Як почати бізнес з WordPress

Як почати бізнес на базі WordPress

Чи можливо сьогодні створити успішний бізнес навколо WordPress? Коротка відповідь – так. У 2020 році мільйони фрілансерів заробляють на життя в Інтернеті – і багато з них мають бізнес, який вони створили навколо WordPress. Для цього є вагомі причини:


 • WordPress продовжує розвиватися як проста і універсальна платформа для видавців і не демонструє ознак уповільнення. Це означає, що платформа продовжує залучати нових користувачів, що означає збільшення попиту на сервіси WordPress.
 • Ви можете масштабувати та розширювати основні функціональні можливості програмного забезпечення, щоб досягти всього, що ви хочете, за допомогою плагінів, тем та спеціальних програм. Це набагато більше, ніж проста платформа для ведення блогів. На WordPress можна створити будь-який тип веб-сайту або складний веб-додаток.
 • Він пропонує порівняно простий (і, як правило, дешевший) вхід у світ онлайн-фрілансування від блогів, підтримку розвитку WordPress або декількох інших областей. Для деяких підприємств ви можете почати з $ 500 або менше.
 • Існує безліч безкоштовних (і преміальних) ресурсів, які допоможуть вам швидко розпочати роботу з бізнес-ідеєю.

Усі ці фактори роблять WordPress привабливим маршрутом для людей, які хочуть вести бізнес з фрілансу.

Це справді? Це Легко?

Далеко не все весело, коли ти починаєш бути підприємцем WordPress. Правда, ви можете заробити дуже комфортний дохід від WordPress. Сотні заповзятливих людей заробляють тисячі доларів щороку від декількох підприємств, пов’язаних із WordPress, але для досягнення цього рівня успіху потрібна велика наполеглива праця та відданість. Більшість успішних підприємців WordPress доклали велику роботу, щоб досягти рівня комфортного доходу.

Сьогоднішня публікація – це посібник для початківців щодо відкриття успішного бізнесу на базі WordPress. Звичайно, шлях кожної людини до успіху в цьому бізнесі відрізняється, але ви не можете не помітити багато подібностей між особистими історіями деяких найуспішніших підприємців WordPress. Я висвітлю деякі з них у розділі “Робота” та “Не”. Перший, хоча це основні кроки:

1. Створіть веб-сайт для бізнесу

Створіть веб-сайт для бізнесу

Перший крок у світі фрілансування WordPress – це створення ділового веб-сайту. Тут ви будете займатися всім своїм бізнесом, будь то продаж товарів, послуг, консультацій або будь-яку обрану для вас модель бізнесу..

Ваш веб-сайт також буде головним маркетинговим інструментом для вашого бізнесу. Усі рекламні стратегії будуть спрямовані на переадресацію потенційних клієнтів на ваш веб-сайт, тому переконайтесь, що вони виглядають детально та просто у використанні. Суть – ваш веб-сайт повинен працювати і мати все, що шукатимуть ваші потенційні клієнти.

То як створити веб-сайт? Загалом вам знадобиться наступне.

Хороший хостинг

Виберіть хороший план хостингу, який підходить для вашого бізнесу. Ми особисто любимо та використовуємо хостинг WordPress під керуванням WP Engine для запуску WPExplorer. На наш погляд, керований хостинг – ваш найкращий варіант – навіть якщо він коштує трохи більше, ніж стандартний спільний хостинг (WP Engine починається від $ 22,50 на місяць за нашим посиланням), приймаюча компанія піклується про оптимізацію вашого сервера для WordPress, а також основні оновлення..

Однак якщо ви справді переглядаєте хостинг для спільного використання бюджету, це чудовий вибір. Наприклад, спільний хостинг Bluehost починається всього з $ 2,95 на місяць. Пам’ятайте лише про те, що плани, доступні за цей доступ, часто не можуть обробити тонна кількість трафіку на сайті, але оскільки ви тільки починаєте роботу, це, безумовно, зробить цю роботу (і ви зможете збільшити план згодом).

