Як оптимізувати публікації щоденника на вашому сайті WordPress перед публікацією

Як оптимізувати публікації щоденника на вашому сайті WordPress перед публікацією

Привіт, мій друже. Якщо ви такий блогер, як я, то вам слід знати, як це одночасно носити мільйон капелюхів. Як власник вашого власного блогу, ви шукаєте потрібний фрагмент даних, який повинен бути цікавим для читання вашій аудиторії. Ви єдиний, хто відповідає за написання вашого вмісту, редагування та оптимізацію його. Виконання всіх цих та багатьох інших завдань одночасно – це не жарт. Легко пропустити деякі важливі моменти, натискаючи кнопку «опублікувати». Тож, щоб допомогти вам відчути впевненість, що ви нічого не пропустили, ми вирішили скласти цей контрольний список для блогерів.


У цій публікації я надаю 15 ключових речей, які вам потрібно зробити, перш ніж натиснути кнопку «опублікувати». Хоча на перший погляд це може здатися занадто великим, більшість із цих кроків є досить простими та швидкими. Більше того, написання хорошої копії тексту гідне пари додаткових хвилин, витрачених на його редагування, так що весь час і зусилля, які ви застосували під час роботи над ним, оцінять ваші читачі.

Крок 1: Створіть перелік заголовків

Назва вашої публікації в блозі – один із найпотужніших елементів, який він може містити. Залежно від того, як ви її структуруєте, люди вирішать, чи варті ваші публікації їхньої уваги. Виходячи з того, як ви пишете заголовок, ваш блог не буде завантажувати органічний трафік із пошукових систем. Як правило, назва публікації – це останнє, над чим працюють блогери під час створення публікації. Принаймні, так ми створюємо пости на MonsterPost.

Існує безліч різних технік, які можна застосувати під час роботи над заголовком посади. Почніть з назви роботи. Це буде основою вашої остаточної версії заголовка. Тримайте назву короткою. До 70 символів буде достатньо для правильного відображення в результатах пошуку. Щойно ви придумали свою версію заголовка публікації, задумайте про це з іншими. Не забудьте про включення до назви ключових слів або фраз. Це збільшує ваші шанси досягти потрібної аудиторії та отримати більш широку експозицію в пошукових системах.

Крок 2: Відформатуйте свою копію

Простіше читати текст, розділений на менші розділи. Уникання довгих абзаців є хорошою практикою. 5-6 рядків текстів – це належна довжина абзаців, які читатиме ваша аудиторія, а не пропускається.

Як правило, стикаючись з будь-якою публікацією в блозі, люди сканують вміст, перш ніж вирішити його прочитати. За допомогою підзаголовків ви можете краще донести повідомлення вашої статті до читачів. Таким чином, користувачі можуть побачити швидкий план ідей, виділених у вашій публікації, тим самим краще усвідомити, про що насправді йдеться у вашій публікації.

Крок 3: Форматування зображення

Всі ми знаємо, що одне зображення, додане на веб-сторінку, дорівнює тисячі слів. Можливо, ніщо не може зашкодити вашій веб-сторінці більше, ніж неякісне зображення та неправильно відформатовані фотографії. Тому перед тим, як ваша публікація з’явиться у прямому ефірі, переконайтесь, що кожен фрагмент візуального вмісту має правильний розмір та добре виглядає на будь-якому екрані пристрою.

Окрім якості, відповідні фотографії – це публікації, подбайте про оновлення свого блогу логотипом високої роздільної здатності, який зробить ваш проект більш впізнаваним для широкої веб-спільноти. Також не нехтуйте оптимізацією alt-тегів та тегів заголовків ваших зображень. Це допоможе зробити ваш вміст більш гнучким в Інтернеті.

Працюючи над WordPress, створеним на основі готової теми від TemplateMonster (наприклад), у вас будуть під рукою всі інструменти SEO-оптимізації. Отже, подумайте лише про ваш вміст та пошуковий запит, які використовує ваша цільова аудиторія для його пошуку.

Крок 4: Рекомендовані зображення

Цей момент особливо актуальний для всіх, хто веде блог на базі WordPress. Покращення ваших публікацій із зображеннями зображень може бути важливим з кількох причин. Перш за все, за допомогою зображеного зображення ви можете привернути увагу користувачів. Залежно від способу його проектування, зображена фотографія може або містити інтригуюче повідомлення, або чітко визначати речі, які ви збираєтеся виділити у своїй публікації.

