Як оптимізувати WooCommerce та покращити продуктивність сайту

Як оптимізувати WooCommerce та покращити продуктивність сайту

За останні кілька років ринок електронної комерції значно зріс, і він продовжує зростати, не маючи ознак уповільнення скоро. Основна причина електронної комерції набула такої популярності в тому, що в цей час споживачам зручніше робити покупки в Інтернеті. Однак просто запуск Інтернет-магазину не означає, що у вас буде багато клієнтів або продажів із цього питання (для оптимізації WooCommerce спочатку потрібно буде оптимізувати).


Інтернет-споживачі мають конкретні очікування, потреби та вимоги, що стосуються інтернет-магазинів. Якщо ви не зможете перевищити або навіть виконати ці очікування, ви втратите клієнтів у конкурента. Ось чому так важливо правильно оптимізувати ефективність роботи вашого магазину WooCommerce.

В даний час багато власників веб-сайтів обирають WordPress. WordPress – одна з найпопулярніших і найпотужніших систем управління контентом (CMS) у світі. Не тільки це, але й 31,6% всіх глобальних веб-сайтів запустити на WordPress. З цих людей понад 4 мільйони з них прийняли розумне рішення створити інтернет-магазин з WooCommerce.

WooCommerce – це потужний (і безкоштовний) плагін WordPress із вбудованими функціями для продажу продуктів на власному веб-сайті. Крім того, доступні сотні розширень та доповнень WooCommerce, щоб налаштувати ваш магазин так, як ви вважаєте за потрібне. Як згадувалося раніше, просто мати магазин електронної комерції недостатньо для залучення клієнтів або збільшення продажів.

Важливість швидкого завантаження сторінок

Під час оптимізації вашої сторінки WooCommerce все зводиться до забезпечення легкої навігації, зручності у користуванні, збагаченої якісним вмістом, чуйністю тощо. Однак одним з найважливіших факторів продуктивності є швидкість. Час завантаження ваших сторінок і, як правило, швидкість веб-сайту відіграє важливу роль у задоволенні клієнтів.

Ніхто не терпить мляві веб-сайти ці дні, і ви можете бути впевнені, що ваші клієнти відмовляться від вашого магазину, якщо завантаження ваших сторінок займе занадто довго. Власне, близько 47% споживачів Інтернету очікують, що ваша сторінка завантажиться менше ніж за дві секунди. Крім того, 67% користувачів мобільних телефонів відмовляться від вашої сторінки, якщо на завантаження піде більше трьох секунд.

Незважаючи на це, повільний час завантаження сторінки гарантує втрату клієнтів та продажів. Крім того, одна секунда затримки часу завантаження сторінки може призвести до зменшення задоволеності клієнтів на 16%, зменшення кількості переглядів сторінок на 11% та зменшення кількості конверсій на 7%. Для магазинів електронної комерції це може суттєво вплинути на прибуток і підсумки. Тому швидкість має надзвичайно важливе значення, якщо ви хочете запустити успішний магазин електронної комерції. Окрім використання нашого повного посібника про те, як пришвидшити WordPress, ці 5 простих порад допоможуть вам якнайшвидше оптимізувати WooCommerce..

1. Виберіть правильний хостинг для WordPress

Найкращий хостинг WordPress для вашого веб-сайту

Все починається з вибору хостинг-провайдера WordPress. Це перший крок до швидкого сайту WordPress. Якщо хостинг-провайдер не підтримує хорошу швидкість веб-сайту, ви не можете багато зробити, щоб оптимізувати WooCommerce. Дослідіть хороші рішення для розміщення хостингу, перш ніж почати оптимізувати свій магазин.

Шукаючи найкращий хостинг WordPress для свого сайту, зосередьтеся на винятковому режимі роботи та найменших простоях, підтримці цілодобово, великій швидкості веб-сайту та доступних цінах. В іншому випадку ви можете відчути повільну швидкість пропускної здатності, часті збої на сервері, збільшення простою веб-сайту та недостатню продуктивність. Це неодмінно відверне ваших клієнтів від вашого магазину.

Для WooCommerce намагайтеся уникати рішень щодо розміщення бюджету. План 1 дол. На місяць або нібито “безкоштовний” план не принесе вам користі в довгостроковій перспективі. На початку це може спрацювати нормально, але оскільки розмір вашого магазину та попит на вашу продукцію збільшується, ці крихітні плани просто не можуть запропонувати достатньо ресурсів для підтримки вашого сайту. Натомість знайдіть час, щоб вибрати план, який відповідає вашим потребам у трафіку та ресурсах. Нам подобається WP Engine і Flywheel – обидва пропонують супер швидкий, повністю керований хостинг WordPress з великою кількістю ресурсів для підтримки магазину WooCommerce середнього розміру.

