Як створити користувацьку сторінку 404 в WordPress

Без сумніву, більшість користувачів Інтернету відсторонені надто знайомими 404 Сторінка не знайдена повідомлення про помилку. Цілком ймовірно, що вас придушили цим набридливим повідомленням принаймні один раз у цьому місяці, коли ви натиснули перерване посилання.


Помилка 404 – це стандартна відповідь HTTP на запит веб-сторінки, яку сервер не зміг виконати з різних причин. За замовчуванням повідомлення про помилку відображається як звичайний текст на білому тлі. Якщо ви ненавидите це сирне повідомлення, ви не хочете піддавати відвідувачам свого веб-сайту, щоб вони його також бачили. То чому б не зробити його менш дратівливим через користувацьке повідомлення?

У цьому підручнику я проведу вас по кроках створення користувацького Сторінку не знайдено повідомлення, щоб відвідувачі вашого веб-сайту були менш роздратовані, коли вони потрапляли в порожню. По-перше, давайте краще зрозуміти, чому ви можете потрапити на порожню, намагаючись отримати доступ до веб-сторінки.

Contents

Як і чому 404 Сторінка не знайдена Помилки трапляються

Коли ви натискаєте на посилання та отримуєте помилку 404, це означає, що ваш запит на сторінку до сервера був успішним, але конкретна сторінка, до якої ви намагалися отримати доступ, сервер не знайшов. Причин для цього багато.

Наприклад, якщо веб-сторінку, до якої посилалося з’єднання, було видалено, відобразиться помилка 404. Типовий сценарій, що призводить до цього, – це коли застаріла сторінка, яка містила популярний вміст, видаляється, але вона мала багато посилань, що вказують на неї з інших веб-сайтів. Великі веб-сайти з новинами, ймовірно, є винуватцями цього, якщо адміністратори сайтів не вживають запобіжних заходів для запобігання відсутності посилань на сторінку.

Помилка сторінки 404 може також статися, якщо запитувана сторінка була перенесена на нове доменне ім’я. Якщо проблема пов’язана з сервером (сервер не працює або з якоїсь причини недоступний), ви можете отримати помилку DNS. Брандмауери, фільтри вмісту та інші форми блокування вмісту можуть також спричинити непрацюючі посилання.

Підсумок порушений, посилання – це звичайне явище в Інтернеті. Власники веб-сайтів або адміністратори вирішують зробити цей досвід більш приємним для користувачів. Пам’ятайте, що користувачі Інтернету, як правило, нетерплячі при пошуку інформації на веб-сайті. Користувач не витрачає часу на пошук іншого веб-сайту, щоб отримати те, що хоче, якщо все, що вони знайшли на вашому, було очевидною, дратівливою помилкою 404.

Повідомлення про помилку, сприятливе для користувача

Як я вже згадував, більшість веб-серверів створені для повернення основної сторінки 404 помилок, яка відображає вибаченняа короткий опис, чому ви не мали доступу до запитуваної сторінки. У деяких випадках вам також може бути надано посилання на електронний лист веб-майстра (якщо вам потрібна додаткова технічна підтримка) або посилання на пошукову систему, щоб продовжити пошук.

Хоча це повідомлення про помилку за замовчуванням є ввічливим, воно є цілком простим і, як правило, відключенням для більшості відвідувачів веб-сайту. Ось чому серйозні веб-майстри налаштовують це повідомлення, щоб відвідувачі, які потрапили на заготовки, побачили більш зручну (і менш дратівливу) сторінку 404 помилок.

Усі теми за замовчуванням, що постачаються з WordPress, мають базовий шаблон сторінки 404 помилок 404.php. Звичайно, цей шаблон за замовчуванням працює ідеально, але швидше за все, він не говорить про те, що ви хочете сказати своїм відвідувачам. На щастя, налаштування повідомлення в шаблоні – це легкий вітер. Просто відкрийте шаблон сторінки в редакторі коду та змініть текст повідомлення на власний. Збережіть зміни після.

