Як представити себе у спільноті WordPress

Інтернет-етикет – велика справа. Це те, що стосується всіх галузей, але оскільки блогери та розробники WordPress заробляють на життя в Інтернеті, це те, що вони дійсно потрібно звернути увагу. Адже те, як ви ведете себе на публічних форумах, може безпосередньо впливати на вашу репутацію та вашу здатність набувати нових клієнтів.


Ось чому я хотів би трохи часу тут поговорити про те, як правильно представити себе в Інтернеті, звичайно, але з особливим акцентом на те, що потрібно мати на увазі як розробнику WordPress та / або користувачеві.

Залучення з коментарями до блогу

Одне з найкращих місць для спілкування з іншими людьми – на самому вашому сайті, в розділі коментарів до блогу. Це не тільки чудовий спосіб показати трохи більше своєї особистості, але він також відмінний для того, щоб показати, що ви відкриті для зворотного зв’язку та справді хочете почути, що ваші читачі мають сказати..

wordpress-коментарі-етикет

Майте на увазі кілька речей, які стосуються людей, які хочуть створити репутацію у спільноті WordPress:

 • Будьте впевнені, що знаєте свої речі. Беручи участь у спільноті WordPress, існує припущення, що ви знаєте, про що говорите. Ось чому дуже важливо точно представляти себе та свій рівень знань. І коли ти кажеш, що ти відкритий для зворотного зв’язку, мав на увазі. Тому що якщо ви зробите помилку, люди на вас зателефонують. Це станеться.
 • Якщо ви задаєте питання, очікуйте відповідей. Я схильний закінчувати свої публікації в блозі питанням, щоб заохотити обговорення в розділі коментарів. Я роблю це, знаючи, що є можливість отримати негативні коментарі чи критику. Коли ви розміщуєте себе в Інтернеті, це лише назва гри, тому ви повинні бути готові до цього.
 • Будьте ласкаві, коли отримаєте критику. Знову ж, це обов’язково станеться в якийсь момент, тому переконайтесь, що ви сприймаєте це позитивно. Напруга до людей, які вас критикують, насправді не приведуть вас до друзів у цій справі – чи будь-якій справі.
 • Відповідь на всіх. Звичайно, я не говорю про тролів чи людей, які намагаються нахабно підняти твою гніву. Швидше за все, вам слід відповісти на коментарі, залишені будь-хто щирим – навіть якщо він чи вона говорить щось негативно щодо того, що ви написали. Це вдвічі важливо, якщо читач вказує на помилку. Теми, пов’язані з розробкою WordPress, досить технічні. Помилки можуть спричинити великі проблеми, тому будьте сприйнятливі до зворотного зв’язку та визнайте помилку, коли це доречно.
 • Шукайте підлий спам. Питання, що виникають у блогах взагалі – це не спам, який генерується ботом. Існують додаткові модулі для боротьби зі спамом, створеним ботом Акісмет і Jetpack. Але набагато складніше автоматично фільтрувати створений користувачем спам. Зверніть ретельно увагу на те, що кажуть люди, і пам’ятайте, щоб схвалювати лише ті коментарі, які, начебто, є на 100% законними.

Залучення до соціальних медіа

wordpress-соціальний етикет

Незалежно від того, працюєте ви розробником WordPress або просто використовуєте CMS для свого сайту, важливо бути активним у соціальних мережах. Чому? Тому що це один з основних способів залучення трафіку на ваш сайт. Але є кілька «правил», яких потрібно дотримуватися в плані поведінки:

