Як прискорити блог WordPress

Як пришвидшити веб-сайт WordPress

Говорячи про швидкість веб-сайту, багато видавців – користувач WordPress чи ні – стверджують, що це дійсно важливий фактор, який повинен постійно підтримуватися з тієї причини, що може безпосередньо впливати на досвід користувачів. Його ефект настільки величезний, що насправді, 40% користувачів Інтернету сказали, що вони відмовляться від веб-сайту, який потребує більше 3 секунд для завантаження (саме тому так важливо пришвидшити WordPress).


У сучасному світі, де кількість уваги людей скорочується, всі власники веб-сайтів обов’язково повинні розуміти значення швидкості як ключовий фактор загальної роботи користувачів, а тому важливий сигнал для того, щоб добре класифікуватись на сторінках результатів пошуку..

Перевірте наведені нижче елементи, оскільки ми зібрали кілька хитрощів та методів, необхідних для прискорення роботи WordPress та допомоги вашого веб-сайту з блискавичною швидкістю..

1. Перевірте свою поточну швидкість веб-сайту

Інструменти Pingdom

Перш ніж ви зможете оптимізувати швидкість свого веб-сайту, ви повинні знати свою вихідну точку Це означає, що вам потрібно буде виміряти початкову швидкість веб-сайту. Ось кілька найкращих безкоштовних онлайн-інструментів, які допоможуть вам визначити, які частини вашого веб-сайту можуть спричиняти вузькі місця:

 • Статистика сторінок Google: Скопіюйте та вставте URL-адресу свого веб-сайту, щоб побачити, які області ви можете налаштувати, щоб покращити швидкість сторінки на настільних та мобільних пристроях (наприклад, оптимізація зображень, виправлення зламаних посилань тощо).
 • Тест на швидкість веб-сайту Pingdom: Оцінює всі частини веб-сторінки та надає конфігурацію ефективності разом із рейтингом та рекомендаціями.
 • GTmetrix: Ви оцінюєте ваш веб-сайт, даючи оцінку PageSpeed ​​та YSlow, повідомляючи про час завантаження сторінки, розмір сторінки та кількість звернень, а також рішення щодо покращення вашого веб-сайту..
 • Хмарний тест на швидкість веб-сайту: Цей інструмент пропонує аналіз швидкості тестування веб-сайту. Чому це приголомшливо? Це допоможе показати, як ви можете покращити швидкість свого веб-сайту, просто оптимізувавши ваші зображення (не потрібно складне кодування чи перетворення сайтів).
 • Тест на швидкість KeyCDN: KeyCDN пропонує чудову послугу CDN, але вони також надають безкоштовні інструменти тестування швидкості та продуктивності сайту. Просто введіть свою URL-адресу і запишіть свої бали до та після налаштування, щоб побачити, наскільки ви можете пришвидшити WordPress.

2. Виберіть хорошого хостинг-провайдера, щоб пришвидшити WordPress

Розміщення двигунів WP

Якщо ви користуєтеся веб-сайтом електронної комерції або на вашому веб-сайті використовується багато різного контенту, наприклад, відео чи інфографіки, то зробіть пріоритетним пошуком надійного хостинг-провайдера. Якщо ви дуже серйозно ставитесь до свого веб-сайту, ви, ймовірно, захочете позбутися безкоштовних або спільних служб хостингу, а замість цього обрати якісний хостинг WordPress. Ми використовуємо та любимо WP Engine і не можемо їх рекомендувати достатньо. Їх повністю керовані хостингові платформи означають, що ви можете менше турбуватися про свій сервер та більше про вміст.

Але якщо це більше, ніж вам потрібно, є безліч спільних варіантів хостингу, щоб вибрати, доступні та більш життєздатні, якщо ви тільки починаєте. Тоді, якщо виникне потреба, ви можете збільшити масштаб свого плану для отримання більшого розміру пропускної здатності або інших хостингових привілеїв, які мають більші плани. Для спільного хостингу нам подобається Bluehost, оскільки вони пропонують купу чудових перемог для нових блогерів, але ми також любимо Cloudways, якщо ви шукаєте простий варіант хмарного хостингу.