Рекомендовані зображення для публікацій

Завдяки експансивності WordPress функціональність, пропоноване зображення вашої публікації може використовуватися різними способами. Наприклад, це можна автоматично витягнути, щоб використовувати його як повзунок останніх публікацій.

Додавання вертикальних зображень із текстами, розміщеними зверху, допоможе привернути більше уваги до вмісту, коли людина прокручує стрічку новин на платформах соціальних медіа. Про важливість соціальних медіа ми обговоримо трохи пізніше у цій публікації. Однак добре продумане вертикальне зображення робить ваш вміст більш видимим, тим самим збільшуючи ваші шанси залучати більше трафіку.

Крок 5: SEO

Навіть якщо ви завантажите свою публікацію з чудовими зображеннями та напишіть блискучу копію, всі зусилля пройдуть марно, якщо ви не оптимізуєте дані для пошукових систем. Те, як ваш блог займає ключові слова в галузі для SERP, має головне значення, коли справа стосується збільшення органічного трафіку та генерації потенційних клієнтів.

Для того, щоб зробити свою публікацію в блозі більш обґрунтованою, переконайтеся, що ви включили до тексту ключові слова, що керуються галузями. Оптимізуючи ваші дані, переконайтеся, що ключові слова не впливають на загальну читаність. Також не забувайте про додавання внутрішніх посилань на інші сторінки вашого блогу. Це не тільки допоможе вам оптимізувати вміст для пошукових систем, але й принесе більше цінності вашим читачам, надаючи їм швидкий доступ до інших відповідних фрагментів даних на вашому веб-сайті..

Крок 6: Перевірка посилань

Щойно ви додали внутрішні посилання до свого вмісту, саме час перевірити, як все працює. Як правило, це слід робити вручну, щоб не пропустити жодного розірваного посилання у вашому вмісті.

Зовнішні посилання також потребують точної ручної перевірки. Чи містить ваш вміст будь-які кнопки CTA? Іди перевірити їх також.

Крок 7: Перевірка між пристроями

Все частіше люди надають перевагу мобільним пристроям, коли їм потрібно перевіряти новини або бачити деякі оновлення з бажаних тем. Ось чому, перш ніж ви можете передати будь-який фрагмент вмісту в реальному часі, двічі перевірте, наскільки добре дані, якими ви збираєтеся ділитися, виглядають на різних розмірах екрана.

Створювати веб-сайт на базі програми завжди корисно чуйний фреймворк. Це звільняє вас від необхідності розробити окремі версії вашого сайту для настільних та мобільних пристроїв, що є економічно вигідним та економією часу..

Крім того, Google займає мобільні сайти вище за своїми результатами пошуку. Отже, якщо вміст належним чином відображається в різних розмірах екрану, ви можете вбити двох птахів одним каменем. З одного боку, ваш блог стане більш зручним для користувачів. З іншого боку, він стане більш гнучким в Google.

На щастя для вас, найпопулярніші теми вже розроблені чуйно. Наприклад, тема Total пропонує, наприклад, плитку, чутливу до рідини. Але тема також включає варіанти бонусу, якщо ви хочете встановити власну ширину сайту для всіх розмірів пристроїв.

Крок 8: Сумісність між браузерами

Тепер, коли ми знаємо, що ваш вміст працює безперебійно на будь-якому екрані пристрою, саме час перевірити, наскільки він добре відображається у всіх основних веб-браузерах. Подумайте про можливі програми веб-перегляду, якими користується ваша аудиторія, і подивіться, наскільки вміст завантажується та відображається там.

Крок 9: Заохочення до обговорень

Повертаючись до редагування публікацій, давайте зробимо вашу копію задумливою та обговорюючою. Як ви знаєте, чи ваша стаття принесла читачам будь-яку цінність, якщо ви не отримаєте їх коментарів?

Один із перевірених способів заохотити дискусії нижче своїх публікацій – це задати читачам кілька запитань у кінці статті. У розділі контур люди зазвичай шукають стислий підсумок речей, які ви виділили у своїй публікації, або якийсь «заклик до дії», щоб насправді щось зробити. Закінчивши текст запитанням або двома, можна спонукати читачів залишити коментар із власними враженнями про речі, які ви виділили, або поділитися власним досвідом з запропонованої теми.

Крок 10: Коректування

Це звучить як щось, що блогери повинні робити як за замовчуванням, однак чомусь далеко не всі читають свої публікації перед публікацією. Щоб ви не виглядали як ідіот, який лінувався перевірити текст перед тим, як зробити його в прямому ефірі, настійно рекомендується кілька разів перечитати те, що ви написали.

