Як додати відео до WordPress (і чому)

Як додати відео в WordPress

Чи легко вам додавати відео на ваш сайт WordPress? Якби ви кричали ТАК, ви б не були тут, зараз би ви?


Ще одне пов’язане питання: чи легко створити або знайти найкращі відео для вашого сайту WordPress? Це правильно, я не вважав цього. Ви, мабуть, навіть не знаєте, з чого почати, але не потійте; ти не один.

Для початківців додавання відео до ваших публікацій і сторінок WordPress може спочатку здатися залякуючим, але нічого не може бути далі від правди. Виявляється, ви можете додавати відео на свій сайт WordPress як професіонали, і в цій публікації ми покажемо вам, як саме. Підготуйте свою кружку і давайте налаштуємо настрій за допомогою декількох статистичних даних про відео.

Деякі статистичні дані відео …

З тим, що відео є таким клопотом, навіщо взагалі турбуватися додавати відео на ваш веб-сайт? Я маю на увазі, ви вважаєте, що якісного текстового та графічного вмісту достатньо, правда?

Зрештою, ви чули, як фахівці щебетають, що ви можете оптимізувати зображення та текст для SEO та зайняти найкращі позиції в пошукових системах. Був там і робив це, тому можу запевнити, що це працює. Нічого нового там немає.

Отже, чому ви повинні включати відео у свій арсенал маркетингу WordPress? Наступні статистичні дані допоможуть вам прийняти зважене рішення.

 • Щодня люди переглядають понад 5 мільярдів відео на YouTube
 • Користувачі переглядають понад 100 мільйонів годин відео у Facebook на день
 • 82% користувачів Twitter переглядають відео на платформі
 • Середній користувач Інтернету витрачає на 88% більше часу на веб-сайті з відео
 • 70% маркетингових фахівців активно оптимізують відео для SEO
 • Добрі 43% маркетологів погодилися, що вони створюватимуть більше відеоконтенту, якщо не буде перешкод, таких як бюджет, ресурси та час
 • 65% глядачів переглядають більше 3/4 відео
 • 9 з 10 глядачів сказали, що відео про продукти корисні в процесі прийняття рішення
 • Додавання відео до маркетингу електронною поштою збільшує кількість кліків на 300%
 • Включення відео на цільову сторінку може збільшити коефіцієнт конверсії на 80%
 • 64% покупців частіше купують товар на вашому веб-сайті після перегляду відео

Джерело: Вісник лісів інфографіки з 40+ статистикою з різних авторитетних джерел.

Зрозуміло, що наведена вище статистика малює чудову картину майбутнього відео маркетингу. Дані також показують, що ніколи не було кращого часу для включення відео у вашу маркетингову стратегію веб-сайту. І якщо статистика не означає для вас джек, можливо, наступний перелік пільг закріпить угоду.

Переваги відео маркетингу

Якщо ви не дурний тип, статистика навряд чи пересуне вас. Щоб протистояти, ось короткий перелік переваг, які вам сподобаються, якщо ви включите відео у свою маркетингову стратегію.

Відео може:

 • Збільшити поінформованість про бренд в десятки разів. Хороший приклад того, як можна використовувати відео для підвищення поінформованості про бренд – це Долар Shave Club YouTube відео, що підказало 12000 замовлень протягом двох днів. Через чотири роки Unilever придбав Dollar Shave Club за повідомлення про 1 мільярд доларів готівкою. Сказати wh-a-a-at?
 • Допоможіть охопити більше користувачів. YouTube та багато веб-сайтів соціальних медіа активно рекламують відеоконтент, що дозволяє охопити більше користувачів. Відео може допомогти вам створити цільову аудиторію, яка приносить користь веб-сайту вашого бізнесу зараз і в майбутньому.
 • Забезпечте чіткіші демонстрації товарів чи послуг, що призводить до більшої кількості покупок
 • Покращіть рейтинг пошуку, оскільки ви більше ніж 50 разів більше шансів на рейтинг на першій сторінці Google, якщо ви додасте на свій веб-сайт оптимізоване відео
 • Пропонуємо вам кращу віддачу від інвестицій (ROI)
 • Побудуйте емоційний зв’язок та довіру, адже відео має вроджену здатність викликати емоції за умови, що ви виконуєте свою роботу
 • Приведіть до більшої кількості конверсій
 • Доповніть іншу частину вмісту, що дозволяє забезпечити багатий досвід роботи на вашому сайті WordPress

Без сумніву, відео буде продовжувати рости лише з точки зору ефективності та проникнення як маркетингового середовища. З огляду на це, важливо зосередитись на останніх трендах у відео, щоб випереджати конкуренцію, яка, на жаль, є жорсткою.

Де все це вас залишає? Ще застряг, так?

Ну, перший крок у використанні потужності відео – це навчитися додавати відео на веб-сайт WordPress. Як ще ви отримаєте насолоду від переваг відео WordPress, якщо не зможете додати їх на свій сайт?