Що робить хорошим хост WordPress

Вибираючи хостинг-провайдера, обов’язково потрібно врахувати кілька ключових факторів. Залежно від ваших власних індивідуальних потреб це може включати:

 • Ціна (часто номер 1 для нових блогерів)
 • Безкоштовне доменне ім’я
 • Підтримка SSL або безкоштовна інтеграція для шифрування SSL
 • Безкоштовна міграція веб-сайтів (важливо, якщо ви не хочете самостійно перенести веб-сайт WordPress)
 • Повністю впорався
 • Технічні умови (PHP, Nginx тощо)
 • Щоденне резервне копіювання веб-сайтів, хоча ми все-таки радимо використовувати плагіни, щоб самостійно створити резервну копію WordPress
 • Підтримка чату, електронної пошти чи телефону для швидкої технічної допомоги
 • FTP / SFTP доступ
 • Загальні оцінки / відгуки

3. Оберіть дивовижну тему WordPress

На сьогоднішній день вам доступно багато візуально приголомшливих тем. Однак зовнішній вигляд не обов’язково прирівнюється до продуктивності, особливо якщо тема погано закодована. Навіть проста тема блогів може сповільнити ваш веб-сайт, якби розробник не знав, що вони роблять. Ваша найкраща ставка – вибрати тему з великими показниками швидкості тесту.

Загальна тема “Drag & Drop WordPress”

Загальна тема WordPress

Ми, звичайно, рекомендуємо нашу загальну тему WordPress. Вбудований вручну тут, на WPExplorer, він не тільки повний чудових функцій, але і надзвичайно швидкий. Просто погляньте на це керівництво Kinsta про те, як це зробити оптимізуйте тему Total WordPress для швидкості!

Тема включає безліч вбудованих варіантів кольорів, шрифтів, макетів, спеціальних типів публікацій, стилів заголовків тощо. Не використовуєте персоналізований тип публікації (чи іншу функцію)? Усього включає налаштування оптимізації для відключення функцій для пришвидшення WordPress на початку вашого веб-сайту.

Тема також включає WPBakery Page Builder, композитор візуальної сторінки перетягування та перетягування. Це можна використовувати для створення повністю настроюваних дизайнів веб-сайтів без уповільнення вашого веб-сайту (повірте нам – просто подивіться на наші демо-версії Total Theme, щоб побачити, наскільки швидко може бути ваш веб-сайт).

Елегантна безкоштовна тема WordPress

Елегантна безкоштовна тема WordPress

Шукаєте просту, швидку та безкоштовну тему для свого блогу, портфоліо чи ділового веб-сайту? Елегантна безкоштовна тема – це чудовий варіант, який включає вбудовані та прості у використанні функції, такі як шаблон домашньої сторінки, типи публікацій для персоналу та портфоліо та базовий блог. Тема включає кілька варіантів налаштувань кольорів, логотипу, віджетів нижнього колонтитула та декілька інших налаштувань. Але саме це зберігає елегантний легкий вага! Якщо ви хочете додати більше налаштувань, подумайте про додавання власного CSS або використання добре кодованого візуального редактора, наприклад, Жовтий олівець.

Тема за замовчуванням двадцять сімнадцять

Двадцять сімнадцять теми WordPress

І нарешті, тема року за замовчуванням WordPress року, як правило, є хорошим вибором при розгляді швидкості сайту. Коли дивишся Двадцять сімнадцять (і в попередні роки) тема добре закодована, а функції зведені до мінімуму, що є хорошим показником того, що навіть після додавання вмісту ваша тема не повинна сповільнювати швидкість сторінки (будьте пам’яті при додаванні плагінів).

Але якщо ви хочете протестувати іншу тему (або навіть перевірити Total для себе), просто скористайтеся тестами швидкості, які ми пов’язали вище, щоб протестувати демонстраційні теми теми.

4. Уникайте захаращувати ваш сайт зайвими плагінами

Безкоштовний плагін WordPress Monitor Monitor

Якщо вам цікаво, чи занадто багато плагінів можуть уповільнити роботу вашого веб-сайту WordPress, відповідь є можливо. Це дійсно, якщо ви будете залежати від розміру ваших плагінів, якщо вони сумісні між собою, якщо функціональність, що перекривається, і найголовніше, якщо вони добре закодовані плагіни (як і теми, навіть якщо ви встановлюєте простий плагін для соціальних посилань він може зупинити ваш сайт, якщо він погано закодований).

