Як очистити кеш WordPress, як професіонал

Як очистити кеш WordPress, як професіонал

Я думаю, що ти погодишся, коли я скажу, що згадка про кеш не викликає найкращих почуттів, якщо, звичайно, ти не одна з тих кмітливих класних дітей. Ні, все ж це не викликає найкращих почуттів.


Однак поняття кешу так легко зрозуміти, що вам нічого не потрібно. Крім того, виявляється, що очистити кеш на вашому веб-сайті WordPress надзвичайно пупер легко, ви можете це зробити до того, як наступний хлопець приготує чашку кави.

І в сьогоднішньому дописі ми показуємо вам, як очистити кеш WordPress, як професіонал. В кінці публікації кеш WordPress стане однією справою, про яку ви більше ніколи не повинні турбуватися. Запрошуємо висловити свою думку та поділитися своїм досвідом у розділі коментарів.

Спочатку давайте поставимо сцену.

Що таке кеш?

Загалом обчислювальні умови кешування – це просто зберігання даних у тимчасовій пам’яті на відміну від основної пам’яті. Кеш (вимовляється готівка) – це технологія, за допомогою якої частина апаратного чи програмного забезпечення зберігає тимчасові дані, які швидше отримують вдруге, коли вам це потрібно..

Подумайте про це як про переміщення пульта дистанційного керування з медіа-кабінету, куди б ви не сиділи. Наступного разу, коли вам потрібно буде змінити телеканал, ви можете зробити це швидше, оскільки вам не потрібно знову ходити до кабінету ЗМІ.

Якщо ви не дивитесь телевізор, ось ще одна ілюстрація. Якщо веб-сайт кешує вміст у вашому браузері, це просто означає, що веб-сайт зберігає тимчасові дані у вашому браузері. Ці дані можуть бути будь-якими – зображеннями, файлами JavaScript тощо – речі, які зазвичай не змінюються протягом тривалого періоду.

Наступного разу, коли ви відвідуєте зазначений веб-сайт, кешований вміст завантажується з вашого браузера, а не з вихідного веб-сервера. Це означає, що дані не надсилаються вдруге, оскільки вони вже існують у вашому браузері / ПК. Кінцевим результатом є більш швидкий досвід, збережена пропускна здатність та зменшене завантаження сервера.

Типи кешу WordPress

Що стосується прискорення веб-сайтів WordPress, слід пам’ятати про чотири типи кешу. Перегляньмо кожен коротко:

Кеш браузера

У спробі забезпечити кращу взаємодію з користувачами під час перегляду сучасні браузери оснащені можливостями кешування. Якщо ви використовуєте Chrome, Mozilla Firefox, Edge або Safari, ваш веб-переглядач автоматично кешує вміст із веб-сайтів, які ви відвідуєте.

Таким чином, ви відчуваєте швидше завантаження, коли ви відвідуєте кешований веб-сайт згодом. Ваш веб-сайт WordPress може скористатися кешуванням браузера, щоб забезпечити швидший досвід усім вашим користувачам. Ви можете встановити правила кешування для свого вмісту, забезпечуючи, щоб ваш сервер отримував запити лише для нового вмісту.

Таким чином ваш сайт WordPress не потребує запиту на вміст, такий як зображення банерів, логотип, файли JavaScript, таблиці стилів тощо, оскільки дані вже збережені на вашому ПК. Якщо, звичайно, ви не оновлюєте веб-сайт і не очищаєте кеш браузера, те, що ми висвітлюємо в наступних розділах.

Кеш плагінів

Потім у нас є кеш плагінів, який представляє всі тимчасові дані, які зберігає ваш плагін кеша. Залежно від ваших уподобань, кеш плагінів може містити HTML-файли, скомпільований PHP-код, запити MySQL та веб-об’єкти..

Існують численні плагіни кешу, але два найпопулярніші є W3 Загальний кеш і Супер кеш WP. Обидва плагіни є блискучими для кешування сайтів WordPress і можуть значно скоротити час, необхідний для завантаження ваших сторінок. Який плагін кешування ви використовуєте на своєму сайті WordPress? Повідомте нас у коментарях ��

Якщо ви пам’ятаєте, ми неодноразово говорили, що WordPress створює веб-сторінки з PHP та дані, запитувані з вашої бази даних MySQL. Тепер, замість того, щоб відтворювати сторінки щоразу, коли користувач відвідує, ваш плагін кеша обслуговує збережені копії, полегшуючи навантаження на ваш сервер, що означає кращу ефективність. Кешування також зменшує передачу файлів уперед і назад.