Відповідне доменне ім’я

Ви також хочете вибрати хороше доменне ім’я. Дотримуйтесь очевидного. Якщо у вас є офіційна назва компанії, використовуйте це (наприклад, як ми просто використовуємо WPExplorer.com). Або ви можете скористатися варіантом свого імені та послуги. Наприклад, якщо ваше ім’я – Джессіка, і ви створюєте веб-сайт для служб створення контенту, ви можете скористатися чимось на зразок “copywritingbyjessica” або “jessicawritesforyou” – ви отримаєте ідею.

Деякі шлангові компанії пропонують безкоштовне доменне ім’я протягом першого року (з новим планом). Але якщо ви замість цього придбаєте свій домен окремо, переконайтеся, що ви користуєтеся авторитетним реєстратором та додаєте захист конфіденційності (що зберігає інформацію про вашу реєстрацію в базі даних WHOIS приватною, а також може запобігти спа-процедурам). Нам подобається GoDaddy Domains, який складає лише $ 4,99 на рік за нове доменне ім’я (за нашим посиланням), а потім 9,99 дол. США на рік за стандартну конфіденційність.

Професійна тема WordPress

Для дизайну вашого веб-сайту обов’язково вибирайте гнучку тему WordPress для бізнесу з вбудованими параметрами стилізації, бажано від встановленого розробника (головним чином, щоб забезпечити майбутні оновлення). Якщо ваш бюджет обмежений, не хвилюйтесь – доступні сотні безкоштовних тем WordPress.org. Просто шукайте термін, щоб звузити свій вибір. Однак більшість безкоштовних тем обмежені у функціональності і хочуть заплатити за розблокування функцій.

Для кращих функцій та підтримки ви можете замість цього вибрати преміум-тему. Руки вниз ми відчуваємо, що наша преміальна сумарна тема найкраща. Завдяки 40-кратним демонстраціям для швидкого запуску, вбудованим функціям налаштування, побудовці перетягування та опускання сторінок, сумісність популярних плагінів та підтримка мовних перекладів – це фантастична тема для майже будь-якого веб-сайту.

Основні плагіни

Які плагіни ви встановите, залежатиме від вашого бізнесу. Однак є кілька основних плагінів, які має встановити більшість сайтів. Наприклад:

 • Yoast SEO (що включає сухарі, мапи сайту тощо)
 • Google Site Kit (для аналітики)
 • Інформаційний бюлетень MailChimp (або інша система розсилки)
 • WordPress Security та / або плагін резервного копіювання (якщо це не функція вашого хостингу)

Окрім плагінів, які ми вважаємо істотними, ви можете додати ще декілька (знову – залежно від власних індивідуальних потреб). Якщо ваша тема вимагає цього, можливо, вам знадобиться встановити програму для створення сторінок (наприклад, Загальна тема включає WP Bakery, а безкоштовна привіт тема була розроблена спеціально для Elementor). Або якщо ви плануєте додати інтернет-магазин на свій сайт, плагін для електронної комерції буде необхідний (ми настійно рекомендуємо WooCommerce для повних магазинів, або Shopify, якщо ви хочете запропонувати лише один-два продукти).

Постарайтеся не перевантажувати плагіни чи встановлювати додатки з повторюваною функціональністю (наприклад, вам не слід встановлювати два плагіни SEO). Це може призвести до конфліктів плагінів, які спричиняють проблеми на вашому веб-сайті (або навіть повністю порушують речі).

І останнє – пам’ятайте, що це просто короткий огляд кроків. Щоб отримати докладніші інструкції, ознайомтеся з нашим посібником із налаштування, який охоплює основні параметри WordPress, встановлення тем / плагінів та спосіб створення публікації.

2. Інструменти збирання та впорядкування

Збір та організація основних засобів

Вам потрібно пару основних інструментів, щоб полегшити роботу з фрілансу. Які саме інструменти вам потрібні, буде залежати від того, в якому бізнесі ви займаєтесь. Але загалом я вважаю, що ці інструменти є обов’язковими для кожного фрілансера WordPress незалежно від спеціалізації:

 • А PayPal бізнес-рахунок
 • Додаток для електронних таблиць (наприклад, Numbers, Excel або Google Таблиці) для простого ведення бухгалтерського обліку
 • Шаблон контракту з фрілансу, якщо ви пропонуєте послуги (є тонна налаштування Форми LegalZoom ви можете використовувати)
 • Хмарний додаток для зберігання даних (Dropbox, Google Диск, тощо)
 • Інструмент співпраці (Trello, Basecamp, Посип, тощо), якщо ви працюєте з командою

Незалежно від того, чи спеціалізуєтесь ви на розробці тем або на бізнес-консультаціях, ці інструменти полегшать ваше життя шляхом впорядкування бізнес-процесів.

