Як налаштувати результати пошуку в WordPress

Як налаштувати результати пошуку в WordPress

Під час пошуку в звичайній пошуковій системі, як-от Google, малоймовірно, що у вас не з’явиться результатів (якщо тільки ви не шукаєте чогось абсолютно безглуздого, але навіть тоді…). Однак це може відбуватися більш регулярно, ніж хотілося б, коли використовується функція внутрішнього пошуку веб-сайту WordPress.


Багато відвідувачів вашого веб-сайту захочуть отримати більше інформації про вас, ваш бізнес або вашу продукцію. Якщо вони потрапляють на порожню сторінку після введення запиту у вашу пошукову панель, проте, ймовірно, вони покинуть ваш сайт. Це особливо актуально, якщо вони звикли до Google або подібної пошукової системи.

Користувачі Інтернету очікують певних функцій від веб-сайтів, які вони відвідують. Важливо, щоб ви працювали з їхніми очікуваннями, коли справа стосується пошуку. Налаштування користувальницької сторінки пошуку, що включає елементи, якими вони користувалися, допоможе зацікавити їх та залучити до вашого вмісту.

У цій публікації ми обговоримо, що таке сторінки результатів пошуку та чому вони важливі. Потім ми розповімо, як налаштувати вашу сторінку результатів WordPress, щоб вона включала функціонал, який очікують побачити читачі. Давайте розпочнемо!

Що таке сторінки результатів пошуку в WordPress (і чому вони мають значення)

Сторінки результатів пошуку в WordPress

Приклад результатів пошуку для “пошук”

Коли один із ваших читачів набере слово або фразу у вікні пошуку на вашому веб-сайті WordPress, він побачить сторінку, де відображається весь вміст, який відповідає їхньому запиту. Це називається сторінкою результатів пошуку. Звичайно, внутрішня сторінка результатів пошуку відрізняється від результатів, які ви бачили б у пошуковій системі, як Google. По-перше, внутрішня сторінка відображатиме лише ті елементи, які доступні на вашому веб-сайті, а не через весь Інтернет.

Внутрішня сторінка результатів пошуку важлива для будь-якого веб-сайту, який містить текстовий вміст і доступний через стандартні пошукові системи. Як правило, одна з трьох речей відбудеться, коли хтось приземлиться на ваш сайт із базового пошуку в Інтернеті. Вони негайно знайдуть те, що шукають, скористаються вашим вбудованим пошуком, щоб знайти інформацію, або вони покинуть ваш сайт. Тому ваш шанс утримувати читачів на своєму веб-сайті покладається на їх здатність швидко знаходити те, що шукають. Дозвіл відвідувачів до пошуку та перегляду результатів на вашому веб-сайті – один із найпростіших способів зберегти їх довше.

Чому слід налаштувати сторінки результатів пошуку в WordPress

Відвідувачі приходять на ваш веб-сайт з певними очікуваннями. Хоча вони не шукають тих самих результатів, які отримали б від Google, вони можуть сподіватися побачити подібні функції. Сюди можна віднести запропоновані правописи, пропозиції щодо вмісту на основі їх початкового пошуку тощо.

Маючи налаштовану сторінку результатів пошуку, ви можете залучати читачів до вашого веб-сайту та його вмісту, навіть коли їх пошуки закінчуються. Крім того, ви надасте своїм читачам все, що вони очікують від стандартної пошукової системи. Наслідуючи популярні пошукові системи, ви також можете нижчі показники відмов на вашому сайті.

Якщо зробити все правильно, користувацька сторінка результатів пропонує кілька додаткових переваг. Це може:

 • Допоможіть відвідувачам знайти те, що шукають
 • Тримайте відвідувачів на своєму сайті довше
 • Шукачі інформації щодо пропозиції можуть не знати, що вони потрібні
 • Покажіть деяку особистість
 • Покажіть, що ви дбаєте про дрібниці, в тому числі про те, що вам корисні

Зрештою, налаштування результатів пошуку в WordPress для більш детального імітації традиційної пошукової системи створює цінність для вас та ваших відвідувачів. Найкраще, що ви можете легко досягти цього за допомогою плагінів!

Як налаштувати сторінки результатів пошуку в WordPress

Універсальність WordPress дозволяє легко налаштувати результати пошуку. Ви можете використовувати код для зміни search.php файл, наприклад, або ви можете використовувати плагін. Ми рекомендуємо останній підхід, оскільки плагіни більшість користувачів WordPress простіші в установці та обслуговуванні.