Кеш сервера

Більшість хостинг-провайдерів пропонують функції кешування для прискорення роботи ваших WordPress сайтів. Це особливо норма для більшості керованих хостів WordPress, таких як WPEngine, Маховик і Pagely серед інших. Вищенаведені посилання переспрямовують на сторінки підтримки, що показують, як ви змиваєте кеш для кожного хоста.

Вся справа в тому, щоб підвищити швидкість вашого веб-сайту WordPress, цього кешування. Кожен хост використовує різний тип архітектури кешування залежно від їх налаштування, але все зводиться лише до одного – підвищення продуктивності. Найкраще проконсультуватися зі своїм хостом у випадку, коли у вас виникнуть проблеми з кеш-сервером.

Деякі хостинг-компанії створюють кеш-пам’ять локально, а інші використовують передові методи, такі як зворотні проксі-сервери. Це просто означає розміщення декількох кеш-серверів “перед” основного сервера. Перші запити будуть зроблені на основний сервер, але наступні запити обслуговуються кеш-серверами.

3rd Кеш партії

Пекло – кеш сторонньої сторони? Хороше питання. Якщо ви використовуєте веб-додаток типу CloudFlare, StackPath або Sucuri, зверніть увагу, що одне з перших речей, які вони роблять для покращення продуктивності вашого сайту WordPress, – це кеш збірки.

Власне кажучи, я бачив веб-сайт, що використовує 3rd кеш-пам’ять партії, щоб створити ілюзію перебування в Інтернеті, тоді як їх веб-сайт був повністю закритий Відвідувачі домену були перенаправлені до кешу, що набагато краще, ніж нічого. Лише динамічний вміст, такий як завантаження медіа. Статичні сторінки були всі.

Де ми у всьому цьому?

На цьому етапі ви більше не думаєте, що кеш – це чуже чудовисько, якого ви повинні боятися. Дійсно, знання – це сила. Але бачення кешування відмінно підходить для вашого сайту WordPress, чому ви хочете очистити кеш в першу чергу?

Чому очистити кеш WordPress?

По-перше, якщо ви внесете зміни на свій сайт WordPress, але не побачите оновлення після натискання оновити, Вам може знадобитися очистити кеш WordPress. І ми маємо на увазі будь-який або всі чотири типи кешу, які ми окреслили мить тому.

По-друге, зміна налаштувань всередині адміністратора може порушити дизайн вашого сайту. На цьому етапі очищення кеш-пам’яті після внесення необхідних змін не сприймає. В іншому випадку ви та ваші відвідувачі можуть продовжувати бачити зламану конструкцію.

По-третє, сторінки можуть бути змінені на сервері під час кешування. В іншому випадку кеш, який був неправильно налаштований, буде слугувати вашому користувачу несвіжий вміст, що просто сумно. Обидва рази очищення кешу WordPress – це ваша заощаджувальна благодать.

Як очистити кеш WordPress у розділеній секунді

Найкраща частина цього посібника – очистити кеш WordPress так само просто, як A, B, C. В екстремальних ситуаціях ви можете звернутися до свого хоста, якщо вважаєте, що проблема полягає в кеш-сервері. Однак у більшості випадків три сценарії, про які ми згадували кілька секунд тому, пов’язані з кешем браузера чи плагінами кешу.

Почнемо з найпростішого для очищення.

Як очистити кеш браузера

Очистити кеш браузера надзвичайно просто, напевно, ви робили це багато разів раніше. Ваш досвід відрізняється залежно від вашого браузера, але ми охоплюємо лише три основні браузери. Ви завжди можете поділитися тим, як очистити кеш у своєму браузері, у коментарях ��

Гугл хром

Мій особистий фаворит, Chrome, безсумнівно, швидкий завдяки легкій конструкції та чудовому кешування. Проста конструкція робить очищення кешу WordPress легким вітром. Просто натисніть значок меню та перейдіть до Інші інструменти –> Видалення даних про переглянуті… як показано нижче:

як очистити хром WordPress кеша

Це призведе до появи спливаючого вікна, де ви можете вибрати те, що потрібно очистити. Тут ви можете видалити все з історії браузера до файлів cookie та іншого з початку часу. Однак нас цікавить кеш, тому позначте лише “Кешовані зображення та файли”. Потім натисніть кнопку «Очистити дані веб-перегляду»:

як очистити кеш WordPress хром частина друга

І ви зробили!

