Як скоротити час простою веб-сайту WordPress

Великий час простою вашого веб-сайту WordPress має катастрофічні наслідки. Коли люди переходять на ваш сайт, вони хочуть користуватися ним, але якщо він не в мережі, ваша аудиторія швидко втратить терпіння. Отже, що можна зробити, щоб скоротити час простою вашого веб-сайту WordPress?


У цій статті ми поговоримо про те, як простої можуть негативно вплинути на ваш веб-сайт WordPress та як ви можете відстежувати час простою, щоб побачити, чи це проблема. Критично ми розглядаємо, як ви можете покращити час роботи, щоб зробити ваш сайт максимально успішним.

Чому час простою поганий для вашого веб-сайту WordPress

Здоровий глузд говорить, що ви не хочете, щоб ваш сайт був офлайн. Пробіг зірве, заплутає та засмутить ваших потенційних відвідувачів. Коли люди намагаються отримати доступ до вашого веб-сайту, вони роблять це з певною метою, будь то розваги, навчання нового чи здійснення покупки.

Якщо ваш веб-сайт офлайн, це може коштувати вам повернути відвідувачів, нових клієнтів, потенційних клієнтів та продажів. Простоя може також означати, що ваш сайт втрачає авторитет у вашої аудиторії та у вашій галузі. Сайт, який має проблеми з простоєм, зображує зображення непрофесіоналізму і не стане першим вибором для оплати клієнтів. Це, безумовно, не вважалося б лідером і авторитетом у своїй галузі.

Іншою основною причиною того, що ви не хочете проблеми з простоєм, є те, що Google та інші пошукові системи не люблять це. Регулярне завантаження дуже швидко почне впливати на ваш рейтинг на сторінках результатів, і, як ми всі знаємо, чим нижче ви падаєте, тим менше трафіку ви отримаєте. Тому важливо зробити все можливе, щоб скоротити час простою вашого веб-сайту WordPress.

Використовуйте моніторингове рішення для відстеження часу простою

Перше, що вам потрібно знати, розглядаючи, як зменшити час простою вашого веб-сайту WordPress, – це лише наскільки ваш сайт впливає на цю проблему. Це може бути набагато більше, ніж ви думаєте.

Один із способів зробити це – використовувати рішення для моніторингу, щоб дізнатися, чи і коли ваш сайт переходить в офлайн. Ось кілька варіантів вимірювання часу простою вашого веб-сайту WordPress.

Jetpack

скоротити час простою веб-сайту WordPress

Jetpack це безкоштовний плагін WordPress, який має багаторазове використання і його варто встановити на вашому сайті. Важливою частиною Jetpack є його модуль Монітор, що може допомогти вам відстежувати час простою.

Монітор перевіряє ваш сайт кожні 5 хвилин, щоб побачити, що він у мережі. Якщо щось піде не так, Jetpack надішле вам електронний лист, щоб повідомити про те, що ваш веб-сайт вийшов з ладу, а потім знову після його резервного копіювання та роботи. Це дасть вам точну картину того, коли ваш сайт в режимі офлайн і як довго триватиме кожен раз.

Пінгдом

Пінгдом

Пінгдом – популярне преміум-рішення для тих, хто хоче трохи більше інформації про ефективність своїх сайтів. Pingdom забезпечує моніторинг часу, використовуючи 60+ серверів зонду з усього світу для тестування вашого веб-сайту до кожної хвилини. Якщо щось зламається, це негайно попереджає вас.

Однак, що вражає, Pingdom пропонує аналітику, яка допоможе вам зрозуміти першопричину кожного виходу з простою. Це означає, що ви можете виправити проблему та запобігти її повторному виникненню, що призведе до більш тривалого продовження часу роботи. Плюс до Плагін Pingdom Real User для моніторингу ви можете легко інтегрувати інструменти Pingdom зі своєю установкою WOrdpress.

Перший крок у спробі скоротити час простою вашого веб-сайту WordPress – це виміряти час його роботи. Зрештою, як говорить стара приказка, якщо ти не можеш її виміряти, ти не можеш нею керувати.

