Як оптимізувати веб-сайт WordPress для локального SEO

Як оптимізувати веб-сайт WordPress для локального SEO

Чи знаєте ви, що 46% усіх пошукових запитів Google шукають місцеву інформацію, а 97% людей використовують пошукові системи для пошуку місцевих підприємств. 88% споживачів шукати на своїх мобільних пристроях контактну інформацію про місцевий бізнес або відвідувати компанію протягом 24 годин.


Якщо цього вам недостатньо, щоб зрозуміти важливість місцевого SEO, я не знаю, що ще це зробить.

У наші дні всі спочатку шукають Інтернет, щоб знайти інформацію про компанії, з якими хочуть вести бізнес. Якщо ви хочете знайти цех з цегли та розчину, який знаходиться поруч, найкраща ставка – це Інтернет, який наповнюється результатами пошуку, що спрямовують клієнтів на їх відкриті двері.

Система управління вмістом WordPress поодинці діє 34% світові веб-сайти. Висока позиція в результатах пошуку – це щось всі власники веб-сайтів хочуть зробити, незалежно від того, чи є вони власником місцевого бізнесу, чи просто є в Інтернеті.

Як ви гарантуєте, що ваш місцевий бізнес виділяється з натовпу?

Ми дослідили всі найкращі способи оптимізації вашого веб-сайту WordPress для локального SEO, щоб ви могли перемогти конкуренцію та забезпечити більше особистих продажів, ніж будь-коли раніше.

Давайте спочатку коротко розберемося, що таке місцевий SEO.

Що таке локальне SEO?

Місцевий SEO відрізняється від традиційного SEO тим, що він спрямований на просування вашого фізичного бізнесу в місцевих пошуках. Іншими словами, він дозволяє потенційним клієнтам знаходити інформацію про ваш магазин з цегли та розчину в результатах пошуку, щоб вони могли особисто відвідувати їх.

Коли людина використовує певні геокваліфікатори у своїх пошукових запитах, таких як місто, штат, поштовий індекс або такі терміни, як “поблизу” або “поруч зі мною”, Google визнає пошук як локальним і надає результати пошуку з цієї області.

Приклад місцевого SEO пошуку

Місцевий SEO важливий з цілого ряду причин. Ось кілька найбільш переконливих:

 • Ранг вищий: Орієнтація на місцеву оптимізацію SEO допоможе вашому місцевому бізнесу стати вищим у результатах пошуку та підвищити видимість вашого бізнесу. Це призводить до підвищення впізнаваності бренду, збільшення кількості переходів і, в кінцевому рахунку, більшого доходу.
 • Зробіть гарне перше враження: Ми всі знаємо, що чим релевантніший ваш сайт, тим вищий його рейтинг в Google. Зрештою, Google нагороджує тих, хто забезпечує зоряне користування відвідувачам сайту. Оптимізуючи свій веб-сайт для місцевого SEO, ви не тільки будете займати вище, ви задасте тон тим, хто планує відвідати ваш бізнес. Полегшення того, щоб люди могли дізнатися про вашу компанію, знайти ваш фізичний магазин, і зв’язатися з вами – це ключ до збільшення продажів та подолання конкуренції поблизу.
 • Безкоштовна реклама: Ви берете участь у рекламі з оплатою за клік (PPC) чи ні, правда, місцеві результати пошуку – це безкоштовна форма реклами для вашого бізнесу. Поміркуйте: інформація, яку ви включаєте на свій сайт про свій місцевий бізнес, використовує ключові слова, захоплюючу копію, переконливі зображення, а також огляди та оцінки. Ця інформація бачиться людьми, коли вони проводять місцевий пошук, і використовується в процесі прийняття рішень.
 • Посилення продажів: 78% пошук на основі локації здійснює покупку в режимі офлайн. Ті, хто шукає місцевий бізнес насправді хочуть витратити свої гроші в тих фізичних магазинах. Якщо ви все зробите правильно, це означає більше грошей у вашій кишені, як у режимі офлайн, так і в автономному режимі.