Залежно від вашого бізнесу, існує безліч інших інструментів продуктивності, які можуть знадобитися для роботи з клієнтами. Наприклад, якщо у вас є запас для управління, ви хочете використовувати програмне забезпечення, здатне відслідковувати, що є на складі. Або якщо ви пропонуєте послуги з обслуговування WordPress, інструмент управління WordPress (наприклад, MangeWP або InfiniteWP) стане чудовою підмогою. Але як ми вже згадували – це дійсно залежить від вашого бізнесу.

3. Розробіть робочий процес

Розробіть робочий процес

Обтічний робочий процес є основою продуктивного та успішного фрілансування. Коли ви тільки починаєте свій фрілансінг-проект, ви будете робити майже все самостійно:

 • Придбання клієнтів
 • Просування вашого бізнесу
 • Управління та відстеження проектів чи завдань
 • Виставлення рахунків клієнтам та бухгалтерський облік
 • Плюс будь-які інші бізнес-процеси

Як бачите, більшість із них будуть адміністративними завданнями, які можуть вас легко завалити і залишити менше часу для завершення фактичної роботи з клієнтом. Існує велика кількість інструментів та служб в Інтернеті, які дозволяють ефективніше впоратися з повторюваними завданнями, тим самим звільнивши вас, щоб зосередитися на роботі з клієнтами. Я говорю на такі послуги М’ятний для відстеження рахунків-фактур або платежів та інструментів управління проектами, як вищезгадане Trello і Асана.

Або ви можете розглянути кроки аутсорсингу у своєму робочому процесі, щоб зробити більше часу для отримання грошей. Якщо ви можете собі це дозволити, аутсорсинг ділових завдань також зробить ваш робочий процес простішим і керованим. Це залишає вам достатньо часу для досягнення цілей клієнта та зосередження уваги на зростанні вашого бізнесу. Переглядайте робочий процес кожні кілька тижнів, щоб виявити вузькі місця та покращити їх.

4. Рекламуйте свій бізнес

Google Ads

У світі фрілансування ваш веб-сайт – це ваш бізнес, тому просування вашого веб-сайту в основному просуває ваш бізнес. Заклавши основу для вашого бізнесу, ви повинен сприяти цьому.

Продайте свої вміння, продукти чи послуги потенційним клієнтам, використовуючи кожен рекламний інструмент, який ви можете зібрати. Багато хто безкоштовний, або надзвичайно низька вартість.

 • Ваш власний веб-сайт: Скористайтеся трафіком на ваш сайт. Додавання в панелі сповіщень або спливаючі вікна – це чудовий спосіб спрямувати трафік на ключові сторінки вашого сайту, особливо на цільові сторінки для ваших товарів чи послуг.
 • Блоги, пов’язані: Спробуйте свої сили в публікації гостей. На це знадобиться час та досвід у певній галузі, але це (часто) безкоштовний спосіб створення зворотних посилань на ваш сайт та просування себе.
 • Соціальні засоби комунікації: Маркетинг соціальних медіа пропонує вам ще ширшу аудиторію для просування. Скористайтеся хештегами, використовуйте безкоштовні інструменти, як Tweetdeck або інвестувати в інструмент автоматизації соціальних медіа типу Missinglettr. Все це може зробити управління соціальним аспектом вашого бізнесу дуже простим.
 • Існуючі контакти: Підтримуйте зв’язок з поточними / минулими клієнтами, контактами, яких ви зустрічали на мережевих заходах, попередніми колегами – в основному будь-ким, кого ви можете додати до свого профілю LinkedIn. Зверніться до них безпосередньо (або використовуйте сегментований інформаційний бюлетень), щоб підвищити інтерес до ваших пропозицій.
 • Платна реклама: Якщо у вас є бюджет, ви можете також розглянути платну рекламу через такі пошукові системи Google Ads або Bing Ads. Вам потрібно буде трохи вивчити ключові слова, але платні оголошення можуть бути дуже корисними для отримання потенційних клієнтів.

