Як організувати вміст на своєму веб-сайті WordPress

Як організувати вміст на своєму сайті WordPress, щоб читачі були приклеєні до вашого блогу

Хоча вміст, який ви пишете для свого блогу, важливий, так само і спосіб його організації. Фактично, погана організація контенту у вашому блозі, серед інших питань, може призвести до зниження читацької аудиторії та відсутності залучення читачів.


На щастя, правильно структурувати вміст не все так складно. Можливо, для вашого блогу знадобиться кілька змін, але багато з цих змін можна впоратися за лічені хвилини. Ви побачите, що таким чином можна створити приємніші враження для своїх читачів, не порушуючи поту.

У цій публікації ми обговоримо важливість організації контенту блогу. Тоді ми запропонуємо кілька порад щодо структурування вашого вмісту та запропонуємо кілька простих способів реалізації кожної стратегії. Давайте розпочнемо!

Чому важливо організувати вміст вашого блогу

Що стосується ведення блогів, організація контенту означає керувати структурою вмісту вашого блогу в цілому. Важливо розуміти, що неорганізований блог може відлякувати відвідувачів і, можливо, відігнати їх (збільшивши показник відмов). Ваші читачі не повинні шукати ваш сайт за потрібним вмістом; він повинен бути доступним і легким для пошуку.

Крім уникнення вищезазначених проблем, організація також може запропонувати вашим читачам приємніший досвід. Правильна організація:

 • Зберігає ваш блог зручним для користувачів, сприяючи постійному читацькому читанню.
 • Заохочує читачів досліджувати, що дозволяє їм відчуйте більше свого вмісту.
 • Робить ваш блог більш професійним, надаючи йому надійність та авторитет.
 • Забезпечує збільшення вашого веб-блогу SEO WordPress, що може покращити трафік вашого сайту.

Зрештою, так організовано ваш блог так само важливо як пропонований вами вміст. Якщо вони не можуть легко пересуватися, відвідувачі, швидше за все, не будуть триматися або ділитися вашою роботою з іншими.

На щастя, процес організації простий, коли ви використовуєте WordPress як свою платформу. За допомогою лише декількох налаштувань до вашої поточної установки ви можете легко залучати читачів і повертатися за додатковими відомостями. Давайте розглянемо три найважливіші стратегії, які можна реалізувати.

1. Ефективно використовуйте категорії та теги

Категорії публікацій у блозі WPMU DEV

WPMU DEV використовує категорії та теги у своєму блозі та включає спадне меню, щоб читачі могли шукати за категоріями.

Один з найпростіших способів організації вмісту вашого блогу – це використання вбудованої системи категорій та тегів WordPress. Ці інструменти дозволяють логічно структурувати свій вміст, який повинні оцінити ваші читачі.

Найпростіше, категорії – це загальний інструмент групування ваших публікацій. З іншого боку, теги використовуються більше як поштовий індекс. Наприклад, якщо ви ведете блог зі здоров’ям та пишете допис про різні процедури вправ, загальна категорія може бути Фітнес або Вправа. Теги відрізняються ширше, і вони повинні бути максимально конкретними. Якщо наш приклад в блозі обговорювався йога, гімнастика, і кардіо процедури, вони зробили б три ідеальних мітки.

Щоб почати ефективно використовувати категорії та теги, потрібно пам’ятати про три основні правила:

 1. Використовуйте описові назви. Це стосується і ваших категорій, і тегів, оскільки це збільшує шанси на те, що читачі зможуть знайти потрібний вміст у вашому блозі.
 2. Обмежте публікації блогу однією категорією. Це зводить до мінімуму плутанину та забезпечує максимально просту схему організації.
 3. Використовуйте теги вільно. На відміну від категорій, у ваших дописах у блозі повинні бути різноманітні теги. Вони працюють як покажчик і так само повідомляють тему кожного повідомлення читачам та пошуковим системам.

Якщо у вас зараз багато публікацій у вашому блозі, може знадобитися певний час, щоб опрацювати найкращий набір категорій. Однак, як тільки ваша система налаштована, реалізувати її вперед буде легко.

2. Створіть чіткі та зручні для користувача меню

Головна сторінка елегантних тем

Елегантні теми використовує чисте і пряме меню навігації, щоб читачам було легко знайти те, що їм потрібно.

