Як приймати платежі за біткойн за допомогою WordPress

Як приймати платежі за біткойн за допомогою WordPress

Оскільки криптовалюти стають все більш популярними, ідея прийняти біткойн (та інші цифрові валюти) на вашому веб-сайті WordPress як спосіб оплати – це те, що варто розглянути. Але як розпочати роботу з криптовалютою? А як ви обробляєте біткойн-платежі за допомогою WordPress?


У цій статті ми обговорюємо, що саме Біткойн є, і врахуйте переваги прийняття цієї цифрової валюти та інших альткоїнів на вашому сайті. Потім ми розглянемо, які інструменти вам знадобляться, щоб почати отримувати Bitcoin як оплату, включаючи біткойн-кошельки, послуги цифрових платіжних процесорів та плагіни WordPress з криптовалютою (якщо ви шукаєте тему на ринку, ознайомтеся з нашою інформацією про кращі теми WordPress з криптовалютою. ).

Наприкінці читання ви дізнаєтесь, як налаштувати отримання плати за біткойн за допомогою WordPress. І ви будете добре розуміти наявні послуги та плагіни, які допоможуть вам це зробити.

Вступ до біткойна

Прийміть платежі за біткойн за допомогою WordPress

Через недавню увагу преси сумнівно, що ви не чули про цю популярну криптовалюту. Біткойн є децентралізованою цифровою валютою, яка працює без центрального банку або єдиного адміністратора. Спочатку вона була створена людиною чи групою людей у ​​2009 році та була випущена під назвою Сатоші Накамато.

Цінність біткойна швидко зросла за останні роки, і це зараз найвідоміша криптовалюта з усіх. Однак є насправді понад 1000 криптовалют в даний час в обігу. Інші популярні криптовалюти включають…

 • Ethereum
 • Litecoin
 • Zcash
 • Пульсація
 • Тире

Видобуток та прямі закупівлі в біткойнах – це два методи, які широко використовуються інвесторами для збільшення своїх біткойн-акцій. Однак прийом платежів в Інтернеті за допомогою Bitcoin стає все більш поширеним явищем. Отже, якщо ви керуєте магазином електронної комерції або приймаєте платежі в Інтернеті за послуги або з інших причин, то пропонування варіантів оплати Bitcoin (та інших криптовалют) – хороша ідея.

Які переваги приймати платежі за біткойн?

На вашому веб-сайті WordPress є чимало переваг від прийому платежів за біткойн. Погляньмо на декілька з них …

 • Біткойн можна прийняти від будь-кого, в будь-якій точці світу. Таким чином, ви не виключаєте покупців на вашому сайті тих, хто не має кредитних карток чи рахунку PayPal..
 • Біткойн має плащ анонімності, оскільки ті, хто здійснює платіж, не повинні розлучатися ні з якою особистою інформацією. Це сподобається багатьом покупцям, які не знають про обмін конфіденційними даними в Інтернеті.
 • Біткойн – це однорангова цифрова валюта, тому сторонній банківській службі не потрібно для завершення транзакції. Це забезпечує низьку комісію за трансакції Bitcoin.

Тож тепер ми знаємо трохи про біткойн і чому слід розглянути можливість його прийняття на своєму веб-сайті WordPress. Далі розглянемо, що потрібно для початку …

Що потрібно для початку

Перш ніж приймати платежі за біткойн за допомогою WordPress, вам потрібно буде…

 • Створіть Bitcoin Wallet
 • Зареєструйтесь у службі обробки цифрових платежів
 • Встановіть плагін Cryptocurrency WordPress

Давайте детально розглянемо кожне з них …

1. Створіть Bitcoin Wallet

Біткойн-гаманець

А Біткойн-гаманець це місце, де ви можете сміливо зберігати свої біткоіни, колись заробляєте. (Це технічно не правильно – гаманець Bitcoin – це фактично програмне забезпечення, яке містить ваші приватні дані / ключі Bitcoin).

Гаманці можна зберігати на робочому столі, на апаратному забезпеченні, на мобільному телефоні або в Інтернеті. І для кожної платформи існує чимало варіантів гаманця, тому проведіть своє дослідження, перш ніж приймати рішення, який з них найкращий для вас.

Варто пам’ятати, що деякі послуги цифрових платіжних процесорів насправді надають послугу онлайн-гаманця (Bitpay та CoinBase). Тоді як інші шлюзи для платежів просто здають кошти Bitcoin як еквівалентну валюту у ваш банк (Mollie), в результаті чого вам зовсім не потрібен гаманець Bitcoin..

2. Зареєструйтесь за допомогою сервісу цифрового платежу

Послуга цифрового платіжного процесора дозволить вам здійснювати оплату за біткойн на веб-сайті WordPress. Хоча це не вирішально, але це найпростіший спосіб прийняти біткойн та інші альткоїни.

