Як перетворити сайт WordPress у додаток, крок за кроком

WordPress Mobile Ready

Навіщо робити програму в першу чергу, я чую, ви запитуєте? Програми можуть вже не бути дуже корисними для маркетингу, але вони досить зручні для ваших клієнтів – надаючи їм більше вибору щодо взаємодії з вашим сайтом. З постійним зростанням мобільного Інтернету (більше людей зараз отримує доступ до Інтернету через мобільні додатки, ніж настільних ПК) програми процвітають, оскільки більшість ніде не є настільки незручними чи проблемними, як мобільні веб-браузери.


Вартість і розчарування, пов’язані з будівництвом одного, теж пішли вниз. За старих часів багато підприємств цікавилися додатками, але більшість не змогли їх створити. Це було просто занадто важко. Або дорого (більшість дев заряджають вище $ 100 за годину)

Але, на щастя, зараз інакше. Вам більше не потрібно багато грошей чи кодування знань, щоб створити грамотний додаток. А ще краще – у вас є варіанти. Сьогодні ми розглянемо:

 • Переконайтеся, що ваш сайт WordPress реагує на мобільні пристрої
 • Створення (та кодування) власного додатку за допомогою PhoneGap
 • Використовуйте плагін WordPress, щоб створити додаток (він же простий спосіб)

Примітка щодо безкоштовних будівельників додатків

Протягом останніх декількох років з’явилася маса «безкоштовних» варіантів створення програми, але однією з найбільш надійних є Збірка телефону PhoneGap від Adobe. Оскільки їх сайт рекламує, ви просто завантажте свої файли HTML5, CSS та JavaScript, і сайт зробить роботу зі збирання їх у додаток, який можна відразу завантажити. Найкраще, що він може створити три одночасно для Android, Windows Phone 8 та iOS – заощаджуючи багато часу.

Результат не буде занадто вигадливим. Насправді, все це дійсно так – маскувати вашу домашню сторінку як додаток. Коли глядач натискає на піктограму, вони просто перейдуть на той самий мобільний веб-сайт, на який вони побачать, чи отримають доступ до нього через браузер свого телефону. Отже, щоб цей метод був ефективним, ви повинні мати існуючий сайт, оптимізований для перегляду мобільних пристроїв.

1. Переконайтесь, що ваш сайт WordPress має мобільну версію

Якщо ваш сайт WordPress не оптимізований для мобільних пристроїв, у цьому насправді немає сенсу. Тож оптимізуйте це! Звичайно, найпростіше просто використовувати тему WordPress на мобільних пристроях, як Total. Але якщо ваша тема не відповідає, існує багато плагінів, які можуть допомогти.

iThemes Mobile

iThemes Mobile

Інформація та завантаження

iThemes Mobile дозволить вам створювати прості, але ефективні теми для мобільних пристроїв на основі поточного дизайну сайту. Панель адміністрування дозволяє вам налаштувати більшість аспектів їх зовнішнього вигляду без того, щоб возитися з кодом.

Будь-який мобільний тематичний перемикач

Будь-який мобільний тематичний перемикач

Будь-який мобільний тематичний перемикач – це базовий плагін, який визначатиме пристрій, який використовує ваш переглядач, та відображатиме певну тему для цього пристрою. Тож якщо ви хочете збалансувати декілька тем – по одній для кожної мобільної ОС – ви можете це зробити так.

WordPress Mobile Pack

Плагін для мобільних пакетів WordPress

Нарешті, існує мобільний пакет WordPress, який пропонує безліч веб-додатків для мобільних веб-платформ, варіанти користувальницького інтерфейсу та тематизацію та просту інтеграцію з Google Analytics.

2. Створіть додаток PhoneGap Build

Adobe PhoneGap Build

Якщо у вас є кмітливість і хочете взяти на себе руки, ви можете скористатися програмою Adobe PhoneGap, щоб фактично створити додаток для свого веб-сайту WordPress. Adobe має повний покроковий посібник у своїх документах, але ось короткий огляд кроків, які вам потрібно буде виконати.

Крок 1: Підготовка

Перш ніж почати, переконайтесь, що у вас є спосіб перевірити додаток. Ви можете використовувати інструменти для розробників веб-переглядачів, щоб імітувати перегляди мобільних пристроїв або спробувати послугу на зразок Перехресне тестування. Але якщо ви справді цим керуєте, найкраще мати під рукою iOS та пристрій Android.

Далі вам потрібно буде встановіть Adobe PhoneGap Build на своєму комп’ютері. Клацніть, щоб завантажити версію Mac або ПК та виконайте підказки на екрані. Adobe також пропонує встановити безкоштовну Додаток для розробника PhoneGap тож ви зможете миттєво протестувати додаток під час створення.

Крок 2: Створіть додаток

Далі скористайтеся програмою PhoneGap для створити свій додаток. Зверніть увагу: PhoneGap заснований на Кордові, тому вам потрібно буде розуміти його, щоб фактично кодувати ваше додаток.

