Як користуватися програмами для обміну повідомленнями для збільшення трафіку на ваш сайт WordPress

Як користуватися програмами обміну повідомленнями для залучення трафіку на ваш сайт WordPress

В усьому світі програми мобільних месенджерів щодня приваблюють все більше користувачів. Насправді, три найкращі платформи – WhatsApp, Facebook Messenger та WeChat – кожна приваблює понад мільярд користувачів щомісяця.


Хоча є більш активні користувачі в додатках для обміну повідомленнями, ніж у соціальних мережах, ці платформи значною мірою не помічені і за останні два-два роки залучають значні інвестиції великого бізнесу. Це означає, що є як можливість, так і місце для помилок – особливо якщо ви шукаєте способи збільшення трафіку на ваш сайт WordPress.

Правда в тому, що, 67% користувачів прагнуть більше взаємодіяти з бізнесом через додатки для обміну повідомленнями, і багато чого з цього можна зробити за допомогою правильних плагінів WordPress, щоб скористатися цим бумом. Перший крок – розуміння додатків для обміну повідомленнями, а потім перегляд того, як ефективно використовувати їх, можна збільшити трафік на ваш сайт WordPress.

Ось що вам потрібно знати.

Додатки для обміну повідомленнями: нова можливість генерації трафіку

З огляду на те, що ця технологія та ці нові маркетингові стратегії є настільки унікальними, було опубліковано дуже мало важких даних. Однак, коли деякі більші бренди вкладають максимум своїх зусиль, а також те, як швидко зростає певна платформа чату, це обидва справедливі способи оцінити потенціал..

Додатки та додатки для WordPress

Додавання кнопки спільного доступу до вашого сайту WordPress – це відмінний спосіб залучати трафік та збільшувати залучення. Чому? Тому що це дозволяє користувачам ділитися вашою інформацією на платформах, які вони використовують. Ще краще, що є безліч простих плагінів на вибір.

Кнопки AddtoAny Share Безкоштовний плагін WordPress

AddToAny – це один плагін соціального доступу, який отримає кнопки спільного використання для 100 різних торгових точок на вашу сторінку. Додаток для обміну повідомленнями, якими ви можете скористатись AddToAny, включають Kik, Viber, WeChat та WhatsApp.

Line – це ще одне чудове додаток, у якому є плагін кнопки загального користування. Один простий спосіб, щоб користувачі півмільярда ліній знали, що ви там, – додавання Лінійний соціальний плагін на ваш сайт. Одним простим клацанням на кнопку “Рядок” ви отримаєте вашу сторінку перед багатьма новими обличчями.

Ви також можете піти на крок далі і автоматизувати свої відповіді за допомогою Discord. WP Discord пост Наприклад, у плагіні використовується бот та URL Webhook, які повідомлятимуть читачів на потрібному каналі про кожну нову публікацію, що публікується на вашому веб-сайті WordPress.

Найпопулярніші параметри додатка для повідомлень

Таким чином, ви знаєте, що плагіни можна інтегрувати на свою сторінку WordPress, але які програми для обміну повідомленнями слід вибрати, щоб допомогти заохочувати трафік?

Якщо ви раніше використовували маркетинг соціальних медіа для створення трафіку, тут застосовуються багато таких самих навичок. Освоєння будь-якого з цих каналів та використання його повного потенціалу генерування трафіку не буде легким завданням.

Однак після того, як ви покладете на себе речі і ваші облікові записи будуть налаштовані, ви можете залишати більшість щоденних функцій ботам, і це очікується на майже всіх цих платформах. Чатботи надають багато переваг для ваших клієнтів і дозволяють вам використовувати додаток для обміну повідомленнями на повний потенціал.

ЛІНІЯ

Додатки для обміну повідомленнями для залучення трафіку на ваш сайт WordPress: Рядок

Лінія це мобільний додаток для миттєвого спілкування на смарт-пристроях. З просто понад чверть мільйона користувачів, Лінія пропонує багато для програми обміну повідомленнями. Це дає можливість людям та підприємствам взаємодіяти між собою, створювати та приєднуватися до спільнот, а також ділитися повідомленнями, фотографіями та відео. Вони також сприяють використанню, створенню та продажу унікальних смайликів та наклейок. Деякі ключові факти про лінію:

 • На даний момент найзначніший розділ бази користувачів Line знаходиться в Південно-Східній Азії – особливо в Японії (звідки з’явився додаток)
 • Користувачі ліній, як правило, перебувають на молодій стороні 10-19 вікова дужка
 • База користувачів лінії збільшується вдвічі

Із усіх платформ чату тут найбільше присутнє в Amazon. Їхній обліковий запис та спільнота присвячені просуванню продуктів та способу життя Amazon. Це не так інтерактивно, як багато інших спільнот фірм, і всі посилання вказують безпосередньо на Amazon.com. Якщо у вас на WordPress є партнерський веб-сайт Amazon, ви можете використовувати підключення Amazon до Line.