Ось вісім можливих способів оптимізувати ваш сайт WordPress для локального SEO.

1. Замовте клієнтів залишати законні відгуки

84% людей довіряють оглядам в Інтернеті стільки ж, скільки їхні друзі та родина. Ось чому дуже важливим є огляд вашого бізнесу на різних каналах. Ці відгуки не лише допомагають людям вирішувати, чи робити бізнес з вами, вони допомагають Google оцінювати вас за правильними результатами для потрібної аудиторії.

Один із найпростіших способів звернутися до людей за відгуками – це надіслати автоматизовану електронну кампанію тим, хто купує ваші товари чи послуги в Інтернеті. Якщо у вас є особисті клієнти, які підписалися на програму винагород, ви можете включити електронну кампанію, яка просить переглянути також їх покупку. The Доповнення WooCommerce Points & Rewards це прекрасний спосіб стимулювати клієнтів залишати відгуки про знижки на основі очок.

Ще одне чудове місце для заохочення відгуків – це сама Google.

Огляди Google

Крім того, відгуки Yelp завжди з’являться на першій сторінці Google, тому робота над створенням цих оглядів – це чудова стратегія. Важливо взаємодіяти з усіма рецензентами та працювати над тим, щоб створити ваш бізнес у позитивному світлі, навіть коли виникають проблеми.

2. Публікуйте локальний вміст на своєму веб-сайті

Якщо ваша мета – забезпечити продаж у режимі офлайн та офлайн, важливо оптимізувати вміст свого веб-сайту, щоб він також містив місцеву інформацію..

Домашня сторінка Місцевий SEO

Приклад місцевого SEO: Розкрийся

Наприклад, на домашній сторінці вашого веб-сайту має бути вказано, хто саме ви знаходитесь, де ви знаходитесь і що ви робите. Google збирається сканувати та індексувати ваш веб-сайт за результатами пошуку, які вважає найбільш релевантними.

3. Населяйте свій веб-сайт за допомогою місцевих умов

Ви також повинні оновити теги заголовка веб-сайту, теги заголовків та мета-описи. Google використовує ці елементи, щоб зрозуміти вміст вашого сайту. Поки локальний вміст (наприклад, ключові слова та місцеположення), включений туди, ви будете займати вище місцевих результатів пошуку.

Yoast SEO Meta

Під час використання WordPress одним з найкращих способів оптимізації цієї інформації є використання Йоаст SEO підключати. Цей плагін надає поля для додавання ключових слів, SEO-назв, слизів та мета-описів, які з’являться в результатах пошуку.

4. Заявіть про свою сторінку Google My Business

Якщо ви хочете з’явитися в бажаному 3-пакеті Google і збільшити свої SERP, вам потрібно буде подати заявку на своє Список компаній Google.

Список компаній Google

Не впевнений, що таке 3-пакет Google? Це три найкращі місця в результатах місцевого пошуку, які містять короткі фрагменти інформації про кожен бізнес, що допомагає орієнтувати клієнтів до їхніх вхідних дверей.

3-пакет Google

Ось кілька найкращих практик, яких слід дотримуватися, коли ви претендуєте на свою сторінку Google Мій бізнес:

 • Якщо у вас є кілька локацій, заявіть їх усі окремо, а потім керуйте ними з одного логіна
 • Використовуйте основні та LSI ключові слова, оскільки вони нараховують майже 20% ваших шансів розміщення в локальному пакеті
 • Знайдіть категорію, яка найкраще відповідає вашому бізнесу, навіть якщо ви не можете знайти точну відповідність
 • Регулярно оновлюйте будь-які зміни у вашому бізнесі, щоб ви отримали правильні результати, а клієнти завжди мали потрібну інформацію (наприклад, місцезнаходження, телефонні номери, електронна пошта тощо.)
 • Додайте зображення, щоб додати візуальну привабливість
 • Не забувайте заохочувати клієнтів залишати відгуки Google, оскільки вони також з’являться тут

Заявлення на безкоштовну сторінку Google My Business – це один із найпростіших способів активізувати місцеві зусилля з SEO.

