Інструментарій WordPress: ресурси WordPress для користувачів та розробників

Незалежно від того, що ви відкрили WordPress чи використовуєте платформу протягом еонів, ресурси, які ми збираємось оприлюднити в цій публікації, внесуть великі доповнення у ваш інструментарій WordPress. Щоб публікація була легко засвоюваною, ми розбили її на сім розділів, а саме:


 1. Блоги WordPress
 2. Веб-сайти підручника WordPress
 3. Книги WordPress
 4. WordPress плагіни
 5. Тематичні ресурси WordPress
 6. WordPress хостинг
 7. Додаткові ресурси WordPress

Без зайвих прихильностей, давайте покладемо кілька слів до кожного розділу. Насолоджуйтесь і не забудьте поділитися своєю думкою у розділі коментарів нижче!

Блоги WordPress

Інтернет – це океан блогів WordPress, які обговорюють теми, що підходять як для початківців, так і для досвідчених користувачів WordPress. Наступні блоги є одними з найкращих блогів WordPress там:

wpexplorer-логотипWPExplorer

Ну, ви повинні були здогадатися, що ми чудовий ресурс WordPress. Тут, у WPExplorer, ми робимо все можливе, щоб кожен день пропонувати вам свіжий, якісний контент. Незалежно від того, чи шукаєте ви поради щодо кодування, рекомендовані плагіни чи купуєте нову тему WordPress, ми вас охопили.


smashing-maga-логотипWordPress Smashing Magazine

Запитайте про будь-якого розробника WordPress (або веб-дизайнера), і вони зможуть щось добре сказати про Smashing Magazine. У журналі є окрема категорія WordPress, яка містить багато корисного контенту WordPress. Це чудовий ресурс для тих, хто хоче вивчити основи розвитку WordPress.


codepoet-логотипКод поета

Якщо ви знаєте WordPress досить довго, ви, напевно, натрапили на фразу (або цитату) “Код – це поезія”. Ні? Що ж, це все одно не має великого значення в цьому плані. Code Poet – це величезний та дивовижний ресурс для кожного розробника та користувача WordPress. Код Поет пропонує автоматичну програму, що пропонує багато тем, пов’язаних із WordPress, включаючи SEO WordPress, безпеку, плагіни, розробку тем, написання тощо.


Torque_Facebook_Icon-580x580Крутний момент (WP щодня)

WP Daily (також відомий як Torque Mag) – це колекція останніх подій у світі WordPress. Забігли хлопці позаду 8Біт і Стандартна тема, WP Daily – ваше джерело новин та натхнення WordPress. Ви отримаєте всілякі новини WordPress від експертів громад та широкий архівний розділ.


wp-engine-логотипБлог WPEngine

WPEngine, хлопці за знаменитим WPEngine керованим WordPress хостингом, ведуть винахідливий блог, яким керує Остін Гантер. Блог надає інформативні статті про оптимізацію WordPress серед іншого.


Веб-сайти підручника WordPress

Хоча блоги WordPress пропонують поради, статті та іноді навчальні посібники щодо WordPress, існують інші веб-сайти WordPress, які спеціалізуються (або дещо спеціалізуються) на навчальних посібниках WordPress. На таких веб-сайтах є підручники, присвячені WordPress:

wprecipies-логотипРецепти WP

Ви хочете покращити функціональність свого сайту WordPress? Якщо так, WP Recipes – це підручник WordPress, який ви хочете відвідати. Рецепти WP пропонують прості та швидкі поради та підручники WordPress для покращення функціональності вашої платформи WordPress.


wptuts + -logoWPTuts+

WPTuts + – це розширення WordPress масивної мережі Tuts +. Tutsplus – це один із багатьох проектів, які нам представила компанія Envato, Inc. Керує Джафом Томпсон – відомим ентузіастом WordPress – WPTuts + надає найкращі підручники, путівники, екранізації, статті та ін..


wpmudev-логотипWPMU

WPMU – це будинок розробників WordPress та авторів, які багато чого поділяють про WordPress. Блог, яким керує Джеймс Фармер, ділиться багатьма корисними порадами та посібниками щодо WordPress. Також на їхньому сайті розміщені деякі найдивовижніші теми та плагіни WordPress, до яких ви можете отримати повний доступ через їх преміум-членство.


wpbeginner-логотипWPBeginner

WPBeginner належить і керує Syed Balkhi, і пропонує широкий спектр навчальних посібників WordPress. Крім цього, сміливо перевіряйте WPBeginner, якщо ви шукаєте відео та угоди WordPress.


