Як максимально використати публікації в блозі для малого бізнесу

Як максимально використати публікації в блозі для малого бізнесу

Подейкують, що користувачі WordPress публікують близько 70 мільйонів публікацій блогу щомісяця. Це означає, що ви повинні приєднатися до них якнайшвидше і почати вести щоденник?


Безумовно. Насправді, власний блог може принести багато переваг вашому бізнесу. По суті, це недорога альтернатива наявності в Інтернеті, яка дає вам безліч можливостей ділитися своїми ідеями, досягати цільової аудиторії та конвертувати відвідувачів веб-сайтів у клієнтів. І найкраща частина? За допомогою потужних систем управління вмістом, таких як WordPress, запускати власний блог тепер простіше, ніж будь-коли (насправді, ось чому WordPress ідеально підходить для будь-якого малого бізнесу там).

Погана новина, однак, те, що просто налаштувати блог буде недостатньо, щоб максимально використати його потенціал. На щастя, у нас є декілька порад, які можуть перетворити вас на успішного блогера за короткий час. Давайте почнемо!

1. Спорядження

Почніть вести блоги

Запуск блогу може здатися досить простим рішенням, особливо зважаючи на переваги ведення блогів у WordPress. Тим не менш, це рішення має ряд інших важливих варіантів – таких як підбір правильної CMS та додаткових інструментів чи інтеграцій, які допоможуть вам максимально використати свої публікації в блозі.

Як можна полегшити цей процес? Почніть з легкої, популярної CMS. Враховуючи це 35,7% всіх веб-сайтів в Інтернеті працює на WordPress. Це, безумовно, одне з найпопулярніших (і вподобаних) рішень там. Крім того, ви можете легко поєднати його з іншими популярними плагінами для блогів – такими як Google Analytics, програмне забезпечення для маркетингу електронної пошти чи інструменти SEO.

У той же час, ви не повинні нехтувати дизайном свого блогу та якістю візуальних зображень, які ви збираєтеся включати до своїх публікацій. Усі вони повинні бути привабливими, щоб зробити ваш блог приємним для читання. На щастя, щойно ви вибрали WordPress, ви зможете легко вибрати найкращу тему WordPress для свого блогу та внести кілька коригувань, щоб зробити його більш “вашим”. Тоді безкоштовні фотографії та інструменти онлайн-дизайну зображень прийдуть на допомогу, коли ви шукаєте відповідні зображення для всіх своїх публікацій.

2. Перевірка на змагання

ahrefs SEO Інструменти та ресурси Преміум підписка

Як уже згадувалося, там є мільйони блогів. За таких обставин зняти свій блог і привернути відвідувачів не найпростіше – особливо якщо ви не знаєте, проти кого ви проти. Що, безумовно, може допомогти – це витратити час на ретельне дослідження конкурентів. Багато з них можуть бути досвідченими блогерами, але це не обов’язково має бути поганою справою. Ви повинні думати про це як про можливість вчитися на своїх помилках. Тепер, як можна максимально використати цю можливість?

Для початку спробуйте визначити найбільш ефективні блоги. Потім шукайте шаблони – які публікації блогу здаються найбільш успішними? Чому? Чи можете ви щось додати до тем, які приваблюють найбільше читачів? Ідея тут – знайти власну нішу та конкретний кут, який може відрізняти ваш блог від конкуренції.

Не хвилюйтеся, чи не боретеся ви з аналізом конкурентів чи у вас забирає занадто багато часу, щоб розглянути всі блоги там. Якщо це так: просто спробуйте експериментувати з подібними інструментами SEMrush або Арефс. Найменше, що вони можуть зробити для вас, – це надати вам набір релевантних ключових слів, які привертають трафік до ваших конкурентів та певних сторінок, які займають високий рейтинг..

3. Вкладіть час у власні повідомлення в блозі

Кращі плагіни WordPress для покращення сторінок вашого блогу

Це само собою зрозуміло, але ви, безумовно, не отримаєте максимум користі від своїх публікацій у блозі, якщо їх якість в першу чергу буде низькою. Є щонайменше кілька речей, над якими потрібно подбати, коли вести блоги – і слідкувати за своєю конкуренцією – це лише початок.

Насамперед: оптимізація ключових слів. На щастя, вищезгадані інструменти також можуть допомогти вам знайти фрази, які потенційні клієнти можуть шукати, і порівняно легко для вашого блогу також високий рейтинг. Тоді настав час написати твір, який потенційні клієнти будуть готові прочитати та сподіваємось поділитися.

По-друге, якщо мова йде про малий та середній бізнес, то ніколи не зашкодить отримати висвітлення в соціальних медіа, а також на галузевих сайтах та блогах. Для цього вам потрібно продовжувати публікувати продумані та поглиблені ресурси та інвестувати в маркетинг соціальних медіа. Цікаво, що публікації блогів також набагато частіше отримують доступ до соціальних медіа вашими підписниками електронної пошти – тому не нехтуйте створенням списку електронної пошти. Подумайте про себе як про галузевого експерта, якого ще слід відкрити!

