Як покращити репутацію вашого сайту WordPress прямо зараз

Як покращити репутацію вашого сайту WordPress прямо зараз

Загальний успіх вашого веб-сайту може повністю залежати від того, чи люди вас лаять поганими відгуками та коментарями. Хоча середній бізнес не має тисяч поганих відгуків Yelp, ми занадто багато разів бачили, як неправильне реагування на відгуки може спричинити проблеми для вашої майбутньої репутації.


В цілому Інтернет не може соромитися того, наскільки великий ваш бізнес. Інакше люди, які не засмучуються вашим бізнесом, будуть голоснішими за вас.

Створити чудову репутацію непросто, але, трохи працюючи, ви можете це зробити. І ми покажемо вам, як розпочати роботу сьогодні.

1. Відповідь на всі відгуки / коментарі про ваш бренд

Користувачі коментують ваш веб-сайт, бренд та компанію по всьому Інтернету. Якщо ігнорувати ці коментарі та відгуки, це виглядає так, що ви не зацікавлені у відгуках.

На сьогодні найкращими місцями для пошуку згадок про ваш бренд є:

 • Google Alerts (пошук статей та оглядів в Інтернеті)
 • Twitter (пошук у всіх Twitter і перегляд коментарів на власній сторінці)
 • Facebook (головним чином для коментарів на власній сторінці)
 • Yelp (Це надзвичайно важливо, якщо ви керуєте місцевим бізнесом)

Огляди блогу можуть піти в будь-який спосіб, але наявність партнерської або реферальної програми (див. Нижче) може покращити шанси на отримання хороших письмових відгуків. Однак рейтинги та відгуки в таких місцях, як Google і Yelp, трапляються частіше, коли люди злі.

Якщо ви побачите відмічений коментар у своєму блозі або огидний відгук на Yelp, відповідайте кожен раз за цією формулою:

 • Вибачте за незручності
 • Дякуємо їм за турботу
 • Зробіть проблему правильно (з купонами чи халявами)

Цей метод показує всім у майбутньому, що ви розумна компанія. Швидше за все, рецензент буде розглядатись як горіх.

2. Зробити це надзвичайно просто для хороших клієнтів, щоб писати відгуки / коментарі

Стимули та правильні послідовності обміну повідомленнями тут величезні. Те саме стосується і термінів. Наприклад, можливо, ви агент з нерухомості і хочете, щоб ваші минулі клієнти писали хороші відгуки на своїй сторінці Google Business.

Важливо надіслати електронний лист лише через кілька днів після завершення роботи. Таким чином вони не забудуть про це. Має бути посилання на сторінку огляду, що робить неможливим зіпсувати це. Також приємно включити інструкції та персоналізований лист, щоб вони почували себе змушеними написати відгук.

Стимули також корисні, доки ви не скажете їм, що вони повинні написати хороший відгук.

Один із простих способів гарантувати, що ви ніколи не забудете стежити за клієнтами, – це плагін. Якщо ви встановите розширення для електронної комерції, наприклад, електронні листи з нагадуванням WooCommerce, ви можете легко автоматизувати нагадування про огляди для клієнтів, щоб збільшити ці 5 зірок!

3. Зробіть себе авторитетом у межах спільноти, як в Інтернеті, так і поза ним

Ви можете сказати: “Щоб створити блог авторитету чи голос форуму в Інтернеті, потрібно деякий час.”

Однак просто потрапити на виставку, роздати картки та показати, що ви хочете бути активною частиною спільноти – це те, що ви можете зробити у вихідні.

Отже, завершіть швидкий пошук Google, щоб знайти галузеві функції у вашому районі. Якщо хтось підходить, роздрукуйте кілька візиток та йдіть! Якщо ні, знайдіть онлайн-форум, на якому ви посилаєтесь, представіться і почніть відповідати та задавати питання.

4. Покажіть минулих клієнтів / клієнтів і чому вони вас люблять

Від відгуків до логотипів сторонніх клієнтів минулих клієнтів, встановлення того, що ви працювали з іншими компаніями (потенційно відомими клієнтами), є величезним стимулом для будь-якого онлайн-бізнесу.

Залежно від теми WordPress, яку ви використовуєте, додавання вітрини клієнта може бути простою, а вставити новий модуль. Завдяки темі Total ви можете вибрати сітки зображень, каруселі та повзунки, які можна легко вставити та налаштувати на будь-якому макеті сторінки (є навіть дуже акуратна прес-сторінка на Підвищити демонстрацію за допомогою значків).

5. Присутні присутні, не важливо, як мало

Нагороди величезні для всіх підприємств. Навіть багато фільмів і шоу на Бродвеї живуть і вмирають від отриманих нагород. Що приємно в нагородах – це те, що їх усі складають хтось. Ви можете стверджувати, що деякі надійніші за інших, але клієнтам і клієнтам подобається бачити, що вас як мінімум визнають.

Візьміть початкову нагороду якості автомобільної промисловості J. D. Power and Associates. Організація видає нагороду після вимірювання проблем протягом перших 90 днів роботи. Багато людей сприймають це як якийсь жарт (оскільки 90 днів – це така невелика кількість часу, щоб володіти машиною). Однак кожен переможець премії рекламує виграш як божевільний. Як слід, оскільки це повинно покращити їхню репутацію.

