Як додати заклик до дії в WordPress

Як додати заклик до дії в WordPress

Заклик до дії (CTA) – це не що інше, як вигадливий маркетинговий жаргон для кнопки, яка мотивує користувача здійснити бажані дії, ведучи їх до вашої встановленої воронки конверсії.


Враховуйте це: ви повинні хоча б раз у житті підписатися на ту чи іншу послугу передплати (Spotify, Amazon Prime тощо) або завантажити безкоштовний ресурс (електронну книгу, шаблони тощо) з веб-сайту в обмін на наші особисті дані.

Amazon Prime CTA

Amazon Prime CTA

Ну а потужний заклик до дії полегшив вашу “дію”. Ці захоплюючі маленькі кнопки є невід’ємною частиною ременя корисних програм для маркетолога. Вони можуть зробити все різницею між перетворенням перспективи та втратою потенційного мецената.

Чому CTA є настільки важливим?

Добре зроблена CTA – це користь для обох сторін монети:

 • Для веб-сайту: це ваш шанс явно підказати людям, які відвідують ваш сайт або читають ваш електронний вісник, зробити щось вигідне, наприклад зробити покупку, завантажити електронну книгу, що перебуває під відкритим небом, споживати більше вашого вмісту або поділитися своєю роботою над їхньою роботою. соціальні засоби комунікації. CTA заохочує користувача взаємодіяти з вашим веб-сайтом і, можливо, може закласти основи плідних довготривалих стосунків з новим відвідувачем. Більше того, у вас є можливість отримати їх особисті дані та отримати нову дорогу цінність.
 • Для користувачів: CTA однозначно повідомляє, що їм робити далі після переходу на вашу веб-сторінку. Без цього вони, швидше за все, просто залишать (і забудуть) ваш веб-сайт, не здійснюючи конкретних дій, корисних для них чи для вас. Крім того, кнопкою є їхній квиток, щоб отримати щось, щоб забрати (можливо, безкоштовно).

Це безпрограшний виграш. І все ж, майже 70 відсотків малого бізнесу на своєму веб-сайті немає жодної CTA. Якщо ви це читаєте, ви, мабуть, є частиною більшості. Не хвилюйтеся, ми вас охопили.

Деякі доси та дони

Перш ніж ми обговоримо, як додати CTA до свого веб-сайту WordPress, важливо пам’ятати про наступні вісім вказівок щодо того, як написати переконливий CTA.

 1. Діяльні: Командуйте користувачеві здійснити певні дії. Будь напористий. Не будьте розпливчасті.
 2. Короткий: Ніколи не пишіть цілі речення всередині кнопки. Використовуйте компактні фрази, що не перевищують п’яти слів.
 3. Разючий: Створіть CTA як найбільш помітний елемент на вашій веб-сторінці. Використовуйте контрастний колір та більший розмір шрифту. Зіставте колір кнопки з логотипом вашого бренду, решта сторінки контрастна. Крім того, тонкі анімації, такі як наведення кнопки та дизайнерські ефекти, такі як 3D затінення, можуть зробити його ще привабливішим.
 4. Жартівливі: Бути напористим, не означає, що ви не можете бути дотепними. Більшість користувачів захоплюються розумною грою на слова, а каламбури мають переконливі сили.
 5. Особисті: Створіть у користувачів враження, що вони відповідають. Тобто напишіть щось у рядках “Дайте мені безкоштовний PDF”, при цьому зворотна відповідь (у випадку, якщо це спливаюче вікно) – це щось на зразок “Ні, дякую. Я блудник ».
 6. Без тертя: Такі слова, як “Купити” та “підписатись”, підсвідомо свідчать про те, що користувач повинен докласти зусиль і дати щось в обмін на пропозицію. Хто б не вагався, коли їх прямо запитали розлучитися зі своїми грошима чи особистими реквізитами? Найкраще керувати очищенням та користуватися альтернативи з низьким тертям наприклад “Спробувати” та “Отримати”.
 7. Терміново: Якщо доречно, викликати відчуття терміновості, страх пропасти (FOMO) у свідомості користувача, написавши фрази на кшталт «Лише X частини залишилось» або таймер зворотного відліку, що вказує, що пропозиція скоро закінчується.
 8. Заспокійливо: Знову ж таки, якщо це доречно, зробіть це зрозумілим для користувачів, що їм нічого втрачати, якщо натиснути кнопку. Наприклад, вони можуть скасувати підписку в будь-який час або отримати повне повернення коштів, якщо вони не задоволені продуктом. Фрази на кшталт “Не потрібна кредитна картка” або “Скасувати в будь-який час” можуть переконати користувачів з краєм здійснити занурення..

