Як додати фотографії Instagram в WordPress

На даний момент у вас, мабуть, або є акаунт в Instagram, або ви бачили його в Інтернеті в той чи інший момент. Станом на червень 2016 року в Instagram був 500 мільйонів активних користувачів що робить його однією з найпопулярніших мереж соціальних медіа сьогодні. А оскільки вона стала такою медіастанцією, не дивно, що ви хочете додати свій канал на свій веб-сайт.


Інтегруючи свій акаунт Instagram у свій блог WordPress, ви зможете спрямувати частину трафіку, який ваш блог отримує на ваш профіль Instagram (і навпаки, якщо ви додасте посилання на свій блог у своєму Instagram-профілі). Це прекрасний спосіб зв’язатися зі своєю аудиторією блогу, і це відкриє вам більше можливостей для створення вашого бренду в Інтернеті. Готовий до початку роботи?

Є три способи додати Instagram у свій блог – вбудовувати публікацію, використовуючи віджет або встановлюючи плагін. Кожен із них – це варіант додавання ваших публікацій в Instagram або каналу на ваш сайт, але естетично кожен дуже різний.

1. Вставлення публікацій в Instagram

Якщо ви просто хочете додати фотографію Instagram в одну зі своїх публікацій, це так просто, як вставити URL-адресу фотографії у свій вміст. WordPress підтримує величезний діапазон вбудовування URL-адрес за замовчуванням (ви можете побачити повне перелічений список у кодексі). Отже, щоб додати фотографію, просто захопіть URL-адресу (від до https-до, до?). Ось наочне зображення, щоб ви могли знати, яку частину URL-адреси скопіювати:

Вставляє WordPress Instagram

Потім просто вставити скопійований URL у свій вміст. Чи має виглядати приблизно так:

[instagram ur = https: //www.instagram.com/p/BI86nyVBkhp]

Якщо ви хочете, ви можете також видалити підпис і відрегулювати ширину відображення, ввівши URL-адресу Instagram як частину короткого коду. Тож якщо ми введемо URL з такими параметрами (вводимо їх із та відкриємо [ і закриття ] щоб код працював):

instagram ur = https: //www.instagram.com/p/BI86nyVBkhp схопчик = справжня ширина = 320

Повідомлення в Instagram, яким ми поділилися вище, буде виглядати приблизно так:

[instagram ur = https: //www.instagram.com/p/BI86nyVBkhp схопчик = справжня ширина = 320]

Однак якщо ви хочете додати свій канал на свій сайт WordPress, вам варто розглянути можливість використання готової теми чи плагіна в Instagram.

2. Використання віджету теми Instagram

Чудова річ у Instagram полягає в тому, що він настільки широко використовується, що багато розробників тем WordPress почали включати віджети Instagram за замовчуванням. Це чудово для вас, оскільки ви, можливо, вже зможете використовувати Instagram з вашою поточною темою, або якщо ви думаєте про перетворення дизайну, ви можете спробувати один із них. Усі три містять віджети для бічної панелі та нижнього колонтитулу.

Тема блогу WordPress з чуйною реакцією на Redwood

Тема Redwood WordPress з віджетом Instagram

Тема Redwood від SoloPines містить віджет Instagram для вашої бічної панелі, а також віджет нижнього колонтитула, що дає вам подвоїти варіанти відображення каналу. Просто додайте своє ім’я користувача, і вам буде зручно йти. Крім того, ви можете додавати посилання на всі ваші інші профілі соціальних медіа також у нижньому колонтитулі.

Отримайте Редвуд

Тема блогу новин та журналів, що реагує на статус

Статус WordPress Тема з віджетом Instagram

Статус включає в себе прекрасний віджет Instagram-каналу, а також спеціальний віджет подачі нижнього колонтитула. Сюди входять рандомізовані кольори, які відображаються як нижня межа для ваших фотографій. Ця весела тема стилю журналу також включає вбудовану соціальну інтеграцію, додатковий соціальний віджет та велику кількість вбудованих рекламних місць. Тож монетизуйте свій блог легко!

Отримати статус

Тема блогу FPird Lifestyle WordPress

Тема Fbird WordPress з віджетом Instagram

Fbird – це чиста тема стилю блогу, яка також має віджет Instagram і бічний колонтитул. Хоча віджет бічної панелі – це проста сітка, віджет нижнього колонтитулу добре відображається в стороні вікна підписки на розсилку. Таким чином ваші читачі мають можливість слідкувати за вами та приєднуватися до вашої розсилки на кожній сторінці.

Отримати Fbird

3. Встановлення плагіна Instagram

Ваш останній варіант – використовувати плагін, тому що буквально є плагін для всього, включаючи Instagram. Вибираючи плагін, обов’язково прочитайте деталі, щоб ви знали, що у вас є всі необхідні функції або макети. Ось кілька найбільш завантажених безкоштовних Instagram плагінів з WordPress.org.

Grace Instagram Feed

Плагін Grace Instagram Gallery

Інформація та DownloadView Демо

Grace Instagram Feed Gallery – це універсальний інструмент для передачі та обміну соціальними потоками. 4 різні типи макетів потоку, 5 можливих підключень типів каналів, відкрита можливість необмеженої передачі приватного та загальнодоступного контенту. Це лише кілька найдивовижніших рис Грейс.

Додайте сітку, кладку, виправдану галерею або потоки слайдера. Крім того, ви можете налаштувати свою Instagram-соціальну стіну не тільки, вибравши відповідний макет. Багато функцій стилізації доступні завдяки зручному візуальному конструктору. Які не вимагають ані веб-розробки, ані професійних навичок дизайну. Кольори, форми, поля, прокладки, висота та вага будь-якого елемента та інших інструментів для тонкої настройки відкриті для вашої творчості.