 • Виберіть інструмент управління соціальними медіа. Незважаючи на те, що це стосується поведінки, вибір правильного інструменту управління соціальними медіа полегшить вам побачити, коли люди спілкуються з вами, щоб ви могли швидше реагувати. В основному, він зберігає ваші соціальні акаунти впорядковані, щоб ви могли більше часу проводити, розмовляючи з людьми, і менше часу вести вкладки, де відбуваються дискусії про вас.
 • Зверніться до експертів. У соціальних мережах є багато гуру WordPress, і якщо ви хочете розширити сферу своєї діяльності, вам потрібно буде безпосередньо спілкуватися з ними. Звичайно, ви не хочете бути грубими або відверто рекламними. Натомість слідкуйте за тим, що кажуть ці експерти, і брати участь в обговоренні. Будьте людиною, і тільки це доставить вас далеко.
 • Поділіться вмістом інших людей. Це техніка маркетингу в соціальних мережах, яка називається курацією контенту, і вона насправді дуже важлива як для утвердження себе як експерта у вашій галузі, так і для привернення уваги інших експертів та тих, хто цікавиться WordPress..
 • Уникайте публічних кривд. Це стосується всіх галузей – якщо ви не займаєтесь розвагами, я думаю, – але це гарна ідея, щоб у ваших облікових записах у соціальних мережах не було публічних негараздів. Мало того, що він несе непрофесійний вигляд, це може завдати шкоди вашій репутації в довгостроковій перспективі, особливо якщо ваш кризис стосується попереднього клієнта або якогось такого. Якщо ви не хочете, щоб ваш поточний список клієнтів знав про щось, відмовляйтеся від соціальних мереж. Кінець історії.

Етикет спільноти WordPress

Форуми спільноти WordPress

Хоча все, про що я говорив дотепер, стосується спільноти WordPress взагалі, для користувачів і розробників WordPress є власне виділений простір для Форуми WordPress.org. На багатьох інших сайтах є форуми підтримки, на яких люди можуть задавати і відповідати на питання, пов’язані з WordPress, я знаю, але я думаю, що в цьому випадку корисно перейти до джерела.

Оскільки так багато людей відвідують форуми щодня, шанси на те, що хтось задав подібне питання раніше, якщо у вас є проблеми. І якщо ви просто хочете допомогти, ну, є багато новачок у WordPress, які шукають вашу думку! Кілька порад щодо участі там:

 • Будьте авторитетними. Відповісти на чиєсь питання – це одне, але оскільки будь-хто може зареєструватися та опублікувати, важливо переконатися, що ваші зауваження виділяються. Не похмуріть і не шануйте свої знання ні перед ким. Трохи цінується покірність. Просто вкажіть свій досвід у контекстному вигляді. Це призведе до того, що ваші пости будуть сприйматись більш серйозно.
 • Признайся, коли ти помилився. Помилятися? Нема проблем. Вибачтесь, спробуйте виправити проблему та рухайтеся далі.
 • Будь вдячний. Якщо ви натрапили на щось і люба людина пропонує допомогу, не забудьте подякувати їм, що знайшли час, щоб відповісти на ваше запитання. Всім подобається командний гравець, і якщо ви хочете створити міцну репутацію в галузі, бути послідовно вдячним і уважним можна отримати вас далеко.

Люди, які займаються WordPress, є пристрасним набором. Вони сприймають це серйозно. Тому потрібно пам’ятати про це, спілкуючись із своїми колегами-ентузіастами та розробниками. Емоції можуть заростати, якщо мати справу з чимось людьми, які так сильно хвилюються. Нарешті, життєдіяльність людей загорнена в WordPress. Тим не менше, якщо ти отримуєш критику і відчуваєш бажання вплутатися в аргументи, чини опір! Це не зробить нічого для покращення вашої репутації і може насправді нашкодити вам, якщо ви не будете обережні.

Все, що говорити, спільнота WordPress – це багато в чому приємне місце. Експерти та новачки схожі на цю платформу, яку вони люблять. Люди допомагають один одному. А оскільки він є відкритим кодом, члени спільноти мають реальний шанс допомогти формувати платформу в її майбутніх втіленнях. Що – якщо ви запитаєте мене – досить класно.

Отже, чи є у вас якісь спеціальні правила, яких ви хочете дотримуватися під час спілкування із спільнотою WordPress. Чи відрізняються ці правила для вас під час розмови на спеціалізованих форумах, у коментарях до блогу чи в соціальних мережах? Я хотів би почути те, що ти думаєш!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map