Структуризація вашого контенту є надзвичайно важливою, але також організувати, як ваші читачі знайдуть цей вміст. Чіткі та зручні для користувача меню важливий перший крок, оскільки добре розроблені меню забезпечують, щоб ваші читачі могли легко переходити по вашому сайту. Коли читачі витрачають менше часу на з’ясування того, як працює ваш сайт, вони можуть витрачати більше часу на читання та спілкування з вашим вмістом.

Щоб почати, спершу потрібно вирішити, як використовувати меню меню своєї теми або параметри WordPress за замовчуванням. Більшість тем пропонують спеціальні функції меню. Однак налаштування WordPress настільки ж ефективно, тому вибір тут – питання переваги.

Незалежно від того, яку систему меню ви вирішили використовувати, пам’ятайте про ці два поради при складанні меню:

 1. Використовуйте очевидні назви. Що стосується навігації, то краще утриматися від творчості та дотримуватися очевидних термінів (наприклад, ГоловнаКонтактна інформація, і Блог). Це спростить навігацію, і ваші читачі не залишаться здогадуватися.
 2. Підтримуйте послідовну модель. Це допомагає використовувати ту саму модель навігації зі сторінки на сторінку, щоб усунути сюрпризи. Це також означає розташування ваших меню однаково на всьому веб-сайті.

Створюючи меню, розумно зберігати їх якомога простіше. Ви хочете, щоб нові відвідувачі змогли відразу знайти свій шлях. Найкращий спосіб зробити це за допомогою перевірених методів, таких як стратегії, викладені вище.

3. Пропонуйте відповідні публікації та зміст

Повідомлення, пов’язані з WPExplorer

Ви можете додавати пов’язані публікації на свій сайт, щоб заохотити подальше читання, як, наприклад, цей приклад прямо тут, на WPExplorer

У міру зростання вашого блогу у вас буде більше вмісту, яким ви зможете поділитися зі своїми читачами. З зрозумілих причин, чим більше контенту ви пропонуєте, тим більше часу читачі можуть витратити на ваш блог. Широкі архіви також можуть створити повноваження, надаючи докази ваших знань та досвіду у вашій ніші.

Щоб спонукати читачів відчувати весь цей вміст, ви можете показувати їм пов’язані публікації, щоб спонукати їх зацікавити. Звичайно, спершу ви хочете бути впевнені, що вміст, який ви рекламуєте, є цінним та якісним. Якщо у вас є будь-які повідомлення про підрозділ, найкраще оновити їх, перш ніж запропонувати їх читачам.

Після того, як ви будете готові включити пов’язані публікації у свій блог, ось два поради, щоб зробити процес максимально простим:

 1. Включіть посилання на пов’язаний вміст у своїх нових публікаціях. Внутрішнє зв’язування є величезним для SEO. Це можна зробити, зробивши природні зв’язки між темами у вашому письмі.
 2. Використовуйте плагін або віджет для пов’язаних публікацій. Плагіни, такі як Ще один пов’язаний плагін для публікацій (YARPP) і Jetpack дозволяють розміщувати подібний вміст у кінці публікацій свого блогу та веб-сторінок (але багато преміальних тем, як-от Total, включають вбудовані параметри відповідних публікацій, тому додаткові плагіни не потрібні).

Основна мета цієї стратегії – тримати читачів у своєму блозі якомога довше. Надання пов’язаних публікацій та контенту залучає читачів до участі та пропонує їм більше цінності. Це простий спосіб збільшити час, проведений на вашому веб-сайті, а також задовольнити потреби читачів.


Як блогер, ви хочете залишати своїх читачів щасливими та зайнятими. Однак погано організований сайт може відволіктися від цих цілей і може призвести до зменшення кількості читачів. На щастя, можна легко структурувати свій блог таким чином, щоб покращити враження читачів.

У цій публікації ми окреслили три прийоми, за допомогою яких можна впорядкувати вміст і привертати читачів до вашого блогу. Чи є у вас питання щодо того, як можна найкраще організувати вміст свого блогу, щоб задовольнити читачів? Або більше порад для оголошення в нашому списку? Повідомте нас у коментарі нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map