Виберіть із прикладу “Hello World” за замовчуванням Framework7, Push Notification, React Hot Loader або Blank template, щоб розпочати роботу. Тоді вам потрібно буде вибрати, де на локальному жорсткому диску ви будете працювати над своїм проектом, і вказати ім’я та ідентифікатор. Коли ви закінчите, PhoneGap надасть адресу сервера, яку ви можете використовувати для перегляду програми.

Щоб побачити, у вашому кореневому каталозі знадобиться ключові файли для PhoneGap, щоб фактично створити ваш додаток. Зокрема, ваш index.html (як мінімум), папки config.xml та підкаталога (останній – для операційної системи).

Ось приклад прямо з програми PhoneGap структура проекту сторінка:

Структура проекту програми PhoneGap\

Вам також знадобиться створити власні іконки. Звичайно, ви можете впоратися з цим самостійно або скористатися безкоштовним онлайн-інструментом. IconsFlow це чудовий інструмент, який допоможе вам швидко створювати професійні іконки додатків, використовуючи попередньо встановлені зображення, параметри кольорів, градієнти тощо. Просто створіть свою піктограму, створіть безкоштовний рахунок та завантажте свої файли. Якщо у вас вже є піктограма, але її потрібно змінити для всіх пристроїв та операційних систем, безкоштовно Додаток Icon Maker може зробити саме це. Але якщо ви швидко зробите пошук у Google, ви знайдете, що для створення вашої піктограми можна вибрати багато інших веб-сайтів, служб та додатків..

Крок 3: Тестування програми

Коли ваш додаток готовий і готовий до запуску, ви можете протестувати його за допомогою програми, встановленої раніше PhoneGap Developer. Обов’язково використовуйте вказану адресу сервера. Звідти ви можете переглядати додаток на своєму мобільному пристрої, вирішувати будь-які проблеми, додавати виправлення, повторно завантажувати та відновлювати до повного завершення.

Важлива примітка: PhoneGap Builder може працювати з iOS лише в тому випадку, якщо ви приєдналися до програми розробника iOS (вартість якої становила $ 99 / рік, коли ця стаття була написана) та надала ваші сертифікати. За допомогою програмного забезпечення програми ви можете самостійно створити додаток там. Але причина, по якій ми пропонуємо PhoneGap, полягає в тому, що ви можете заощадити час, виконуючи всі три одночасно – нехтуючи необхідністю робити будь-які окремо. Так, так, ви платите за купу послуг, які ви, можливо, не закінчите користуватися, але якщо ви хочете, щоб ваш додаток на будь-яких iProducts, вони начебто мають вас за барель.

3. Використовуйте альтернативні конструктори додатків для WordPress

Окрім інструментів iOS, ви можете скористатися багатьма іншими послугами зі створення додатків та плагінами. Це значно простіше, ніж самостійно створювати додаток. Деякі з них також безкоштовно будують додаток для Android. Хоча ви обов’язково повинні перевірити головний сайт розробника, щоб впевнитись.

AppPresser

AppPresser

AppPresser – це найбільший, найпопулярніший і нібито перший мобільний додаток Framework для WordPress. Він пропонує повну інтеграцію: там, де більшість розробників додатків використовують лише канал із вашого сайту WordPress, AppPresser дозволяє використовувати всі ваші плагіни, публікації та сторінки. Крім того, він автоматично оновлює додаток, як тільки ви вносите зміни на свій сайт. Він також має повну підтримку електронної комерції.

Додаток WPMobile

Додаток WPMobile

Додаток WPMobile дозволяє створювати як програми для Android, так і iOS для свого сайту. Хоча базовий плагін безкоштовний, вам потрібно заплатити за довічну ліцензію, щоб фактично створити свою програму (починаючи з 79 € за один формат додатка, або 149 € для обох). У програмі WPMobile у вас є варіанти налаштування, безкоштовний тест наживо, автоматичні оновлення додатків, підтримка push-сповіщень, соціальна інтеграція та підтримка преміум-класу (вітальна функція, якщо ви застряєте).

MobiLoud

Mobiloud

Хоча ціна (починаючи від $ 120 / місяць), MobiLoud обробляє майже все для вас (включаючи подачу свого додатка в App Store і Google Play), завдяки чому ціна є досить розумною. Завдяки MobiLoud ваш остаточний додаток пропонує сумісність між пристроями, простий спільний доступ до соціальних мереж, монетизацію (через оголошення чи підписки), push-сповіщення та інше. І коли сервіс поєднується з їх плагіном (зв’язаний вище), ви можете керувати вашим додатком та надсилати сповіщення з WordPress.

Нарешті, є купа людей, яким ви можете заплатити, щоб зробити це за вас. Однак, маючи таку кількість простих і доступних способів зробити сам, вам не потрібно йти цим маршрутом для базової програми.


Існує маса способів побудови програми, і хоча це здається залякаючим на перший погляд, вищезазначені методи роблять це неймовірно простим. Просто переконайтеся, що у вас є хороший мобільний веб-сайт для початку, добре? Тепер дозвольте мені це зробити. Невже я щось тут не зрозумів? Чи існують інші методи, про які я повинен знати? Не соромтесь залишати свої відгуки нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map