2. Оптимізуйте зображення

Як оптимізувати зображення для WordPress, Повне керівництво

Зображення високої якості – один з найпростіших способів зробити так, щоб ваш магазин електронної комерції вирізнявся. Однак зображення можуть мати істотний вплив на час завантаження сторінки, якщо вони не оптимізовані належним чином. Великі, якісні зображення для вашої продукції можуть виглядати винятково у вашому магазині. Але з іншого боку, щоб завантажити ці зображення, знадобиться час. Це є чому оптимізувати ваші зображення так важливо.

Оптимізуючи зображення, ви можете зберігати приголомшливі зображення у вашому магазині, не збільшуючи час завантаження сторінки. Ви можете використовувати плагін, але краще навчитися правильно оптимізувати зображення, перш ніж завантажувати їх у свій магазин. Ось кілька дій, які ви можете зробити для оптимізації зображень:

 • Використовуйте належний формат зображення: Вибираючи формат для своїх зображень, важливо зосередитись на форматах, ідеальних для веб-сайтів та веб-переглядачів. Зазвичай це формати JPG або PNG. Вони стискають зображення для використання в Інтернеті і знижують якість зображення без негативних наслідків. Іншими словами, ваші зображення будуть виглядати чудово навіть при зниженій якості.
 • Використовуйте потрібний розмір для своїх зображень: Обріжте зображення до потрібного розміру перед завантаженням. Крім того, коли ви завантажуєте зображення в WordPress, розміри носіїв за замовчуванням автоматично створюватимуться. Ви можете знайти ці параметри розміру зображення під Налаштування> Медіа на інформаційній панелі WordPress. Ми рекомендуємо видалити параметри, які ви не будете використовувати, встановивши значення за замовчуванням на нуль.
 • Стискайте зображення: Обов’язково стисніть свої зображення, перш ніж завантажувати їх у WordPress. Можна використовувати такий варіант робочого столу, як ImageOptim, або безкоштовний онлайн-сервіс, як-от Кракен. Якщо ви вже завантажили свої зображення в WordPress, не хвилюйтеся. Ви все ще можете використовувати плагін типу EWWW або Сміш зменшити розмір файлів для зображень, які вже є у вашій базі даних.

3. Використовуйте мережу доставки вмісту (CDN)

CDN: Мережа доставки вмісту

CDN або мережа доставки вмісту може допомогти вам покращити швидкість веб-сайту та скоротити час завантаження сторінки вашого магазину WooCommerce. CDN – це мережа серверів, стратегічно розміщених по всьому світу. Вони використовуються для кешування вмісту вашого веб-сайту, щоб зробити його більш доступним для клієнтів на основі географічного розташування. Отже, коли CDN кешує файли вашого веб-сайту (статична версія ваших зображень, CSS, JavaScript тощо), пізніше він стає доступним для користувачів, найближчих до CDN.

Наприклад, із CDN клієнти надсилають запит у найближчий до них центр обробки даних CDN. Таким чином, клієнт у Вашингтоні може бачити вміст із кешованого сервера в Нью-Йорку, тоді як клієнт у Токіо бачить вміст із центру даних Гонконгу. Таким чином можна зменшити географічну відстань, пропускну здатність трафіку та час завантаження.

Крім того, ще одна перевага використання CDN – це зниження напруги на вашому хостинг-сервері. Зменшуючи кількість запитів HTTP на ваші основні сервери, ви знижуєте ризик збоїв на сервері. Наприклад, якщо ви використовуєте стимул до значно збільшити трафік веб-сайту, ваш сервер хостингу може не мати можливості обробляти всі нові запити без допомоги CDN.

Є багато варіантів CDN. Прекрасний варіант Хмара, який пропонує безкоштовний план CDN для персональних веб-сайтів. Cloudflare навіть використовується на цьому веб-сайті (WPExplorer) – так ви можете побачити, наскільки добре він працює.

