Як правильно вибрати хостинг для WordPress

WordPress постійно перетворюється на рішення для управління вмістом (CMS), яке є функцією, наповненою для самого передового користувача, і одночасно є простою для початківців у налаштуванні та використанні. Якщо ви користуєтесь WordPress пару місяців, я впевнений, що ви почали уявляти його численні програми. Запуск блогу WordPress з власною організацією може бути одночасно легким і складним. Якщо у вас є значні інвестиції, ідеально підійде керована хостинг-платформа WordPress, наприклад WPEngine. Але якщо ви просто запускаєте веб-сайт або блог, то керування WordPress хостингом “може” вважатись марною тратою. У таких випадках компанія, що ділиться хостингом, була б ідеальною – головним чином тому, що вони одночасно дешеві та надійні. Однак це пов’язане з певними ризиками. Якщо ви абсолютно новачок в сценарії веб-хостингу, шанси вас взяти на прогулянку (або простувати в простому розумінні), значно збільшуються.


У сьогоднішній статті ми поговоримо про це спільний хостинг WordPress – як вибрати хорошу спільну хостинг-компанію та деякі рекомендації. Я припускаю, що ви будете працювати з WordPress, тому ми обговоримо функції / вимоги хорошого хоста з точки зору WordPress. Давайте розпочнемо.

Пропускна здатність та місце на диску

Жорсткий дискЯкщо ви запускаєте веб-сайт, 5 Гб щомісячного переказу було б достатньо Що стосується місця на диску, то 5 ГБ вистачить. Але якщо ви збираєтеся розмістити на своєму веб-сайті багато вмісту, який можна завантажити, то вам знадобиться більше пропускної здатності та дискового простору відповідно до загального розміру вашого вмісту. Більшість популярних хостинг-провайдерів дозволяють необмежену пропускну здатність та / або дисковий простір.

Кількість сайтів або доменів надбудови

Домен надбудовиХороший спільний хостинг-провайдер дозволяє вам розмістити хостинг принаймні 10 різних веб-сайтів. Популярні дозволяють розміщувати необмежену кількість сайтів. Ви можете задуматися – чому мені потрібно розмістити більше одного сайту? Ось чому:

Найчастіше завжди купувати загальний хостинг-акаунт завжди мінімум за один рік. Якщо ви хочете купувати його щомісяця, це обійдеться вам набагато дорожче. Тож уявіть, що якщо через півроку ви вирішите відкрити власний веб-сайт із портфоліо, а веб-хостинг, який ви купили, не допускає більше одного домену. Що б ти зробив тоді? Купити інший хостинг-рахунок? Отже, завжди розумніше шукати веб-хостинг, який дозволяє розмістити більше одного домену.

Кількість субдоменів

Піддомени

Субдомен – це другий веб-сайт із власним унікальним вмістом, але нового доменного імені немає. Натомість ви використовуєте наявне доменне ім’я та змінюєте www на інше ім’я. Ім’я субдомену має вигляд forums.domain.com. Більшість постачальників послуг хостингу дозволяють необмежений піддомен – Ваша теж повинна. Ось кілька можливих застосувань субдомену:

 • Перевірте свій сайт WordPress, щоб провести тематичні та плагінні тести та провести
 • Хостинг лише піддомену для завантаження: http://download.domain.com/site-stats.pdf
 • Розміщення портфоліо сайту: http://author.domain.com/
 • Хостинг форуму: http://forum.domain.com/

Кількість баз даних MySQL

База данихКожна установка WordPress вимагає однієї бази даних MySQL. Тому ваш веб-хост повинен мати щонайменше 1 базу даних MySQL розмістити ваш сайт WordPress. Однак рекомендується, щоб ваш хост мав обмеження до ~ 10 баз даних, в ідеалі необмежений. Вам може знадобитися додаткова база даних для розміщення вашого форуму або для встановлення тестового середовища для вашого веб-сайту WordPress або для встановлення іншого програмного забезпечення сайту.

Панель управління

cPanel

cPanel – це провідна у світі панель управління хостингом, яку використовує більшість постачальників послуг, що надають спільний доступ. У ньому є функції та відеоуроки для абсолютного початківця та завзятого професіонала. Для початківців я рекомендую використовувати веб-хостинг, який надає cPanel. Однак якщо це не ваш перший раз, ви можете вибрати будь-яку панель управління!

Підтримка клієнтів

Підтримка

Підтримка клієнтів є одним з найважливіших аспектів компанії, що займається веб-хостингом. Є причина, чому у відомих провайдерів веб-хостингу, таких як HostGator, щорічні плани починаються від 5,56 дол. США на місяць (на 1-річний контракт), а інші починають від 2 доларів. Все зводиться до якісної підтримки клієнтів.

Старий чи новий – до якого господаря я мушу йти?

