Як соціальна комерція може отримати користь від вашого сайту WordPress

Як соціальна комерція може отримати користь від вашого сайту WordPress

Соціальні медіа в бізнесі іноді можуть протирати споживачів неправильним чином. Більшість людей не хочуть бачити рекламу, яка стоїть збоку від їхніх каналів Facebook. Вони також не хочуть постійно рекламувати рекламні кампанії з вашого блогу, бізнесу чи веб-сайту електронної комерції.


Соціальні мережі кардинально відрізняються за своєю демографікою, змістом та способом користування платформами. Але загалом люди використовують їх для мереж, сміються, надихаються, говорять про проблеми і, можливо, купують річ чи дві.

І це те, що деякі компанії не розуміють. Покупка часто є останнім пунктом у списку того, що потрібно зробити користувачеві соціальних медіа. Однак це не означає, що вам слід повністю уникати соціальної комерції, якщо ви працюєте на бізнес-сайті WordPress.

Тож виникає питання, як соціальна комерція може принести користь вашому сайту WordPress?

Автоматизовані інструменти полегшують синхронізацію та управління запасами

Одне із запитань веб-майстрів щодо соціальної комерції – це як синхронізувати свій інвентар із соціальними веб-сайтами? Чи є якийсь додаток у Facebook, з яким вам доведеться розібратися, щоб представити прекрасний магазин у Facebook?

Відповідь на це – багато додатків, але офіційного рішення у Facebook немає.

Наприклад, улюбленим є план Shopify Lite, який містить кнопки електронної комерції для вашого сайту WordPress, а також розділ магазину для обміну та продажу вашої продукції на вашій сторінці у Facebook.

Ще один варіант, з яким можна піти, називається Ecwid, який має вільний план і одну з найпростіших інтеграцій для магазинів WordPress. В основному ви можете додати магазин електронної комерції за лічені хвилини. На вашому сайті WordPress представлена ​​кошик для покупок, що дозволяє клієнтам просіювати продукти та здійснювати покупки.

Ecwid також пропонує повний магазин у Facebook, що означає, що всі ваші продукти WordPress сайту синхронізовані зі сторінкою Facebook, зберігаючи вас на ногах, коли справа доходить до інвентарю. Не тільки це, але Ecwid пропонує підтримку багатьох інших соціальних та ринкових варіантів, таких як eBay, Amazon, Blogger та Tumblr, які всі легко інтегруються з WordPress.

Не можна заперечувати силу плагінів, як WooCommerce. Єдина проблема полягає в тому, що WooCommerce не має негайного інструменту, який запускає магазин Facebook чи щось подібне Купівля шпильок на Pinterest. Тому вам потрібно знайти альтернативний плагін або розширення типу Розширення WooCommerce на Facebook від StoreYa.

Цей дорогоцінний камінь дозволяє чудовий магазин у Facebook, але компанія також пропонує варіанти продажу Twitter, галереї магазинів Instagram, вкладки YouTube, купони та продаж Pinterest.

Соціальні продажі означають соціальні акції

Соціальна комерція багато в чому приносить користь веб-сайту WordPress, але основним способом цього є те, щоб бути там, де перебувають клієнти та скориставшись спільним використанням.

Подумайте про продаж на вашому сайті WordPress за допомогою WooCommerce. На сторінці продукту у вас можуть бути кілька кнопок соціального обміну, але не так багато людей збираються поділитися цим з друзями. Мало того, але ваш веб-сайт не буде центром відвідування ваших клієнтів щодня.

Однак користувачі Facebook проводять години у соціальній мережі, і те саме можна сказати про Twitter, Pinterest та Instagram. Тож має сенс, що часто можна отримати більше тяги, створивши магазин у Facebook.

Крім того, людина, яка купує предмет у вашому соціальному магазині, вже перебуває у такому соціальному середовищі. Вони можуть охочі поділитися тим, що вони купили або почати слідкувати за вашою сторінкою в цій ситуації. Незважаючи на те, людям подобається спілкуватися в соціальних мережах, тож якщо мета – змусити їх розповідати про ваш сайт WordPress, ви на правильному шляху.

Ви можете поєднувати чудові пропозиції щодо вмісту та продуктів

Один із способів виділитися з Facebook та Instagram (і з усіма більш візуальними соціальними мережами) – це створення та обмін чудовими фотографіями. Наприклад, магазин взуття на замовлення, швидше за все, заінтригує покупців красивими знімками черевиків та взуття на людях у пустелі, на відміну від чобіт перед білим тлом.

Коротше кажучи, соціальні медіа дають вам привід проявити творчість зі своїм контентом. Можливо, ви пропустили творчість із сторінок товарів свого веб-сайту, але шанси на продаж таких продажів у соціальних мережах є мало.

Деякі компанії використовують свої блоги WordPress для створення навчальних посібників, списків та іншого вмісту, все з ідеєю продати більше продуктів. Наприклад, скажімо, що у вас є магазин обладнання, тому ви намагаєтеся продати більше плунжерів. Повідомлення у Facebook, що спонукає людей купувати більше плунжерів, не має жодної справи у Facebook. Зрештою, це не все, про що йдеться у Facebook.

Однак якщо ви робите допис у блозі чи інфографіку, де викладаєте, як зануритись у туалет, ви починаєте пропонувати корисний вміст своїм клієнтам. Ви не тільки робите людей щасливими, але й можете рекламувати свої плігери в дописі блогу чи інфографіці. Ви часто можете навіть посилатися безпосередньо на свою сторінку соціальної комерції.

Правильний соціальний обмін робить ваш бренд більш зрозумілим

Не можна заперечувати, що потрапляння в соціальні мережі робить ваш бренд більш доступним; тобто якщо ви підходите до нього правильно. Як ми вже згадували вище, клієнти частіше проводять більше часу у Facebook, ніж на вашому сайті WordPress. Однак ви можете направити їх на свій сайт за допомогою таких місць, як Facebook та Instagram.

Але ми продовжуємо говорити про соціальні магазини та обмін можливостями. А як щодо обслуговування клієнтів? За допомогою таких інструментів, як Facebook Messenger та звичайні старі коментарі Facebook, Pinterest, Instagram та Twitter, клієнти отримують доступ до більш особистої версії вашої компанії.

Ви можете подумати, що база знань вашого сайту чи центр підтримки достатньо хороший, але подумайте про клієнта.

Мені особисто не подобається телефонувати в компанію, і я припускаю, що надсилання електронного листа отримає повільнішу відповідь. Однак компанії часто реагують на мене швидко і дещо недбало, коли я коментую в соціальних мережах або надсилаю повідомлення.

Те саме можна зробити для будь-якого веб-сайту WordPress, і ви не змушуєте своїх клієнтів відходити від своїх комфортних соціальних налаштувань.

Ви готові використовувати соціальну комерцію для свого сайту WordPress?

Соціальна комерція може бути корисною для багатьох способів. Іноді все, що ви намагаєтеся зробити, – це знайти більше бізнесу для вашого поточного веб-сайту електронної комерції. Інший раз вам більше цікаво розширити свій блог WordPress за допомогою деяких продажів товарів у Facebook. Незалежно від ваших зусиль, ви зобов’язані знаходити успіхи через соціальну комерцію. Найкраща частина продажу через сайти соціальних медіа – це те, що на запуск це загалом не коштує грошей.

Якщо у вас виникли питання щодо використання соціальних комерцій для вашого сайту WordPress, повідомте про це у розділі коментарів нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map