Як додати відповідні повідомлення до свого блогу WordPress

Як додати відповідні повідомлення до свого блогу WordPress

Додавання відповідних публікацій до вашого блогу може допомогти покращити взаємодію із вмістом, утримати відвідувачів на вашому веб-сайті та підвищити рівень SEO. Познайомивши своїх читачів з іншим відповідним вмістом на вашому сайті, ви надаєте вражаючу взаємодію з користувачами, що в кінцевому підсумку допоможе вашому сайту досягти своїх цілей. Залишилося лише питання – як додати пов’язані публікації до свого блогу WordPress?


У цій статті ми детально обговорюємо переваги використання додатка, пов’язаного із повідомленнями. Потім ми розглянемо, як встановити Jetpack на своєму веб-сайті WordPress та налаштувати його модуль, пов’язаний із публікацією. Ми закінчимо, розглянувши кілька інших плагінів WordPress, які також можуть додавати вражаючі розділи публікацій у ваш блог.

Навіщо використовувати плагін для пов’язаних повідомлень?

Приклад пов'язаних повідомленьВикористання плагіна для пов’язаних публікацій на вашому веб-сайті WordPress може мати численні переваги. Погляньмо на декілька з них …

Тримайте відвідувачів на своєму сайті

Коли новий відвідувач приїде на ваш сайт, він не буде знати, що робити або де шукати. Ваша робота – зробити подорож вашої аудиторії максимально легким та простим. Якщо ваші відвідувачі повинні задуматися про те, куди вони йдуть далі, ваш веб-сайт повинен покращити навігацію.

Багато відвідувачів вашого веб-сайту знайдуть його через пошукову систему, перейшовши на певну публікацію чи сторінку, пов’язану з їх початковим пошуком. Проблема тут полягає в тому, що як тільки люди закінчать читати статтю, яка звернула їх на ваш сайт, в першу чергу, якщо не буде сказано інакше, вони негайно відійдуть. Ось де плагін для пов’язаних публікацій може бути настільки корисним.

Показуючи відповідні публікації під статтею, ви повідомляєте відвідувачам, що робити далі. Показ вмісту в подібній ніші до публікації, яку вони щойно прочитали, зацікавить їх тим, що може запропонувати ваш сайт. І чим більше сторінок вони переглядають, і чим довше вони витрачають на ваш сайт, тим більша ймовірність конверсії відповідно до цілей вашого сайту..

Створіть лояльне наступне

Створення лояльного наступного має бути зосередженим на всіх веб-сайтах WordPress. Плагін пов’язаних публікацій допоможе вашим відвідувачам легко отримати доступ до ряду статей, надаючи час перегляду вашого вмісту, який, ймовірно, не отримав би інакше. Чим більше читає ваша аудиторія, тим більше шансів стати шанувальниками вашої писемності та вмісту веб-сайтів, збільшуючи ймовірність того, що вони будуть слідкувати за вами та ділитися вашими статтями в соціальних мережах, і регулярно повертатися на ваш сайт.

Поліпшити свій SEO

Плагін пов’язаних публікацій – це ефективний спосіб поліпшити SEO вашого веб-сайту WordPress. Заохочуючи відвідувачів читати все більше публікацій блогу, збільшується кількість переглядів сторінок та час, проведений на сайті. У той же час показники відмов зменшаться. Усі ці показники позитивно сприймаються пошуковими системами і допоможуть вашому вмісту добре оцінити.

Повторне використання старого вмісту

Необхідність постійно виписувати новий вміст, який швидко закопується в глибину сторінок, може стати розчаруванням. Використання плагіна для пов’язаних публікацій – це прекрасний спосіб отримати ваш старий, але все-таки високоякісний контент, переглянути його аудиторією.

Отже, тепер ви побачили деякі вражаючі переваги, які можуть використовувати плагін із пов’язаними повідомленнями. Далі розглянемо, як додати пов’язану функціональність публікацій на свій веб-сайт WordPress.

Як додати пов’язані повідомлення до WordPress за допомогою JetPack

Як додати пов’язані повідомлення з Jetpack

Миттю ми розглянемо, як використовувати Jetpack, щоб додати розділ пов’язаних публікацій у свій блог. Однак є ряд інших ефективних безкоштовних та преміальних плагінів, пов’язаних із WordPress, які є всіма життєздатними варіантами. Важливо те, що деякі теми на кшталт Total (створені нами тут у WPExplorer) насправді містять власні інструменти для публікацій. Тому завжди переконайтеся, що ваша тема не містить цієї функції, перш ніж встановлювати плагін пов’язаних публікацій.

Jetpack це багатофункціональне рішення, яке може додати вражаючої функціональності на ваш веб-сайт WordPress. Створений Автоматичний, Jetpack складається з широкого асортименту модулів, усі прагнуть до підвищення продуктивності вашого сайту. Однак для цієї статті ми зупинимось на модулі Повідомлення, пов’язані з цим.

Приклад плагіну, пов’язаного з Jetpack

Схожі повідомлення дозволить вам додавати привабливий пов’язаний розділ публікацій (як показано вище) під кожною статтею на вашому веб-сайті. Цей інструмент буде аналізувати кожну публікацію, а потім відображати відвідувачам інші контекстуалізовані статті, які вони можуть зацікавити читати.

Jetpack пропонує кілька швидких параметрів налаштування, але ви можете також продовжити налаштувати розділ пов’язаних публікацій за допомогою коду. Пов’язані публікації створюються на основі їх вмісту, а також будь-яких призначених тегів або категорій. Jetpack також здійснює всю обробку та обслуговування з їх хмари. Це означає, що на сервері вашого веб-сайту немає додаткового навантаження, що не впливає на швидкість вашого веб-сайту.