4. Мінімізуйте код

Скорочений код

Не рідкість веб-сайти створюють і зберігають багато файлів. На жаль, це може збільшити час завантаження сторінки. Помноживши сам код, ви зможете зменшити кількість файлів та зайвих рядків коду. У свою чергу завантаження сторінок може зайняти менше часу. Зміна коду це процес видалення непотрібних рядків коду. Таким чином код все ще виконується належним чином, просто більш ефективним чином. Наприклад, кодові рядки можуть бути коментарями, блоковими роздільниками, символами пробілів, новими символами рядків тощо. Як приклад, ось як виглядає код CSS:

корпус {
маржа: 20px;
підкладка: 20px;
колір: # 333;
фон: #fff;
}

h1 {
розмір шрифту: 32px;
колір: # 222;
margin-bottom: 10px;
}

Ось той самий код після його мінімізації:

body {margin: 20px; padding: 20px; color: # 333; background: #fff} h1 {font-size: 32px; color: # 222; margin-bottom: 10px}

Ці зайві символи просто не потрібні для мов браузера, таких як JavaScript або CSS, щоб правильно прочитати код. Вони лише сповільнить весь процес. Іншими словами, коротший код означає менше даних для мов для обробки, що в кінцевому підсумку покращує швидкість вашого веб-сайту WordPress. Мінімізація коду можна здійснити вручну або ви можете скористатися безкоштовним онлайн-інструментом, таким як MinifyCode. Незважаючи на те, що більшість добре кодованих тем WordPress та плагінів уже буде змінено, варто подвійно перевірити, чи налаштовані занадто ваші налаштування.

5. Перегляньте свої плагіни

Перегляньте та видаліть плагіни

Частина того, що робить WordPress настільки привабливим, – це широка різноманітність плагінів, доступних для налаштування вашого веб-сайту. Адже навіть WooCommerce сама по собі є плагіном. Однак, тому що доступна тонна плагінів, це не означає, що ви повинні використовувати їх усі.

WordPress є відкритим кодом, що означає, що кожен може створити нові параметри налаштування, теми чи плагіни. І там є тонна, яка є приголомшливою. Практично для будь-якого функціоналу, який ви хочете додати у свій магазин, є плагін, який може це зробити. Однак деякі власники веб-сайтів переходять у крайнощі, встановлюючи будь-який плагін, який, на їх думку, може бути найменшим корисним бітом.

Хоча розумна кількість плагінів не повинна впливати на швидкість вашого веб-сайту, є кілька застережень.

 • Якість коду плагіна: Використання лише одного погано кодованого плагіна може привести ваш веб-сайт до краху. Наприклад, веб-хости не дозволять користувачам встановлювати популярний плагін Broken Link Checker, оскільки це створює переважну кількість HTTP-запитів. Плагіни – це також програмне забезпечення сторонніх виробників – це означає, що вони можуть мати великий код або навіть ризики для безпеки, про які ви можете не знати. Спробуйте знайти відгуки про плагін або протестуйте його на інсценуванні перед установкою на вашому головному сайті.
 • Дублювання функцій плагіна: Використання декількох плагінів, які служать одній і тій же цілі, може створити конфлікти, тим самим уповільнивши ваш сайт. Наприклад, вам не потрібні два плагіни, встановлені на вашому веб-сайті. Якщо ви користуєтеся повзунками, просто виберіть його. Якщо ви вже встановили JetPack, можливо, не потрібно встановлювати ще один плагін для аналітики (оскільки статистика сайту – одна з багатьох потужних функцій JetPack).
 • Розмір плагіна: Встановлення маси великих плагінів чи ресурсів (наприклад, конструктор сторінок, слайдер преміум-класу, електронна комерція, чат в реальному часі та форум спільноти) можуть спричинити проблеми. Так само, надзвичайне використання плагінів може спричинити розростання сайту. У вас лише стільки місця у вашій базі даних.

Зрештою, використовуйте те, що вам потрібно, і позбавляйтеся від усіх плагінів, яких у вас немає. Якщо ви хочете розширити функціонал вашого магазину WooCommerce, знайдіть час, щоб уважно розглянути нові плагіни (або можливість розроблених на замовлення функцій), щоб забезпечити хорошу швидкість та функціональність.

Поради щодо підключення для оптимізації роботи WooCommerce

Реалізація WooCommerce на вашому веб-сайті WordPress – це чудовий крок до створення успішного магазину електронної комерції. Однак, якою б не була велика ваша платформа, вона не може робити все самостійно. Це означає, що ви повинні оптимізувати WooCommerce та інші елементи веб-сайту належним чином, щоб забезпечити найкращий досвід клієнтів або вашу аудиторію.

Чи є у вас інші поради щодо оптимізації WooCommerce? Або питання щодо вашого власного магазину WooCommerce? Не соромтесь залишити записку нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map