Виберіть веб-хостингу з гарною репутацією

Після того, як у вас з’явиться уявлення про те, як часто ваш сайт страждає від простоїв, вам потрібно почати вирішувати причини. Ваша веб-хостинг може бути однією з проблем, тому важливо довірити свій сайт професійній хостинговій компанії, яка не підведе вас..

WP двигун

WPEngine хостинг

Ви напевно чули, як ми говорили про них раніше, але WP Engine – наш найкращий вибір надійного господаря. Вони пропонують повністю керовані хостингові плани WordPress, які забезпечені чудовою технічною підтримкою, безкоштовними веб-сайтами, потужними серверами та вражаючою гарантією безперервного 99,95%.

Можливо, ви побачите цей час роботи і задаєтесь питанням, чому це не 99,99% або навіть 100% – це тому, що WP Engine дозволяє щомісяця займати до 0,05% часу вашого сервера протягом обслуговування (і вони навіть пропонують кредит у розмірі 5% від вашої щомісячної плати за кожну годину, коли ваш веб-сайт перевищує). Це для того, щоб ваші сервери працювали швидко та безпечно. Ви коли-небудь бачили WPExplorer вниз? Напевно, ні. Це тому, що команда WP Engine чудово справляється зі своєю роботою. Плюс, якщо вони очікують, що сервер або центр обробки даних буде відключений протягом тривалого періоду, вони будуть активними і перенесуть ваші сайти на новий сервер, щоб підтримувати вас та працювати.

Хочете дізнатися більше про WP Engine та всі функції, які вони пропонують завдяки керованим планам хостингу WordPress? Ознайомтеся з нашим повним оглядом хостингу WP Engine в блозі.

SiteGround

SiteGround

SiteGround – ще одна функція багатого керованого хостингу. Цей, однак, знаходиться в більш доступному кінці шкали і, отже, більш доступний для всіх – від блогерів до малого бізнесу та за його межами. SiteGround пропонує вибір варіантів хостингу, включаючи веб, хмарний і спеціалізований хостинг. Це швидко та легко налаштувати та використовувати найновіші технології в хостинговій сфері.

Найголовніше, однак, як Pagely, SiteGround відомий своїм режимом роботи. SiteGround може похвалитися, що його тривалість тривалості роботи в даний час становить 99,99%, запис, яким може пишатися будь-яка хостингова компанія. Тому, хоча він коштує менше, ніж Pagely, SiteGround все ще є вражаючим хостинговим рішенням, яке, безумовно, варто розглянути.

Для отримання додаткової інформації про цю важливу послугу обов’язково прочитайте наш глибокий огляд хостингу WordGress WordGress.

Pagely

Pagely
Pagely – це хостингові рішення високого класу, спрямовані на великі сайти та великий бізнес. Пропонуючи повністю керований WordPress специфічний хостинг у хмарі Амазонки, Pagely пишається тим, що він надзвичайно масштабований. Тому це популярний варіант для важких брендів із зростанням потреб у трафіку.

Однак однією з головних причин того, що Pagely настільки популярний, є те, що він пропонує 100% часу роботи (хоча це належно до вашого доброго судження, чи ви хочете в це вірити чи ні 100% гарантія тривалості роботи) Це означає, що вам ніколи не доведеться турбуватися про те, що ваш хостинг-сервіс підведе вас. Pagely може просто дати вам спокій, і для всіх веб-сайтів, незалежно від вашого розміру, це неоціненно.

Більше порад щодо вибору правильного хостингу

Вибираючи постачальника веб-хостингу, не варто коливатися від ціни та розміру спорядження. Це може бути дешева угода, але якщо ваш веб-хостинг не може гарантувати тривалість роботи, то ваш сайт швидко втратить гроші, які ви заощадили на хостингу.