Jetpack надзвичайно простий в установці та налаштуванні, а пов’язані пости можна активувати просто одним натисканням кнопки. Тому якщо ви хочете швидко додати на свій сайт стильний розділ публікацій, це може бути плагін для вас. Давайте подивимось, як його налаштувати …

Крок 1: Встановіть Jetpack

Відкрийте інформаційну панель WordPress та виберіть у меню “Плагіни”> “Додати нове”.

Додати новий плагін

Введіть “Jetpack” у функцію пошуку. Як тільки Плагін Jetpack було знайдено Установка> Активувати.

Jetpack Active

Тепер ви знайдете меню Jetpack додане до вашого WordPress меню.

Крок 2: Активуйте пов’язані повідомлення

Щоб активувати модуль “Пов’язані повідомлення”, виберіть Jetpack> Налаштування у меню WordPress. Потім перейдіть на вкладку Трафік і прокрутіть униз до Пов’язані повідомлення.

Активація пов’язаних повідомлень

Активуйте кнопку поруч із опцією Показати пов’язаний вміст після публікацій, щоб увімкнути відповідну публікацію. Потім ви можете вибрати декілька простих параметрів налаштування, що дозволяють використовувати великий яскравий макет, і додати в розділ пов’язану назву.

Крок 3: Використовуйте налаштування, щоб змінити розділ пов’язаних публікацій

Нещодавно розроблений Jetpack тепер дозволяє додатково змінювати розділ пов’язаних публікацій, використовуючи “Інструмент налаштування теми”. Відкрийте свій Customizer, натиснувши на Jetpack “Спробуйте зараз заклик до дії” або через меню WordPress Зовнішній вигляд> Налаштувати. Потім ваш веб-сайт відкриється в прямому ефірі, відображаючи ваш WordPress Customizer.

Настроювач

Прокрутіть вниз Customizer і натисніть на Пов’язані публікації. Тут налаштовувач надає додаткові параметри налаштування, включаючи зміну макета, показ мініатюрних зображень та додавання дати публікації кожної статті. Ви можете переглядати зміни на своєму веб-сайті під час їх внесення, а коли вас порадує розділ пов’язаних публікацій, виберіть Зберегти та опублікувати.

Як бачимо, налаштування пов’язаної публікації на веб-сайті WordPress – це швидкий і простий процес. Однак якщо ви не впевнені, що це плагін для вас, ось кілька інших варіантів …

Альтернативні повідомлення про Jetpack

Якщо ви не хочете використовувати JetPack, є багато інших плагінів на вибір. Ви можете ознайомитись з нашою статтею про найкращі плагіни, пов’язані з публікаціями, для повного списку, але ось дві наші улюблені альтернативи Jetpack.

Ще один пов’язаний плагін для публікації (YARPP)

Як додати пов’язані повідомлення з YARPP

Ще один пов’язаний плагін для публікацій (YARPP) є популярним варіантом для тих, хто шукає, як додати пов’язані публікації на своєму веб-сайті WordPress. YARPP надає деякі вражаючі функції та надасть вам більше контролю над зовнішнім виглядом та положенням вашого пов’язаного розділу, ніж Jetpack.

YARPP дозволяє вам вибрати, чи потрібно відображати публікації, сторінки та / або користувацькі типи публікацій, використовуючи мініатюри або перегляд списку. Ви також можете додати розділ пов’язаних публікацій під кожною публікацією щоденника, в бічній панелі або в RSS-стрічці. YARPP використовує свій розширений алгоритм, який враховує вміст, заголовки публікацій, теги, категорії та власні таксономії, щоб відображати читачам відповідний вміст.

Мінусом використання YARPP на вашому веб-сайті є те, що воно може бути надзвичайно інтенсивним для баз даних. З цієї причини її заборонили ряд служб хостингу WordPress, в тому числі WPEngine.

Пов’язані повідомлення Pro

Як додати пов’язані повідомлення із пов’язаними повідомленнями Pro

Пов’язані повідомлення Pro – це преміальний плагін WordPress, який можна придбати у CodeCanyon. Цей потужний плагін надзвичайно настроюється та включає три різні макети, а також 65 попередньо визначених шаблонів. Це забезпечує створення ваших відповідних розділів публікацій за вашими точними характеристиками, що відповідають вашому бренду. Якщо ви не впевнені, як додати пов’язані публікації, це простий спосіб зробити це, все без торкання рядка коду.

Пов’язані публікації Pro також підтримують різноманітний вміст, включаючи власні типи публікацій, користувацький вміст, категорії, публікації, сторінки тощо. А за допомогою інтеграції з bbPress та WooCommerce, а також іншими плагінами електронної комерції ви можете відображати пов’язані продукти чи теми форуму.

Незважаючи на вдосконалені функції, Пов’язані пости Pro мають внутрішню настройку. А з безкоштовною корисною службою підтримки ви можете швидко відобразити відповідний відповідний вміст на своєму веб-сайті WordPress.

Заключні думки про додатки щодо пов’язаних публікацій

Як бачите, додавання плагінів пов’язаних публікацій до вашого блогу WordPress – це ефективний спосіб забезпечити вражаючу роботу користувачів. Показуючи вмісту своєї аудиторії, що відповідає статті, яку вони читають, відвідувачі швидше натискають і продовжують перегляд вашого сайту. Це допоможе знизити показник відмов, покращить час, який люди витрачають на ваш сайт, і допоможе створити спільноту лояльних підписників для вашого блогу.

Чи є у вас більше підказок, як додати пов’язані публікації до WordPress? Або ви використовували плагін для пов’язаних публікацій на своєму веб-сайті WordPress? Будь ласка, поділіться своїми думками у коментарях нижче…

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map