Як додати аватари на ваш WordPress сайт за допомогою Gravatar

Аватари – графічні зображення користувачів комп’ютерів – допомагають визначити ідентичність людини в Інтернеті. WordPress називає їх загальновизнаними аватарами (або “Граватарами”), і ці піктограми (разом із іменами користувачів) ідентифікують авторів публікацій та коментарів у блогах та на форумах. Граватари невеликі, але потужні і можуть запропонувати власникам веб-сайтів можливості, які часто не помічають.


Хоча Gravatars може не здаватись надзвичайно важливим, вони насправді можуть відігравати важливу роль у залученні трафіку на ваш сайт та заохочуючи людей продовжувати повертатися. Вони також допомагають налагоджувати стосунки між вами та вашими користувачами та зміцнювати ваш бренд.

У цій статті ми розкриємо чотири причини, чому Gravatars важливі як для вас, так і для ваших відвідувачів. Ми також пояснимо, як їх увімкнути на своєму веб-сайті, а також як створити спеціальний Gravatar за замовчуванням для відвідувачів, які ще не активували його.

Що таке аватар?

Аватари вже давно використовуються для зображення користувачів в Інтернеті. Залежно від середовища, вони можуть бути зображенням або 3D-зображенням користувача. З часом розвиваються аватари, і цей термін має багато значень у світі Інтернету. Одна форма аватара – та, яка використовується у WordPress – називається Gravatar.

Що таке Граватар?

Різниця між аватаром і Граватаром – це сфера розпізнавання. Як правило, нові аватари створюються для різних сайтів та форумів. Однак із Gravatar те саме представлення супроводжує вас, коли ви переходите на різні сайти. Ви просто підпишіться з Граватаром, надайте їм зображення, і це все! Тому щоразу, коли ви публікуєте або коментуєте веб-сайт WordPress, на якому увімкнено Gravatars, ваш значок з’явиться поряд із вмістом. Ось приклад Gravatars в дії на нашому блозі:

Коментарі з публікації в блозі WPExplorer із супроводжуючим Gravatars.

4 причини створення Gravatar для вас та відвідувачів вашого веб-сайту

Тепер ви знаєте, що таке Gravatars, давайте подивимось на деякі переваги включення їх на своєму веб-сайті.

1. Ви можете створити знайомство та формувати довіру

Граватари можуть допомогти додати особистого зв’язку на ваш веб-сайт. У епоху, коли анонімність в Інтернеті настільки поширена, приємно мати можливість насправді поставити обличчя на ім’я. Якщо зустрічі не зустрічаються віч-на-віч, то видно, з ким ви говорите, можна зробити взаємодію набагато більш людською. Люди також частіше запам’ятовують і розпізнають зображення, ніж ім’я.

2. Граватар може бути додатковим маркетинговим елементом для вашого бренду

Після активації Gravatar він почне відображатися на всьому сайті. Залежно від вашої теми та налаштувань, ви можете бачити її в будь-якій публікації та в будь-яких коментарях. Незважаючи на те, що вона невелика, ця частота експозиції робить Gravatar ключовим елементом у ваших брендингових зусиллях. Тому важливо вкласти деяку думку в обраний Вами образ Граватара.

3. Граватар може допомогти побудувати почуття спільноти

Коли люди починають знайомитися з вами та іншими постійними коментаторами, ви починаєте формувати почуття спільності. Відвідувачі, ймовірно, впізнають один одного, надаючи їм більше схильності до взаємодії. Як ми з’ясували в соціальних мережах, люди приваблюють себе частиною спільноти, особливо якщо вони знайшли однодумців, які обговорювали б їх інтереси.

4. Ви можете збільшити експозицію на інших веб-сайтах

Крім показу Gravatar на своєму сайті, ви також можете збільшити експозицію, відображаючи його і на інших сайтах. Люди впізнають вас та ваш бренд, коли ви коментуватимете інші веб-сайти, допомагаючи вам повернути трафік на свій сайт, і в кінцевому підсумку допомагаючи розширити свою спільноту та ваш охоплення. Інші власники сайтів також можуть бути більш схильні взаємодіяти з вашим веб-сайтом, що підтримує Gravatar, з тієї ж причини збільшення експозиції.

