Інструменти та прийоми економії часу для зайнятого користувача WordPress

Використання WordPress замість створення або оновлення, а потім завантаження HTML-сторінок вручну, коли ви хочете змінити або додати нові сторінки, – це вже величезна економія часу. Але вам не доведеться зупинятися на цьому. Існує безліч хитрощів і плагінів, якими ви можете скористатися керуванням / створенням вмісту ще швидшим, плавнішим досвідом. У цій публікації ми вивчимо кілька легко доступних інструментів, щоб допомогти вам досягти саме цього.


Дізнайтеся про прості, але неймовірно корисні комбінації клавіш

Хоча це може здатись швидким і простим посилання, вибравши текст, а потім натиснувши кнопку, такі дрібниці, як насправді, додаються за роки написання. Якщо вам знадобиться кілька хвилин, щоб дізнатись прості клавіші швидкого доступу до WordPress, ви витратите менше часу на форматування та більше часу на фактичне написання.

 • Ctrl + b = жирний
 • Ctrl + i = курсив
 • Ctrl + 1-6 = Заголовок 1-6
 • Alt + Shift + u = не упорядкований список
 • Alt + Shift + o = упорядкований список
 • Alt + Shift + a = вставити посилання
 • Alt + Shift + t = вставити більше тегу
 • Alt + Shift + x = додавання / видалення кодового тегу
 • Alt + Shift + q = цитата
 • Alt + Shift + m = вставити зображення
 • Alt + Shift + w = ​​режим письма без відволікання

Використовуйте розмітку для безпроблемного форматування під час запису

розмітка

Розмітка – це корисний інструмент, який допомагає швидко та безболісно робити все форматування під час написання допису, навчального посібника чи статті. Зробити щось із заголовка 2 класу так само просто, як додати 2 # s перед написанням заголовка, як зображено вище.

Однією з головних речей, що стосується розмітки, є те, що існує кілька стандартів, які використовують різні шорт-коди, тому переконайтеся, що ви вивчаєте та експортуєте правильний. Якщо вам цікаво, що означає “експорт”, це в основному за допомогою сценарію / програми перевести текст розмітки в HTML.

Особисто я використовую WriteMonkey (спрощений, повністю повноекранний текстовий редактор) для більшості моєї роботи, включаючи весь матеріал для WordPress. Версія WriteMonkey, яку я використовую, пропонує експорт для Mardown extra, Textile та Wikicreole. Якщо у вас є сайт WordPress.com, ви можете активувати Markdown з панелі інструментів, але для нас, користувачів WordPress.org, ми повинні встановити плагін, наприклад плагін JP Markdown..

Пишіть у вільному режимі відволікання або використовуйте спрощений текстовий редактор

Чим менше споріднених речей можна побачити на екрані поза власним текстом, коли ви пишете, тим краще. Люди в WordPress знають про це, і саме тому існує вбудований режим без відволікання, де всі кнопки та подібне знімаються для чистого письмового досвіду.

Режим без відволікання всередині WordPress – це чудовий редактор тексту, не відволікаючий увагу (не дивно). Єдина причина, що я не використовую її як основну, – це те, що він розташований у вікні браузера, тобто відстань між мною та Інтернетом на кілька кліків коротше, ніж якщо ви використовуєте зовнішнє. Це чудово, коли ви перевіряєте факти, але не так здорово, коли намагаєтесь уникати печери і перегляду улюбленого шоу на Netflix або перевірки Facebook.

Якщо ви любите режим вільного відволікання, але вашої сили проти спокус Інтернету так само не вистачає, ви можете розглянути можливість використання іншого спрощеного текстового редактора. Особисто я використовую і люблю WriteMonkey. (Це безкоштовно.)

Використовуйте додатки для автоматичного обрізання зображень на бажаний розмір

10-wordpress-плагіни-для-оптимізації зображення-EWWW-зображення-оптимізатор-wpexplorer

Думка тут досить проста. Якщо ви завантажуєте лише фотографії, які перевищують бажаний розмір, ви можете встановити плагін для оптимізації зображень, щоб обрізати всі зображення до потрібного розміру під час завантаження та вуаля, перед завантаженням вам не доведеться займатись зміною розміру у Photoshop або Gimp..