І це все. Дотримуйтесь цих найкращих практик, щоб створити абсолютно непереборний CTA з пропозицією, від якої не можна відмовити.

Де розміщуються CTA?

CTA корисні в різних місцях вашого веб-сайту, серед яких популярні:

Розміщення CTA t кінець публікації в блозі

Наприкінці публікації в блозі (Social Media Examiner)

Намір виходу з місця розташування CTA

У спливаючих вікнах у намірі виходу (Omniconvert)

Розташування CTA в бічній панелі

В межах фіксованої бічної панелі (Quick Sprout)

Розміщення CTA у вмісті

В середині відповідного контенту (Інститут контент-маркетингу)

CTA вітальна сторінка

Як вітальна сторінка (Швидкий паросток)

Більше того, вони особливо корисні в електронних маркетингових розсилках електронної пошти. Бюлетені та рекламні електронні листи завжди повинні закінчуватися привабливим закликом до дії, щоб попросити читачів:

 • Читайте останні публікації в блозі
 • Завантажте безкоштовний ресурс
 • Перегляньте новий каталог товарів
 • Скористайтеся перевагою обмеженого продажу або знижки
 • І так далі

Нарешті, поговоримо про те, як насправді додати його на веб-сайт WordPress.

Як додати CTA?

Якщо ви бажаєте вручну кодувати CTA за допомогою спеціального CSS, тоді Ця стаття для вас.

Однак не потрібно переживати всю цю неприємність, якщо, звичайно, ви цього не хочете. Для виконання цього завдання доступні кілька справді чудових (безкоштовних і платних) плагінів.

Нижче наведено компіляцію з шести найкращих безкоштовних (і фріміум) плагінів, підібраних для вашої зручності..

Елементтор

Плагін Elementor Page Builder

Інформація та DownloadView Демо

В першу чергу призначений для повноцінного створення веб-сторінок для WordPress, Elementor – це дуже простий плагін із перетягуванням, який також можна використовувати для додавання красивих CTA на ваш веб-сайт.

Правда, вам не потрібен розробник сторінки, щоб просто додати кілька кнопок на свій веб-сайт. Але Elementor повністю виключає роботу заднього плану, вмикаючи в реальному часі дизайн фронту, що робить його надзвичайно зручним у використанні. Завдяки професійному плану, у вас є доступ до віджетів CTA, який дає вам повний контроль над дизайном ваших CTA.

Кінцевим результатом стануть КТЗ, які повністю реагують та зручні для мобільних пристроїв. Крім того, це добре працює як спосіб створення цільової сторінки і за допомогою WordPress.

Шорткоди Ultimate

Короткі коди Ultimate Plugin

Згідно з WordPress.com, “Короткий код – це специфічний для WordPress код, який дозволяє робити вишукані речі з дуже невеликими зусиллями. Швидкі коди можуть вбудовувати файли або створювати об’єкти, для яких зазвичай потрібно багато складного, некрасивого коду лише в одному рядку. Швидкий код = ярлик “.

Як випливає з назви, Shortcodes Ultimate – це безкоштовний плагін, завантажений короткими кодами, що дозволяє легко створювати вкладки, кнопки, коробки, повзунки та каруселі, чуйні відео та багато іншого.

Короткий код Ultimate CTA Editor

Після встановлення генератор коротких кодів доступний у редакторі повідомлень WordPress. Використовуйте суміш коробок і кнопок, щоб створити свій власний, чуйний CTA.

WPForms

Плагін WPForms WordPress

Інформація та завантаженняПерегляд демонстрації

Відвідувачі вашого веб-сайту можуть захотіти зв’язатися з вами з кількох причин, наприклад:

 • Попросіть пропозицію
 • Попросіть можливість співпрацювати
 • Уточнити деякі сумніви
 • Просто погладьте по спині

Проста контактна форма з кількома полями введення та кнопкою “Надіслати” полегшить двостороннє спілкування та допоможе покращити загальну роботу користувачів. Це також стане в нагоді, коли ви хочете, щоб ваші відвідувачі зареєструвались у своєму списку електронної пошти.

