Як автоматично ділитися повідомленнями WordPress з буфером

Автоматично діліться публікаціями WordPress з буфером

Завдяки мільярдам активних користувачів, які беруть участь у різних платформах, соціальні медіа стали очевидним вибором для компаній та стартапів, які прагнуть розширити свій бізнес в Інтернеті.


У той час як соціальні медіа полегшують вам отримати свій бренд, продукти, послуги чи інформацію перед життєздатною аудиторією, залежно від вас, як ви вирішите скористатися перевагами наявних додатків. Одне з найбільш ефективних і надійних додатків для соціальних медіа – Buffer. Читайте далі, щоб дізнатися все, що вам потрібно знати про використання буфера для управління соціальними медіа, як він поводиться як потужний прискорювач соціальних медіа та як його інтегрувати з WordPress.

Чому буфер?

Buffer – це потужне додаток для обміну соціальними мережами. Це доповнює вашу здатність брати участь у прямому ефірі в соціальних медіа, не бомбардуючи своїх підписників оновленнями одразу! Раніше ми говорили про планування публікацій у вашому блозі, а Buffer – це фактично планування публікацій у соціальних мережах.

Якщо ви не хочете заливати своїх підписників одночасними публікаціями на Twitter, Facebook, Linkedin або інших сторінках соціальних мереж, тоді додаток Buffer – це ідеальна система, яка допоможе вам. Це дозволяє легко планувати та відзначати оновлення Facebook, заздалегідь підготувати штифти Pinterest, планувати твіти з будь-якого комп’ютера у світі (за умови, що у вас є робоче підключення до Інтернету) та багато іншого. Все, що вам потрібно зробити, – це попередньо встановити оновлення та додати їх у буфер. Додаток зробить все інше.

Не тільки ваш вміст своєчасно оновлюється, але це також підтримує ваших клієнтів на вашій платформі протягом усього дня. Крім того, ви можете використовувати статистику буфера, щоб побачити кількість людей, які натиснули ваш вміст, які публікації повторно ділилися тощо.

Як налаштувати буфер

Готові розпочати роботу з буфером? Це так просто, як 1, 2,3. Ми покажемо вам крок за кроком, як налаштувати цей дивовижний додаток для планування соціальних медіа.

1. Створіть буферний рахунок

Реєстрація на буфер

Спочатку підписка на буферний рахунок за допомогою облікових записів Facebook, Twitter, Linkedin або ви можете скористатися опцією Buffer, щоб зареєструватися за допомогою електронної пошти.

Дозволи на використання соціальних медіа

Далі вам буде запропоновано зв’язати ваші соціальні мережі. Ви можете вибрати: акаунт Twitter, сторінку Facebook або профіль або групу, профіль або сторінку LinkedIn, сторінку Google+, Pinterest та Instagram. Залежно від мережі, до якої ви підключаєте, Buffer запитає дозволу на доступ до певних аспектів ваших облікових записів соціальних мереж – це необхідно для планування та публікації вмісту через Buffer.

Параметри планування буфера

Щойно ви налаштуєте параметри буфера свого соціального облікового запису, ви запитаєте, чи хочете ви вручну встановити час опублікування або ви хочете, щоб буфер обчислював їх для вас.

Буфер оптимізований графік публікації

Якщо ви вирішите дозволити Buffer робити планування для вас (що ми настійно рекомендуємо), просто додайте кількість публікацій в день, який ви хочете, і він підрахує, коли ви повинні розміщувати повідомлення, виходячи з найбільшого часу трафіку. Після цього ви закінчили налаштування свого облікового запису!

2. Планування публікацій соціальних медіа за допомогою буфера

Буферне планування соціальних медіа

Наступним кроком є ​​розпочати планування публікацій та оновлень для ваших облікових записів соціальних медіа. Увійдіть у буфер. На вкладці “Вміст” ви можете додати бажані публікації, статті, цитати чи поради (навіть зображення та відео). Якщо для створення оптимального розкладу опублікування ви використовували Buffer, просто натисніть кнопку “Додати до черги”, і ваша публікація буде налаштована для надсилання у наступний доступний час публікації. Ви також можете вибрати “Надіслати зараз” або “Повідомлення за розкладом”, щоб встановити власний час публікації вручну.

Черга на буферне повідомлення

Після того, як ви запланували свої публікації та оновлення, вони автоматично вийдуть у ваші облікові записи в соціальних мережах у ваш попередньо визначений час доби. Таким чином, ви можете провести решту свого дня зосередженим на своєму бізнесі, а не на своїх облікових записах у соціальних мережах.

