Як створити Інтернет-портфоліо з WordPress

Складання портфоліо важливо для студентів, які претендують на певні програми або готові розпочати свою кар’єру. Багато роботодавців або клієнтів (або університетів, якщо це стосується шкільної програми) запитують проби роботи як частину процесу найму (або прийняття), оскільки це спосіб, щоб вони побачили, що ви здатні робити, і тип роботи, яку ви робив раніше. Портфоліо – це найкращий спосіб представити ці зразки та підготувати їх до показу.


У цій статті ми зупинимось на перевагах створення портфоліо та використання WordPress для створення портфелів, які дозволять досягти успіху у пошуку роботи. Тож давайте почнемо!

Навіщо мати онлайн-портфоліо?

З розвитком технологій та майже всіма користувачами, які користуються Інтернетом, все більше студентів зберігають електронні копії своїх портфелів в Інтернеті та навіть створюють веб-сайти для розміщення їх. Використання онлайн-портфоліо може полегшити вам справи, коли ви розпочинаєте свою кар’єру:

 • Інтернет-портфелі стають частиною вашої загальної присутності в Інтернеті, особливо якщо ви включите посилання у свої профілі соціальних медіа, щоб потенційні роботодавці, клієнти чи клієнти могли легко знайти вашу роботу, коли вони шукають вас.
 • Надати посилання на свій сайт легко, і вам не потрібно турбуватися про розміри файлів для вкладень електронної пошти або надсилання великого факсу.
 • Ви можете включити посилання у своє резюме, тому менеджери з найму точно знають, де вони можуть знайти вашу роботу.

Наявність онлайн-портфоліо також показує потенційним роботодавцям, що ви можете використовувати принаймні одну систему управління контентом та ознайомлені з тим, як працюють веб-сайти. У той час, коли люди різного віку та набору навичок шукають роботу, це може дати вам перевагу перед іншими претендентами.

Початок роботи з WordPress

Використання WordPress для створення вашого онлайн-портфоліо досить просто. Якщо у вас вже є обліковий запис у WordPress.com, подумайте про перехід (або принаймні додавання нового веб-сайту) на власний розміщений WordPress.org – це набагато більш універсально з точки зору налаштування, і ви будете мати набагато більший контроль над тим, як ваш сайт виглядає і працює.

Навіть якщо ви абсолютно новачок у WordPress, радимо почати із самостійного хостингу. Є невеликий щомісячний плата за хостинг та щорічна плата за реєстрацію домену, але додаткові витрати та відповідальність варто мати повний контроль над вашим портфоліо. Також є бонусний аспект: реєстрація вашого доменного імені означає, що у вас не буде піддомену .wordpress.com, тому ваша веб-адреса буде виглядати більш професійно.

Вартість може стати величезним фактором для студентів, тому, досліджуючи компанії, що займаються хостингом, перевірте, чи є у них спеціальні ціни для студентів. Bluehost і SiteGround – два, які пропонують плани студентів.

Вибираючи своє доменне ім’я (назва вашого веб-сайту), найкраще використовувати власне ім’я – більше шансів відображатися в результатах пошуку. Ви можете також розглянути можливість використання тегів, щоб було зрозуміло, про що йдеться на вашому веб-сайті.

Вибір теми WordPress для портфоліо

Далі виберіть тему для свого сайту. Основна тема блогу, ймовірно, відповідає вашим потребам, але якщо ви хочете, щоб ваше портфоліо виділялося, у вас повинна бути тема, призначена для демонстрації вмісту портфоліо. У нас є список деяких з наших улюблених портфоліо тем тем WordPress.

Безкоштовні теми – це чудовий спосіб розпочати, але вони, як правило, не мають додаткових функцій чи параметрів налаштування, які ви знайдете в преміум-темі. Якщо ви хочете створити професійний онлайн-портфоліо, вам слід розглянути можливість оновлення до профільної версії вашої теми (якщо застосовується) або придбати преміальну тему, яка може варіюватися від 2 до 199 доларів. Теми можна придбати на кількох інтернет-ринках, таких як ThemeForest, Creative Market, StudioPress, Тема квасоля, Елегантні теми та багато інших.

