Як налаштувати маркетингову стратегію за допомогою WordPress

Деякі люди, здається, думають, що все, що їм потрібно зробити, це налаштувати свій сайт WordPress і піти пішки. Однак, як ви могли здогадатися, це просто не так. Насправді вам потрібно скласти маркетингову стратегію і дотримуватися її, якщо ви хочете, щоб ваш сайт WordPress вдався протягом тривалого часу.


Зважаючи на це, нижче наведено шість кроків, які ви можете зробити, щоб створити маркетингову стратегію свого сайту з нуля.

Крок 1: Розгляньте (і протестуйте) свій дизайн

Створення веб-сайту, який вам подобається, – справжнє досягнення. Як вам скаже будь-який дизайнер чи розробник, це рідкісний день, коли вам зовсім не нудно дивитися на веб-сайт під час проектування. Тож, коли ви натрапляєте на той, котрий любите день у день, ви, мабуть, відчуваєте, що справді потрапили у слід. На жаль, просто подобається, як виглядає сайт, не є знаком успіху.

Єдиний спосіб по-справжньому дізнатися, чи є ваш сайт успішним, – це протестувати його. Існує кілька інструментів, які дозволяють зробити це з відносною легкістю. Багато хто може бути інтегрований прямо на інформаційну панель WordPress, що є рівнем зручності, з яким я безперечно можу отримати доступ. Вам потрібно буде вибрати аспект дизайну вашого сайту, який ви хочете протестувати. Потім створіть альтернативні версії цього елемента дизайну. Звідти ви можете провести тестування A / B або багатоваріант, використовуючи Експерименти Google Analytics.

Експерименти з вмістом Google

Є плагін WordPress (Безкоштовний плагін WordPress для експериментів із вмістом Google), що дозволяє дуже просто проводити ці експерименти на вашому веб-сайті WordPress, що варто перевірити, якщо ви серйозно ставитеся до того, щоб зробити свій сайт таким товарним, наскільки це можливо..

Ви також можете скористатися функцією спеціальних типів публікацій, щоб створити шаблони публікацій, які можна виконати за мить. Таким чином, ви можете запустити нову цільову сторінку або закликати до дії, не заглиблюючись у код кожен раз. Це також забезпечує дизайнерську згуртованість на всьому веб-сайті.

Крок 2: SEO є Маркетинг

Не як ви могли по-справжньому забути це, але оптимізація пошукових систем, безумовно, є головною частиною ваших маркетингових зусиль. Принаймні, так і має бути. І хоча структура більшості WordPress сайтів сприяє швидкому ранжируванню сайтів, вони не точно оптимізовані прямо з вікна. Для цього вам потрібно зробити трохи тонкої настройки.

Для початківців це означає зняти галочку з цього примхливого вікна в Налаштуваннях, щоб “Захистити пошукові системи від індексації цього сайту”.

Звідти вам потрібно буде подумати про такі речі, як постійні посилання та 301 переадресація, і … ну, це може стати трохи непосильним. Ось чому я великий прихильник використання плагіна SEO. Звичайно, вибираючи своє правильно одне є імперативним. Погане може зірвати ваш сайт і навіть спричинити штрафи від Google. Не добре! Хоча є декілька там, які кваліфікуються як “хороші”, моя улюблена WordPress SEO від Yoast.

WordPress SEO від Yoast

За допомогою цього плагіна ви можете легко змінювати мета-заголовки, мета-описи, постійні посилання, налаштування RSS та створювати файл XML-карти лише кількома клацаннями миші. Це основна економія часу, і те, що хтось, хто турбується про свій рейтинг пошукової системи, повинен використовувати.

Крок 3: Подумайте, як стати партнером

Одним із способів розширення сфери охоплення вашого сайту WordPress є розгляд партнерського маркетингу. Вони приймають багато різних форм, деякі з яких включають показ оголошень афілійованих осіб на бічній панелі вашого сайту. Ви також можете вставити інформацію про афілійовану інформацію у своїх публікаціях, щоб забезпечити їм більше охоплення.

