнерські програми

Фінальні думки

Створення прибуткового афілійованого веб-сайту WordPress вимагає часу та зусиль, тому не варто сподіватися на вбивство протягом ночі. Це не швидка розбагатіння, це підприємство, яке виграє від усієї ділової привабливості, яку ви маєте.

Загалом, створити партнерський веб-сайт WordPress та повернути здоровий прибуток. Багато сайтів в Інтернеті залежать і процвітають на комісіях, так що так, це життєздатна бізнес-модель. Просто грайте в карти правильно і проявляйте терпіння. Стань акулою і розумно вкладай свої ресурси. До наступного разу пам’ятайте, що спаринг – це тренування. Ось ваш успіх!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map