Хоча одним із ключових диференціаторів, що відділяє WordPress від інших платформ, є його широкий масив плагінів, це не обов’язково означає, що вам потрібно встановити всі плагіни, які ви бачите. Спробуйте лише встановити плагіни, які вам потрібні, обов’язково видалити плагіни, які ви більше не використовуєте (немає сенсу бути плагіном) і пам’ятайте про це оновлення ваші плагіни, щоб підтримувати їх у верхній формі.

Вибираючи плагіни, не забудьте зосередитись на якості, а не на кількості. Ось кілька порад щодо керування плагінами:

 • Перевірте швидкість свого веб-сайту (та запустіть резервну копію веб-сайту, щоб бути безпечною) до та після встановлення нового плагіна
 • Використовуйте профайлер продуктивності, як безкоштовний Монітор запитів
 • Виберіть плагіни з декількома функціями (наприклад, Jetpack – зірка WordPress зірки все-в-одному)

5. Увімкніть кешування WordPress

Супер кеш WP

Один з найнадійніших способів пришвидшити WordPress – це налаштування кешування (навіть WordPress так говорить в Кодекс). Це може значно підвищити швидкість завантаження вашого веб-сайту, навіть якщо ви використовуєте спільний хостинг-сервіс. Він працює, демонструючи статичну копію вашого веб-сайту, а не виконуючи PHP та здійснюючи дзвінки до бази даних за кожен візит – заощаджуючи тону пропускної здатності в процесі.

WordPress використовує цей процес у багатьох місцях свого внутрішнього функціонування. Однак ви можете підвищити рівень кешування інших процесів WordPress (і, в кінцевому підсумку, прискорити WordPress в цілому), встановивши додатки кешу, такі як W3 Total Cache або WP Super Cache.

Хочете дізнатися більше про те, що таке кешування WordPress, чому ви повинні використовувати його та як їх реалізувати на своєму веб-сайті? Ознайомтеся з нашим повним посібником із кешування WordPress.

6. Пришвидшіть WordPress за допомогою CDN

Переваги використання CDN для вашого сайту WordPress

Мережа доставки вмісту – це пряме розширення сервера ваших веб-сайтів, розташованого по всьому світу, який кешує статичний вміст вашого веб-сайту. Статичний вміст вашого сайту, такий як зображення, CSS та файли JavaScript, зберігається на цих різних серверах у вигляді кешованих копій. Коли відвідувач натискає ваш веб-сайт, сервер, який знаходиться найближче до місцезнаходження відвідувача, отримає ваш вміст і надасть його згодом.

Окрім прискорення доставки вашого контенту відвідувачам, ще однією з переваг використання CDN з WordPress є те, що він мінімізує ваші затримки, оскільки зменшує відстань між сервером та машиною кінцевих точок (порівняно з спільним хостингом або керованими службами хостингу, які використовує лише один сервер). Тест затримки на веб-сайті, проведений KeyCDN, показав, що веб-сайт, що використовує CDN, може миттєво зменшити затримку на 73%.

Для користувачів WordPress існує багато чудових безкоштовних варіантів CDN. На нашу думку, серед найкращих постачальників CDN є CloudFlare, Jetpack’s Фотон і CDN77 (який має 14-денну безкоштовну пробну версію).

7. Оновіть версію PHP

PHP-FPM

Для початківців PHP – це сценарій мови для створення динамічних інтерактивних веб-сайтів, таких як WordPress. WordPress покладається на PHP для виконання свого коду для створення веб-сторінок. Версія PHP має величезний вплив на продуктивність вашого веб-сайту WordPress – тому, якщо ви зможете оновити до PHP 7, перейдіть до цього, щоб пришвидшити встановлення WordPress на вашому сервері. Насправді тест, виконаний Kinsta Managed Hosting, показав, що PHP 7 майже в 2 рази швидший, ніж його попередня версія.