Можуть бути поширені орфографічні помилки, які ви могли б поспішати висловлювати свої думки в документі. Ми всі люди і робимо помилки. Тож, щоб не нашкодити репутації, а дозволити вашим читачам насолоджуватися кожним рядком тексту, яким ви поділитесь, ретельно перечитайте ваші тексти.

Під час роботи над публікацією в блозі напишіть її половину і збережіть чернетку. Перегляньте кожне написане вами слово і перевірте, чи не помилилися ви з орфографією. Виправте всі потоки написання перед публікацією. Прочитайте речення за реченням. Перечитуйте кожну пару разів, і лише після цього продовжуйте рухатися далі.

Крок 11: Опублікувати та закріпити

Тепер, як ви виконали всі роботи з редагування та оптимізації, настав час, щоб ваша публікація стала активною. Наступним кроком буде закріплення вашої статті про Pinterest. Якщо ви все ще не створили окрему дошку для свого блогу, саме час зробити це.

Як тільки ваша публікація вийде на екран, закріпіть зображення, які ви включили до неї на власній дошці Pinterest. Через пару днів продовжуйте і знайдіть відповідні дошки, де можна зробити те ж саме. Роблячи такі прості повторювані дії, ви можете поширити свою публікацію серед широкої аудиторії, тим самим зробивши свій блог більш доступним в Інтернеті.

Крок 12: Поділіться своїм дописом у Facebook та Twitter

Поцікавтеся, перерозподіляючи свою публікацію у Facebook та Twitter. Ви можете поділитися ними вручну або скористатися програмами планування публікацій, які автоматично виконають все для вас. Щоб зробити ваші публікації більш помітними, супроводжуйте твіти та повідомлення у Facebook із зображеннями. Під час завантаження публікацій у соціальних мережах із візуальним вмістом переконайтесь, що ви розмірили їх відповідно до Стандарти Facebook та Twitter.

Крок 13: Опублікуйте твіти кілька разів

Потік Twitter оновлюється новими публікаціями з величезною швидкістю. Тож цілком імовірно, що публікація, якою ви поділитесь лише один раз, втратить постійний потік інших твітів. Щоб цього не сталося, рекомендується ділитися новими публікаціями блогу у Twitter протягом декількох разів протягом наступних кількох днів після публікації у вашому блозі..

Можливо, це здається непростим завданням ділитися своїми публікаціями вручну знову і знову. Це тоді, коли програми планування після публікації почнуть діяти. З їх допомогою ви можете встановити той самий пост, який з’явиться у стрічці новин через пару днів після публікації, а також нагадати суспільству соціальних медіа про його існування через кілька місяців. Таким чином, ви можете поширювати свій старий вміст знову і знову.

Крок 14: коментарі

Щоразу, коли ваша публікація отримує коментар, не залишайте її без відповіді. Це стосується як коментарів, які люди залишають нижче публікації у вашому блозі, так і в соціальних мережах. Докладіть додаткових зусиль, щоб відповісти на коментарі, що містять запитання. Зайві продумані читачі також повинні отримати відповідь на свої роздуми.

Відповідаючи на коментарі, ви показуєте, що дбаєте про думку своїх читачів і що ви цінуєте кожну мить, яку вони витратили на читання вашої статті. Побачивши це, люди з більшою ймовірністю повернуться, оскільки бачать, як їх цінують.

Крок 15: Аналітика

Окрім коментарів користувачів, які є сильними показниками інтересу громадськості до ваших публікацій, рекомендується відслідковувати загальну кількість переглядів сторінок та рефлексій, яких досягла кожна публікація, опублікована минулого місяця.. Google Analytics допоможе вам впоратися з цим завданням краще, ніж будь-що інше. Статистика покаже вам, які теми користуються найбільшим попитом у ваших читачів, таким чином ви отримаєте краще розуміння того, яким способом слід продовжувати рухатися до більшого успіху.

Підведенню

Ось і ми. Це були 15 найбільш перевірених та найефективніших кроків, які потрібно враховувати блогерам, перш ніж публікувати свої публікації в Інтернеті. Деякі з них випробувані і справжні, але не менш ефективні. Застосуйте це на практиці і подивіться, наскільки більше аудиторії заручиться вашим блогом.

До речі, чи є ще щось, що, на вашу думку, слід згадати у списку? Давайте почуємо ваші думки у розділі коментарів!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map