Логотип сайтаSiteGround

Більшість відомих своїм дивовижним хостинговим сервісом, вони надають керований хостинг WordPress за дуже доступною ціною, але також SiteGround має спеціальний підручник, що охоплює WordPress. Деякі з речей, які ви можете дізнатися на SiteGround, зокрема налаштування тем WordPress, підвищення безпеки WordPress та багато іншого, а також безкоштовні відео уроки WordPress.


Websitesetup-логотипWebsitesetup.org

Роберт Менінг створив WebsiteSetup.org, щоб допомогти будь-кому – від блогерів до власників бізнесу – створити власний веб-сайт, не вивчаючи код. Посібник дуже детальний, але дуже простий у дотриманні – навіть якщо ви не дуже технічний. Перегляньте кілька його посібників про те, як створити веб-сайт за допомогою WordPress, Drupal та Joomla (Так, вони безкоштовні!).


Книги WordPress

З моменту народження WordPress десять (10) років тому багато авторів / розробників випустили книги, що висвітлюють все, що стосується WordPress. Теми варіюються від базових знань WordPress до розширених тем щодо розвитку WordPress. Наступні книги WordPress потрапили до нашого списку з однієї очевидної причини. Усі вони є якісними ресурсами WordPress від поважних авторів ��

wordpress-to-goWordPress: Як створити веб-сайт WordPress на власному домені, з нуля, навіть якщо ви є початківець

Маючи двісті (200) позитивних відгуків (на момент написання) та рейтинг 4,4 з 5 зірок, WordPress To Go від Сари Макгарі – це найпростіша, але практична книга WordPress в Інтернеті зараз. Книга залишається осторонь “… жаргону та гоблів інших Інтернет-путівників”. Це, мабуть, тому номер 1-го продавця Amazon на Kindle.


розбиваючи-wordpressSmashing WordPress: поза блогом

Smashing WordPress: Поза блогом Торда Даніель Геденгрен – це книга, яку ви хочете, якщо ви шукаєте “… будувати майже все, що потрібно в WordPress.” Книга допоможе вам створити проекти WordPress для SEO, інтегрувати свою платформу WordPress із соціальними медіа, створити сайти електронної комерції, галереї, форми, власні теми, форми входу та інше. Smashing WordPress: Поза блогом – це книга, яку потрібно максимально використати на веб-сайті WordPress.


wordpress-плагін-розробкаПрофесійна розробка плагінів WordPress

Ви хочете написати свої власні плагіни WordPress? Ви автор плагіна, який прагне відточити свої вміння? Якщо ви відповіли “так” на будь-яке з цих питань, професійна розробка плагінів WordPress демонструє, як розширити WordPress за допомогою плагінів, а потім показує, як розробити власні плагіни WordPress. Книга, автором якої є Бред Вільямс, Ож Річард та Джастін Тадлок, пропонує читачам практичний підхід до створення плагінів WordPress. Це спрощує створення плагінів, надаючи зразки коду та детальні ілюстрації.

“Я рекомендую цю книгу всім, хто думає створити свій перший плагін [WordPress]”. – Андре Дж. Бейлз

Книга має рейтинг 4,8 з 5 зірок і продається лише по 28 доларів.


Wordpress-для-манекенівWordPress для манекенів

WordPress для манекенів від Лізи Сабіни Вілсон та Метта Малленвега (так, він з WordPress) – дивовижне керівництво для кожного, чи ви тільки починаєте свій перший блог чи переходите з іншої платформи блогу на WordPress. Книгу легко зрозуміти, і ви зможете повністю скористатися гнучкістю та зручністю використання WordPress. Це посібник, який потрібно використати для потенціалу, який пропонує WordPress.


wordpress-design-devПрофесійний WordPress: дизайн та розробка

Ця книга Бреда Вільямса, Девіда Дамстри та Хал Стерна з рейтингом 4,4-з-5 зірок – це високо оцінений ресурс для всіх, хто хоче розробити веб-сайти WordPress. Книга охоплює такі теми, як: HTML5, CSS3, JavaScript, типи користувацьких публікацій, власні таксономії, багатосайтовий веб-сайт і т.д..

Щоб дізнатись більше, переконайтеся, що ви перевіряєте нашу публікацію про всі найкращі ресурси WordPress.

WordPress плагіни

У минулому ми охоплювали досить багато як преміальних, так і безкоштовних плагінів. Я хотів би на нашій сторінці плагінів WordPress знайти всі найкращі плагіни для майже всього.

Тематичні ресурси WordPress

Вибрати якісну тему може бути досить важким завданням, оскільки в Інтернеті так багато темних магазинів. Раніше ми писали про найкращі членства в темі WordPress, а також про всі наступні магазини тем, про які ми говорили раніше, про які ми говорили раніше.