Власне кажучи, ведення блогів – це чудовий спосіб поділитися своїми знаннями зі своїми клієнтами та затвердити свій авторитет як лідера галузі. Багато підприємств намагаються досягти саме цього, але не всі вони приділяють достатньо уваги своїм публікаціям у блогах, щоб мати можливість це зробити. Переконайтеся, що ви подумаєте над усіма своїми творами (і, якщо можливо, другою думкою) – це фактично допоможе вам виділитися з решти в довгостроковій перспективі.

4. Будьте послідовними

Як розкладати оптом розклад WordPress повідомлень

Не хвилюйтесь – будьте послідовні – це не публікувати вміст щодня. Якість все-таки має значення більше, ніж кількість, але це не змінює того факту, що регулярна публікація також важлива. Не просто “кладіть усі яйця в один кошик”, публікуючи кілька публікацій блогу протягом тижня, а потім залишаючись цілком тихими місяцями.

По суті, чим більше ви публікуєте – тим більше шансів на те, щоб досягти цільової аудиторії та максимально використовувати свій блог. Незважаючи на те, що не існує єдиного рецепту успіху, коли справа доходить до частоти публікації, дійсно варто залишатися послідовними. Фактично, 44% блогерів вважають за краще публікувати нові повідомлення “лише” 3-6 разів на місяць, але все ж робити це регулярно.

Будьте послідовними також стосується ваших зусиль щодо просування вмісту. Тим більше, що на самому початку може бути важко залучити будь-якого читача. Спробуйте відкласти трохи бюджету на просування своїх публікацій у блозі. Якщо вони дійсно якісні (як ми вже обговорювали), вони повинні почати самостійно створювати деякі органічні акції, лайки та підписки електронною поштою самостійно..

Знову ж таки: не відпочивайте на лаврах. Продовжуйте писати, вдосконалювати та просувати свій вміст у кожній публікації блогу. І якщо вам потрібна допомога, щоб залишатися на шляху, подумайте про використання редакційного календаря для планування та організації свого блогу.

5. Будьте спостережливі для зворотних посилань та повідомлень гостей

Публікація гостей WordPress

Просування вмісту не стосується лише оголошень у соціальних мережах та маркетингу електронною поштою – ви можете легко створити повноваження та залучити трафік до свого блогу за допомогою відповідних зворотних посилань та публікацій гостей. І в багатьох випадках вам навіть не доведеться витрачати гроші. Що не подобається в цьому?

Важливо бути вибагливим щодо посилань на сторінки та текст прив’язки, а також до можливостей публікації гостей. Якщо ваш вміст дійсно додає цінності шановному джерелу, він може легко надіслати певний трафік (та потенційним клієнтам) ваш шлях. Навпаки – коли ви розміщуєте сумнівні сторінки, ви навряд чи зможете створити довіру у своєї цільової аудиторії. Ще раз: пам’ятайте, що коли йдеться про ведення блогів, це все про те якість.

6. Займайтеся відвідувачами свого блогу

Поліпшення взаємодії та запобігання втраченим потенційним клієнтам за допомогою WordPress Exit спливаючих плагінів

Сподіваємось, ви вже створили якісні, можливо, навіть провокуючі думки публікації в блогах, пов’язані з вашим бізнесом, і привернули до цього чималу кількість відвідувачів. Але що робити, якщо вони насправді хотіли задати вам питання щодо вашого вмісту?

Так, ви маєте це право – проникливі публікації блогу цілком здатні спонукати до розмови з вашими потенційними клієнтами. Для того, щоб це сталося, переконайтеся, що у вашому блозі добре відображений контактний розділ (один із цих плагінів контактної форми) та залиште місце для коментарів.

А ще краще, ви також можете застосувати плагіни для заохочення залучення. Додавши підписку на коментар (наприклад Підпишіться на коментарі, що перезавантажені), спливаючі вікна або навіть плагін для прямого чату (наприклад, LiveAgent) у своєму блозі ви можете вести фактичну розмову зі своїми читачами.

Почніть використовувати більшість своїх публікацій у блозі

Ви все ще не впевнені, чи потрібен ваш SMB в блозі? Задайте собі кілька таких питань:

 • Чи є у мене достатньо часу для послідовного створення поглибленого контенту?
 • Чи можу я досягти своїх клієнтів таким чином?
 • Чи можу я максимально використовувати свої публікації в блозі?

Якщо відповідь на всі вищезазначені питання “Так, звичайно!”, Ви, ймовірно, досягнете успіху і фактично отримаєте максимальну користь від свого блогу. Коли ви це довідаєтесь – пам’ятайте про всі наші поради та не бійтеся експериментувати з різними інструментами та тактиками. Головне – побачити, що найкраще працює для вашого бізнесу, і продовжувати робити саме це. Спочатку це може бути випробування та помилка, але результати можуть по-справжньому здивувати вас у довгостроковій перспективі.

Пам’ятайте: конкуренція ніколи не спить! Враховуючи кількість публікацій блогу, які регулярно публікуються лише користувачами WordPress, хтось може вже вести боротьбу за ваших клієнтів. Не дозволяйте їм перемогти.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map