Існує кілька варіантів, за допомогою яких можна налаштувати ваші внутрішні сторінки результатів пошуку. Хоча ви завжди могли зануритися в search.php коду (хоча це найкраще залишити досвідченим користувачам, зручним для кодування PHP та CSS), є кілька плагінів, які можна використовувати для впровадження змін у simialr. Пошук найкращого функціоналу залежатиме від вас та вашого веб-сайту. Невеликі особисті сайти можуть отримати вигоду від безкоштовних плагінів, тоді як для великих сайтів може знадобитися преміум-рішення.

Як завжди, ми також рекомендуємо створити резервну копію свого веб-сайту WordPress, перш ніж вносити будь-які оновлення чи зміни. Зануримось!

1. Включіть або виділіть пошуковий термін як нагадування про початковий пошук

Шукати плагін усе

Один з найкращих порад, які я коли-небудь чув про сторінки внутрішніх результатів пошуку, – чим ближче ви можете зробити їх схожими на стандартні сторінки результатів пошуку Google, тим краще. Один із способів зробити це – включити пошуковий термін, який відвідувач шукав у верхній частині сторінки результатів пошуку. Це нескладна техніка, щоб показати відвідувачам пошук зробила трапляються, навіть якщо він з’явився порожнім (і, можливо, винуватець був помилковим). Це також дозволяє вашим читачам перевірити, чи ввели вони правильну фразу, і чи правильно вони написали слова.

Пошук Усе – це безкоштовний плагін, який працює з функцією пошуку за замовчуванням для WordPress. Це дасть змогу користувачам шукати кожну сторінку, що не захищена паролем, на вашому сайті. Крім того, якщо пропонується функціональність, яка дозволяє виділити пошукові терміни на сторінках результатів, надаючи користувачам цінну інформацію.

Включіть пошуковий термін на сторінки результатів пошуку

Щоб зробити це вручну, вам потрібно буде почати зі створення дочірньої теми (якщо ви не впевнені, як ознайомитися, ознайомтеся з нашим посібником про те, як створити дочірню тему WordPress).

Далі створіть search.php напишіть у нову дочірню тему та скопіюйте код із старої теми (це можна знайти, відкривши файли тем на вашому сервері через FTP, або з інформаційної панелі WordPress під Зовнішній вигляд> Редактор> Search.php). Тепер ви можете замінити титул за замовчуванням у дочірній темі search.php із наступним:

знайдено_пости; ?> : ""

Тут відобразиться заголовок із кількістю знайдених публікацій з наступним пошуковим терміном. Таким чином, це виглядатиме приблизно так: “Знайдено 15 результатів пошуку для: Мій пошуковий запит”.

Виділіть пошуковий термін в результатах

Виділіть плагін для пошукових термінів

Ще одна річ, яку ви можете зробити, це виділити пошуковий термін в результатах пошуку. Таким чином, коли відвідувачам вашого сайту представлені результати пошуку, їх пошуковий термін виділяється в межах індивідуальних результатів. Умови пошуку в плагіні добре виконує цю роль. Це просто, але може допомогти відвідувачам більш точно орієнтуватися на те, що вони шукають.

2. Додайте запропоновані правописи у випадку помилок друку

Релевантний кращий пошуковий плагін

Завдяки популярності Google та інших пошукових систем, більшість відвідувачів сайту очікують побачити пропозиції щодо написання правопису під час взаємодії з вашою функцією пошуку. Додавання цієї функції на сторінки результатів покращує користувацький досвід, допомагаючи їм знаходити те, що вони шукають, навіть якщо вони не знають, як це написати.

Маючи понад 100 000 активних встановлень, Відповідні є одним з найпопулярніших плагінів WordPress для пошуку. Поки Шукати все працює з функціоналом WordPress за замовчуванням, Relevanssi замінює функцію пошуку взагалі. Його безкоштовні послуги ідеально підходять для невеликих або особистих сайтів, тоді як преміум-версія пропонує дивовижну функціональність для великих та багатокористувацьких менеджерів. Окрім запропонованої функції написання, цей плагін надає безліч параметрів, включаючи можливість пошуку тегів, коментарів та категорій..

3. Додайте запропоновані сторінки, щоб підтримувати інтерес до свого сайту

Шукати та фільтрувати плагін WPSOLR

Один з найкращих способів використання ваших сторінок результатів, окрім надання інформації, що шукається, – це розміщення вмісту, схожого на те, що шукають користувачі. Якщо ви коли-небудь шукали Амазонка для продукту ви, мабуть, бачили пропозиції щодо інших продуктів на основі цього пошуку. Цей спосіб розміщення цінного контенту перед відвідувачами може збільшити кількість часу, який вони проводять на вашому сайті. І запропонувавши читачам перейти на сторінки, навіть якщо це не пов’язано з їх пошуковим запитом – ви можете зробити багато для зменшення показника відмов.