Заходить WPForms.

Це ще один простий у користуванні, але потужний плагін із простим інтерфейсом перетягування. Щоб скласти гарну та функціонуючу контактну форму, знадобиться лише кілька хвилин.

Крім того, він має попередньо завантажені шаблони, які ви можете вибрати та налаштувати. І так, створені форми чуйні, зручні для мобільних пристроїв та оптимізовані для сканерів пошукових систем.

Він також має вбудований автоматичний анти-спам, і ви можете блокувати боти, додавши CAPTCHA, reCAPTCHA або Нова невидима система reCAPTCHA від Google.

Popup Maker

Плагін Popup Maker

Спливаючі вікна – необхідне зло. Вони можуть дратувати користувачів, але при правильному приуроченні вони є благом як для веб-майстрів, так і для користувачів.

Наприклад, спливаючі вікна з наміром виходу можуть перетворити одноразових відвідувачів у звичайних, запропонувавши їм підписатись на ваш список електронної пошти в обмін на щось цінне, наприклад, безкоштовну електронну книгу.

А завдяки зручному для початківців користувачеві, що легко налаштовується, наприклад, Popup Maker, ви можете створювати будь-яку кількість та типи спливаючих вікон – підписки електронної пошти, спливаючі вікна сповіщень, світлові скриньки відео та що у вас є – щомісяця.

Крім того, ви можете встановити тригери кліків, відстежувати кількість відкритих вікон, а також встановлювати затримку в часі, серед інших функцій.

Boxzilla

Плагін Boxzilla

Тато плагінів CTA, Boxzilla – це ще один спливаючий плагін із закликом до дії, який дає змогу створювати вікна, які вискакують або ковзають і виходять у відповідності з вашими заздалегідь запланованими тригерами: час на сайті (або на сторінці), намір виходу, відсоток прокрутки, кількість переглядів сторінки або клацання вручну.

Ці поля можуть містити будь-який формат вмісту, який вам подобається.

Ви можете налаштувати положення поля на екрані та використовувати його для будь-якого CTA, наприклад, форми реєстрації MailChimp, кнопок соціального обміну тощо. Зовнішній вигляд поля також повністю настроюється за допомогою інтуїтивного редактора. Він також оптимізований для мобільних пристроїв.

Проста бічна вкладка

Простий плагін бічної вкладки

Додайте глобальний CTA на свій веб-сайт, який посилається на ваш улюблений вміст, використовуючи Simple Side Tab.

Він додає вертикальну вкладку в лівій або правій частині вікна веб-переглядача, яку ви можете прив’язати до будь-якої сторінки. Вкладка залишається, коли користувач прокручує сторінку вгору або вниз, щоб вона завжди була помітна і готова до дії. І це також зручно для мобільних пристроїв.

Налаштування та використання просте. З однієї простої сторінки “Налаштування” ви можете встановити текст для вкладки, встановити ваші шрифти та кольори та посилання на цільову URL-адресу.

OptinMonster

Форми OptinMonster WordPress Optin

Інформація та завантаженняПерегляд демонстрації

Ми не можемо закінчити колекцію плагінів CTA, не згадуючи OptinMonster. Це популярне програмне забезпечення для свинцевого покоління пропонує різноманітні функції, включаючи спливаючі вікна, плаваючі бари, шафку вмісту, купонне колесо, час відліку та багато іншого. Ви навіть можете використовувати його створити вітальний мат заклик до дії, який відвідувачі просто не пропустять.

Крім того, легко створювати та налаштовувати свої оптимізатори / CTA за допомогою інтуїтивного інтерактивного інструмента для перетягування та перетягування, необмежених кольорових параметрів, фонових зображень, MonsterEffects тощо. OptinMonster також підтримує сегментацію списків, автоматизацію поведінки в режимі реального часу, розділене тестування та аналітику конверсій. Тож ви можете з першого погляду дізнатися, чи працює у вас CTA.


Цим завершується список найкращих плагінів WordPress, які ви можете використовувати, щоб додати CTA з високою конверсією на свій веб-сайт. А тепер ви знаєте, як важливо робити це разом з найкращими методами, які пов’язані з цим. То чого ти чекаєш? Вперед!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map