5. Скористайтеся місцевими плагінами SEO

Існує декілька дійсно чудових плагінів SEO, які зроблять покращення ваших місцевих зусиль SEO.

1. Структурована схема даних WP SEO

WP SEO Структурована схема даних

Розробники, що стоять за цим плагіном, розуміють, наскільки складно реалізувати структуровані дані та схеми на веб-сайті (навіть для професійних SEO-експертів). Ось чому вони створили цей плагін, щоб допомогти власникам сайтів легко додавати схеми для організацій, відгуків, ресторанів, служб та місцевого бізнесу.

Типовий пошук відображатиме результати із заголовком сторінки, URL-адресою та мета-описом. Тим, хто використовує розмітку схеми, однак буде містити зображення, огляди, дати та час, години роботи тощо, залежно від типу результату.

Google Rich Snippet

Прогортаючи результати пошуку Google, ви помітите, що багато місцевих підприємств не реалізують розмітку схем на своїх веб-сайтах, хоча це легко, як цей плагін. Тож виділяйтеся з натовпу та пропонуйте потенційним клієнтам більше негайно.

2. WP Карти Google

Кращі плагіни для картографування: WP Карти Google

Ще один чудовий спосіб помітити результати пошуку та активізувати місцеві зусилля щодо SEO – додати на свій веб-сайт карту Google, щоб пошукові системи могли сканувати..

Це також дає можливість тим, хто проводить локальний пошук у дорозі, простий спосіб знайти свій бізнес відразу. Це простий спосіб просувати свій бізнес та конвертувати більше клієнтів.

6. Оптимізуйте вміст свого сайту

Якщо у вас є кілька бізнес-адрес і посилаєтесь на них на одній веб-сторінці, ви не можете розраховувати з’являтися в результатах місцевого пошуку. Google не дізнається, до яких результатів розмістити вас, якщо ви перерахуєте різні місця.

Щоб виправити цю проблему, створіть окремі веб-сторінки для всього вмісту свого веб-сайту та оптимізуйте їх для конкретного місцезнаходження та ключових слів.

Це займе більше часу та зусиль? 

Так.

Чи варто того вартий? 

Коли ви побачите, що продажі починають зростати в усіх місцях вашого магазину, повідомте нас про це!

Карта сайту Yoast XML

Якщо ви шукаєте інший ефективний спосіб забезпечити індексацію вмісту вашого веб-сайту у потрібних результатах місцевого пошуку, створіть файл XML для вмісту вашого сайту. Це можна зробити, використовуючи будь-яку кількість плагінів SEO, зручних для початківців, таких як Йоаст SEO (про які ми згадували раніше).

Одним клацанням миші ви можете створити файл XML, який Google та інші пошукові системи можуть використовувати для аналізу даних вашого веб-сайту та правильного ранжирування..

7. Оптимізація для мобільних пристроїв

Оскільки компанія Google оголосила про свої перші індекси щодо мобільних пристроїв, оптимізація вашого мобільного сайту стала важливішою, ніж будь-коли. Google несе відповідальність за класифікацію вас у результатах пошуку Google. Якщо вам не подобається, як ваш мобільний сайт працює для користувачів, ви можете очікувати, що ваші SERP постраждають.

Крім того, якщо говорити про місцевий SEO, знайте це:

 • Користувачі 2 з 3 мобільних пристроїв швидше купують сайти, налаштовані відповідно до місцезнаходження користувача
 • А до 2021 року, за підрахунками, мобільні пристрої вплинуть на понад 1,4 трлн. Дол
 • Використання термінів “поруч зі мною” та “поруч” є збільшився на 900% за останні два роки

І це лише деякі переконливі статистичні дані щодо мобільного пошуку, які сприяють продажам місцевого бізнесу.

