Як побудувати позаштатний бізнес, посібник з програм для WordPress

Створіть позаштатний бізнес з WordPress

Ви народжений підприємець, ризикуючий сам по собі. У якийсь момент свого життя, ви нещодавно чи в минулому ви вирішили: “Чорт, я сам зароблю бізнес”, і ось ти. Можливо, це не так. Можливо, ти просто ненавидиш шліфування від 9 до 5, в якій ти застряг. Тобі потрібно більше життя. Ви прагнете свободи бути власним начальником і можливості заробити нескінченно більше.


Ви хочете створити позаштатний бізнес, щоб ви могли працювати де завгодно та коли завгодно. Ви хочете працювати вдома, і ніколи не доводиться годинами сидіти в русі. Ви хочете працювати у вашому pjs, насправді готуйте обід і переглядайте епізод свого шоу-шоу між проектами. Ви хочете подорожувати світом, не чекаючи відпусток цілий рік. Ви прагнете закохатись у нові культури та бути справді щасливими.

Ви відчуваєте, що в кишечнику ви готові до виклику, і не можете чекати, коли ви сплатите гроші за свій перший чек. Можливо, хвилювання сильне. Можливо, ви любите інтенсивно. Інтенсивність – це добре. Ну, ваші амбіції приємні, але з чого ви починаєте?

У сьогоднішньому дописі ми висвітлимо деякі основи, які слід враховувати (і впроваджувати) під час створення позаштатного бізнесу на основі WordPress. Підготуйтеся до навчання та тим більше натхнення, оскільки ці поради зроблять вас цілком чемпіоном, якого ви бажаєте та заслуговуєте. Ви готові? Ось і ми.

Визначтеся з бізнес-ідеєю

Перш за все, ви повинні вирішити бізнес, який ви хочете запустити та створити. Ви не можете створити бізнес просто для того, щоб запустити його – ви знаєте, – для чортви, або для трепету, або щоб показати себе друзям. Ваша найкраща бізнес-ідея повинна керуватися вашими пристрастями, досвідом та знаннями. Як ми бачили в «Як заробити гроші за допомогою WordPress», є кілька напрямків, пов’язаних із WordPress, на які можна зайнятися. Вам просто потрібно знайти свою любов.

Ви можете розробити теми та / або плагіни WordPress, якщо ви володієте навичками веб-розробки чи достатньо пристрасними для навчання. Ви можете перетворити себе на поважного блогера WordPress, забезпечити хостинг WordPress та / або запропонувати підтримку в реальному часі WordPress серед інших. Хоча все це – вигідні можливості, ви витратите багато часу, працюючи в бізнесі та над своїм бізнесом, тому найкраще – слідувати своїм захопленням.

Вам також потрібно добре розбиратися в тому, що б ви робили. Як ви запропонуєте послугу, якщо ви не перше, що стосується послуги? Найголовніше, що ваша бізнес-ідея не повинна падати з космосу. Вона повинна бути достатньо реалістичною для задоволення певної проблеми; це має бути рішенням на ринку. Простіше кажучи, ваші товари та послуги повинні бути чимось готовим платити людям. Нарешті, ви можете створити будь-який позаштатний бізнес за допомогою WordPress, тому не обмежуйте себе варіантами, про які ми згадали.

Створити здоровий бізнес-план

Створити бізнес-план

Коли я почав займатися веденням позаштатних блогів, у мене не було ніякого плану. Просто клаптик ідеї та мотивація для десяти людей. Тим не менш, відсутність бізнес-плану затримала мій перехід до повноцінного блогера. Я засвоїв свій урок, який …

План допомагає вам залишатись зосередженими та залишатись в курсі ділових питань навіть тоді, коли вам здається, що виходите з роботи. Ви можете робити фінансові прогнози, встановлювати надійні контент-стратегії, розробляти ефективний маркетинг і, як правило, вигравати великі. І без плану ви будете як корабель без навігації. Ви втратите напрямок, руйнуєтесь і в кінцевому підсумку витратите багато часу і грошей. Це я знаю з перших вуст, і, зі свого досвіду, зараз я починаю бізнес (як і свій день) із планом.