Так само те, що хостинг-рішення добре відоме, це не означає, що воно надійне. Навіть відомі господарі можуть мати проблеми так само зробіть свої дослідження та перевіряйте компанії, що розміщують звіти, перш ніж підписуватися.

Тому, якщо ви хочете скоротити час простою вашого веб-сайту WordPress, інвестуйте в якісний хостинг – це чудове місце для початку.

Постійно підтримуйте безпеку вашого сайту

Одним з головних способів здійснення вашого тривалості роботи є порушення безпеки. Проблеми із безпекою можуть варіюватися від дратівливих вірусів до взлому всього вашого сайту, і все це може суттєво збільшити показник простою вашого веб-сайту..

Існує багато способів поліпшити безпеку на вашому сайті WordPress. На самому базовому рівні слід регулярно змінювати паролі, оновлювати теми та додатки WordPress та щоденно виконувати сканування шкідливих програм. Однак інвестування в плагін безпеки WordPress – це один із найкращих способів забезпечити безпеку вашого сайту та час простою як мінімум..

Безпека Wordfence

Безпека Wordfence

WordPress Безпека Wordfence плагін забезпечує безкоштовний захист вашого сайту від хакерів та зловмисних програм. Брандмауер веб-додатків запобігає виникненню проблем до їх виникнення, і сканування Wordfence негайно попередить вас у випадку, коли ваш сайт порушений.

Також є преміум-версія цього плагіна, включаючи низку додаткових високотехнологічних технологій безпеки, таких як захист від загрози в реальному часі. Безкоштовна або преміальна, Wordfence Security – це чудовий плагін, який потрібно встановити, якщо ви хочете захистити свій сайт в Інтернеті.

VaultPress

VaultPress

VaultPress є преміальним рішенням щодо безпеки та резервного копіювання для веб-сайтів WordPress. Цей потужний багатофункціональний плагін не лише захистить ваш сайт від усіх великих та малих питань безпеки, але й забезпечить захист, якщо трапиться найгірше.

Уявіть, що прокинетесь завтра вранці, і весь ваш веб-сайт зник через порушення безпеки. Зараз ми говоримо про серйозні простої, оскільки вам доведеться повільно, але впевнено перебудовувати свій сайт.

VaultPress дозволяє вам це робити створити резервну копію свого сайту і дозволяє відновити його швидко і легко. Ви не тільки завжди будете мати працюючу копію свого веб-сайту, але і тривалість його роботи ніколи не повинна зазнавати серйозного впливу.

Правильний плагін резервного копіювання може значно допомогти скоротити час простою вашого веб-сайту WordPress у випадку нещасного випадку, коли ваш сайт зламаний або пошкоджений іншим способом.

Технічне обслуговування та оптимізація

Окрім впровадження надійного процесу резервного копіювання та відновлення, важливо регулярно проводити оптимізацію та обслуговування вашого веб-сайту WordPress, включаючи його базу даних.

Ви можете дізнатися більше про те, як безперебійно працювати ваш веб-сайт, в нашому посібнику з оптимізації бази даних WordPress та в нашому посібнику для початківців щодо обслуговування веб-сайту WordPress..

І якщо все це звучить як занадто багато роботи, ви завжди можете залучати до служби професійну службу підтримки WordPress і дозволити їм подбати про скорочення часу простою вашого веб-сайту WordPress.

Фінальні думки

Важливість залучення роботи до скорочення часу простою вашого веб-сайту WordPress не можна недооцінювати. Вибираючи професійну службу хостингу, контролюючи час простою та підтримуючи завдання безпеки та обслуговування вашого сайту, ви повинні мати можливість максимально збільшити час роботи вашого веб-сайту..

Це повинно призвести до кращого рейтингу в пошукових системах, щасливіших відвідувачів і, в кінцевому рахунку, більш успішного та більш ефективного веб-сайту.

Чи страждає ваш веб-сайт від простоїв? Як ви думаєте, що це викликає? Будь ласка, повідомте нам про те, як ви плануєте скоротити час простою вашого веб-сайту WordPress у коментарях нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map