Як перевести WordPress в режим технічного обслуговування або додати незабаром сторінку

У кожного є власне уявлення про те, що таке тимчасове відключення веб-сайту. Новому блогеру може бути байдуже, якщо ніхто не бачить нічого на веб-сайті під час розробки, тому вони вимикають веб-сайт до тих пір, поки не будуть готові до запуску. З іншого боку, у існуючому магазині електронної комерції немає розкоші повністю вимикатися. Потрібно повідомити клієнтам повідомлення, а в ідеалі – спосіб отримати електронні адреси від клієнтів або, можливо, навіть роздати купони за незручності..


Загалом причини тимчасового вимкнення вашого сайту WordPress відрізняються. Тому у вас є кілька варіантів виконання завдання. Перший – це не саме операція на мозку, оскільки ви встановите надпростий плагін, який робить більшу частину роботи для вас. Однак плагіни для режиму обслуговування та невдовзі відображаються складніше та краще для бізнесу.

Коли вам потрібно тимчасово відключити сайт WordPress?

Ми обговорили деякі випадки, коли вимкнення вашого веб-сайту може бути хорошою ідеєю, але важливо розібратися в усіх цих ситуаціях. Чому? Тому що ви можете зіткнутися з ними в якийсь момент. Якщо ви готові до того, що очікувати на веб-сайті, а також процедур, які потрібно вжити, коли все піде не так, ви будете впевнені у своїй здатності запускати сайт WordPress. Отже … коли вам потрібно буде відключити ваш веб-сайт?

 • Якщо ваш сайт зламаний і ви хочете відключити будь-які інші загрози.
 • Ваш сайт зламається, і ви краще, щоб ваші клієнти бачили порожній екран, ніж проблеми із безпекою.
 • Ви хочете виконати регулярне обслуговування на вашому веб-сайті.
 • Вам потрібен час, щоб розробити веб-сайт WordPress, тому ви краще, щоб ваші клієнти бачили сторінку обслуговування або найближчу програму, на відміну від наполовину заповненого веб-сайту.
 • Ви хочете зосередитись на інших починаннях, але ви можете повернутися на цей сайт WordPress. Тому ви не хочете видаляти його повністю.

Швидкий спосіб 1: Встановіть плагін вимкнення сайту

Я не є великим прихильником встановлення декількох плагінів (враховуючи, що ви можете уповільнити свій сайт або відкрити вразливі місця безпеки), але з таким плагіном ви можете активувати його лише тоді, коли вам це потрібно. Потім після вимкнення вашого сайту ви можете відключити плагін, щоб він не впливав на ваш веб-сайт.

Викликається плагін WordPress Вимкнути сайт. Це прекрасне рішення для блокування всього фронту вашого веб-сайту WordPress, при цьому надаючи доступ до інформаційної панелі / області адміністратора. Річ із плагіном «Відключити сайт» полягає в тому, що він настільки ж базовий, як і в майбутньому. Ви отримуєте швидке повідомлення з поясненням того, що відбувається з вашими клієнтами, але не слід очікувати, що будь-які інструменти для завантаження графіки, збирання електронних адрес або посилання на ваші облікові записи соціальних мереж.

Однак ви можете вставити потрібний HTML-код. Тож технічно це повністю настроюється, якщо у вас є навички.

Як тимчасово відключити WordPress за допомогою плагіна

Почніть з установки та активації безкоштовний вимкнути плагін сайту WordPress. Після цього перейдіть на вкладку «Відключити сайт» у меню панелі та натисніть на неї. Це перенесе вас на єдину сторінку налаштувань із вимкненого сайту. Як вже згадувалося, це рудиментарний плагін, але він виконує роботу.

Почніть з вибору Так у розділі Увімкнути сторінку вставки. У полі “Користувацьке повідомлення” ви вводите речення або два, щоб пояснити відвідувачам, що відбувається. Ви також можете зайти в користувальницький вихідний HTML, щоб стати більш творчим і включати такі речі, як медіа, налаштований текст та посилання.

Доступ для адміністраторів за замовчуванням встановлено на “Так”, і він повинен залишатися таким. Я не зовсім впевнений, чому ви хочете заблокувати своїх адміністраторів (головним чином, ви), але переконайтеся, що ви не переключаєте це на ні. Плагін також дає можливість дозволити користувачам, що підтверджують автентифікацію, обхід сторінки. Основна причина, яку ви встановили на “так”, – це якщо вам потрібні певні автори або автори, щоб продовжувати свою роботу. В іншому випадку зробіть це поле Ні, щоб ніхто з користувачів не міг перейти на сторінку виплеска.