У міру того, як ваша клієнтська база зростає, і ви станете все більш закріпленими, ви можете зменшити масштаб акції, але ви ніколи не зупиняєтесь. Більшість фрілансерів починають орієнтуватися на методи, які утримують клієнтів, як інформаційні бюлетені, пропозиції та повідомлення в блогах.

5. Розвивайте свій бізнес

Розвивайте свій бізнес

Після того, як всі основи знайдуться і ви забезпечили собі кілька клієнтів, ви можете подумати про розширення свого бізнесу.

Першим у вашому списку є зростання періодичного потоку доходів. Якщо ви щодня встановлюєте базовий рівень доходу, то можете зосередитись на створенні нових потоків доходу. Подумайте про послуги, що надаються вашим клієнтам. Або щомісячне обслуговування обслуговування для покриття звичайних витрат на обслуговування. Без забезпеченого постійного грошового потоку вам буде важко рости.

Далі може бути додавання членів до вашої команди. Ви можете використовувати веб-сайти для роботи в WordPress, щоб найняти штатних працівників або знайти фрілансерів, які б допомогли вам, коли вам це потрібно. Існує також багато плагінів для управління вашою командою, і ви можете легко використовувати ролі користувачів WordPress, щоб обмежити доступ до різних частин вашого сайту.

Після цього ви можете продовжувати шукати більше способів розширити свій бізнес. З часом ви можете знайти нові ніші, на які можна поділитися.

Бонус: небагато ділових і не діючих

А тепер лише кілька корисних порад, щоб розпочати роботу в правильному напрямку. Ми зосереджені на WordPress-бізнесі та фрілансерах, але насправді це може стосуватися будь-якого бізнесу в Інтернеті або для малого масштабу.

Не приймайте зайвих партнерств

Що я тут маю на увазі, це те, що не шукайте зовнішніх інвестицій при відкритті позаштатного бізнесу WordPress. Бізнес з WordPress – один з найпростіших для завантаження, тому що це дешево, незалежно від того, яку послугу ви хочете запропонувати. Тож справді не потрібно підписувати частину свого бізнесу.

Основне програмне забезпечення, яке сприятиме вашому бізнесу, є безкоштовним і активно удосконалюється з кожним днем. І хоча ви можете знайти більшу цінність у платних ресурсах, ви можете використовувати безкоштовні на початку. Коли бізнес починає заробляти гроші, ви можете взяти на себе речі і інвестувати в преміальні ресурси продуктивності.

Виконуйте обіцянки

Запропонуйте дисципліні виконувати терміни та виконувати свої обіцянки. Будьте реалістичні при встановленні термінів, інакше ви можете втратити клієнтів так само швидко, як їх отримаєте.

Не займіть більше роботи, ніж можете впоратися

Коли ви новачок у фрілансінгу та дуже потребуєте доходу, може бути спокусливо сказати так кожному потенційному клієнту. Однак це ризиковано, оскільки репутація вашого бізнесу може постраждати, якщо ви не зможете виконати клієнтські проекти через занадто багато роботи. Візьміть на себе проекти, які ви зможете завершити без проблем, і коли ви зростаєте, заручайтесь допомогою сторонньої робочої сили.

Набувати нових навичок

Фріланс – це вимогливе та конкурентне починання. Щоб зберегти перевагу, продовжуйте удосконалювати свої навички або додавати нові. Більше того, WordPress постійно оновлюється, тож ви повинні бути в курсі цих подій.


Дивно, як WordPress змінив життя тисяч людей по всьому світу і продовжує це робити. Сподіваємось, ви знайдете ці поради корисними, якщо плануєте розпочати бізнес навколо WordPress. Пам’ятайте, вам потрібно продовжувати вчитися і залишатися мотивованими.

Я також хотів би вчитися у вас. Яким був ваш досвід, коли ви розпочали бізнес у WordPress? Чи є у вас поради, які можна додати, або поради, якими слід поділитися? Залиште коментар нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map