Після того, як ви прийняли платіж за біткойн на своєму сайті, платіжний процесор автоматично відкладе біткойн у ваш гаманець. Він також надає можливість перевести свій біткойн у місцеву валюту та здати його на свій банківський рахунок.

Ось лише кілька послуг цифрового платіжного процесора, за допомогою яких ви можете підписатись…

Bitpay

Bitpay

Bitpay надає популярний сервіс Bitcoin гаманець та платіжний процесор. Це рішення працює завдяки наданню біткойн-платежів за допомогою WordPress безпосередньо на ваш гаманець та / або банківський рахунок у вибраній вами валюті..

Бітплайд може пересилати кошти банкам у понад 38 країнах та у численних валютах. Він також інтегрований з понад 40 платформами та рішеннями для електронної комерції, підтримуючи WooCommerce, Gravity Forms, Shopify та багато іншого.

CoinBase

Монета

Альтернативою Bitpay є CoinBase. Ця цифрова платформа та сервіс онлайн-гаманця можуть здійснювати платежі з вашого веб-сайту WordPress в Bitcoin, Ethereum та Litecoin. Ці криптовалюти можуть бути відправлені у ваш гаманець altcoin. Або обмінюється CoinBase у вашій місцевій валюті та надсилається на ваш банківський рахунок.

CoinGate

CoinGate

CoinGate – послуга процесора цифрових платежів, яка приймає понад 45 криптовалют. Плагін Coingate WooCommerce швидко дозволить вам інтегрувати свій інтернет-магазин із послугою Coingate.

Після налаштування CoinGate працює в подібному стилі з попередніми двома згаданими процесорами платежів, перераховуючи кошти з вашого веб-сайту на ваш банківський рахунок або ваш цифровий гаманець. (Хоча CoinGate не надає власну послугу в Інтернеті, він рекомендує використовувати Цифровий гаманець Electrum).

3. Встановіть плагін WordPress

Вибравши цифровий гаманець та зареєструвавшись із послугою платіжного процесора, саме час додати інтеграцію платежів Bitcoin на свій веб-сайт WordPress. Існує ряд плагінів, які забезпечують цю функцію. Давайте подивимося на кілька найкращих …

Блок-економіка

Плагін Blockonomics

Blockonomics дає змогу приймати платежі за біткойн, а також Ethereum та Litecoin. І зі своїми Плагін WordPress Bitcoin Payments ви можете прийняти їх як форми оплати через WooCommerce. Але це навіть не найкраща частина – Blockonomics надсилає платежі на ваш гаманець, а не на шлюз платежів. Таким чином ви отримуєте гроші швидше, безпечніше і навіть заощаджуєте на зборах при знятті. Примітка – вам потрібен обліковий запис Blockonomics, але для торговців – це лише 1% гонорару – тож це дуже доступно.

TripleA

Завантажте TripleA шлюз для оплати Bitcoin для WooCommerce

Ще один чудовий варіант – TripleA Шлюз оплати Bitcoin для WooCommerce. За допомогою цього плагіна ви можете приймати платежі через Bitcoin безпосередньо, без плати та не потрібен спеціальний рахунок. Клієнтам потрібно просто сканувати QR-код, щоб заплатити. Але TripleA не просто полегшує ситуацію для замовника – оскільки продавець ви також отримаєте вигоду від сповіщень електронною поштою про трансакції, заощадите гроші, оскільки немає повернення коштів, і ви зможете зняти гроші у місцевій валюті (19 на даний момент підтримується) з використанням обмінних курсів у режимі реального часу (з низькою платою за зняття 0,8%).

Bitpay за WooCommerce

Плагін Bitcoin Bitpay

Якщо ви використовуєте WooCommerce на своєму сайті, а Bitpay звучить як потрібна для вас послуга процесора платежів, то Bitpay за WooCommerce плагін – чудовий варіант. Щоб розпочати роботу з Bitpay, просто підпишіться за допомогою “Бізнес-акаунта”.

Бітплайд Зареєструйтесь

Далі встановіть плагін Bitpay на веб-сайті WordPress. Потім виконайте наступні дії Інструкції з оплатою щоб підключити магазин WooCommerce до свого облікового запису Bitpay. Після завершення вашого інтернет-магазину ви зможете приймати платежі в Bitcoin.

Щоб дізнатися, як підключити електронну комерцію WP або магазин Shopify або інші додатки з відкритим кодом або інтегровані рішення, перегляньте Документація по оплаті.

Coingate для WooCommerce

CoinGate може бути краще, ніж Bitpay для вашого веб-сайту WooCommerce, оскільки він дозволяє отримувати оплату за продукти в численних криптовалютах. Для отримання біткойн-платежів за допомогою WordPress у вашому інтернет-магазині через Coingate вам потрібно буде встановити CoinGate для WooCommerce підключати.