Ось лише кілька наших улюблених:

Загальна демонстрація теми WordPress у стильному портфоліо

Всього – наш найкращий вибір завдяки простоті користування, потужним параметрам та гнучкості. Хоча ця тема є багатоцільовою темою перетягування та перетягування, вбудований портфель робить її чудовим для створення онлайн-колекції вашої роботи. І є безліч демонстрацій, з яких можна вибрати для початку роботи.

тема цибулі портфоліо wordpress

Цибуля від Shindiri Studio – яскрава тема портфоліо з декількома макетами. Виберіть сітку, кладку сітку, клейке або портфоліо в стилі агентства для відображення своїх проектів.

Безкоштовна тема Mesa WordPress

Меса це безкоштовна тема блогів для кладки, яку можна легко використати для онлайн-портфоліо. Завдяки підтримці зображень, галерей, аудіо, відео та цитат ця тема – це чудовий безкоштовний спосіб відображення засобів масової інформації в Інтернеті.

Vong Portfolio - чуйна тема WordPress Портфоліо

Північ від Array Themes – це приголомшливий варіант для створення онлайн-портфоліо. У цій темі є все необхідне, включаючи корисний блог, приголомшливе портфоліо та прості сторінки (архіви, контакти та повну ширину) для презентації своєї роботи.

Тема галереї Pro

Галерея Pro від StudioPress – прекрасний варіант, якщо ви любите використовувати рамки Genesis. Ця чиста, мінімальна і, звичайно, сучасна тема – це простий спосіб додати біографію та своє портфоліо на свій сайт WordPress.

Безкоштовна тема WordPress з ананасом

Ананас це проста тема безкоштовного ведення блогів з чистою компоновкою одного стовпця. Мінімальний дизайн цієї теми ідеально підходить для показу вашої останньої роботи під час її виготовлення, а оскільки ця тема підтримує декілька медіа форматів (зображення, аудіо, відео, цитати) та включає основні варіанти дизайну, ви можете дозволити вашій роботі блищати.

Використання плагіна для портфоліо

Ще один варіант, якщо вам не подобається жодна тема портфоліо, – додати плагін для портфоліо. У сховищі WordPress є багато безкоштовних плагінів для портфоліо, які ви використовуєте, щоб додати портфоліо майже до будь-якої теми. Щоб додати плагін, перейдіть на сторінку Плагіни у меню адміністратора та натисніть Додати новий переглядати безкоштовні варіанти.

Існує також багато чудових плагінів преміум-портфоліо, які мають більше можливостей та функціональності, ніж їхні безкоштовні аналоги. Раніше ми говорили про плагіни WordPress для портфоліо, але, якщо ви пропустили його, ось деякі наші улюблені плагіни:

істотний плагін портфель wordpress плагін

Основна сітка by topicpunch – один із найпопулярніших плагінів портфоліо, причому з поважною причиною. За допомогою цього плагіна ви можете створити будь-який стиль сітки портфоліо, який ви хочете, використовуючи включені макети, рядки та колонки, джерела вмісту, анімації, попередньо завантажувачі, скіни, користувацькі кольори та багато іншого

плагін медіа-портфоліо WordPress

Медійна сітка від LC Web – це чудовий варіант, який надає вам необмежену макетів. Використовуйте конструктор візуальних сіток, щоб розташувати фотографії, відео, посилання та аудіофайли у повністю чутливі сітки.

плагін портфоліо журналу instagram

Журнал Instagram від C Rivers – це унікальний плагін для портфоліо, який витягує зображення вашого портфоліо з того, що більшість із нас уже використовує – Instagram. Зробіть поточні фотографії ваших поточних проектів та додайте їх до свого портфоліо веб-сайту за допомогою цього плагіна!