У вашому плані не потрібно заповнювати сторінки; це не потрібно бути планом століття; лише письмова декларація про перехід від нульових продажів до здорового позаштатного бізнесу. Щоденний план може бути декількома завданнями в Evernote, або додаток календаря. Потрібна допомога у складанні бізнес-плану? Перевірте Позаштатний бізнес-план: Ви можете планувати успіх або очікувати невдачі iThemes для деякого натхнення. Жити далі…

Побудуй його і вони прийдуть

Найважливіший актив, який ви можете мати як фрілансер WordPress, – це інтернет-центр, де потенційні клієнти можуть дізнатися більше про ваші послуги / продукти, перевірити свій портфель, зв’язатися з вами та врешті зробити замовлення. Саме тут світить WordPress.

Платформа проста в налаштуванні та використанні. Завдяки ідеальній темі WordPress (див. Загальнозміцнюючу багатоцільову тему WordPress) та декількох плагінів, ви можете створити ідеальний веб-сайт із портфоліо без клопоту (наприклад, це, або навіть це).

Вам не потрібно найняти веб-розробника, щоб створити для вас WordPress сайт, просто розгорніть свою тему на вибір, додайте декілька плагінів живлення, і вам потрібно йти. Без сумніву, для вашого бізнесу вам знадобиться чудовий хостинг WordPress, так що ви можете сконцентруватися на бізнесі, не турбуючись, наприклад, про зловмисних хакерів..

Для інструментів, необхідних для створення професійного веб-сайту WordPress, перегляньте такі ресурси:

 • Ресурси WordPress для вашого професійного набору інструментів
 • 20 кращих тем WordPress на одній сторінці
 • Як створити тему WordPress з HTML
 • Кращі плагіни соціальних медіа для WordPress
 • 40 Повинні мати плагіни WordPress
 • Теми WPExplorer Premium, елегантні теми та тематичні ліси
 • 10 плагінів BuddyPress, які ви повинні мати
 • І набагато набагато більше!

Станьте доступними

час зробити

Тепер, коли у вас запущений сайт WordPress, настав час повідомити клієнтам, що ви доступні для прокату. Якщо ніхто не знає, що ви фрілансер WordPress за наймом, скажіть, як вони покладуть хліб на ваш стіл і тканину на спину?

Вам навіть не доведеться потіти процес, почніть з того, щоб скористатися своїм найближчим колом друзів, колег і клієнтів, з якими ви працювали в минулому. Іншими словами, використовуйте своє негайна мережа. Дайте цим людям знати, що у вас є можливість створювати сайти WordPress, писати чудовий вміст блогу, пропонувати підтримку та / або консультуватися з усіх питань WordPress.

Повідомте про свою доступність на своєму веб-сайті, а також на будь-якій іншій платформі, яку ви зробите. Просто не спамуйте життя з ваших існуючих контактів у мережі, тому що ніхто не любить цього хлопця. Ви здивуєтеся, наскільки швидко ви можете налагоджувати проекти, просто повідомляючи своїм близьким контактам, що вони доступні.

Якщо ви ще не робили жодного проекту, спершу слід створити кілька зразків для свого веб-сайту. Хочете розпочати кар’єру позаштатного веб-дизайну? Покажіть на своєму сайті кілька чудових зразків веб-дизайну (ви навіть можете розмістити їх як демонстраційні сайти, якщо у вас ще не було клієнта). Ви можете роздавати безкоштовні теми, плагіни тощо, якщо ви намагаєтеся запустити бізнес з веб-розробок. Бажаєте почати позаштатний бізнес із ведення блогів WordPress, як ваш справді? Додайте кілька зразків письма / блогів на свій сайт тощо, і так далі.

Зразки допоможуть вам встановити довіру, авторитет, досвід та професіоналізм. Тоді зграйте дошки, де ваші клієнти розміщують завдання та подайте заявку. Але якщо ви не користуєтесь заявками на роботу та роботами (хоча вони тим часом можуть допомогти з рахунками), як щодо розробки власних продуктів чи пакетів послуг?