6. Пропонуйте всі можливі методи контакту

Нехай ваші клієнти дзвонять, спілкуються у чаті, надсилають електронну пошту чи надсилають голуба-перевізника, якщо можливо. Це зрозуміло, коли деякі інтернет-компанії не можуть обробляти телефонні дзвінки. Але вам слід принаймні розглянути панель чату для швидкої взаємодії.

Знову ж таки, плагіни – це чудовий спосіб додати додаткову функціональність на ваш веб-сайт. Нам подобається Контактна форма 7 та WPForms для створення спеціальної форми контактів. Або ви можете спробувати один із цих рекомендованих плагінів для чату, щоб мати можливість взаємодіяти зі своєю клієнтом у режимі реального часу.

7. Дозвольте легкий доступ до тонкого друку

Це залежить від типу бізнесу, який ви ведете. Якщо у вас є сайт електронної комерції, цей момент особливо важливий, враховуючи кількість сторінок, які ви будете виділяти для тонкого друку.

Наприклад, можливо, вам доведеться написати умови надання послуг та політику повернення. Більшість клієнтів пропускають обох, але деякі робитимуть покупки лише після того, як побачать, що ви маєте обох. Тому включіть чіткі посилання у колонтитул для легкого доступу.

8. Під час посилання зверніться до цільових сторінок

Ви продаєте продукти чи послуги через Google Ads? Чи є у вас сторінка Facebook, де ви посилаєтесь на певні новинки на своєму веб-сайті?

Незалежно від того, ведете ви блог з вебінаром або повний магазин електронної комерції з новими продуктами кожен сезон, відомо, що цільові сторінки дозволяють клієнтам відчувати себе краще і частіше купувати у вас. Best Buy створив надійну репутацію на цільових сторінках, показуючи клієнтам безпосередньо потрібні продукти, коли вони клацають на Google Ads.

Не знаєте, з чого почати? Ознайомтеся з нашим повним посібником про те, як створити цільові сторінки за допомогою WordPress. Ми висвітлюємо три способи створення цільової сторінки за допомогою тем, плагінів або спеціального коду.

9. Зробіть безпеку постійним пріоритетом

Якщо користувачі не бачать сертифікат SSL на сайті електронної комерції, у них є вагомі підстави піти, не повертаючись. Те саме стосується тонн спам-коментарів у вашому блозі. Це просто виглядає так, що вам байдуже, хто заходить на ваш сайт.

Від спаму до оновлення плагінів, тем та WordPress, безпека відіграє велику роль у тому, як люди переглядають вашу репутацію в Інтернеті. Хоча у вас є лише кілька сигналів довіри WordPress, з яких можна вибрати, щоб показати, що ваш сайт захищений (як, наприклад, McAfee Secure), ваша робота полягає в тому, щоб висвітлити все на передній панелі та на задній панелі.

10. Написання мети вашого сайту на стіні та дотримання його

Чи має ваш бренд заяву про місію? Ви встановили набір правил, які роблять вас унікальними? Якщо ні, то час покласти ручку на папір. Чому? Тому що в якийсь момент люди збираються бачити вашу компанію як мету. Але якщо мета не узгоджується, ніхто вам не буде довіряти в майбутньому.

Наприклад, Zappos створив собі ім’я, забезпечуючи швидку доставку та періодичні сюрпризи на добу для деяких клієнтів. Однак, якщо деякі клієнти отримували середню або повільну доставку, вони думали: “Так, я думав, що це суть покупки через Zappos”, і ніколи більше не купувати там.

Коротше кажучи, оголосити про свою унікальність і дотримуватися обіцянок, які ви даєте.

11. Дозвольте людям дізнатися більше про вашу компанію за допомогою посилань на соціальні медіа

Одне з них – створити облікові записи в соціальних мережах, але інше – представити ці посилання на своєму веб-сайті.

Чому? Тому що акаунти соціальних медіа дозволяють подальше дослідження компанії.

Соціальні акаунти забезпечують більш персональний вигляд вашого бренду. Клієнти можуть бачити людей, які працюють, розважальних заходів та подій, соціальних зусиль та багато іншого. У нас є путівники по WPExplorer, які висвітлюють Instagram для електронної комерції, SnapChat & WordPress, збільшення соціальних підписників тощо. Погляньте і починайте будувати ваше наступне.

12. Подумайте про нагороди та афілійовані товариства

Одне це точно. Якщо інші шанси отримати винагороду за те, що добре поговорити про вашу компанію, тим більше рефералів ви отримаєте. Що стосується партнерської або реферальної програми, це те, що для налаштування з правильним плагіном WordPress обом потрібно лише кілька моментів. Існує безліч дивовижних афілійованих плагінів WordPress, але одним з наших улюблених є AffiliateWP.

Після цього ви можете почати виключати комісії людям, які переглядають або рекомендують вашу компанію. Це не гарантія, що ви отримаєте хороші відгуки, але це, безумовно, покращує ваші шанси.

Будь-які поради щодо репутації сайту?

Деякі з найкращих способів покращити репутацію вашого сайту зараз можна виконати протягом наступної години. Якщо у вас є якісь питання або пропозиції щодо підказів щодо репутації вашого власного сайту, повідомте нас про це у коментарях нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map