Як покращити показник відмов на вашому сайті WordPress

Коефіцієнт відмов визначається як кількість відвідувачів, які залишають ваш сайт, не натискаючи жодних посилань і не відвідуючи будь-які інші сторінки. Сайти, що мають низький показник відмов, повідомляють про те, що це цікавий веб-сайт, який містить чудові речі для перегляду / читання. Сайт вдається привернути увагу користувача. Один з найкращих прикладів – 9GAG. Люди проводять кілька хвилин на цьому сайті, хихикаючи. В Інтернеті, якщо відвідувач проводить більше 5 хвилин на новому сайті – це справді велика справа.


411 на коефіцієнтах відмов

Веб-майстри постійно шукають, щоб покращити показник відмов для свого сайту. Якщо вони знайдуть певний сайт, який має низький показник відмов, вони негайно спробують вивчити та застосувати використовувані в ньому методи. Високий рівень відмов (навіть 100%) – це не завжди погано. Люди зайняті. Як тільки вони знайдуть те, що шукають, вони залишать ваш сайт. Це дуже часто зустрічається на веб-сайтах однієї сторінки або цільових сторінках “все в одному”. До пошукової системи, a багатосторінковий сайт (це майже всі блоги WordPress fyi) з високим коефіцієнтом відмов – червоний сигнал.

На цьому веб-сайті немає відповідного вмісту, натисніть його на SERP ”

Це означає, що ваш сайт не цікавий або цікавий. Найгірше, що він не має відповідного змісту. Це спільна відповідальність всієї команди веб-розробників – веб-майстрів, дизайнерів та кураторів контенту – покласти принаду для своїх відвідувачів – сподіваючись, що вони стануть здобиччю для них і згодом перетворяться на читача.

Зрештою, ми хочемо клієнтів. Не лише відвідувачів.

У цій статті ми поговоримо про деякі найкращі способи покращити показник відмов для вашого сайту WordPress. Ми будемо використовувати деякі плагіни та перевірені методи, які найкращі блогери використовують для покращення показника відмов на сайті.

Чому варто звертати увагу на показник відмов на веб-сайті?

Зверніть увагу на ціни відмов

Оскільки це один з основних способів вимірювання залучення користувачів до вашого сайту. Досить довго назад я говорив про те, як перетворити своїх відвідувачів у читачів. Один з найкращих способів оцінити цю зміну – це вивчити показник відмов вашого веб-сайту. Google має власну (дещо складну) пояснення показника відмов і це добре читати для людей, які хочуть вивчити технічні умови. На сайті з низьким коефіцієнтом відмов написано такі речі:

 • Краще залучення користувачів: Це говорить про те, що ваші відвідувачі зацікавлені у вмісті вашого сайту. Вони вважають ваш сайт досить важливим, щоб витратити час на нього. ви хочу це потрібно.
 • Вищі рейтинги SEO: Коефіцієнт відмов і швидкість сайту – це два з двохсот факторів, які Google використовує для ранжирування вашого сайту за певним ключовим словом. Коефіцієнт відмов використовується для вимірювання якості вашого сайту. Сайт з 10 сторінками може бути кращим, ніж сайт зі 100 сторінками, просто якщо менший сайт має кращу якість. Google і всі пошукові системи хочуть якості, а не кількості. Отже, чим краще ваш показник відмов – тим вище ви піднімаєтесь по сходах SERP.
 • Вищі конверсії: Давайте будемо чесними. Ми хочемо, щоб наш товар був проданий. Ми хочемо, щоб люди насправді нахабно купували наш товар, а не сліпо підписувались на наші розсилки та ретвітували твіти. Це гарна річ, без сумніву. Але, наприкінці дня, продаж набагато кращий, ніж продаж без продажу. Коли ви вкладете час та зусилля, щоб покращити показник відмов на своєму веб-сайті, ви підключаєтесь до своїх читачів. Вони довіряють вашому бренду, і ви встановлюєте особистість у своїй ніші. Це в кінцевому рахунку перетворить вас, читачів, на замовників.

10 основних причин високого показника відмов і як їх виправити

Виходячи з того, що кажуть експерти, я перерахував оп-10 факторів, які відповідають за високий показник відмов на вашому веб-сайті. Намагайтеся уникати їх будь-якою ціною.

 1. Високий час завантаження сторінки, тобто повільний веб-сайт
 2. Забруднена конструкція з поганою навігацією (відсутні сухарі)
 3. Невідповідний дизайн
 4. Нав’язливі форми вибору
 5. Занадто багато реклами
 6. Нерелевантна реклама
 7. Пошкоджені посилання – 404 сторінки не знайдено тощо.
 8. Помилки MySQL або PHP у публікаціях та на сторінках
 9. Відсутність соціальних доказів
 10. Поганий вміст

Тепер, коли ви знаєте про проблеми, обговоримо їх рішення.

Поліпшення швидкості сайту WordPress

Поліпшення швидкості вашого сайту

Раз і знову ми говорили про його важливість. Ваш веб-сайт повинен швидко завантажуватися, бажано протягом 3-4 секунд. Сьогодні люди споживають стільки засобів масової інформації, що кожна мілісекунда має значення. Ось декілька способів покращити швидкість вашого веб-сайту:

  1. Використання плагіну кешування WordPress, наприклад W3 Total Cache
  2. Використання мережі доставки вмісту, наприклад MaxCDN
 1. Використання керованої служби хостингу WordPress, такої як Media Temple або WPEngine
 2. Оптимізація зображень шляхом їх стиснення або використання правильного формату

Після впровадження змін ви можете виміряти швидкість вашого веб-сайту за допомогою таких інструментів Пінгдом, GTmetrix і WebPageTest. GTmetrix надає найбільш детальну інформацію про продуктивність вашого сайту.