Як активувати Gravatars на своєму веб-сайті WordPress

На щастя, ви можете домогтися всіх переваг Gravatars дуже мало зусиль. Для початку вам не потрібно керувати обліковими записами користувачів, щоб Gravatars відображався – вони вбудовані в WordPress, тож вам навіть плагін не потрібен.

Увімкнення Gravatars на вашому сайті просто. Перейдіть на інформаційну панель WordPress, знайдіть те Налаштування екрана та виберіть Обговорення. На наступному екрані прокрутіть униз до Аватари розділ:

Розділ налаштувань аватара

Щоб активувати Gravatars, поставте прапорець Показати аватарів поле, щоб увімкнути їх для ваших розділів коментарів. Виберіть інші варіанти, наприклад вирішити, чи потрібно, щоб користувацькі профілі з’являлися під час наведення миші на Граватар. Є також Максимальний рейтинг варіант. Gravatar дозволяє користувачам оцінювати їх зображення відповідно до певної аудиторії. Типовим налаштуванням є G – підходить для всіх аудиторій, але пам’ятайте, що зображення самооцінюються користувачами, тому вони можуть бути не повністю надійними.

Що робити, якщо відвідувачі не мають граватара?

Звичайно, не у всіх є Gravatar – деякі можуть не користуватися WordPress, або вони можуть захотіти залишатись анонімними. Якщо у відвідувачів немає активованого власного Gravatar, поруч із їх іменем з’явиться зображення за замовчуванням. Є кілька параметрів за замовчуванням на вибір:

Зображення та імена аватара за замовчуванням

Однак ви цього не зробите мати перейти до одного з цих варіантів. Натомість ви можете змінити на власне зображення за замовчуванням, яке відповідає вашому брендінгу. Якщо вам зручно налаштувати файли тем, ви можете вручну додати власний спеціальний аватар за замовчуванням. Це було сказано, якщо ви вважаєте за краще використовувати плагін, Аватар користувача WP це швидкий і простий варіант.

Аватар користувача WP (безкоштовно)

Скріншот заголовка аватара WP користувача з WordPress.org

Цей плагін дозволяє використовувати будь-яку фотографію в медіатеці як власний аватар. Як тільки ви встановите та активуєте плагін, поверніться до Sеттинги екран на інформаційній панелі WordPress:

Екран налаштувань аватара WP користувача

В Аватар за замовчуванням розділ, виберіть Аватар користувача WP і натисніть на Виберіть зображення, який запропонує вам вибрати його або з вашої медіатеки, або альтернативно завантажити зображення з комп’ютера.

Цей плагін має a преміум-версія вартістю 20 доларів, що пропонує додаткові функції, такі як надання користувачам можливості встановити спеціальний аватар для вашого сайту. Хоча це може підходити для деяких сайтів, це робить заперечують деякі переваги системи Граватара, про яку ми згадували раніше.

Висновок

Зважаючи на несексичний характер, легко не помітити потенційні переваги, які може запропонувати Gravatar. Ці піктограми можуть здатися не головним фактором при створенні веб-сайту; однак вони мають безліч потенційних переваг, коли справа стосується того, щоб зробити ваш знак і збільшити отриманий трафік.

У цій статті ми запропонували чотири чудові причини, щоб переконатися, що ви та ваші відвідувачі увімкнули Gravatars. Давайте резюмуємо їх швидко:

 1. Ви можете створити знайомство та формувати довіру.
 2. Gravatar може стати додатковим маркетинговим елементом для вашого бренду.
 3. Це може допомогти побудувати почуття спільності.
 4. Ви можете збільшити експозицію на інших веб-сайтах.

Чи будуть Gravatars вирішальними для вашого веб-сайту? Поділіться своїми думками у розділі коментарів нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map