Чим простіше вам зробити людину для перегляду вашого веб-сайту та доступу до інформації про місцевий бізнес, тим краще. Якщо ви не впевнені, як сказати, що люди можуть бачити, коли натискають на ваш сайт за допомогою своїх мобільних пристроїв, скористайтеся вбудованим попереднім попереднім переглядом у програмі налаштування в реальному часі. Просто зайдіть Зовнішній вигляд> Налаштувати, а також використовуйте піктограми робочого столу, столу та телефону внизу меню налаштування, щоб переглянути свій сайт.

Реактивний попередній перегляд

З його допомогою ви можете бачити, як ваш веб-сайт відображається на кількох типах пристроїв, і навіть орієнтуватися в ньому в режимі реального часу, щоб переконатися, що все працює належним чином.

8. Зробіть свій веб-сайт блискучим

Останнє, на що ми торкнемось, оскільки це традиційна SEO-стратегія, яка застосовується і до місцевого SEO, – це швидкість та ефективність сайту. Якщо ви будете дотримуватися всіх перерахованих вище, дієвих порад та підказок, але ніколи не оптимізуєте свій веб-сайт для швидкого завантаження, ви ніколи не з’явитесь у локальних результатах пошуку.

Зрештою, багато споживачів очікують, що ваш веб-сайт завантажиться менше ніж за 2 секунди та 53% люди відмовляться від вашого веб-сайту, якщо завантаження займе більше 3 секунд.

Це не так багато часу, щоб переконати людей триматися, дізнатись про ваш цегельний та будівельний магазин та відправитись на шлях.

Google надає перевагу веб-сайтам, що швидко завантажуються, які надають виняткову взаємодію з усіма відвідувачами сайту. Тож знайдіть базову швидкість вашого веб-сайту за допомогою безкоштовного інструменту тестування швидкості, наприклад Пінгдом.

Приклад результатів швидкості Pingdom

Приклад результатів швидкості Pingdom

Ви можете вибирати з різних місць тестування, щоб виміряти загальну швидкість та ефективність вашого сайту. Після аналізу вашого сайту ви отримаєте наступне:

 • Загальна оцінка ефективності
 • Розмір сторінки
 • Час завантаження
 • Кількість запитів

Ви також відкриєте прекрасні способи покращити швидкість та ефективність свого сайту. Деякі з цих пропозицій можуть включати використання плагіну кешування, стискання зображень, зменшення HTTP-запитів, уникнення переадресації URL-адрес, зменшення пошуку DNS та багато іншого.

Як тільки ви знаєте, наскільки швидко ваш веб-сайт зараз, ви можете внести невеликі зміни та повторно протестувати, поки ви не зможете більше вдосконалитись. Тоді ви дізнаєтесь, що ваш веб-сайт буде займати місцевий пошук, оскільки він обслуговує місцеву аудиторію, впроваджує місцеві стратегії SEO та швидко завантажується для відвідувачів сайту..

Фінальні думки

У цю цифрову епоху ті, хто має фізичний бізнес, перебувають у прямій конкуренції з бумом суворо онлайн-бізнесу, що змагається за однакову цільову аудиторію. Важливо, щоб ви обслуговували людей, які хочуть відвідувати цегельний магазин, щоб вести бізнес. Найкращий спосіб зробити це – розширити свій локальний SEO.

Якщо ви потребуєте часу, щоб оцінити свій веб-сайт WordPress і реалізувати навіть лише декілька з перерахованих вище місцевих стратегій SEO, ви в найкоротші терміни знайдете рейтинг свого бізнесу у відповідних результатах місцевого пошуку. Пам’ятайте: щоб досягти успіху, ви повинні виступати за себе. Ніхто не збирається це зробити за вас. Тому вирушайте туди і починайте оптимізувати свій веб-сайт для місцевого SEO, щоб ті, хто знаходиться поруч, могли скористатися всіма пропозиціями.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map