Старий чи новий

Це ще один дуже важливий фактор, який більшість із нас прагне не помітити. Перед тим, як їхати, слід враховувати вік компанії, що займається веб-хостингом. Якщо він був на ринку всього пару місяців – краще не займатися цим, якщо ви абсолютно не впевнені, що ви робите, і що робити, якщо все не виходить. Це не означає, що всі нові хостинг-компанії погані. Я цього не кажу.

Початок усіх великих речей невеликий.

Ми всі це знаємо. Ось трохи для роздумів:

Час – найбільший вчитель.

Люди набувають досвіду та мудрості, коли роки проходять. Тому завжди рекомендується звернутися в компанію, яка існувала принаймні 1-2 роки.

Хостинг електронної пошти

ВебКоли у вас є власний веб-сайт, перед хостингом електронної пошти буде лише питання часу. Моя порада – зберігати веб-хостинг та хостинг електронної пошти повністю окремо. Чому? Оскільки налаштування хостингу електронної пошти є досить безладним (і складним), і ви застрягли з клієнтами електронної пошти на базі PHP + MySQL, які пропонують мало або взагалі не підтримують мобільний зв’язок і не мають достатніх контрзаходів проти атак електронної бомби тощо.

Завдяки програмам Google – сценарій розміщення електронної пошти був перетворений на єдину, просту та ефективну папку “Вхідні”. На жаль, станом на грудень 2012 року Google скасував безкоштовну версію сервісу хостингу електронної пошти. Не хвилюйтесь, проте – перевірте Zoho або Microsoft Outlook для безкоштовного розміщення електронної пошти. Тим не менш, я настійно рекомендую перейти до окремого постачальника електронної пошти – з самого початку, щоб уникнути майбутніх проблем.

Цінова політика та повернення коштів

Ціноутворення продукту компанії можна вирішити логічно. В середньому $ 4-6 USD – це гідне ціна для спільного хоста. Потрібно уникати менше 2,5 доларів США. Звичайно, якщо ви скористаєтесь знижкою 50%, ви, ймовірно, отримаєте свої перші шість місяців менше ніж 2 доларів США на місяць, але це інший сценарій. Коротко:

Якщо це занадто добре, щоб бути правдою, мабуть, так і є.

Що стосується політики відшкодування коштів, відомі господарі вірні своїм словом. Більшість компаній пропонують гарантію повернення грошей від 15 до 30 днів. Принаймні а 7-денна гарантія повернення грошей повинен запропонувати ваш господар.

Резервні копії

Резервне копіювання

Цифрові товари можуть надходити в будь-який час у будь-який час – включаючи цифровий годинник на суму 15 доларів США або сервер Supermicro 6000 доларів. Ось чому люди витрачають багато грошей на створення резервних даних. Саме тут криється одна з головних переваг хмарного хостингу – якщо один сервер знижується, ваш вміст подається з іншого. Спільний хостинг HostGator резервна політика дещо іффі, але вони беруть резервні копії щотижня. CrocWeb з іншого боку здійснює щоденне резервне копіювання даних за допомогою R1Soft, з 30-денними точками відновлення.

Інтернет-огляди

Інтернет-огляди

WebHostingTalk це ресурс номер один для відкриття чудових нових хостинг-компаній та пропозицій. Дуже рекомендую використовувати його. Зверніть пильну увагу на коментарі користувачів і перевірте, чи впливають вони будь-яким чином на ваші вимоги. Деякі люди люблять критикувати інших, а деякі навіть йдуть так далеко, щоб сказати неправдиві речі. Тому обов’язково використовуйте цю “контактну форму”, перш ніж ви скажете “ні”. ��

Висновок:

Існують буквально десятки тисяч спільних хостинг-компаній. Кожен, хто має 10-доларову інвестицію, може почати один – так – це так просто. Звичайно, ви можете уявити собі наслідки розміщення свого веб-сайту в такій компанії – не будемо в цьому займатися.

Як було обіцяно, ось кілька веб-хостів, які ми рекомендуємо мати на увазі всі згадані раніше фактори. Ви також можете відвідати нашу сторінку хостингу, щоб дізнатися більше брендів! А також ознайомтеся з детальним оглядом компанії VentureHarbour кращі веб-хостингові компанії.

 • HostGator: Річні плани починаються від $ 5,56 / місяць, розміщуючи понад 9 000 000 доменів
 • BlueHost: Плани починаються від $ 4,95 / місяць, включаючи знижку на 50% в перший місяць
 • CrocWeb: Хостинг, що працює на LiteSpeed, починаючи з $ 4,95 / місяць, розміщує понад 30 000 веб-сайтів
 • HostMonster: Ще один бренд, який ми підтримуємо, з необмеженими хостинговими планами, починаючи з 4,95 $ на місяць
 • WPEngine: якщо ви запускаєте блог або веб-сайт компанії, забезпечений значними інвестиціями, WPEngine – найкраща ставка. Перегляньте наш огляд WPEngine, щоб дізнатися більше.
Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map