Вибір вмісту

Перш ніж почати додавати вміст у свій портфель, переконайтеся, що ви знаєте, що ви хочете включити! Оскільки ви, можливо, ще не зробили великої професійної роботи у своїй галузі, добре використовувати академічні документи, класні проекти чи презентації та будь-які проекти, які ви зробили для громадських служб. Якщо у вас є резюме або резюме, ви можете також створити сторінку для цього.

Спробуйте включити зразки, що стосуються поля, яке ви вводите. Якщо ви письменник, використовуйте проекти та публікації. Якщо ви художник чи інженер, або займаєтесь такою торгівлею, як столярне виробництво, завантажуйте зображення речей, які ви створили, створили, побудували чи виправили. Вчені могли надати лабораторні звіти. Бухгалтери можуть включати фінансові звіти та аналізи. Ви отримуєте ідею.

Коли ви додаєте свої зразки роботи, складіть короткий опис кожного з них, щоб забезпечити деякий контекст. Ви можете пояснити, що таке проект і яким чином він (або надав би) користь комусь чи іншим чином сприятиме цій галузі. Ось простий приклад разом із посиланням на завантажений документ:

опис робіт

Не збивайте з розуму кількість завантажених зразків. Ваш портфель буде рости, як і ви, тому не відчувайте, що вам потрібні тонни наповнювача. Виберіть найкращі проекти, 10-15 – це достатньо, і організуйте їх за категоріями за типом проекту. Це полегшить роботодавцям пошук відповідних зразків.

Завантаження зразків

Завантажувати ваші робочі зразки в WordPress не важко, але витрачений час та зусилля можуть змінюватися залежно від формату ваших зразків. Якщо у вас є електронні копії чи зображення, то все налаштовано. Якщо цього немає, потрібно придбати їх.

Паперові копії паперів, звітів та друкованих фотографій можна відсканувати у форматі PDF. Зробіть цифрові фотографії фізичних предметів, таких як картини або скульптури. Музику та відео можна записувати чи редагувати в цифрових форматах. Що б ви не вибрали для завантаження, переконайтеся, що файли зберігаються в місці, призначеному для робочих зразків, щоб ви точно знали, де їх знайти.

Після того, як ви будете готові ваші цифрові копії, прийшов час завантажувати! Увійдіть у свій обліковий запис WordPress та перейдіть на сторінку адміністратора. Перейдіть до медіатеки та виберіть Додати новий:

додати медіа

На екрані “Завантажити нові медіа” ви можете просто перетягнути файли у вікно або натиснути кнопку Виберіть Файли кнопка для перегляду файлів для завантаження.

Додавання зразків у ваше портфоліо

Тепер, коли у вас встановлена ​​тема чи плагін та завантажені ваші зразки (та будь-які інші файли), ви можете додати свою роботу до свого портфоліо. У адміністраторі перейдіть на сторінку Портфоліо і натисніть Додати новий. Це відкриє текстовий редактор.

newportfoliopost

Для більшості тем і плагінів додавання нового допису в портфоліо так само просто, як і додавання допису в блозі. Для більшості портфелів ви додасте назву публікації, опис та зображене зображення як звичайне. Але у вас можуть бути доступні додаткові поля для введення додаткової інформації про ваш зразок щодо місця розташування, дати, контексту тощо. Деякі теми з портфелями, як-от Total, можуть навіть містити метабокси галереї, куди ви можете завантажувати всі ваші галереї чи слайдерські зображення для своєї публікації..

галерея-метабокс

Після заповнення всієї необхідної інформації натисніть кнопку Опублікувати. Та-да! Тепер ви успішно додали зразок роботи у свій портфель WordPress. Повторіть ці дії для кожного зразка, який ви хочете додати.


Представлення вашої найкращої роботи в портфоліо важливе для створення гарного враження під час подання заявки на роботу або академічні програми. Використання онлайн-портфоліо допоможе вам ще більше розставитись та охопити широку аудиторію – а WordPress – один з найкращих інструментів для цього. Існує безліч ресурсів для складання дивовижного портфоліо, тож отримуйте задоволення!

Ви створили онлайн-портфоліо раніше? Ви думаєте над створенням цього? Поділіться порадами або задайте будь-які запитання в коментарях нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map