Читайте далі, щоб дізнатись, як ви можете легко додавати відео на свій сайт WordPress, не витрачаючи ні копійки на розробників чи плагіни.

Як додати відео в WordPress вручну

Вам не потрібен плагін, щоб додати відео на ваш сайт WordPress. WordPress, будучи дивовижною платформою, оснащений чудовими функціями відеоінтеграції, які роблять весь процес таким же простим, як A, B, C.

Перейдіть до справи Фредді … Гаразд, я чую вас

Якщо припустити, що ви вже завантажили свої відео на YouTube (або, можливо, ви ділитеся відео від іншого творця), перейдіть до відео, яке ви хочете додати на свій сайт WordPress.

Скопіюйте посилання в адресний рядок веб-переглядача, як показано нижче.

Як додати відео до WordPress

Крім того, ви можете натиснути правою кнопкою миші на відео і натиснути Скопіюйте URL-адресу відео як ми виділяємо на скріншоті нижче.

Як додати відео до WordPress копіювати URL-адресу відео на YouTube

Тепер у вас є посилання, яке виглядає приблизно так:

https://youtu.be/eGYuBjqkj8Q

Потім перейдіть на сторінку або публікацію, куди ви хочете додати відео. Якщо ви створюєте нову сторінку, просто перейдіть на сторінку Сторінки> Додати нове у вашому адміністраторному меню WordPress, як показано нижче.

додавання нової сторінки в адміністратор wordpress

Примітка: Якщо ви додаєте відео до публікації, вам потрібно буде перейти до нього Повідомлення> Додати нові на кроці вище.

Як тільки редактор сторінки завантажується, додайте звичайні речі, наприклад, назву сторінки, вміст, теги, категорії, SEO тощо. Ми заповнили наш редактор фіктивним вмістом, як показано нижче. Зауважте також, що я використовую редактор Гутенберга.

як додати відео на сторінку wordpress

Є два способи додати відео на свою сторінку в редакторі Гутенберга. Ти можеш в лінію відео або використовувати відео Гутенберга блок.

1. Додайте в WordPress вбудоване відео

Щоб додати вкладене відео на свою сторінку, просто вставте URL-адресу YouTube, яку ви скопіювали раніше, у власному рядку (натисніть клавішу Вхід перед вставкою URL-адреси), як показано нижче.

Додати відео на сторінку WordPress Гутенберг

Пара приміток про зображення вище (цифри відповідають нумерованому списку нижче). Ти можеш:

 1. не бачимо посилання, яке ми щойно вставили, оскільки WordPress негайно перетворює посилання у попередній перегляд відео
 2. вирівняйте відео, відредагуйте URL-адресу YouTube, копіюйте його та навіть видаліть відео серед інших дій, характерних для Гутенберга
 3. легко додайте сюди підписи
 4. виберіть розмір відео для менших пристроїв. Рекомендуємо залишити цей параметр ВКЛ
 5. визначте додаткові CSS клас, що означає, що ви можете налаштувати стилі своїх контейнерів для відео, але вам потрібно спочатку вивчити CSS, тому зараз забудьте про цю область

Маючи все на місці, не соромтеся вдарити Попередній перегляд кнопка вгорі, щоб побачити ваше нове відео YouTube, що вбудовується в дію. Ось як виглядає моє з темою двадцять сімнадцять WordPress.

додати відео до WordPress

І якщо ви використовуєте Класичний редактор, ваша сторінка буде виглядати приблизно так:

Додайте відео в WordPress у класичному редакторі

Як ви бачите, URL автоматично заповниться відео на основі посилання – у цьому випадку відео YouTube. У класичному редакторі не існує дійсно жодних варіантів редагування розміру чи вирівнювання відео – це те, що воно є.

Це було легко, правда? Ви навіть не попотіли.

2. Додайте відео в WordPress за допомогою блоку Гутенберга

Додавання відео за допомогою блоку Гутенберга також легко. Зі скопійованою URL-адресою YouTube в руці розмістіть курсор там, де ви хочете розмістити своє відео, і натисніть знак плюс (+), як показано нижче.

додати відео до WordPress через блок gutenberg

На панелі, що відкриється, перейдіть до пункту Загальні блоки і натисніть на Відео блок, як ми виділимо нижче.

відеоблок у редакторі Гутенберга

Потім натисніть кнопку Вставити з URL кнопку, як ми детально описуємо в екрані екрана нижче.

додати відео до WordPress, вставивши з параметра url

Потім вставте URL-адресу відео YouTube і натисніть на Застосувати кнопку, щоб додати відео на ваш сайт WordPress. Дивіться зображення нижче.

додати відео на сайт WordPress, вставивши URL-адресу

І ось що ви отримуєте.

додати відео на сайт WordPress через відеоблок gutenberg

Помічаєте щось інше? Ви можете помітити Сміливий, Італізувати і Посилання кнопки внизу попереднього перегляду відео? Як ви думаєте, що ці кнопки роблять?