Mozilla Firefox

Аналогічно, очищення кешу в Firefox – це речі четвертокласників. Просто натисніть значок меню, а потім перейдіть на вкладку Історія, як показано нижче:

Як очистити Firefox кеш WordPress

При натисканні на вкладку Історія з’явиться ще одна панель, як показано нижче. На цій панелі натисніть на пункт меню «Очистити недавню історію»:

як очистити кеш WordPress firefox, частина 2

Це відкриває спливаюче вікно, де ви можете вибрати все, що хочете очистити, зі свого браузера. Виберіть діапазон часу для очищення (я зазвичай встановлюю це на все). Поставте прапорець “Кеш” і, нарешті, кнопку “Очистити зараз”, як показано нижче:

як очистити кеш WordPress firefox, частина 3

Microsoft Edge

Раніше відомий як Internet Explorer, Edge – це спроба Microsoft повернути ринок, на якому колись домінували. Edge – це суттєве вдосконалення того, що більшість людей знають як матір усіх веб-браузерів. Хоча я завжди вибираю Chrome, Edge не дуже поганий. Як очистити кеш?

Клацніть піктограму меню та виберіть Налаштування:

як очистити край кешу WordPress

Відкриється нова панель із усіма налаштуваннями вашого веб-переглядача. Прокрутіть униз до Видалення даних про переглянуті і натисніть кнопку “Вибрати, що очистити”:

як очистити край кешу WordPress, частина 2

Ця дія призводить до третьої панелі, де відображаються всі речі, які ви видаляєте з Edge. Виберіть “Кешовані дані та файли” та натисніть кнопку “Очистити”:

як очистити край кешу WordPress, частина 3

Ви навіть можете автоматично очищати кеш-пам’ять щоразу, коли ви закриваєте Edge, функцію, яку не можна знайти в інших браузерах.

Очистивши кеш браузера, перезавантажте свій сайт WordPress. Ви вирішили проблему, пов’язану з кешем, після очищення кешу веб-переглядача? Якщо проблема не зникає, іншим, найімовірнішим винуватцем, є ваш плагін кеша.

Як очистити кеш-плагін

Процедура очищення кешу WordPress тут залежить від додатка кешування, який ви використовуєте. Все одно, очистити кеш WordPress за допомогою плагіна так само просто, як натиснути кнопку. Давайте закінчимо це і закінчимо.

W3 Загальний кеш

W3 Total Cache – один з найпопулярніших плагінів кеш-файлів WordPress. Маючи понад 1 мільйон активних установок, серед яких подібні AT&T та MakeUseOf серед інших, цей плагін кешування – це щось інше. Він постачається з великим набором функцій, які обіцяють кращі показники та конверсії.

Щоб очистити кеш WordPress у загальному кеші W3, просто перейдіть до пункту Продуктивність> Інформаційна панель у своєму адміністраторі WordPress. На інформаційній панелі W3 Total Cache натисніть кнопку «спорожнити всі кеші», як показано нижче:

як очистити кеш WordPress w3 загальний кеш

Супер кеш WP

WP Super Cache – це чудовий інструмент оптимізації продуктивності WordPress, який принесли вам Automattic, ті самі хлопці, які подарували нам багато інших дивовижних продуктів, таких як Jetpack, Akismet та WooCommerce..

Щоб очистити кеш WordPress у WP Super Cache, просто перейдіть до пункту Налаштування у вашому адміністраторному меню WordPress. Далі натисніть кнопку Супер кеш WP а потім кнопку “Видалити кеш”, як показано на зображенні нижче:

як очистити кеш WordPress wp super кеш

Як очистити сервер і 3rd Кеш партії

Кеш-пам'ять двигуна WP

Якщо ви використовуєте 3rd веб-додаток учасника або хост, який підтримує кешування, може бути дещо іншим процесом. Наприклад, WP Engine має власну панель хостингу, вбудовану в панель приладів WordPress. Все, що вам потрібно зробити, це натиснути на нього, щоб отримати доступ до параметрів, щоб очистити кеш-пам’ять або скинути дозволи файлів. Тут наведено кілька корисних посилань на ресурси, які точно показують, як очистити кеш WordPress у кількох загальних сценаріях:

  • Очистіть кеш сайту WordPress – наш власний пост, який показує, як очистити кеш у WPEngine, SiteGround, GoDaddy та Media Temple, серед іншого
  • Як очистити кеш CloudFlare – Підтримка CloudFlare

Підведенню

І ось у вас є – найкращі способи очистити кеш WordPress як легко, так і за короткий час. Як очистити кеш на вашому сайті WordPress? Якщо у вас є питання або пропозиція щодо кешу WordPress, не соромтесь звертатися до цього розділу в коментарях.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map