Плагін Coingate WooCommerce

Далі вам потрібно зареєструватися в CoinGate, натиснувши “Створити акаунт” у верхньому куті домашньої сторінки.

Реєстр Coingate

Потім виконайте наступні дії Інструкції CoinGate з’єднати два рішення. Це швидкий і простий процес, і після завершення ви зможете приймати оплати за біткойн та інші альткоіни на вашому веб-сайті WooCommerce.

Прості цифрові завантаження – шлюз платежів на Coinbase

Прості цифрові завантаження

Easy Digital Downloads – популярний безкоштовний плагін WordPress для тих, хто продає цифрові продукти на своєму веб-сайті WordPress. Шлюз оплати за допомогою монетної бази пропонується як преміальна надбудова для веб-сайтів, що використовують Easy Digital Download. Це дозволяє приймати біткойн-платежі на своєму сайті, використовуючи Coinbase як платіжний процесор.

Розширення Coinbase

Для початку вам потрібно придбати шлюз платежів Coinbase на веб-сайті Easy Digital Downloads. Потім встановіть його на веб-сайті WordPress.

Далі підпишіться на Coinbase. Потім виконайте наступні дії Документація по налаштуванню шлюзу платежів на основі монети підключити Coinbase до вашого веб-сайту. Після налаштування ви зможете отримувати біткойн-платежі за допомогою WordPress за цифрові продукти на вашому сайті.

Цифрова платня

Цифрова платня

Digital Paybox – це ще один плагін преміум-класу, який дозволить вам брати Bitcoin в обмін на цифрові завантаження. Це рішення інтегрується з численними шлюзами платежів, але використовує Bitpay для прийняття Bitcoin.

Простий в установці та налаштуванні, Digital Paybox дозволяє клієнтам вирішити, яку суму вони хочуть заплатити за цифровий продукт. Ви можете встановити мінімальний платіж (або фіксовану ціну, якщо хочете), тому цей плагін – хороший варіант, якщо ви хочете отримувати пожертви на цифрові завантаження. Після здійснення платежу Digital Paybox автоматично надсилає покупцеві тимчасове зашифроване посилання електронною поштою, що дозволяє йому отримувати цифровий продукт.

Молі Платежі за WooCommerce

Моллі

Моллі це рішення для шлюзу платежів, яке прагне спростити онлайн-платежі. Один з їх багатьох варіантів оплати – Bitcoin. Платежі Моллі за WooCommerce – це один з їх безкоштовних плагінів, який дозволить швидко інтегрувати всі основні платіжні системи, включаючи біткойн, зі своїм веб-сайтом WooCommerce.

Для початку зареєструйтесь у Mollie та встановіть на свій веб-сайт плагін Mollie Payments for WooCommerce. Після того, як клієнт сплатив биткойн, ви отримаєте відповідну суму в євро. І коли Моллі обробляє всі ваші платежі за біткойн за допомогою WordPress і надсилає їх безпосередньо в ваш банк, вам навіть не знадобиться гаманець Bitcoin..

GoUrl – Шлюз оплати за біткойн, платне завантаження та членство

GoUrl

GoUrl – шлюз платежів за криптовалюту. Плагін GoUrl WordPress, GoUrl – Шлюз оплати за біткойн, платне завантаження та членство, дасть змогу приймати платежі Bitcoin за допомогою WordPress. Однак GoUrl не переводить Bitcoin готівкою, він лише перенаправлятиме платежі на ваш Bitcoin гаманець. Цей плагін також приймає інші криптовалюти на вашому веб-сайті WordPress, включаючи Litecoin, Dash, BitcoinCash та багато інших.

Плагін GoUrl дозволить вашим відвідувачам платити altcoin за продукти, цифрові завантаження, перегляд сторінок та підписки на членство. GoUrl також надає ряд інших плагінів розширень, включаючи GoUrl для WooCommerce і Пожертви GoUrl Bitcoin.

Заключні думки про те, як обробити біткойн-платежі за допомогою WordPress

Як бачите, доступні різноманітні плагіни та методи, що дозволяють обробляти та приймати платежі Bitcoin за допомогою WordPress. Вибрані інструменти повинні залежати виключно від вашого сайту та потреб вашої аудиторії. І пам’ятайте, ви завжди можете випробувати кілька різних рішень, щоб побачити, що працює, і переконатися, що ви знайдете найкраще рішення Bitcoin для свого сайту.

Який плагін для криптовалюти ви виберете, щоб допомогти вам приймати платежі за біткойн за допомогою WordPress? Будь ласка, поділіться своїми думками у коментарях нижче…

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map