Завантажте Amazon Associates Link Builder

Плагін Amazon Associate Link Builder надає інструменти, необхідні для просування партнерських продуктів на вашому веб-сайті WordPress. Потім ви можете використовувати Line для просування своїх партнерських продуктів. Ви можете зв’язатися за допомогою Line з проханням отримати зворотний зв’язок, ви можете рекламувати нові продукти або можете попросити клієнтів переглянути різні товари. Хитрість полягає в тому, щоб відкрити “лінію” комунікацій та створити почуття довіри, щоб потенційні клієнти спочатку відвідували ваш сайт WordPress, коли вони здійснювали покупки в Інтернеті.

WhatsApp

Додатки для обміну повідомленнями для залучення трафіку на ваш сайт WordPress: Whatsapp

WhatsApp це надзвичайно популярний мобільний додаток для відео та текстових чатів. З 1,5 мільярда щомісяця активних користувачів, швидше за все, ви чули або використовували WhatsApp. Деякі статистичні дані WhatsApp, які слід пам’ятати:

 • 42% користувачів Інтернету у віці 25-34 років використовували або використовуватимуть WhatsApp
 • Майже третина людей віком до 44 років користуються ним
 • Під час опитування понад 70 000 користувачів, 15% повідомили, що WhatsApp є їх основним джерелом новин, тоді як лише 8% покладаються на Facebook Messenger

Щоб використовувати WhatsApp для збільшення трафіку, вам потрібно скористатися “групами”, які пропонує додаток. Однак, можливо, вам потрібно буде сегментувати зусилля, оскільки кожна група може мати лише 256 членів одночасно. Ви також можете брати участь у створених групах. На відміну від інших служб обміну повідомленнями, WhatsApp не дозволяє рекламу чи боти. Це означає, що вам потрібно проявити творчість.

Надсилайте посилання на свої публікації в блозі WordPress, щоб навчати та інформувати. Ви також можете запропонувати людям заохочення брати участь у вашому обліковому записі. Наприклад, Абсолютна горілка створив вигаданого персонажа “Стів”. Щоб отримати запрошення на вечірку Absolut, людям довелося зв’язатися та «вразити» Стіва.

WhatsApp Chat Free Plugin

Також існує плагін WhatsApp WordPress, який дозволяє відкривати чат WhatsApp безпосередньо зі свого сайту WordPress. Цей плагін дозволяє розробнику сайту WordPress вставляти вікно чату на веб-сайт.

Потім, щоб спрямувати трафік на сайт WordPress, багато власників веб-сторінок просять читачів надати відгуки про вміст через свій чат-вікно WhatsApp. Вони розмовляють з читачами, щоб побачити, що резонує у них, а потім вони використовують зворотний зв’язок для зміни та коригування контентної стратегії.

Кік

Додатки для обміну повідомленнями для залучення трафіку на ваш сайт WordPress: Kik

Кік це безкоштовний мобільний додаток для миттєвих повідомлень, який дозволяє користувачам легко починати нові розмови, скануючи їх код Kik. Це дозволяє однозначні та прості групові повідомлення. Заслуговують уваги факти про Кік:

 • Значна частина особистого брендингу Кіка, здається, орієнтована на підлітків та молодих людей
 • 70% аудиторії Кіка – від 13 до 24
 • Це одне з 10 найкращих додатків для обміну повідомленнями для підлітків у США

Kik почав пропонувати можливість брендам використовувати ботів у середині 2016 року. Це означає, що тепер ви можете створити Кіт бот для вашого сайту WordPress та збільшення трафіку. Бот Kik насправді може бути ефективнішим, ніж традиційні чати. Цей бот може використовуватися для автоматичного надсилання оновлень, інформаційних бюлетенів та спеціальних пропозицій клієнтам, щоб вони відвідували ваш сайт WordPress, щоб побачити заощадження та угоди.

Багато брендів, включаючи Sephora та H&M, почали використовувати Kik як альтернативний засіб надання рекомендацій клієнтам. В одному проривна кампанія від Sephora, бренд отримав понад півмільйона взаємодій чат-бота через Kik.

WeChat

Додатки для обміну повідомленнями для залучення трафіку на ваш сайт WordPress: Wechat

Хвалиться найвищий коефіцієнт щоденних активних користувачів, WeChat знаходиться в унікальному положенні. У цьому додатку для мобільних голосових повідомлень та текстових повідомлень є цікава інформація:

 • 90% користувачів WeChat до 36 років
 • Понад 90% користувачів WeChat знаходяться в Китаї
 • 83% буде використовувати WeChat на роботі або для роботи

Наприклад, Buzzfeed використовує WeChat для залучення нових читачів або читачів, що повертаються, які хочуть знайти унікальний контент. Компанія створила бота, який би давав рекомендації на основі ключових слів, забезпечуючи кураторський досвід для користувачів.

Плагін WeChat для WooCommerce

Також є Плагін WeChat для WooCommerce що активує платежі WeChat за сайти WooCommerce. Перевага додавання цього плагіна на ваш сайт WordPress – це його прості варіанти оплати. Клієнти повертаються, а трафік збільшується, коли все легко, а плагін WeChat робить це таким чином. Цей плагін дозволяє здійснювати оплату за допомогою QR-коду та платежі через мобільний WeChat.