Потік практично будь-якого типу вмісту в Instagram. І дозволити користувачеві сортувати вміст за допомогою каналів заголовка чи соціальної стіни. Майте на увазі, що ви можете передавати будь-який відкритий публічний вміст з Instagram. Тож вам навіть не потрібен ваш особистий активний акаунт в Instagram.

І якщо ви передаєте свій власний акаунт в Instagram на веб-сайті або блозі WordPress, Грейс може забезпечити гарний заголовок. Покажіть там найважливішу інформацію облікового запису: аватар, кількість підписників та наступні дані.

До інших функцій відносяться попередня модерація, доступні ручні або автоматичні фільтри для виключення та включення певного вмісту через слово, фразу, ідентифікатор користувача, URL та інші дані. Ця функція є ексклюзивною для Grace Instagram Feed Gallery, і ви не знайдете її в жодному іншому додатку WordPress для соціальних потокових передач.

Grace Instagram Feed Gallery також забезпечує найпростіше з’єднання API серед конкурентів. Всього одна кнопка на вкладці «Авторизація» плагіна – і ви вільно можете перейти з усіма дивовижними можливостями відкритого публічного вмісту Instagram! Грейс також забезпечує безперервне додавання різних кнопок соціальних ресурсів для кожної публікації у вашому соціальному потоці. Тепер ви не втратите жодного користувача, який хоче негайно поділитися вмістом!

WP Instagram віджет

Плагін WP Instagram Widget

Widget WP Instagram – це проста інтеграція Instagram з вашим веб-сайтом WordPress. За допомогою цього плагіна ви можете додавати свої останні фотографії в Instagram на будь-яку бічну панель або колонтитул, використовуючи віджет плагіна. Плагін зберігає речі чистими та простими, але ви можете налаштувати його за допомогою CSS, щоб він відповідав решті сайту.

Завантажте WP Instagram віджет

Віджет слайдера Instagram

Плагін віджета Instagram Slider

Якщо ви хочете додати свій Instagram-канал як слайдер замість галереї, тоді розгляньте безкоштовний додаток віджетів Instagram Slider Widget. За допомогою цього плагіна ваші зображення імпортуються у вигляді додатків. Потім вони можуть бути показані у віджеті як слайдер або як галерея. Плюс є варіанти зв’язування зображень, сортування та багато іншого.

Завантажте віджет Instagram Slider

Насолоджуйтесь плагіном для Instagram

Насолоджуйтесь плагіном WordPress для Instagram

Ви також можете додавати свої зображення в Instagram як карусель, використовуючи плагін WordPress для Instagram. За допомогою цього плагіна ви просто активуєте, додаєте профіль або хештег, який хочете відобразити, виберіть сітку або макет каруселі, а потім виберіть стовпці та вуаля! Миттєвий Instagram на вашому веб-сайті для будь-якої сторінки, допису чи місця, розташованого під назвою!

Завантажте насолоду від Instagram

DsgnWrks Instagram Importer

Плагін для імпортерів Instagram DsgnWrks

Для тих, хто хоче щось, ви дійсно можете налаштувати Імпортер Instagram DsgnWrks, можливо, саме для вас. За допомогою цього плагіна ваші фотографії Instagram імпортуються на ваш сайт WordPress. Звідти ви можете повністю налаштувати їх показ за допомогою спеціального типу публікації, систематики чи спеціального формату публікації.

Завантажити DsgnWks Instagram Imported

Значки Instagram

Плагін Instagram Значки

Нарешті, якщо все, що ви хочете, – це проста кнопка Instagram, щоб ваші читачі могли піти за вами, то будьте прості, використовуючи базовий плагін Instagram Значки. Цей плагін додає простий віджет, щоб ви могли додати посилання на свій Instagram-профіль на будь-яку бічну панель або колонтитул. Легке право?

Завантажте значки Instagram

InstaShow Instagram Feed Plugin для WordPress

InstaShow Instagram Feed Plugin для WordPress

InstaShow – це преміальний Instagram-плагін для WordPress, який спрощує інтеграцію фотографій у Instagram із вашим веб-сайтом WordPress. Гнучка стрічка фотографій має безліч варіантів, щоб полегшити додавання зображень в Instagram. За допомогою цього зручного плагіна ви зможете легко вставити налаштований канал Instagram майже де завгодно. Використовуйте параметри плагіна, щоб вказати джерело, використовуючи ім’я користувача, хештег або посилання. Потім виберіть свої власні кольори, чуйність, навігацію, лічильники тощо. Потім використовуйте генератор коротких кодів, щоб вставити свій канал Instagram у будь-яке місце. Інші чудові функції плагіна включають сумісність Visual Composer, підтримку 16 різних мов, авторотацію тощо

Завантажте InstaShow

Йти вперед

Додавши Instagram на свій веб-сайт, ви можете скористатися всіма унікальними можливостями, які він відкриває для вас. Instagram – це прекрасний спосіб зв’язатись із вашими читачами на особистому рівні, поділившись за кадром фотографіями, роблячи знімки нових та майбутніх проектів, заохочуючи своїх підписників ділитися власними фотографіями, пов’язаними з вашим бізнесом, позначивши колег чи найбільших шанувальників фотографій або навіть розпочати власні # тенденції.

Візьміть тему або плагін (або вставте кілька фотографій самостійно) і починайте будувати стосунки зі своїми читачами! Якщо у вас є інша тема або плагін, які ви рекомендуєте для Instagram, або якщо у вас є поради або питання щодо спільного використання фотографій з WordPress, просто залиште коментар нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map