Структура шаблона сторінки помилок за замовчуванням, що постачається разом із Двадцять тринадцять Тема складається з тегів для відображення заголовка, нижнього колонтитулу та рядка пошуку. Ось як це виглядає в дії (просто введіть підроблену адресу сторінки в адресному рядку веб-переглядача):

Двадцять тринадцять 404 стор

Якщо вивчити код шаблону сторінки 404, ви помітите заголовок сторінки Не знайдено в межах

тег заголовка разом із a функція, яка фактично відображає результат на сторінці. Це те, що ви хочете спочатку відредагувати під час налаштування сторінки 404. Тоді ви можете продовжити і додати більш зручний текст у

і

теги під ним. Зауважте, що ви можете або не можете змінити Не знайдено заголовок, але в цілому добре розмістити власну рубрику, яка не дратує відвідувачів, а також спеціальний текст у параграфах.

Ви також можете помітити, що заголовок з’являється всередині величезного 404 номер на сторінці. Коли ви зробите огляд сторінки вашої сторінки помилок за допомогою Firebug, ви побачите, що величезна 404 вставляється псевдоелементом (.error404 .page-title: раніше). Тож відкрийте 404.php шаблон і замініть текст за замовчуванням у

,

, і

теги до того, що ви хочете повідомити своїм відвідувачам. Також відредагуйте вищезгаданий псевдоелемент на свій смак або видаліть його (прокоментуйте це у таблиці стилів). Я змінив своє на це:

Двадцять тринадцять на замовлення 404 сторінки

Хоча ви можете сказати що завгодно прямо своїм відвідувачам тут, завжди добре робити це коротко і мило. Також спробуйте сказати або вкажіть відвідувача на те, що вони, можливо, шукали в першу чергу. І це майже все, що потрібно зробити, щоб зробити вашу сторінку 404 більш зручною для користувачів. Перегляньте сторінку, а потім змініть стилі, як вважаєте за потрібне.

Крім того, залежно від теми WordPress, яку ви використовуєте розробник, можливо, була включена спеціальна підтримка 404 сторінок. У нашій загальній темі WordPress ми вбудували в користувацький варіант теми 404 сторінки, який полегшує додавання користувацького перенаправлення 404 або спеціального заголовка сторінки та вмісту прямо на інформаційній панелі WordPress..

Знімок екрана користувальницького редактора сторінок 404 усього

Приклад загальної теми WordPRess 404 на сторінці

The .Файл htaccess Де відбувається магія

Після налаштування 404.php, що залишилося, це WordPress відобразить його, коли ситуація підходить – коли він не може знайти конкретну сторінку. Це процес за замовчуванням. Однак бувають випадки, коли веб-сервер може зіткнутися з проблемами, перш ніж WordPress про них усвідомлює, це означає, що відвідувачі можуть не мати доступу до деяких сторінок. У цьому випадку вам потрібно переконатися, що веб-сервер може перенаправити їх на вашу сторінку 404.php, і саме тут .htcaccess файл входить.

The .htcaccess файл знаходиться в кореневій папці вашої установки WordPress. У випадку з WordPress, він генерується автоматично, коли ви змінюєте структуру постійної посилання з типової. Все, що вам потрібно зробити, щоб сервер знайшов вашу власну сторінку 404, це додати один файл до цього файлу:

ErrorDocument 404 /index.php?error=404

Як ви бачите, цей URL запускається в корені (/), тобто для використання цього формату URL ваша установка WordPress повинна знаходитися в корені вашого сервера. В іншому випадку, якщо WordPress встановлений у підкаталозі, шлях перенаправлення має бути таким:

ErrorDocument 404 /yourfolder/index.php?error=404

Таким чином, навіть якщо ви зміните свою тему, index.php завжди буде викликати потрібний файл 404 для вашої нової теми.

Підведенню

Читаючи цей швидкий підручник, тепер можна сподіватися створити користувальницьку сторінку 404, доповнену користувацьким повідомленням. Ви також можете налаштувати .htcaccess файл, щоб гарантувати, що відвідувачі вашого веб-сайту завжди будуть перенаправлені сервером на правильну сторінку 404 у випадках, коли WordPress не в змозі або при зміні теми.

Якщо ви хочете залучити лояльних відвідувачів, які завжди будуть повертатися на ваш веб-сайт, важливо налаштувати свою сторінку 404 з менш дратівливим повідомленням. І звичайно, спроба обмежити кількість разів відвідувач навіть приземляється на 404-й сторінці – це також гарна ідея.

Чи є у вас чудові ідеї для користувацького повідомлення 404? Що ви зараз використовуєте на своїй сторінці 404? Я хотів би почути ваші ідеї в коментарях нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map