Google+ для WordPress – поради та додатки для вашого блогу

Хоча всі чули про Google Plus, часто це останній канал соціальних медіа, який люди розглядають під час просування свого бізнесу. Працюючи аналогічно Facebook та Twitter, Google Plus пропонує все, що можна було б очікувати від каналу соціальних медіа. Google Plus відображає стрічку останніх подій та публікацій, дозволяє слідкувати за іншими та створювати власні підписки, ділитися власним вмістом, сподобатися та коментувати пропозиції інших людей та багато іншого. Однак, якщо Googe Plus, безсумнівно, менш популярний, ніж деякі інші соціальні платформи, чому ви повинні використовувати його?


У цій статті ми розглядаємо переваги використання Google Plus і як почати користуватися ним. Потім ми більш детально розглянемо, як ви можете використовувати цю платформу соціальних медіа для просування свого бізнесу та як інтегрувати його з веб-сайтом WordPress.

Навіщо використовувати Google Plus?

Google Plus

Google Plus – це ідеальна платформа для просування вашого бізнесу, спілкування з потенційними клієнтами та взаємодії з вашою поточною фанатською базою. Google Plus використовує та легко інтегрується з низкою інструментів Google, включаючи Google Фото, Hangouts, Карти, Календар, YouTube та багато іншого. Це робить публікацію в Google негайно швидшим та простішим процесом, ніж багато інших соціальних каналів.

І це ще не все, регулярне залучення Google Plus допомагає покращити рейтинг сторінок і публікацій вашого веб-сайту в пошуковій системі Google. Тим, хто стежить за вами на цьому каналі, також є більша ймовірність відображення вмісту Google Plus, якщо вони здійснюють пошук у Google за допомогою подібних ключових слів. Нарешті, Google Plus не стягує з вас рекламу ваших публікацій у бізнесі, а завдяки функції “кола” ви можете націлювати свій вміст на конкретні групи людей..

Тож тепер ми трохи знаємо про Google Plus та переваги його використання, давайте розглянемо, як його запустити та запустити …

Початок роботи з Google Plus

Зареєструватися в Google Plus надзвичайно швидко і просто. Однак для цього вам знадобиться обліковий запис Google. Угорі домашньої сторінки Google Plus виберіть кнопку “Увійти” та виконайте вказівки щодо створення нового облікового запису Google, або виберіть обліковий запис Google, з яким ви хочете ввійти..

Перегляньте свою стрічку новин

Домашня сторінка

Увійшовши в Google, ви знайдете свою стрічку новин на початково відображеній сторінці “Головна”. Ваша новинна стрічка містить добірку публікацій, опублікованих, поділених та сподобалися вашим підписникам, рекомендовані публікації, теми для вивчення, статті, що мають тенденцію в Google Plus та багато іншого. Перегляньте свій Newsfeed, щоб дізнатися, що відбувається в Google Plus і що публікують інші.

Під кожним показаним повідомленням ви побачите кнопку 1+. Це еквівалент Facebook “Like” у Facebook. Поруч із піктограмою 1+ відображатиметься кількість опублікованих публікацій +1. Ви також побачите поле коментарів та піктограму спільного доступу, що відображається під публікаціями. Важливо співпрацювати з іншими людьми у вашій ніші, щоб допомогти виростити наступні. Подобання, коментування та обмін публікаціями – це ефективний спосіб зробити це.

Редагуйте свій профіль

Сторінка профілю

Ваш профіль – це сторінка, яку побачать ваші підписники під час перевірки на Google Plus. Тому важливо, щоб ви заповнили всі необхідні реквізити на своїй сторінці профілю та зробили це максимально вітальним та детальним.

Існує декілька способів налаштувати вашу сторінку профілю. Для цього в меню зліва на панелі інструментів Google Plus виберіть “Профіль> Редагувати профіль”. Тут ви можете написати власну мітку та завантажити зображення профілю та фонове зображення для своєї сторінки.