Створіть решту своєї сторінки та натисніть на Опублікувати кнопка для публікації сторінки / публікації на вашому сайті WordPress.

Суть в тому, що додавати відео на ваш сайт WordPress – це просто гороховий матеріал. Вищеописані методи підтримують велику кількість сайтів для потокового відео, тобто у вас є адекватні варіанти для покриття всіх ваших потреб.

Ось пара підтримуваних відео-сайтів:

 • YouTube
 • Вімео
 • Facebook
 • Flickr
 • Хулу
 • Instagram
 • Анімото
 • DailyMotion
 • Освіти
 • SproutVideo
 • Інтернет-архів
 • TED Розмови
 • Twitch.tv
 • Ustream.tv
 • Віддлер
 • Виноградна лоза
 • Вістія
 • Та багато іншого!

Ще цікаво? Ви можете дізнатися більше про підтримувані відео сайти та про те, як додати відео з цих сайтів у розділі WordPress Codex.

3. Як додати відео у віджет WordPress

Хочете, щоб ваше відео було в бічній панелі або в нижньому колонтитулі замість основного вмісту сторінки? Ну, і це теж просто. Просто перейдіть до Зовнішній вигляд> Віджети як ми виділимо нижче.

як додати відео у віджети wordpress

Далі виберіть Текст і виберіть область віджетів, куди ви хочете розмістити своє відео. Для ілюстрації я поїхав із Бічна панель блогу. Потім натисніть кнопку Додати віджет кнопку, як показано нижче.

додавання відео через текстовий віджет

Примітка. Залежно від теми, яку ви використовуєте, ви можете мати більше або різні області віджетів.

Убік, дайте назву віджету (1), вставте URL-адресу відео YouTube (2) і, нарешті, натисніть на Зберегти кнопка (3), як показано нижче.

додайте відео до WordPress за допомогою віджетів

Тепер давайте подивимось, як виглядають наші відео на нашому тестовому веб-сайті WordPress, який використовує тему «Двадцять шістнадцять».

Як додати відео на сайт WordPress

Зовсім непогано. Наш зразок-сайт постачається разом із відео на бічній панелі!

Примітка про додавання відео до WordPress

Додавання відео на ваш сайт WordPress є предметом четвертокласників. Це так просто, що не потрібно попереднього кодування чи технічних знань.

Але якщо ви помітили – наш довідник рекомендує використовувати послугу третьої сторони для розміщення ваших відео. Зазвичай ми радимо не завантажувати свої відеофайли безпосередньо на ваш сайт WordPress (якщо немає конкретної причини, наприклад, преміум-відео чи курси для членства). Чому? Кілька причин:

 • Якщо ви тільки починаєте, швидше за все, ви користуєтесь спільним веб-хостингом, який має обмеження пропускної здатності та пам’яті, незважаючи на претензію на «необмежене все», яку робить більшість хостів. Зберігання великих файлів у спільних хостинг-середовищах може призвести до збою вашого веб-сайту, якщо ваше відео отримає багато трафіку.
 • Завантаження відео безпосередньо на ваш веб-сайт WordPress означає, що ви не вистачаєте на весь трафік, який ви можете отримати з сайтів потокового відео, наприклад, YouTube, Vimeo тощо та сайти соціальних медіа. Крім того, зворотні посилання з таких сайтів також можуть допомогти вам покращити рейтинг пошуку, що означає більше трафіку.
 • Користувачам ви ускладнюєте відкриття та обмін вашими відео, що обмежує, наскільки ви можете розповсюджувати свій відеоконтент. Наприклад, коли ви розміщуєте відео на YouTube, наприклад, користувачі можуть підписатися на ваш канал, наприклад, відео та обмінюватися вашим вмістом без зайвої роботи. Крім того, їм не обов’язково відвідувати ваш веб-сайт, щоб ділитися відеовмістом з друзями, що допомагає вам отримувати свої відео перед більш очними яблуками.
 • О ЗАЧЕКАЙТЕ, ви також можете заробити дохід від реклами від своїх відео на YouTube, так що це буквально платить створювати відео, які мають схильність до вірусного характеру. Подивіться на це, ми просто знайшли для вас ще один потік доходів ��

Однак це лише наша думка. Звичайно, ви можете завантажувати відео у свою медіатеку, щоб користуватися на своєму сайті, якщо дуже хочете. Але радимо спочатку переконатися, що у вас є доступні ресурси сервера для відео.


Додавання відео на ваш сайт WordPress настільки ж просто, як A, B, C. Вам навіть не потрібно встановлювати плагіни, щоб відео працювало на вас! Просто виберіть сторонній веб-сайт (нам подобається YouTube або Vimeo), і коли ви почнете створювати відео, створіть високоякісні відео, які можуть перейти до вірусних.

У вас є проблеми з додаванням відеороликів на ваш веб-сайт WordPress? У вас є питання чи занепокоєння щодо наших методів? Пропозиція, можливо? Ми нічого не залишили? Будь ласка, поділіться своїми думками в коментарях. Ура!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map