Після цього ви можете зберегти налаштування та перевірити свій інтерфейс, щоб переконатися, що плагін працює належним чином. Якщо ви не бачите, що ваш веб-сайт WordPress вимкнено, вам, ймовірно, доведеться вийти зі свого облікового запису адміністратора.

Оскільки це тимчасове виправлення, поверніться на ту саму сторінку налаштувань, щоб вимкнути сторінку заставки, коли ви готові.

Швидкий метод 2: Використовуйте сторінку “Тема” в стадії розробки

Створіть сторінку

Можливо, ваша тема WordPress включає в себе вбудований параметр сторінки під розробку. Наприклад, тема Total WordPress пропонує можливість розробити власний власний невдовзі або будується сторінку за допомогою конструктора сторінок Visual Composer.

Всього під час будівництва

За допомогою “Total” спершу створіть нову сторінку, додавши будь-які модулі, які ви хочете відображати (інформаційний бюлетень, контактна форма, соціальні посилання, медіа-канали тощо). Далі перейдіть до Тематична панель> У стадії розробки з інформаційної панелі WordPress. Звідси встановіть прапорець, щоб увімкнути функцію “Під будівництво” та виберіть створену сторінку, а потім збережіть.

Щоб видалити вашу сторінку створення, коли ваш веб-сайт готовий до його розкриття, просто зніміть прапорець “включити” і збережіть. Це воно! Підсумок Total дозволяє легко перемикатися вперед та назад під час роботи вашого веб-сайту.

Спосіб 3: Поцікавтеся режимом обслуговування або незабаром плагіном

Описаний вище швидкий метод має свої переваги (в основному дозволяє вимкнути сайт протягом декількох хвилин), але він не настільки продуктивний, як реальний режим технічного обслуговування або найближча сторінка.

Але спочатку ми повинні поговорити про різницю між режимом обслуговування та швидкою сторінкою.

Незабаром потрібна сторінка, коли ви все ще працюєте на своєму веб-сайті, але ви хочете створити інформацію про те, що надходить, та потенційно отримувати електронні адреси клієнтів. На цих найближчих сторінках часто є відео, зображення, розділи коментарів та кнопки соціальних медіа. Найчастіше використовувати найближчу сторінку сторінки для нового продукту чи компанії. Сайт також індексується пошуковими системами, тому ви починаєте підвищувати свій SEO.

Сторінка режиму обслуговування використовується, коли у вас зараз працює веб-сайт, але вам потрібен швидкий спосіб повідомити своїм клієнтам, коли ви закінчуєте обслуговування або коригуєте дизайн веб-сайту. Оскільки це тимчасова сторінка, сторінка режиму обслуговування вказує пошуковим системам не індексувати веб-сайт у такому стані.

Як сервісне обслуговування, так і найближчі сторінки підходять для тимчасового відключення вашого сайту WordPress. Насправді, це, мабуть, найкраща ставка.

Для отримання більшості функцій перейдіть за допомогою плагіна, що незабаром, або режиму обслуговування. Хоча ми проведемо вас надзвичайно ефективно Незабаром сторінка та режим обслуговування від SeedProd плагін, ось деякі додатки, які слід врахувати:

Використання режиму сторінки та обслуговування протягом найближчого часу від SeedProd

Після встановлення та активації ви можете знайти параметри режиму “Скоро надходить” та “Режим обслуговування” у розділі Налаштування.

Ви знайдете чотири вкладки на вибір. Основна увага повинна бути Зміст. Виберіть, чи хочете ви сторінку Скоро приїжджаєте чи сторінку режиму обслуговування. Про різницю ми обговорили трохи раніше в цій статті.

Також у вас є можливість змінити такі речі, як SEO-заголовок, SEO-опис мета та код Analytics. Це все зовсім необов’язково, але вони можуть вам допомогти.

Останнім кроком є ​​перехід на вкладку “Скоро”. Тут ви змінюєте елементи, такі як колір фону, зображення та колір тексту.

Після завершення дизайну вашим результатом може стати прекрасна сторінка Coming Soon з логотипом, фоновим зображенням та багато іншого.

Чи готові ви тимчасово відключити ваш сайт WordPress?

Перший (простий) метод, про який ми говорили, найкращий для менших блогів, у яких не дуже багато наступного. Це також не поганий метод для нових сайтів. Однак справжнє повернення надходить зі сторінки, що незабаром виходить. Нові веб-сайти та продукти отримують набагато більше експозиції на цих тимчасових сторінках, але ви все одно можете оновлювати свій веб-сайт, не бачачи ніхто. Також сторінка режиму обслуговування зручна для швидких виправлень.

Якщо у вас є питання щодо тимчасового відключення вашого веб-сайту WordPress, повідомте нас про це у розділі коментарів нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map