Дизайн сайту

Дизайн веб-сайтів

Використовуйте чисту, чуйну та ненав’язливу тему WordPress. Тема, яку ви використовуєте для свого сайту, повинна бути такою, щоб люди могли легко знайти те, що шукають, з легкістю. Їм не слід було шукати його більше 3 секунд.

 • Переконайтесь, що ви розумно використовуєте головне бічна панель, то первинний рядок меню і колонтитул. Очі людей звикли до цього і нехай так буде.
 • Якщо ваш блог зосереджений на есе та поезії, було б розумно використовувати тему з сильним зосередити увагу на типографії. Ознайомтеся з Грегорі Спаринг розуму за відмінний приклад мінімалістичного дизайну.
 • Використовуйте відповідні зображення. Вони варті тисячі слів. Ви можете знайти чудові безкоштовні фотографії з цих джерел.
 • Використовуйте плагін, пов’язаний із пов’язаними публікаціями, як YAARP або nПов’язатись.
 • Само собою зрозуміло, ваш сайт повинні бути чуйними. Це перший вік для мобільних пристроїв, і виправдання для цього просто немає.

Рекламні оголошення

Реклама

Було б нерозумно видаляти рекламу повністю з вашого сайту. Це одне з основних джерел доходу! Так, що ти робиш? Переконайтесь, що реклама доречна. Нерелевантна реклама завдає більше шкоди, ніж прибутку. Якщо ви використовуєте Google AdWords, тоді вам не потрібно хвилюватися, оскільки Google витрачає значну частину своїх досліджень і розробок на показ кращих оголошень. І вони дуже хороші в цьому. Але якщо ви використовуєте рекламні банери, що керуються власним користуванням, переконайтеся, що продукт / веб-сайт, з яким ви посилаєтесь, справді корисні. Посилання на щось, лише якщо ти б рекомендував це. Варіант початківців серед блогерів – BuySellAds. Це відмінна платформа для рекламних мереж, що займаються нішею.

Спливаючі вікна

Є причина, чому технологія наміру виходу стала такою популярною. Сценарій чекає, поки використання не залишиться – вдруге він рухає мишкою у напрямку перехресної кнопки, з’являється спливаюче вікно. Звідси термін наміру виходу. OptinMonster – один з найкращих плагінів для входу в WordPress, який освоїв технологію наміру виходу. Популярні сайти, такі як Social Media Examiner та Search Engine Journal, використовують OptinMonster.

Однак існує дуже багато сайтів, які все ще не використовують цю технологію наміру виходу. Як читача, мене це справді дратує, коли я намагаюся щось прочитати, і на моєму екрані з’являється спливаюче кожні кілька хвилин. Однак це моя особиста думка і може відрізнятися від того, що ви думаєте. �� Ось щось, що ви, можливо, вже знаєте.

Якщо ваш вміст достатньо хороший, люди автоматично переглядають та / або підписуються на ваш сайт.

Пошкоджені посилання та помилки програмного забезпечення

Пошкоджені посилання та помилки програмного забезпечення

Коли ваш сайт старіє, ви створюєте безліч посилань – як внутрішніх, так і зовнішніх. Ви також можете час від часу переглядати структуру сайту для кращого користування. У цьому процесі дуже природно висадитися зі зламаними зв’язками. Ось проблема – розірвані посилання завдають серйозного удару по структурі вашого веб-сайту та набраному SEO. Не хвилюйся Використовуйте плагін типу Перервана перевірка посилань проаналізувати всі посилання на вашому веб-сайті та виправити померлі.

Помилки програмного забезпечення є наслідком погано налаштованих PHP-скриптів, перевантаження сервера, конфліктів між додатками або конфліктів між темами. Існує маса способів, які можуть спричинити це, і рішення кожного з них вимагають надійних технічних знань. Найкраще виправлення – не використовувати конфліктуючі плагіни / теми. Однак якщо це проблема з веб-сервером, зверніться у службу підтримки. Якщо ваш бюджет може підтримувати його, перейдіть до керованого сервісу хостингу WordPress, наприклад WPEngine.

Соціальне доведення

Соціальне доведення

Соціальний доказ просто означає, наскільки популярним є ваш контент. Скільки людей поділилися саме цією публікацією? Це те, що потрібно враховувати. Якщо у вас новий веб-сайт, він буде близько нуля. Не хвилюйся Переконайтесь не відображати статистика обміну. Просто кнопки спільного використання могли б зробити. Краща порада –

Витратьте вдвічі більше часу на просування вашого вмісту, як ви робили його.

Вміст – King

І останнє, але не менш важливе – переконайтеся, що ваш вміст є найкращим. Витратьте час на читання, дослідження та оновлення свого вмісту, щоб він став а орієнтир для цієї конкретної теми. Припустимо, ви пишете тему “Кращі книги з соціальної психології”. Якщо просто написати 10 імен, це не виріже. Включайте рейтинги, ні. відгуків, відомості про продаж та авторські відомості та ваш особистий огляд. Що в цій книзі добре? Які речі відсутні у книзі? Зрештою, ваш пост повинен бути таким хорошим, що читач переходить:

“Ого! У цій публікації є все, що я шукаю. Краще зробити закладку! “

Перегляньте статтю Григорія 50 обов’язкових для читання книг із соціальної психології. Чи можете ви запропонувати деякі вдосконалення для цієї статті?

Висновок

Сьогодні ми розкрили кілька найкращих способів покращити показник відмов, тим самим покращивши залучення користувачів. Якщо у вас є якісь поради, повідомте нас – ми завжди раді почути від наших читачів.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map