Як підготувати друк на сайті WordPress

Як переконатися, що ваш сайт WordPress готовий до друку

Як веб-дизайнер, розробник чи власник веб-сайту, рідко вам знадобиться роздрукувати сторінки вашого веб-сайту. Однак якщо виникає потреба і вам доведеться надсилати свої веб-сторінки на принтер, ви хочете бути впевнені, що вони виглядають так само добре, як і на папері, як і на екранах.


Якщо ваш веб-сайт не готовий до друку, не тільки ваші сторінки будуть виглядати змішаними на папері, але вони також можуть виглядати як друк низької якості на папері. Очевидно, це не те, що ви або ваші веб-відвідувачі хочуть бачити. Пам’ятайте, не всі веб-відвідувачі читають Інтернет-вміст в Інтернеті.

У цій публікації ми обговоримо, як зробити веб-сайт WordPress готовим до друку, щоб будь-яка надрукована сторінка виглядала чіткою та упорядкованою на папері. По-перше, у чому полягає потреба у веб-сайті, готовому до друку?

Чому готуйте друк на веб-сайті WordPress??

Ви можете правильно запитати, чому потрібно зробити свій веб-сайт готовим до друку, враховуючи, що більшість користувачів Інтернету використовують цифрові пристрої для веб-пошуку. Правда полягає в тому, що ви не повинні робити припущення щодо того, як люди читають вміст вашого веб-сайту. Справа в тому, що більшість відвідувачів веб-сайту читають вміст безпосередньо в Інтернеті, але добре потурбуватися про тих, хто може надрукувати ваші веб-сторінки. А враховуючи, що не дуже багато роботи над тим, щоб зробити веб-сайт готовим до друку, є мало причин не робити цього.

Як правило, ви повинні дотримуватися всіх можливих способів доступу до вашого вмісту, включаючи друк. По суті, ви хочете бути готовими до всього, що можуть захотіти ваші веб-відвідувачі. Якщо читач, наприклад, знайде публікацію, що стосується їх роботи, і вирішить використати її як орієнтир у презентації, він захоче роздрукувати її. Ви просто ніколи не знаєте, хто відвідає ваш сайт і як вони будуть використовувати контент. Тож як ваш блог WordPress може відображатись з чіткою чіткістю як на цифрових екранах, так і на папері?

Друкуйте готові плагіни WordPress

Як ви очікували, що з виправленнями WordPress завжди є плагін на допомогу. Написання власного CSS для друку є потужним, але для цього потрібно трохи планувати, не кажучи вже про додані години тестування та виправлення проблем, що виникають. Тож, якщо ви не хочете забруднити руки, пишучи CSS, просто підберіть плагін, щоб виконати цю роботу. Існує кілька плагінів, які можна використовувати залежно від складності компонування вашого блогу. Ось кілька варіантів, які слід врахувати:

Легкий соціальний плагін WordPress плагін

легкий-соціальний-поділитися-за-словом

Один з найпопулярніших плагінів на CodeCanyon, Easy Social Share, укомплектований чудовими можливостями, які полегшують ваші читачі ділитися вашим блогом. Плагін не тільки включає підтримку більш ніж 20 основних соціальних мереж, але також містить корисну опцію друку, яку ви можете додати до будь-якої публікації чи сторінки. Оскільки кнопка Друк включена до всіх кнопок соціального обміну, це швидкий та безпрограшний спосіб додати варіант друку на свій веб-сайт.

Друкуйте дружко та кнопку PDF Безкоштовний плагін WordPress

wordpress-print0friendly-pdf-кнопка

Друк Дружнє та PDF Кнопка створює версії для друку веб-сторінок одним натисканням кнопки. Потім ви можете зберегти сторінки у форматі PDF або роздрукувати їх на папері. Він підтримує більше 20 мов і автоматично налаштовує мову відповідно до мовних налаштувань користувача. Плагін оснащений низкою інших функцій, і найкраще, ви можете користуватися ним безкоштовно (з рекламою). Якщо ви хочете рекламу без реклами, вам потрібно придбати передплату.