Розробка продуктів та / або пакетів послуг

Якщо вам не подобається ідея розміщення дощок на робочих місцях і ви хочете, щоб клієнти замість цього прийшли до вас, вам доведеться розробляти продукти, а точніше пакети послуг, щоб продати. Ви прагнете розробника WordPress? Ви можете пакувати преміальні теми WordPress і продавати їх за щорічну підписку, як Нік Роуч з елегантних тем.

Ви можете створювати платні консультаційні пакети. Ви можете запропонувати послугу ведення блогів у вигляді пакетів з різними ціновими точками. Ви можете створити будь-який продукт, який ви можете собі уявити, і вчинити вбивство за умови попиту (студія Envato повна фрілансерами, що пропонують послуги). Шукайте проблему на своєму конкретному ринку (ніші) і тоді пропонуйте рішення. Це рішення стає вашим продуктом. Звичайно, це передбачає, що ви маєте значний трафік до свого інтернет-бізнесу, що ми розглянемо в кількох випадках. Тим часом поговоримо про стягнення правильних зборів.

Справедливо стягувати та додавати вартість

додаткова вартість

Ніщо не заважає вам стягнути плату в розмірі $ 3 тис. За розвиток WordPress. Але якщо ви обернетесь, придбайте тему WordPress вартістю 50 доларів, встановіть її, витрачайте час і відправте сайт клієнтові, чи справді ви робите клієнта і чи є собі користь?

Не має значення, як ви на це дивитесь, але правило канонічного бізнесу – це завжди обслуговувати клієнта спочатку. Якщо зазначений клієнт дізнається, що ви переплатили їм установку теми, яку вони, ймовірно, зробили самі, ви отримаєте поганий представник. Тоді йдеться про те, що ви неохайний хлопець чи дівчина, що маскується як веб-розробник. Звідти природа переймає, а решта – лише ефект доміно.

Будьте випереджаючими та відвертими, і оскільки у використанні заздалегідь розроблених тем WordPress немає нічого поганого, дозвольте клієнту зрозуміти, за що ви платите 3 тисячі доларів за послугу, яку вони отримають за 200 доларів. Якщо ви будете використовувати заздалегідь створений шаблон, повідомте про це! Якщо ви стягуєте плату в 3 тисячі доларів, переконайтеся, що ви надаєте більше 3 доларів. Це стосується всіх фрілансерів. Перевершення очікувань клієнта – це найкращий спосіб запам’ятатись та заробити діло. Підводячи підсумок, знайте свою вартість, окупіть ринкові ціни та відповідно стягуйте плату. Просто не завищуйте і не перенавантажуйте і не забудьте зробити себе незабутнім.

Важливий досвід клієнтів

З мого досвіду, бізнес – це не все щодо підписання контрактів, внесення коштів та доставки товару. Ділова угода, яка не сприяє взаємозв’язку між людиною і людиною, з часом стане кислим. Це справедливо, навіть якщо ваші клієнти живуть з іншого боку земної кулі.

Людина в кінці отримання ваших електронних листів, чатів та дзвінків є такою ж людиною, як і ви. Їм подобається більшість речей, які вам подобаються. Поводження з вашими клієнтами як з друзями та сім’єю, на відміну від швидких засобів до кінця, відірве вас від орди недосвідчених фрілансерів.

Навіть витончена якість, така як чесність, терпіння і смиренність, може завоювати вас серця багатьох клієнтів. Як ми вже згадували, клієнт завжди стає першим. Чи послуга та досвід, які ви пропонуєте, залишають ваших клієнтів відчувати себе краще? Якщо ні, внесіть відповідні зміни, але пам’ятайте, що це не означає цілувати **. Ви продовжуєте це робити, і незабаром закінчите роботу.