3. Інтегруйте WordPress з буфером для ще простішого обміну

WordPress для буфера безкоштовного плагіна

Buffer – це чудовий власний інструмент, але в поєднанні з WordPress – це надійний спосіб збільшити трафік та взаємодію читачів із соціальними медіа. Щоб додати Buffer на свій сайт WordPress, ми рекомендуємо використовувати плагін, наприклад WordPress для буфера. Оскільки він знаходиться у сховищі плагінів WordPress.org, ви можете встановити його прямо на інформаційній панелі в розділі Плагіни> Додати нове.

WordPress для аутентифікації буфера

Після встановлення та активації вам потрібно буде створити маркер доступу в Buffer, щоб плагін мав доступ до нього. Для цього перейдіть до Сторінка програми буфера і зареєструйте свій веб-сайт за допомогою URL-адреси зворотного дзвінка, наданої на сторінці налаштувань плагіна (див. вище).

Буфер доступу до маркера

Після того, як ви зареєстрували свій веб-сайт, скопіюйте «Токен доступу» та вставте його на сторінку налаштувань плагіна. Тепер ви можете розпочати роботу з налаштуваннями для спільного використання вашого вмісту!

Розклад публікацій WordPress та обмін сторінками

WordPress to Buffer включає в себе варіанти планування ваших публікацій та сторінок, якими слід ділитися, коли вони публікуються та оновлюються. Поставте прапорець (або те й інше), а потім відредагуйте новий формат публікації, використовуючи теги плагіна, включаючи назву вашого блогу, назву допису чи сторінки, уривок, категорію публікації, дату опублікування, URL-адресу та автора. Потім встановіть прапорець, для якого Buffer пов’язував соціальні акаунти, на яких ви хочете автоматично ділитися своїм вмістом.

Потім просто збережіть свої налаштування. Тепер, коли ви створюєте вміст на своєму веб-сайті, він автоматично передаватиметься всім своїм підписникам через Buffer! Є Про доступна версія, яка включає такі функції, як можливість автоматичного закріплення вмісту на Pinterest, спеціальні теги для спільного використання вашого вмісту, підтримка обраних зображень, індивідуальні налаштування публікації тощо. Отже, якщо вам потрібні додаткові варіанти, можна оновити натисканням кнопки.

Поради, щоб максимально використати буфер для WordPress

Окрім використання буфера для просування вашого сайту WordPress, ось кілька порад, які допоможуть вам оптимізувати вміст, яким ви ділитесь, щоб отримати абсолютні найкращі результати:

1) Перше правило хорошого соціального маркетингу – це бути справжнім зі своїми клієнтами. Спробуйте не планувати занадто багато публікацій на день – автоматизація хороша, але занадто багато робить ваші облікові записи здаються менш людськими та більш, а також автоматизованими..

2) Створіть власний контент до джерела через буфер. Якщо ви готуєте вміст з інших джерел, переконайтеся, що створіть власний власний уривок, яким ви зможете поділитися ним, щоб він був свіжим для читачів.

3) Намагайтеся уникати публікацій у Facebook часто. Вони штрафують елементи, якими ви користуєтесь сторонніми додатками чи послугами, тому ваш вміст може не охопити ваших клієнтів (проте, не хвилюйтесь – усі інші облікові записи соціальних мереж Підтримка буфера не має проблем з автоматизованим спільним доступом).

4) Будьте соціальними онлайн з вашими читачами. Повторіть твіт та відповідь на коментарі. Це збільшить вашу зацікавленість у читачах, а нові коментарі на вашому веб-сайті створюють новий вміст, який корисний для SEO.

5) Багато людей використовують буфер, то чому б не додати Кнопка «Додати в буфер» вгорі вашого веб-сайту. Таким чином ваші підписники можуть додавати ваш спільний вміст у свій обліковий запис Buffer.

6) Скористайтеся буферними Оптимальне планування варіант. Це забезпечить, щоб ваші акції досягли найбільшої кількості підписників.

7) Використовуйте Розширення буферного браузера щоб зробити обмін оновленнями та куратором вмісту ще простіше. За допомогою цього ви також можете скоротити URL-адресу, додати фотографії тощо.

Підведенню

Існують і інші варіанти планування соціальних медіа, але буфер набагато перевищує кожен, будучи легким та ефективним. Завдяки легким у використанні таким функціям, як спеціальне планування, багаторазове керування обліковим записом та відстеження буфера – це найзручніший спосіб регулярного оновлення вмісту для користувачів. Якщо у вас є якісь питання щодо Buffer, не соромтеся запитати. І якщо ви вже використовуєте Buffer, ми будемо раді вам поділитися своїм досвідом у коментарях нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map