Як оптимізувати базу даних WordPress

Кожна установка WordPress використовує єдину базу даних для зберігання публікацій, сторінок, меню, посилань користувачів, коментарів – по суті всі форми текстових та зашифрованих даних. Однак матеріали, які ви завантажуєте через Медіа-завантажувач, такі як зображення, MP3, відео та інші файли, не зберігаються в базі даних. Вони зберігаються у папці ‘wp_content’. Із часом база даних WordPress збільшується в розмірах і генерує деякі дані про сміття, які надувають вашу базу даних WordPress, роблячи це повільніше.


Чому оптимізувати базу даних WordPress?

Економія місця

Підтримання та оптимізація бази даних WordPress є важливим завданням і не повинно підривати її.

Почекай, зараз візьми резервну копію

Перш ніж ми продовжуємо далі, будь ласка, візьміть резервну копію вашої бази даних WordPress. Якщо можливо, переконайтеся, що база даних резервного копіювання працює. Після створення резервної копії просто відредагуйте файл config.php (присутній у кореневому каталозі WordPress), щоб використовувати базу даних резервної копії та переконатися, що все працює належним чином.

Невелика та оптимізована база даних працює набагато швидше порівняно з великою, захаращеною. Менша база даних передбачає швидше реагування на запити бази даних, зроблені WordPress, що, в свою чергу, робить ваш сайт WordPress швидшим – не тільки для відвідувачів, але і для людей, які пишуть та оновлюють публікації.

Що таке “Дані про сміття”?

Термін “дані про сміття” використовується для позначення інформації, яка не повинна міститись у базі даних. Приклади таких даних про сміття включають:

 • Коментарі в черзі спаму
 • Непідтверджені коментарі
 • Опублікувати виправлення
 • Пошкоджені предмети, такі як публікації та сторінки

Спам-коментарі

З них коментарі зі спамом та публікація версій найбільше впливають на базу даних. Якщо на вашому веб-сайті помірна кількість відвідувачів і у вас включені коментарі, будьте впевнені, ви побачите безліч спам-коментарів. Акісмет автоматично фільтрує спам та помістить його у чергу спаму. Однак коментарі все ще присутні в базі даних! І ви справді не маєте для них користі.

Оптимізуйте базу даних

Статистика попередньої оптимізації

Що стосується доопрацювань пост – справа дещо інша. Під час написання публікації під час кожного натискання кнопки «Зберегти чернетку» редакція публікації створюється та зберігається. Спеціально для довгих статей, ви пишете це по частинах і економте раз у раз. Уявіть, що загальний розмір вашої статті становить 50 КБ, і ви заощадите її, скажімо, 10 разів. Це 500 КБ споживаного місця в базі даних, що фактично повинно споживати 50 КБ. Це витрачено 450 Кб місця на довгу статтю. А тепер уявіть, що у вас на сайті 100 таких довгих статей. У вашій базі даних WordPress витрачено 45 000 Кб або 45 Мб місця!

Як оптимізувати базу даних WordPress?

Розташування меню

WP-оптимізація це відмінний плагін, який допоможе вам очистити та оптимізувати вашу базу даних WordPress. Я перевірив плагін з WordPress 3.6.1 і виявив, що він працює чудово! Встановіть та активуйте плагін та перейдіть до його головного подарунка на лівій бічній панелі панелі адміністратора.

Потім перевірте всі параметри (див. Зображення “Статистика попередньої оптимізації”) та натисніть кнопку “Обробити”. Це може зайняти хвилину залежно від розміру вашої бази даних та сервера. Напевно, це має зайняти більше часу на спільному сервері хостингу. Після завершення оптимізації ви повинні отримати докладний звіт про значення, вилучені з бази даних. Ось приклад:

Загальна економія

Таким чином, за допомогою WP-Optimize ми зекономили 16,98 Мб – це 53,31% від загального збереженого розміру бази даних!

Завантажте WP-Optimize

Інші круті трюки

Ви також можете повністю відключити функцію редагування публікацій. Однак я настійно рекомендую проти цього, оскільки це створює більше проблем, ніж рішень. Якщо ви хочете відключити його, введіть цей код у файл wp-config.php:

визначити ("WP_POST_REVISIONS", FALSE);

Ще один ефективний спосіб поводження з об’ємними базами даних – це автоматично порожнє сміття, через регулярні проміжки часу. Наступний рядок коду автоматично очищатиме всі пошкоджені предмети кожні 10 днів. Додайте його у файл wp-config.php:

визначити ('EMPTY_TRASH_DAYS', 10);

Ви можете змінити 10 на будь-яку кількість днів, яку ви хочете. Однак це значення повинно бути більше 0.

Таким чином, ми дізналися, як оптимізувати базу даних WordPress за допомогою лише декількох клацань миші. Який плагін ви використовуєте для оптимізації вашої бази даних WordPress? Ще краще, розмістіть тут деякі статистичні дані, коли ви вперше запустите цей плагін!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map