Ви також можете додати інформацію про себе. На сторінці свого профілю натисніть “Про”, щоб додати дату народження та заняття, а також завантажити альбоми. Однак майте на увазі, якщо ви вирішите додати цю інформацію, вона також відображатиметься у ваших інших службах Google, як-от Google Диск та Фото. Виберіть піктограму “+”, щоб додати інші деталі, такі як інформація про роботу та освіту, де ви проживаєте, та посилання на інші профілі та веб-сайти соціальних мереж..

На сторінці вашого профілю також відображаються всі публікації, які ви опублікували чи поділилися, а також спільноти, до яких ви приєдналися, та створені вами колекції. Ми розглянемо громади та колекції далі у статті.

Додати підписників

Люди

У розділі “Люди” в лівій панелі панелі інструментів ви можете знайти людей, котрі слідкують, бачать, хто за вами стежить, і керуйте тими, кого ви стежите. На вкладці “Знайти людей” Google Plus запропонує вам переходити людей, а ви також можете шукати конкретних осіб за допомогою функції пошуку вгорі сторінки.

На вкладці “Слідом” ви зможете побачити, кого ви стежите. Однією з особливостей, що відрізняє Google Plus від інших каналів соціальних медіа, є їх поняття “кола”. Кола дозволяють створювати різні групи, і ви можете розмістити своїх підписників у цих групах відповідно. Тоді це може бути особливо корисним для створення конкретних цільових груп для просування різних типів контенту.

Починайте публікацію

Додати допис

Щоб опублікувати в Google Plus, виберіть “Домашня сторінка” або “Профіль” на панелі меню, а потім просто натисніть на піктограму олівця в правому нижньому куті екрана. У спливаючому вікні напишіть свою публікацію, додайте інтерактивні посилання, зображення, діліться своїм місцезнаходженням тощо. Після публікації ви все ще можете редагувати публікацію, переміщувати її до колекції, закріплювати її у верхній частині свого профілю та вимикати коментарі чи спільний доступ, щоб назвати кілька варіантів.

Як використовувати Google Plus для просування вашого веб-сайту WordPress

Тож тепер ви трохи знаєте про початок роботи з Google Plus. Знайдіть свій час, ознайомлюючись із цією платформою соціальних медіа. Коли ви впевнено користуєтеся Google Plus, наступним кроком буде розглянути, як використовувати його для найкращого просування вашого веб-сайту WordPress.

Увімкніть Google Plus для вашого бренду

Створіть бренд

Якщо ви хочете просувати свій веб-сайт WordPress в Google Plus, тоді вам потрібно створити обліковий запис торгової марки Google Plus. Налаштувавши власну сторінку вашого бренду, шанувальники можуть легко шукати, знаходити та слідкувати за вами в Google Plus. Ваш бренд також може публікувати, коментувати та ділитися, а також створювати власні колекції та спільноти.

Щоб створити обліковий запис марки Google Plus, відкрийте Бренд Google Plus сторінки. Назвіть назву сторінки свого бренду та оберіть “включити”. Google Plus відкриється у вашому новому обліковому записі бренда. Ви можете створити стільки облікових записів брендів, скільки бажаєте, і перемикатися між ними та особистим обліковим записом, натиснувши на значок облікових записів у верхньому правому куті.

Ваш обліковий запис бренда буде повністю порожнім, коли ви його налаштуєте. Тож вам доведеться витратити час на редагування сторінки профілю вашого бренду, пошуку людей, які слідкують, створення колекцій і, як правило, налаштування вашого бренду..

Оптимізуйте свою сторінку Google Plus

Оптимізуйте сторінку бренда

Спробуйте пов’язати брендування сторінки Google Plus якомога ближче до сторінки вашого веб-сайту. Окрім показу одного і того ж імені, використовуйте один і той же логотип та зображення, щоб сторінка була негайно розпізнана вашими шанувальниками, які намагаються зв’язатися з вами на Google Plus.

У розділі “Профіль” виберіть “Редагувати профіль> Керувати сторінкою”. Тут ви можете додати контактну інформацію, посилання на ваш веб-сайт та інші платформи соціальних медіа. Крім того, натисніть “Історія”, щоб написати опис своєї компанії, переконайтеся, що ви включили ключові слова та подальші посилання на вміст вашого веб-сайту..