Розбрат

Програми для обміну повідомленнями для залучення трафіку на ваш сайт WordPress: розбрат

Розбрат це мобільний додаток Voip, що стосується спільнот. Більшість із них побудовані навколо ігор та фандомів – саме тут розпочався розбрат. Однак багато з них є політичними чи створеними для обговорення конкретних типів питань. Discord – це одне з небагатьох додатків для обміну повідомленнями на основі спільноти, які дозволяють вам приєднатися до спільноти для пошуку трафіку на відміну від контакту з окремими людьми. Деякі актуальні факти про розбрат:

 • Це приклад успішної, але нішевої служби обміну повідомленнями в чаті.
 • Її структура групи та загальний дизайн покликані привабити саме геймерам
 • Він також звертається до груп, які хочуть створити тісно пов’язані громади з постійним спілкуванням

Створення власної спільноти або приєднання до іншої – це життєздатні способи посилити свою присутність в Discord, а також направити інших користувачів Discord на ваш веб-сайт.

WP Discord Post Free Plugin

Як було сказано коротко раніше, є навіть плагін WordPress під назвою WP Discord Post, який розмістить ваші публікації WordPress на вашому каналі Discord. Ті, хто взаємодіє з вашим каналом Discord, матимуть можливість легко посилатися на ваш сайт.

Facebook Messenger

Додатки для обміну повідомленнями для залучення трафіку на ваш сайт WordPress: Facebook Messenger

Вирішивши зробити функцію чату Facebook функціонувати як окремий додаток, дозволили користувачам з’єднуватися зі своїми контактами FB таким чином, як текстові повідомлення SMS.

Щодо зростання, то після його відокремлення від програми Facebook, Facebook Messenger мав:

 • 600 мільйонів користувачів у квітні 2015 року
 • 900 мільйонів у червні 2016 року
 • 1,2 мільярда у квітні 2017 року

Основні бренди використовують Facebook Messenger як інструмент для отримання прямого доступу до своєї цільової аудиторії. Чемпіони НБА, The Golden State Warriors використовували Facebook Messenger створити “Помічника відбору воїнів”. Це дозволило користувачам погодитися отримувати оновлення для порядку денного команди плей-офф.

Завантажте програму Messenger Customer Chat Безкоштовно

Є плагін, який дозволяє додавати живий чат Facebook Messenger на ваш веб-сайт. Він дозволяє надсилати оновлення через Messenger, коли ви розміщували новий вміст на своєму сайті WordPress. Ви також можете використовувати Messenger, щоб попросити клієнтів заповнити форми зворотного зв’язку. Ці дві прості методи залучення можуть сприяти значному руху.

SnapChat

Додатки для обміну повідомленнями для залучення трафіку на ваш сайт WordPress: SnapChat

Ця платформа соціальних мереж на основі мобільних пристроїв має унікальне відмінність від інших платформ, оскільки всі повідомлення самознищуються секунди після перегляду користувачем. Деякі ключові факти про Snapchat включати:

 • 71% користувачів Snapchat молодше 34 років
 • 70% користувачів Snapchat жінки
 • 30% тисячолітніх користувачів Інтернету регулярно користуються Snapchat

Багато брендів Snapchat використовувались для ефективного та привабливого залучення своєї аудиторії. Веб-сайт на базі WordPress MTV News використовує Snapchat щоб надати своїй аудиторії доступ до ексклюзивного контенту, який вони не можуть знайти більше ніде. Це можуть бути закулісні кадри, вивіски або акції. Коли підписники SnapChat бачать ці короткі кліпи ексклюзивних кадрів, вони перетягуються на веб-сайт, щоб переглянути довші кліпи. Таким чином, зростає трафік веб-сайтів.

Яку програму для обміну повідомленнями слід вибрати?

Вище ви можете побачити шість найпопулярніших варіантів додатків для обміну повідомленнями, які допоможуть вам розширити спільноту навколо вашого сайту WordPress та надіслати більше трафіку на ваш шлях. Однак, не всі програми для обміну повідомленнями створюються рівними.

Перш ніж ви вирішите вкласти час і гроші на створення кампанії для певної платформи обміну повідомленнями, подумайте, хто ваша аудиторія і де вона, швидше за все, знаходиться.

Програми для обміну повідомленнями можуть зробити більше

Хочете більше, ніж просто генерація трафіку? Завдяки WordPress та AI, а також популярному додатку для обміну повідомленнями ви можете отримати більше, ніж просто зайвих членів для вашої групи або більше відвідувачів вашого сайту WordPress. Ви можете збирати відповідні дані, що дозволяють вашому веб-сайту чи бізнесу розвиватися в найбільш вигідному напрямку. Ви також можете перетворити допитливих у прихильники свого голосу або ваш бренд. Потенціал програм для обміну повідомленнями для маркетингу тільки починає реалізовуватися.

Чи є у вас додаткові можливості для використання програм обміну повідомленнями для збільшення трафіку на ваш сайт WordPress? Ми хотіли б почути ваші думки нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map