Елегантний-Теми-логотипЕлегантні теми

Елегантні теми – це частина найкрасивіших преміальних тем WordPress в Інтернеті. Елегантні теми найкраще відомі зоряним дизайном їх тем, вдосконаленими функціями та спеціальною підтримкою. Їх остання тема Divi – це чудовий вибір для будь-якого веб-сайту, і вони зараз працюють над великим оновленням, щоб додати ще більше можливостей до цієї всеосяжної теми. У них є вісімдесят сім (87) преміальних тем за ціною все включено 69 доларів.


themify-логотипТеміфікувати

За словами Themify, їх мета – “… допомогти некодерам потрапити на землю”. Стандартний фреймворк перетягування Themify дозволяє “… для швидких налаштувань тем без необхідності торкатися коду: просто налаштуйте параметри та стилі теми через панель параметрів”. Рамка Themify є красивою, вміло кодованою і включає такі функції, як користувацькі віджети, Build & Drop Builder та шорсткі коди серед інших. Крім того, це легко налаштувати та забезпечити 30-денну гарантію повернення грошей. Що ще? Themify пропонує колекцію красивих, сучасних і вигідних тем, що допоможуть вам швидко налаштувати магазин. Крім того, на нашому сайті є купон на 20% знижки, що робить це ще кращою покупкою.


генезис-логотипТема “Генезис WordPress” – StudioPress

На додаток до створення Genesis – однієї з найкращих тем WordPress в Інтернеті – StudioPress пропонує величезну колекцію тем, включаючи теми сторонніх сторін. Хлопці в StudioPress зробили собі ім’я в преміальних темах WordPress, оскільки їх пропозиції не відрізняються від найвищої якості. Хоча ціна їх трохи вище, ніж деякі інші варіанти тем там, ви отримуєте багато за свої гроші та якісну рамку, на якій можете будуватись. Genesis – це чудове місце для початку при створенні нового сайту.


ТемаForest-логотипТемаForest

Частина програми Envato, ThemeForest пропонує понад тринадцять тисяч (13 000) тем і шаблонів WordPress, ціни починаючи від $ 3 долара. Так, ви правильно прочитали. $ 3 долара. Не розумійте, веб-сайт пропонує деякі найкращі теми WordPress в Інтернеті. ThemeForest є домом для величезної кількості розробників WordPress, включаючи WPExplorer. Це прекрасний ресурс для користувача WordPress, який шукає професійні теми, а також розробників, які хочуть заробити гроші, рекомендуючи / продаючи теми.

Теми WPExplorer

У нас є велика колекція преміальних тем (якими ми дуже пишаємось) саме тут. Не приймайте на це слово, сміливо перегляньте наші теми WordPress ручної роботи. Ми створюємо теми, побудовані на основі якісного коду, з необхідними функціями, за цінами, які ви можете собі дозволити, та за найвищої підтримки від автора Themeforest Elite. Наша найкраща продажна тема Total WordPress – чудовий приклад нашої роботи. Ця надзвичайно гнучка тема ідеально підходить для бізнесу, фрілансерів, фотографів, блогерів та всіх. Перевір!

WordPress хостинг

Як користувач WordPress, вам потрібен хороший хост для вашого веб-сайту. Хороший веб-хостинг дасть вам спокій, необхідний для створення успішного проекту WordPress (ми використовуємо WP Engine в Explorer і ми любимо наш хост, оскільки вони підтримують швидкість роботи наших сайтів для всіх вас). Нижче наведено кілька найкращих ресурсів щодо того, як вибрати найкращого хоста WordPress:

 • WordPress хостинг: як вибрати найкращого
 • Що потрібно знати про керований хостинг WordPress
 • Як правильно вибрати хостинг для WordPress
 • WordPress хостинг
 • Ви хостинг-провайдер? Дивіться ці хостинг теми WordPress!

Додаткові ресурси WordPress

Цей розділ резюмує інші ресурси WordPress, не висвітлені в цій публікації.

Інформаційні ресурси та ресурси розвитку WordPress

Послуги WordPress

 • Sucuri – преміальна служба безпеки WordPress
 • ManageWP – ManageWP допомагає вам керувати кількома веб-сайтами WordPress з однієї інформаційної панелі
 • VaultPress – Рішення захисту та резервного копіювання WordPress від Automattic
 • StackPath CDN – верхня частина мережі доставки вмісту

Озброївшись вищезазначеними ресурсами, ви готові штурмом захопити світ WordPress. Ніщо не повинно стояти вам на шляху, тому йдіть вперед і будьте найкращими WordPresser там. Побачимося!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map