Упорядкуйте свої процеси, надайте чудовий досвід користувачеві (в тому числі на своєму сайті) та надайте найкращі продукти. Якщо об’єднати ці речі, ви зможете користуватися чудовим досвідом. Це все про клієнта – людину, яка знижує чек. Це не про тебе, і ніколи не буде.

Відгуки, схвалення та рекомендації

змістовно-ділові відносини

Відгуки та схвалення показують потенційним клієнтам, що інші користувалися вашими послугами / продуктами та користувались ними. Підтвердження – це те, як ви дозволяєте минулим клієнтам перемагати у своїй справі, катапультуючи свій бізнес на більшій висоті. Я також працюю над цим, бачачи, що я не зміг попросити клієнтів написати мені соковиті відгуки.

Чому це так? Я люблю заробляти похвалу та схвалення природним шляхом, і оскільки мої клієнти є чудовими мотиваторами, відгуки, які вони дають мені після кожного проекту, справді потребують довгої сторінки, і я не гортаю це. Ха-ха, кого я жартую? Я, мабуть, повинен почати публікувати кожну відгуку, кожне схвалення та кожен рядок зворотного зв’язку.

Досить про мене вже, Джонатан Уолд, консультант з WordPress, що працює на неповний робочий день, має таке сказати про схвалення:

Не ускладнювати. Попросіть свого клієнта написати 2 – 3 речення про їхній досвід роботи з вами. Візьміть їх схвалення та розмістіть на своєму веб-сайті…

І що робити? Правильно, опублікуйте його на своєму веб-сайті, щоб побачити світ. Потім попросіть їх направити. Скажи що? Спочатку відгуки, а тепер ми повинні попросити клієнта рекомендувати нас іншому клієнту? Що ж, реферали – це чудовий спосіб вирощування будь-якого бізнесу під сонцем.

Оволодійте своєю торгівлею

У світі, що швидко розвивається, в Інтернеті нічого не встановлено. Технологія, актуальна сьогодні, може застаріти через кілька місяців. Тенденції та примхи приходять та йдуть. Техніка постійно змінюється, і народжуються нові технології. Незалежно від сфери, яку ви вибрали для використання, ви ніколи не можете припинити навчання та розвивати свої навички далі.

“Професіонали заробляють найбільше грошей, мають найбільший вплив і, як правило, добре …”, тому що вони знайшли час, щоб вивчити мотузки. Вони навчилися на своїх минулих помилках, або тому, що ми називаємо досвідом, і на цьому не зупинилися. Вони проходять зайву милю, читають блоги, книги та відвідують заходи. Вони активно навчаються своєму ремеслу.

Ви теж можете стати професіоналом WordPress. Ви теж можете оволодіти торгівлею, яка спочатку може здатися залякаючою, але це допоможе вам відстояти від натовпу. Ви можете навіть заробити вигадливі титули, такі як гуру, сенсей та експерт серед інших �� Освоюйте те, що ви робите, і ніколи не припиняйте вчитися.

Розвиток вашого позаштатного WordPress бізнесу

зростаючий-ваш бізнес

Як тільки ви здобудете тягу і отримаєте трохи смаку власності на бізнес, ви можете спокуситись відмовитися, насолоджуючись плодами вашої важкої праці. Привабливо, коли все починає шукати, привабливо, але не смій вдарити їх у гальмо. Ви завжди можете трохи відпочити, але потім повернетесь на мелірування та зробіть свій позаштатний WordPress бізнес. Як?

Акція

Популяризація вашого позаштатного бізнесу – це просто отримання ваших товарів / послуг перед потенційними клієнтами. Не має значення, як ви це зробите, якщо це етично, ви повинні вичерпати кожен доступний проспект, щоб досягти максимальної кількості перспектив.

Ви можете використовувати оголошення Google. Ви можете використовувати географічно націлені реклами Facebook та Twitter для залучення місцевих перспектив. Ви можете вести гості в блогах, де висить ваш потенційний клієнт. Чорт, ви можете використовувати прес-релізи, конкурси, маркетинг електронної пошти та майже все, що у вас є, щоб привернути більше трафіку на ваш сайт WordPress.