Безкоштовний плагін для друку WP

wp-print-плагін

Це ще один чудовий маленький плагін, який робить ваш блог WordPress готовим до друку без зайвих проблем. Він не має стільки функцій, як попередній плагін, але він має пристойний набір налаштувань для керування елементами сторінки для друку. На веб-сторінці він відображає єдину кнопку друку, яка дозволяє користувачам генерувати готову до друку версію будь-якої сторінки, яку вони хочуть.

Спеціальний CSS для друку

Якщо вам подобається кодування, то хороший вихідний момент, коли ви хочете зробити свій друк в блозі WordPress готовим – це CSS. Насправді, щоб ваш веб-сайт був готовий до друку, по суті, передбачає написання деяких стилів CSS для приховування або відображення елементів, щоб вони були зрозумілими на папері. Якщо ваша тема не готова до друку або ви хочете додати власні стилі друку, спочатку не забудьте створити дочірню тему, щоб ви могли додати свій власний CSS або встановити та активувати улюблений користувальницький плагін CSS.

Тепер все, що вам потрібно зробити, – це додати свої власні стилі друку (CSS), щоб зробити веб-сторінки готовими до друку, і це також легко. Просто зробіть декларацію, а потім напишіть свої стилі всередині цієї декларації так:

@media print {
/ * ваші стилі друку * /
}

Декларація – це медіа-запит, який використовує вказані стилі для контролю вигляду ваших веб-сторінок під час друку .

Другий метод полягає в тому, що ви поміщаєте всі свої стилі друку в окремий файл CSS. Це більш чіткий та організований спосіб виконання справ і особливо зручний при виконанні завдань з обслуговування вашого блогу. Просто створіть новий CSS-файл, напишіть свої стилі (не забуваючи почати з друк @media декларації, а потім завантажте свій власний файл друку CSS у свою тему. Що ви вкладете у свій файл стилів, повністю залежить від вас, але в основному ви будете включати все, що ви хочете з’явити у версії для друку свого блогу.

Ось кілька загальних рекомендацій щодо стилізації для друку:

 • Є деякі частини, які ви не хочете відображати у своїй версії для друку, наприклад бічна панель. У тому випадку, коли ви використовуєте дисплей: немає щоб приховати ці частини, переконайтесь, що реорганізуйте решта блоків, щоб ваші сторінки не виглядали згубленими під час друку.
 • Використовуйте точки для розмірів шрифту замість мірок em або pixel, які найкраще підходять для цифрових екранів. З іншого боку, принтери найкраще працюють з очками.
 • Версія для друку вашого блогу повинна використовувати повну ширину. На цифрових пристроях добре обмежувати розміри ширини, але це не добре виглядає при друкуванні на папері.
 • Видаліть вміст у розділі коментарів, особливо якщо ваш дуже активний блог.
 • Видаліть вміст навігації та нижнього колонтитулу (просто використовуйте дисплей: немає на ті елементи). У більшості випадків текстовий вміст на ваших сторінках – це все, що має значення у версіях для друку, тому він повинен бути вашим основним акцентом при написанні друкованого CSS.
 • Додавши до попереднього пункту, слід також розглянути можливість приховування всіх зображень, якщо вони абсолютно не потрібні для розуміння відповідного текстового вмісту. Очевидно, що всі інші інтерактивні медіа-елементи повинні бути приховані за замовчуванням, оскільки вони просто захаращуються на папері. Посилання також слід видаляти, оскільки вони не мають сенсу на папері.

У WordPress.org є хороший приклад таблиці стилів друку, яку ви можете використовувати в якості посилання при написанні свого. Побачити це тут.

Підведенню

Оформлення веб-сайту готовим до друку – це не те, про що багато хто думає, будуючи свої веб-сайти. Однак важливо розробляти як Інтернет, так і друкувати з самого початку. Тим не менш, якщо ви цього не робили і тепер відчуваєте себе зав’язаними, це виправити досить просто. Насправді, враховуючи, наскільки простою є реалізація стилів друку у вашій темі, більшість людей, навіть початківці WordPress, повинні мати можливість самостійно вносити ці зміни, особливо якщо використовувати один із рекомендованих вище плагінів..

Тож чи плануєте ви зробити свій блог готовим до друку? Якщо ви вже вжили цих заходів, як вони дійшли? Я хотів би почути все про ваш досвід у коментарях нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map