Можна використовувати Безсмертність  щоб уникнути повторного зміни розміру фотографій (та / або легко уникнути розміщення сторонніх розмірів зображень на вашому веб-сайті). Також є плагіни, які також оптимізують розмір файлів під час завантаження, одночасно виводячи їх із шляху. Наприклад Оптимізатор зображень EWWW. І так, вони обоє працюють якщо ввімкнено одночасно.

Резервне копіювання / клонування вашого веб-сайту

Це справа з найбільшою теоретичною економією часу. Якщо найгірше стає найгіршим, коли ви оновлюєте свою версію WordPress або переходите на нову тему, резервна копія може економити ваші багато годин і багато енергії. (Клонування є скоріше запобіжним заходом, оскільки ви використовуєте його для перевірки, чи щось порушить ваш сайт, перш ніж реалізувати його на фактичному веб-сайті.)

Це також може заощадити значні гроші в разі повної катастрофи, коли ваш веб-хостинг може вимагати оплати за доступ до резервних копій або якщо частина вашого доходу залежить від того, щоб ваш веб-сайт WordPress повністю функціонував..

В основному мова йде про заходи обережності, які роблять найгірший сценарій набагато менше часу, ніж це могло бути. Тут на WPExplorer ми рекомендуємо плагін Backup Buddy або VaultPress (яким ми зараз користуємось), але будь-який надійний плагін або зовнішнє рішення нескінченно краще, ніж нічого.

Якщо ви ще цього не зробите, використовуйте Akismet або інші плагіни проти спаму

акісмет

Ваш час є надто цінним, щоб витратити вручну, відмиваючи коментарі спамботів від реальних. Нехай приємний бот замість роботи злих спам-ботів замість цього. Ви можете просто активувати Акісмет що поставляється з WordPress або спробуйте інші плагіни проти спаму.

Знайдіть будь-які розірвані посилання миттєво за допомогою перерваної посилання

Якщо ви деякий час ведете щоденник блогу, час від часу неперервні посилання можуть з’являтися. З Перервана перевірка посилань ви можете уникнути необхідності вручну знаходити та оновлювати кожен пост. Натомість ви просто встановите та активуєте плагін, і він автоматично знайде для вас непрацюючі посилання.

Розклад повідомлень попереду часу

післяпланове планування

Використовуйте вроджену силу планування WordPress (переконайтеся, що ви встановили свій сайт WordPress у потрібний часовий пояс у розділі Налаштування> Загальне на інформаційній панелі WordPress). Це не тільки означає, що ви можете налаштувати все це достроково, коли ви не впевнені, що будете мати час або надійний доступ до Інтернету.

Наприклад, якщо ви хочете, щоб ваш пост виходив наживо в день, коли ви перебуваєте за межами міста чи на зустрічі. Це також означає, що вам не потрібно оновлювати публікацію зворотного шляху. (Просто відредагуйте параметр “Опублікувати негайно”, який розташований прямо над кнопкою опублікувати всередині редактора публікацій. Для отримання додаткових порад ознайомтеся з нашим керівництвом щодо планування публікацій WordPress, який Том писав деякий час назад.

Зупиніть нав’язливо перевіряти статистику відвідувачів (якщо це не ваша робота)

Якщо ви щось подібне до мене, ви, можливо, витратите трохи занадто багато часу на одержимість своєю статистикою. Я пам’ятаю, коли створив свій перший блог. Перші три місяці, або, мабуть, я витратив більше часу на перевірку та оновлення статистики відвідувачів свого блогу, ніж витратив на написання нового вмісту. Хоча це невелике перебільшення, якщо ви не точка, коли швидкість роботи з показниками відвідувачів та клієнтів є ключовим фактором для ваших засобів до існування, можливо, вам слід поглянути на це один-два рази на тиждень. Якщо що завгодно, на початку статистика часто може бути більш демотиваційною, ніж підняття.

Підведенню

У нас у всіх так багато речей, які ми мали робити сьогодні. Ми ставимо все більше і більше речей у своїх списках справ (особливо в цю пору року), але, звичайно, у нас залишається лише ті самі старі двадцять чотири години на день. Деякі з нас із задоволенням класифікують себе як зайнятих, а інші вирішують підвищити ефективність у будь-якому місці. Деякі з нас, щоб зробити ще більше роботи, інші, щоб отримати трохи більше часу для відпочинку. Для мене це трохи обох.

Сподіваємось, використовуючи ці інструменти та хитрощі, ви також закінчитеся з певним часом. Якщо у вас є якісь поради, інструменти або підказки, щоб додати, поділіться ними у коментарях нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map