Партнерський дохід може бути прибутковим, але ви повинні бути розумними щодо цього. Якщо ви регулярно пропонуєте своїм відвідувачам багато свіжого контенту, ніщо не вимкне їх швидше, ніж раптовий перехід до переробки продуктів іншої людини. Отже, будьте зрозуміли, що у відмові від вашого веб-сайту є афілійовані товари на вашому сайті, але будьте тонкі в тому, як ви їх відображаєте.

Крок 4: Використовуйте рекламу на свої переваги

Після того, як ви почнете регулярно отримувати трафік на свій сайт, ви можете запропонувати якусь рекламу. Почати з реклами з фіксованою ставкою може бути шляхом, оскільки це дає вам можливість перевірити води на предмет зацікавленості рекламодавця та побачити, яку відповідь отримують початкові оголошення..

Але оскільки ваш сайт набирає популярність, ви, можливо, захочете перейти на модель ціни за клік або ціни за покази. Це буде залежати від того, якщо ви приєднаєтесь до рекламної мережі (а також якої, якщо ви робите) та того, що зазвичай роблять інші люди у вашій галузі. Ви завжди можете користуватися тестуванням A / B для показу оголошень, а також бачити, яка модель та який тип працюють найкраще.

Крок 5. Створіть контент-стратегію

Неможливо продати свій сайт без вмісту. Це насправді основна сторінка інтернет-маркетингу. Тож вам потрібно розробити стратегію для вашого контенту, яка б відповідала вашим іншим маркетинговим зусиллям, і щоб ваш веб-сайт став перед якомога більше очних яблук..

Хороша стратегія вмісту, як правило, відмічає кілька ключових полів. Для початківців це буде набивна повна інформативна та розважальна робота, яка залучає читачів. Це буде або виховувати, або радувати. І найкращий вміст робить і те й інше. Вам пощастило, що це така річ, для якої створено WordPress. Створювати нові сторінки та нові публікації за примхою легко.

Плагін для редакційного календаря

Але, можливо, ви хочете краще слідкувати за своїм редакційним розкладом, якщо ви дійсно хочете, щоб це зробити. Плагіни, як Редакційний календар і CoSchedule прості у використанні та спрощують управління новими ідеями публікацій блогу та коли публікувати що.

Крок 6: Відстежуйте свій прогрес

Якщо ви побачите перебіг у відвідуваннях сайту або збільшення кількості конверсій, ви можете автоматично подумати, що ваша найновіша маркетингова стратегія працює, але робити це припущення не безпечно. Ви бачите, що ці позитивні ознаки, можливо, були лише випадковою ситуацією або результатом лише одного конкретного компонента вашої маркетингової стратегії. І якщо ви не відстежите свої результати, ви не матимете поняття, що це за компонент.

Простіше кажучи, лише 15% вашої стратегії може працювати, але ви підключаєтесь місяць за місяцем і витрачаєте час на інші 85%. Тільки ви нічого цього не знали, якби не відстежували.

Мій ресурс для відстеження результатів – це мій ресурс Google Analytics. Це дозволяє встановлювати цілі для відстеження, і ви можете вставляти UTM-посилання для відстеження джерела конверсій. Крім того, ви можете складати спеціальні звіти, які відображають конкретний вид інформації, який ви хочете бачити. І звичайно, є Плагін WordPress для зручної інтеграції в панель приладів.


WordPress робить налаштування та реалізацію маркетингової стратегії для вашого веб-сайту просто та просто. Від самої CMS до різноманітних плагінів, якими ви можете користуватися, вона пропонує ідеальну систему для побудови трафіку на сайті та збільшення кількості конверсій. Якщо ви хочете продовжувати читати цю тему, ознайомтеся з кінцевим керівництвом Фредді щодо маркетингу вашого сайту WordPress.

Ви створили маркетингову стратегію для свого сайту WordPress? Чи було щось про CMS, що особливо вирішило це завдання? Чи щось вас стримувало? Я хотів би почути про ваші враження в коментарях!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map