Створюючи публікації, використовуйте ключові слова, за якими ви хочете ранжирувати текст. Додайте дзвінки до дії, посилайтеся на свій сайт та задайте питання, щоб залучити своїх підписників і розпочати дискусії. На Google Plus також використовуються хештеги, щоб читачі могли швидко знайти вміст, який вони шукають. Тому завжди додайте відповідні хештеги в кінці публікації, щоб сприяти збільшенню потоків трафіку до вашого вмісту.

Приєднуйтесь до спільнот

Нова громада

Громади – це ефективний спосіб зв’язатися з іншими у вашій ніші. У розділі “Відкриття” на панелі меню ви можете переглянути численні категорії спільноти або шукати певну спільноту на панелі пошуку. Ви також можете створити власні спільноти в розділі “Спільноти> Створити спільноту”.

Приєднання до спільнот дозволяє вам отримувати доступ до цільової аудиторії, ділитися публікаціями, спілкуватися з відповідними темами та бачити, які теми широко обговорюються у вашій галузі. Громади також є прекрасним місцем для того, щоб стати відомим як експерт у своїй галузі та допомогти збільшити своїх послідовників.

Створюйте колекції

Створіть колекцію

Створення різноманітних “колекцій” дозволить вам згрупувати свій вміст і поділитися ним із конкретними цільовими групами. Щоб створити колекцію, натисніть на значок «олівець» у нижній частині сторінки «Профіль» або «Головна». Потім поруч із своїм ім’ям натисніть на посилання та виберіть “Створити колекцію”. Тут ви також можете вибрати, в якій колекції також публікувати новий вміст.

Колекціями та їх вмістом можна поділитися з вашими “Колами”, і підписники можуть вибрати підписку на окремі колекції. Це прекрасний спосіб надсилати потрібний вміст потрібним людям, а не перевантажувати своїх підписників непотрібною інформацією.

Як інтегрувати веб-сайт WordPress та канал Google Plus

Важливо переконатися, що ви рекламуєте свою сторінку Google Plus на своєму веб-сайті WordPress, щоб заохочувати відвідувачів вашого сайту слідувати за вами. Відображення кнопок слідування в соціальних мережах, а соціальна стрічка допоможе вам досягти цього.

Відображення кнопок “Соціальні медіа”

Монарх

Monarch від Elegant Themes – це ефективний плагін для соціальних медіа, який забезпечує стильні кнопки слідування, які можна відображати в різних місцях вашого веб-сайту. Після того, як ваші відвідувачі приєднаються до вас на Google Plus, ви зможете підтримувати зв’язок із цими потенційними клієнтами та збільшувати шанси їх повторного відвідування вашого веб-сайту у майбутньому.

Вставте соціальний канал Google Plus

Flow-Flow G + Social Stream

Вставлення соціальної стрічки на сторінки чи віджети на веб-сайті WordPress – це ще один спосіб звернутися до відвідувачів вашого сайту. Потік Flow-WordPress Social Stream дозволяє відображати вміст та дискусії зі сторінки вашого профілю Google Plus (плюс 15 інших соціальних мереж та каналів) на вашому веб-сайті. Це допоможе дати вашим відвідувачам короткий огляд того, чого їм не вистачає, якщо вони не слідкують за вами в Google Plus. Зрештою, використання соціальної стрічки повинно призвести до збільшення вашої програми Google Plus після того, як ви зможете добре підтримувати зв’язок зі своєю аудиторією після того, як вони покинуть ваш веб-сайт.

Заключні думки про використання Google Plus

Як бачите, Google Plus може стати справжньою зброєю у ваших обладунках, допомагаючи надати вам велику перевагу перед вашою конкуренцією. Цей канал соціальних медіа допоможе вам просувати ваш веб-сайт, охопити нових потенційних клієнтів та підтримувати зв’язок із поточними підписниками. Поряд із усім цим, це також допоможе покращити ваш рейтинг у Google. Тож, що ви чекаєте… час надіслати реєстрацію в Google Plus!

Який у вас досвід використання Google Plus? Будь ласка, поділіться своїми думками про цей канал соціальних мереж у коментарях нижче…

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map