Якщо ви шукаєте функцію пошуку, яка поводиться так, як це робить Amazon або eBay, ми рекомендуємо плагін WPSOLR. Це дасть вам змогу презентувати відповідний контент пошукачам та багато іншого. WPSOLR – ще один плагін Freemium, який забезпечує функції на рівні підприємства, які покращуються лише за рахунок придбання його преміум-версій. Хоча цей плагін може працювати на більшості сайтів, ви можете розглянути преміум-версію для електронної комерції або зокрема для великих веб-сайтів.

Кращий пошуковий плагін

Ще один простий варіант для цього – плагін Better Search. Після встановлення ви можете вставити теплову карту для своїх найпопулярніших пошуків у вигляді віджета. Це забезпечить відвідувачам безліч варіантів того, куди йти далі.

4. Додати вікно пошуку

Додати пошук у плагін меню

Ще один спосіб зберегти людей на вашому веб-сайті та зайнятися їх пошуком – це додати поле пошуку на сторінку результатів пошуку, якщо в вашій темі вже немає жодного. Це особливо корисно, якщо жодних результатів не повертається, і ви хочете запропонувати користувачам спробувати інший пошуковий запит. Простий спосіб додавання вікна пошуку – це безкоштовний додаток “Пошук в меню” – просто встановіть і використовуйте налаштування плагіна, щоб налаштувати форму пошуку та результати.

Ви також можете додати вікно пошуку безпосередньо на будь-яку сторінку (через дочірню тему, як згадувалося вище), використовуючи основну функцію WordPress “get_search_form ();”.

Це відобразить форму пошуку, як визначено searchform.php тематичний файл або якщо його не існує, WordPress виведе HTML для стандартної форми пошуку. Ви можете дізнатися більше на тему CODEX.

Це зробить так, щоб у ваших відвідувачів не було виправдань для того, щоб вийти з колії на вашому сайті. Коли ви завжди направляєте їх назад у правильному напрямку, ви впевнені, що робите свою роль для покращення досвіду людей на вашому сайті. І я можу запевнити вас зараз, що така увага до деталей не залишається непоміченою або не оціненою.

5. Ajax Ваш пошук

Плагін Ajax Search Lite

Останній варіант, який ми хочемо відзначити сьогодні, щоб читачі займалися вашим веб-сайтом, – це додавати результати пошуку Ajax, щоб ваші читачі могли використовувати пошук “наживо”. Безкоштовний плагін Ajax Search Lite дозволяє користувачам здійснювати пошук на вашому сайті з оновленими результатами під час введення. Плагін включає додаткові параметри для фільтра категорій, автозаповнення Google та пропозицій щодо ключових слів.

Для отримання додаткових варіантів розглянути можливість оновлення до Ajax Search Pro. Преміальна версія плагіна додає підтримку bbPress, BuddyPress, WooCommerce та JigoShop, щоб користувачі могли шукати всі ваші користувацькі типи публікацій. Плюс є функції кешування, спеціальні поля, 100+ тем дизайну, 4 макети та багато іншого.

Пошук набору інструментів

Або подумайте про пошук набору інструментів. Окрім підтримки результатів пошуку Ajax, плагін додає багато інших варіантів для фільтрів, результатів на основі карт, макетів сітки та списків, створення сторінок та ін..

Висновок

Хоча багато користувачів WordPress думають додати віджет пошуку на бічну панель своїх сайтів, багато хто забуває про те, яким буде результат таких пошуків. І це головний нагляд.

Ви хочете переконатися, що кожна окрема сторінка вашого сайту працює для вас – навіть сторінки з результатами пошуку. Хоча більшість читачів можуть зацікавити вашу домашню сторінку чи основні пропозиції, вони, ймовірно, приходять на ваш сайт, шукаючи щось конкретне. Хоча ваш сайт, ймовірно, не є пошуковою системою, найкраще надати допомогу та функціональні можливості, до яких відвідувачі звикли. Ніколи не знаєш, як одна сторінка може вплинути на окремих користувачів. Представте правильному відвідувачу потрібну інформацію в потрібний час, і ви готові не тільки довше зберігати цього відвідувача на своєму сайті, але й перетворювати його на лояльного клієнта.

Чи зробили ви будь-які налаштування на сторінках результатів пошуку? Якщо так, то що для вас найкраще працює? Що ви вважаєте найбільш ефективним доповненням? Як завжди, дайте мені знати в коментарях.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map