Як розпочати роботу з розробкою WordPress

Є два типи людей, які вирішили долучитися до розробки WordPress.


Перший тип людей – це ті, хто вже так чи інакше є розробниками і роблять вибір, щоб дізнатися більше про WordPress. Другий тип людей – це ті, хто не має реального досвіду кодування, але їм потрібно поцікавитися своїм поточним веб-сайтом WordPress, щоб змінити те, що їм не подобається..

WordPress є прекрасним середовищем, щоб дізнатися більше про розвиток, тому він особливо підходить для тих, хто навчається речам так, як потрібно. Він особливо добре працює як інструмент навчання для нових розробників з кількох причин.

Складові блоки WordPress

Існує кілька різних мов кодування, які потрібно вивчити, щоб отримати максимальну користь від розробки WordPress. У своїй основі WordPress заснований на одній з найпоширеніших мов програмування в Інтернеті – PHP. Він також використовує величезну кількість HTML, CSS та трохи Javascript для різних аспектів.

Існують інші мови кодування та стандарти (наприклад, XML та MySQL), але вам не потрібно дуже багато дізнаватися про них на початку шляху вашої розробки..

Три основні мови, які потрібно навчитись, щоб стати розробником WordPress (у порядку зменшення складності та необхідності) – PHP, CSS та HTML.

PHP контролює, як все в WordPress взаємодіє всередині і як воно з’єднується з базою даних MySQL. Він може бути використаний для створення дивовижних функцій і є ключовою мовою, яку слід вивчити для кожного аспекту WordPress.

Наступний найважливіший аспект, який потрібно вивчити – це CSS. Так ви стилюєте свій веб-сайт. Це те, як ви відрізняєте свій сайт від усіх інших в Інтернеті. Це може бути надзвичайно важким для освоєння та вимагатиме великого вивчення, щоб отримати максимум від нього.

HTML – це структура, на якій побудовані функції, створені в PHP, та стилі, визначені CSS. Це найпростіша мова для вивчення, але надзвичайно важлива для створення добре побудованого веб-сайту.

Javascript – четверта мова, якою ви можете навчитися користуватися WordPress. Це не те, про що вам потрібно буде займатися на початку свого шляху розвитку WordPress, але варто вивчити, коли вам буде комфортно з іншими трьома.

Шляхи розвитку до вивчення

Є три основні шляхи, якщо вам цікаво дізнатися про розвиток WordPress.

Розробка теми

Розробка тем є найпоширенішим входженням у розробку WordPress. Більшість розробників WordPress починають процес навчання з тем. Якщо у вас є тема, яку потрібно налаштувати з тих чи інших причин, або ви вирішили створити власну тему, це чудове місце для початку.

Розробка теми включає всі три основні мови розробки, і ви дізнаєтесь, як WordPress інтегрується з усіма своїми багатьма аспектами. Поставляється з додатковим бонусом, який дозволяє переглядати код для інших тем і дізнатися, як вони складаються.

Створення теми з нуля – це відмінний метод вивчення кожного аспекту WordPress.

Розробка плагіна

Створення плагіна зазвичай не є тим, що намагаються ті, хто починає кодування за допомогою майстерності на своєму сайті. Занадто багато, що може піти не так з погано написаним плагіном для початківців.

Ті, хто має попередні знання про PHP і прагнуть вирішити певну проблему, з якою вони стикаються з WordPress, швидше йдуть цим шляхом з самого початку. Провідним фактором розвитку плагінів є те, що ви обмежені лише своєю уявою.

Ви можете змінити установку WordPress за замовчуванням на практично будь-що з хорошими плагінами. Приклад плагінів, доступних на даний момент, включає форуми, соціальні мережі, веб-сайти та багато іншого.

Розробка основного програмного забезпечення

Це не для слабкого серця.

Для залучення до розробки основного програмного забезпечення для WordPress потрібні великі навички. Це не те, чого повинні намагатися ті, хто не мав попереднього досвіду PHP.

Джерела навчання

Розвивайте свій навчальний бізнес LearnDash за допомогою декількох інструкторів

Хоча розробка WordPress може бути складною, у мережі існує величезна кількість ресурсів, які допоможуть вам вирішити будь-яку проблему..

Швидше за все, якщо ви щось застрягли, рішення вже доступне. Ось де ви повинні почати шукати.

Кодекс

The WordPress Codex повинна стати першою зупинкою для будь-яких питань розвитку.

Це фантастичний ресурс, який детально описує кожну функцію та фрагмент коду в рамках програмного забезпечення WordPress. Вона включає в себе безліч статей та навчальних посібників для початку роботи з WordPress і, мабуть, є найвищим ресурсом з цього питання.

Підручники

В Інтернеті є безліч навчальних посібників, щоб розпочати роботу з розробкою WordPress. У нас їх багато в нашому блозі WordPress. Для навчання вам доступні численні безкоштовні навчальні посібники, але також є кілька преміальних курсів та навчальних посібників, якими ви можете скористатися (.

Окрім підручників для вивчення загального розвитку, існує також будь-яка кількість конкретних навчальних посібників, які навчать вас виконувати різні завдання. Швидкий пошук в Google дасть вам читати матеріали, які варті днів.

Форуми

Існує ряд форумів, спеціально для розробників. Не всі вони варто читати регулярно, але вони є ідеальним місцем для запитань щодо проблем, які виникають у вас. Не всі відповіді, які ви отримаєте, будуть варті, але вони можуть бути швидкими та корисними місцями, щоб відповісти на конкретні запитання.

Існує Форуми для WordPress, або загальні форуми розробників, такі як Переповнення стека для вас, щоб розслідувати. Варто витратити час, щоб відкрити форум, який підходить вам, і задати питання більш досвідченим користувачам.

Беру участь у спільноті

Спільнота WordPress – це яскраве та активне місце, де ви можете дізнатися все, що можна знати про програмне забезпечення. Це не просто заповнені кодерами. Спільнота WordPress включає дизайнерів, перекладачів, розробників документації та багатьох інших типів людей, які всі можуть дати вам іншу точку зору на ваші запити щодо розвитку..

Є багато способів долучитися до спільноти WordPress. Ви можете використовувати версії бета-версії програмного забезпечення та надавати відгуки. Ви можете поговорити з поточними розробниками плагінів і або позичити свої навички кодування, або допомогти перевірити та усунути неполадки нових версій.

У Кодексі є чудова стаття про внесок у WordPress, і якщо ви хочете взяти участь, варто прочитати. Якщо ви думаєте творчо, знайдеться спосіб повернути громаду.

Висновок

Дізнатися про розвиток WordPress – це складне та трудомістке завдання, але може бути надзвичайно корисним. Якщо потрібен час для вивчення програмного забезпечення, то ви можете почати формувати свій веб-сайт WordPress багатьма способами.

Незалежно від того, чи розробляєте ви власні теми, введіть плагін у сховище WordPress або будьте активно залучені до подальшої розробки основного програмного забезпечення, занурення та залучення до спільноти WordPress певним чином допоможе вам просунутися набагато швидше.

Ви нещодавно розпочали свій шлях у розробку WordPress, чи це щось, що ви сподіваєтесь почати незабаром? Якщо ви досвідчений розробник WordPress, як би ви рекомендували людям розпочати роботу? Ми хотіли б почути ваші думки в коментарях.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map