Оновлення, однак, може бути, а може і не бути вашим вибором. Зверніться до свого постачальника хостингу, щоб перевірити, чи ваш сервер ще оновлений, або дізнатись терміни оновлення. Деякі старі функції можуть більше не підтримуватися, тому переконайтеся, що після оновлення ретельно перевіряйте веб-сайт (тема та додатки).

8. Оптимізуйте зображення для покращення швидкості сайту

WP Smush Оптимізатор зображень

Ви також можете скоротити час завантаження вашого веб-сайту, оптимізуючи зображення. Завантажуючи зображення на веб-сайт WordPress, ви можете вибрати його стиснути або зберегти як прогресивний JPG. Інші способи оптимізації ваших зображень для пришвидшення WordPress є наступними:

 • Змініть розмір та обріжте зображення перед завантаженням за допомогою базового програмного забезпечення для редагування фотографій
 • Стискайте та оптимізуйте зображення перед завантаженням Kraken.io (простий та безкоштовний оптимізатор)
 • Зменшити завантажені зображення за допомогою плагінів для оптимізації зображень, таких як WP Smush, WP Smush Pro (наш улюблений) або Оптимізатор зображень Ewww
 • Вимкнути гарячу посилання зображення (або принаймні вжити заходів, щоб запобігти гарячому посиланню)
 • Визначте розміри зображень у вашій темі WordPress
 • Відкладіть завантаження зображення до необхідності за допомогою ледачого завантажувача плагіну WordPress

9. Очистіть свою базу даних та обмежте доопрацювання

Оптимізація бази даних

Після того, як ви деякий час користуєтесь веб-сайтом WordPress, у вашій базі даних будуть використані невикористані, осиротілі та дубльовані дані, які вам не потрібні, тому вам знадобиться хвилина для оптимізації вашої бази даних WordPress. Видалення цих даних може зменшити розмір вашої бази даних, що робить процес резервного копіювання значно швидшим і важливіше, що покращить загальну ефективність вашого веб-сайту.

Опубліковані версії також займають місце у вашій базі даних, тому корисно обмежити кількість чернеток, що зберігаються, мінімум на 2 або 3, щоб вони були резервними копіями. Просто додайте цей рядок коду у файл wp-config.php:

визначити ('WP_POST_REVISIONS', 3);

Або щоб полегшити ваше життя, ви можете використовувати плагін. Один популярний варіант WP Optimize, який включає прості параметри очищення ваших публікацій, коментарів, відкликань, метаданих тощо.

10. Вимкнення пінгбаків і зворотних зворотів

Зовнішні посилання

За замовчуванням WordPress надсилає та отримує пінг-файли та зворотні записи з інших та інших веб-сайтів. Це відбувається, коли інші веб-сайти згадують про ваш веб-сайт, який, у свою чергу, повідомляє вас і після затвердження оновлює дані у вашій публікації. Це може спричинити додавання невідповідних посилань на ваш сайт, що може спричинити плутанину у ваших відвідувачів, а також вплине на ефективність веб-сайтів..

Параметри дискусії WordPress

Щоб вимкнути сповіщення про пінгбеки та трекбеки на веб-сайті WordPress, увійдіть на інформаційну панель і перейдіть до Налаштування> Обговорення і зніміть прапорець “Дозволити сповіщення про посилання з інших блогів (pingbacks and trackbacks)” варіант.

Підведенню

Швидка підтримка швидкості вашого веб-сайту дасть вашому веб-сайту істотний приріст не лише пошуковим системам, а й аудиторії та досвіду клієнтів. Незважаючи на те, що веб-сайт із оптимізацією швидкості – це не все, це може допомогти вам значно привернути більше трафіку на ваш веб-сайт, а це може збільшити кількість задоволених користувачів, які в кінцевому підсумку можуть перетворитись на якісні потенційні клієнти та продажі.

Прискорити інфографіку WordPress

Хочете читати поради щодо прискорення роботи свого веб-сайту WordPress? Оформити це наочний посібник з прискорення роботи WordPress WP Shrug про те, як пришвидшити веб-сайт WordPress, який ви можете переглянути та завантажити з свого блогу.

І як завжди, не соромтеся задавати будь-які питання, які ви можете мати, або додайте власні поради щодо прискорення роботи WordPress у коментарях нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map