Як додати авторське поле до вашого сайту WordPress

Як додати авторське поле до вашого сайту WordPress

Як ви, напевно, знаєте, авторська біо-скринька збільшує справжність вашого блогу. Хоча публікація анонімно має свої цілі, вона не порівнюється зі значенням автентичності. Авторська біографія вибудовує довіру у ваших читачів. Люди не хочуть просто читати інформацію, яку ви публікуєте у своєму блозі, вони також хочуть знати, хто ви. Люди легше вам довіряють, коли вони можуть пов’язати прочитаний вміст із фактичною людиною.


Тож якщо ви ховалися за псевдонімами, саме час ви розглядаєте питання про те, щоб додати авторську біологічну скриньку. У попередньому дописі я показав вам, як керувати кількома авторами в блозі, а також поділився тим, що вам потрібно знати про те, як написати біологічний журнал. Але в цій публікації я поділюсь шістьма способами, як ви можете додати авторську біологічну скриньку на свій сайт, щоб усі ці автори отримали належне. До цього є три підходи:

 1. Виберіть тему, у якої вже є авторська скринька
 2. Використання плагінів WordPress
 3. Редагування коду теми безпосередньо

Шість із способів, які я збираюся обговорити, – це насправді плагіни. Перш ніж робити щось інше, вам потрібно додати авторів або користувачів через інформаційну панель за адресою КористувачіДодати новий. Тоді вам або вашим авторам потрібно буде додати біографії (короткі описи), а також будь-який інший вміст, який буде використовуватися у ваших авторських полях (Gravatar, зображення, посилання, соціальні профілі тощо).

Додайте нових авторів у свій блог

Найпростіший і рекомендований (але не обов’язково найкращий) спосіб додати авторський біо-вікно у свій блог – це за допомогою плагіна. Просто завантажте обраний плагін, встановіть його та налаштуйте так, як вам потрібно. Це воно. Ось декілька плагінів, які слід врахувати:

1. Виберіть тему із вбудованими авторськими полями

Загальні тематичні вбудовані авторські коробки

Найпростіша відповідь – вибрати тему, у якій вже є потрібні вам параметри авторів. Наприклад, наша власна тема Total включає підтримку біографії, зображень та посилань автора. Отже, щонайбільше, все, що вам потрібно зробити, – це додати трохи стилю. Просто знайдіть час, щоб спочатку переглянути демо-версію теми, знайдіть у блозі та огляньте публікації, щоб побачити, чи є авторське поле. Якщо ви не впевнені, просто зверніться до розробника. Вони повинні мати можливість сказати вам відразу, якщо це тематична функція, яку вони пропонують.

2. Starbox: Authorbox For Human

Starbox: Авторське поле для людей

Starbox пропонує простий спосіб додати прекрасну авторську біо-скриньку, не возившись з кодом. Він оснащений кількома темами, якими ви можете скористатися, наприклад, Бізнес-теми, Тема, що випадає, Тема фантазії тощо. Цей плагін також дозволяє легко інтегрувати авторські соціальні профілі. Ви також можете налаштувати підтвердження авторства Google та Facebook одним натисканням кнопки.

Starbox створений для залучення користувачів. Він фокусується на візуальних засобах і, безумовно, дуже зручний для користувачів плагін. Ви можете додатково налаштувати плагін, але налаштування за замовчуванням пропонують більш ніж достатньо, щоб виконати роботу правильно.

3. Простий авторський ящик

Простий авторський ящик

Simple Author Box робить саме те, що підказує його назва: додає просте поле автора до ваших публікацій у вашому блозі WordPress. Хоча плагін може бути простим, він нічим не притупляється. За допомогою Simple Author Box ви можете відображати свої імена, опис, граватар, веб-сайт та піктограми соціальних мереж. Насправді він підтримує до 30 іконок, якщо ви справжній сервіс у соціальних мережах.

Ви також можете налаштувати його відповідно до кольорів теми та макета. Крім того, авторська скринька повністю реагує, тому на мобільних пристроях вона виглядає так само чітко, як і на ноутбуках та великих екранах. Простий вікно автора також дозволяє вставити авторський біо-вікно вручну в код Single.php або author.php файли шаблонів, якщо ви цього хочете.

4. Співавтори Плюс

Співавтори плюс

Співавтори Плюс створені для блогів з кількома авторами. WordPress не підтримує декілька авторських кредитів за замовчуванням, тому такий плагін може бути дуже зручним, якщо у вас є кілька авторів, які співпрацюють.

Завдяки співавторам Plus ви можете призначити кілька байлів до публікації, до якої внесли участь декілька співавторів. Ви можете додати авторські біографії у якості обрисів, скориставшись також їхнім авторським профілем гостя.

Очевидно, цей плагін не настільки простий, як інші, про які йдеться тут. Вам потрібно буде внести деякі зміни у файли тем, перш ніж використовувати теги шаблона плагіну для відображення авторських рядків. І все-таки варто перевірити, чи часто ви розміщуєте публікації для спільної роботи.

5. Сексуальна авторська біографія

Сексуальна авторська біографія

Плагін Sexy Author Bio дозволяє легко додати повністю налаштований авторський біо-вікно до ваших публікацій. Він підтримує як одиночних, так і декількох авторів і постачається з двома наборами значків соціальних медіа – круглим і квадратним.

Ви можете налаштувати все, включаючи кольори, розмір аватара, кольори посилань та фон за допомогою панелі адміністратора плагіна. На дисплеї за замовчуванням відображається темний фон із ім’ям автора з великими ковпаками, а біоінформація відображається у вигляді білого тексту.

6. Інтеграція ручної теми

У попередніх методах використовуються плагіни або покладаються на вбудовані функції вашої теми для відображення авторських біо-полів у публікаціях. Ми розглянули лише деякі з них, які ви можете легко додавати біографічну інформацію про авторську публікацію, але, безумовно, є ще багато, що ви можете подивитися, якщо вам потрібно. Звичайно, якщо ви веб-розробник і працюєте над створенням теми, тоді ви захочете додати це вручну всередині своєї теми.

Нижче наведено приклад коду, який ви можете додати. У цьому випадку він відображатиме заголовок, граватар, опис автора та посилання на сторінку авторів. Цей код узятий безпосередньо з нашої теми Zero WordPress, і ви можете побачити демонстрацію на цій сторінці.

Деякі моменти, які слід зазначити:

 • Біоінформація автора додана в WordPress на Користувачі> Ваш профіль.
 • У коді, який ви помітите, біографія автора встановлюється для відображення лише у випадку, якщо у користувача є опис, це тому, що в іншому випадку це буде виглядати дивно, якщо ви будете мати лише ім’я та аватар
 • Аватари в WordPress налаштовуються через Граватар тож вашим користувачам потрібно буде створити обліковий запис і завантажити свій граватар.
 • Ви хочете стилізувати свою авторську біо-скриньку, додаючи свій власний стиль безпосередньо в тему style.css файл.

Якщо ви хочете створити справжність, додайте біографічну скриньку автора до своїх публікацій. Читачі мають більше шансів встановити міцний зв’язок з вами, якщо вони зможуть прикріпити обличчя до прочитаного вмісту. На щастя, є багато плагінів, які можна використовувати, щоб додати авторську скриньку з мінімальними клопотами.

Тепер до вас. Як додавання авторського поля до ваших публікацій вплинуло на читацьку аудиторію у вашому блозі? Я хотів би почути ваші думки з цього приводу нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map