Ніколи не припиняйте просувати свій бізнес, навіть коли у вас вже є клієнти та постійна робота. Так? Чому я повинен просувати свій позаштатний бізнес, коли моя тарілка вже заповнена? Відповідь на це питання міститься у наступному пункті.

Створіть головну команду

Всі ми любимо команди. Команди чудові оскільки вони роблять навіть начебто неможливим виконання завдань. Звичайно, ви можете досягти успіху самостійно, але, коли команда допоможе вам повернути гвинтики, ви приїдете до місця призначення швидше, легко і зі стилем. Ви також будете насолоджуватися своїм успіхом довше.

Я один раз склав команду з двома членами, і хоча це було складним завданням управління і дорого утримати, я подвоїв доходи, значно скоротив робочий час і дуже розважався. Надто весело, поки гроші не пішли мені в голову, і я переплутав всю операцію. Ну, я був молодий, і це був досвід навчання.

Команди чудові, і вам слід задуматися про створення своїх, як тільки вивчите роботу. Потім ретельно просувайте свій позаштатний бізнес на базі WordPress та розподіляйте навантаження серед членів вашої команди. З командою ви можете створити прибутковий позаштатний бізнес без особливих зухвальств. Просто не забудьте витратити час, щоб правильно вибрати свою команду, інакше ви витратите час, гроші та впевненість клієнтів у своєму бізнесі..

Управління проектами

Але задовго до того, як ви створите свою команду, вам потрібно бути в курсі своїх проектів, займатися бухгалтерським обліком, виставленням рахунків та спілкуванням між іншими обов’язками адміністратора, при цьому все ще врівноважуючи особисті життєві зобов’язання. Вам потрібно буде слідкувати за грошовим потоком, подавати податки та жонглювати багатьма іншими підприємницькими шапками.

Вам знадобляться такі інструменти, як Trello організовувати та співпрацювати над проектами, WP-рахунок-фактура для виставлення рахунків, Система розширених квитків WordPress за підтримку, Система затвердження дизайну щоб швидко затвердити вашу роботу, Резюме WP створити прекрасні резюме та Відгуки клієнтів WP збирати відгуки.

Це лише деякі інструменти, які вам потрібні. Інші включають BackWPup, iThemes Security, GoodBye Captcha, і Акісмет серед інших. Сміливо перегляньте цей список професійних ресурсів WordPress для отримання додаткових інструментів.

Фріланс не є відпусткою

О так, ви будете працювати навіть під час відпочинку на Філіппінах чи на Гаваях. Ви будете працювати довгі та непарні години. Вам доведеться мати справу з усіма людьми, тому що, ну, вся земна куля буде вашою ареною. Вам також буде так весело працювати над собою.

Ви будете працювати де завгодно, коли завгодно. Ви встановите власні графіки, збори та все інше. Ви навчитесь і будете рости. Ви будете отримувати більше задоволення, ніж будь-коли, у задушливій роботі 9 – 5 столів. Ви будете зневажати кабінку, і ваше єдине жаль буде: “Чому чорт не почав це раніше?”

Ресурси

робоча станція-письмовий стіл

Хочете дізнатися більше про створення успішного позаштатного бізнесу з WordPress? Ось пара чудових ресурсів:

Заключне слово…

Побудувати позаштатний бізнес за допомогою WordPress – це легко. Просто встановіть WordPress, отримайте чудову тему та декілька плагінів, і вам добре буде рок-н-рол. Зростання бізнесу до зрілості – це інша тварина, хоч і дуже реальна. Просто дотримуйтесь порад, якими ми сьогодні поділилися тут, і ви повинні знайти свого золотого гусака. Або світло в кінці тунелю.

Зрештою, все, що вам потрібно, – це ідея, план і воля, щоб піднятися над викликами, і ви станете наступною великою справою у своїх колах, якщо не у всьому світі. Маєте якусь ідею, підказку чи питання? Будь ласка, приходьте, щоб вогонь горів у розділі коментарів!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map