Доведені способи підвищення рівня конверсії за допомогою соціального підтвердження

Доведені способи підвищення рівня конверсії за допомогою соціального підтвердження

Маркетинг та психологія можуть здатися двома дуже віддаленими напрямками навчання. Але в поєднанні вони можуть творити чудеса. Маркетологи протягом багатьох років використовують сили психології для збільшення продажів та розвитку свого бізнесу. Найпоширеніша форма, в якій він існує, – це розміщення товару, його колір, упаковка тощо.


У більшості випадків споживачі не вдається правильно визначити свої потреби. Що заважає виконувати всі наступні етапи купівлі, такі як оцінка доступних альтернатив та вибір найкращої. Завдання маркетолога – це правильно розмістити товар перед потенційними споживачами, перш ніж вони відчують необхідність придбати його. А для цього психологія є потужним інструментом. За побудова соціального доказу на вашому веб-сайті ви матимете можливість пограти з психологією свого клієнта та впливати на них, щоб прийняти рішення про розвиток вашого бізнесу.

Contents

Що таке соціальне підтвердження?

Розміщення продукту та ціноутворення можуть бути першим шаром маркетингу, але на більш глибокому рівні маркетологи використовують FUD та FOMO.

The FUD Концепція, що розшифровується як страх, невпевненість і сумнів, настільки потужна, що може змусити ваших потенційних споживачів зупинитися, подумати і змінити свою поведінку. FUD і FOMO – це два подібних поняття і їх можна використовувати взаємозамінно. FOMO розшифровується як Страх перед пропуском, який відповідає резонансу основної концепції моделі FUD.

Тож як змусити своїх споживачів припинити те, що вони роблять, задуматися і змінити свою купівельну поведінку? Одним з найефективніших інструментів, який використовується для використання FOMO та FUD, є Social Proof.

Соціальне доведення це створений користувачем вміст, який природно накопичується з часом на різних платформах соціальних медіа. Найпоширенішими формами соціального доказування є Інтернет-коментарі, огляди, рейтинги та згадки. Але соціальне підтвердження також може існувати у формі “Кількість завантажень” та “Нова реєстрація електронної пошти”.

Чому соціальний доказ ефективний?

Так, звичайно, це працює. Страх – це перша і найпримітивніша емоція у людей, а також найсильніша. Але мета Social Proof – не прищеплювати страх своїм споживачам. Більшість випадків страх вже буде там у свідомості ваших споживачів. Споживачі бояться купувати поганий товар, вони бояться втратити хороші товари, вони бояться витратити гроші, бояться не отримати всі можливості, вони бояться не отримати достатньої підтримки після покупки. Список можна продовжувати.

Як маркетолог потрібно вирішити ці страхи та сумніви. Але чому б ви використовували Social Proof? Ми дамо вам дві причини, але спочатку давайте проливати світло на дві статистичні дані. Згідно з повідомленням, 60% тисячоліть здійснюють реактивні покупки через FOMO. Крім того, ефективна ставка для FOMO Marketing становить 87%. Тепер давайте поговоримо з теорією.

За словами Роберта Сіальдіні, який написав у своїй книзі Вплив: Психологія переконання, “Ми вважаємо поведінку більш правильною в даній ситуації настільки, наскільки ми бачимо інших, які її виконують”. Тож перша причина говорить: якщо ви побачите одного зі своїх друзів, які виконують певне завдання, вам буде більше заохочувати виконувати його самостійно. Так само, якщо ви бачите, що ваші друзі вибирають товар за іншими альтернативами, ви будете більше шансів придбати той самий товар.

А друга причина говорить: в умовах невизначеності ми шукаємо інформацію у інших. І не тільки це, ми припускаємо, що у них є більш ексклюзивна інформація, до якої ми не маємо доступу, і, таким чином, будь-яке рішення, яке вони приймають, варто буде дотримуватися.

Типи соціальних доказів для підвищення конверсії

Використовуючи соціальний доказ, ви зможете ракетно реалізувати свої продажі та підняти веб-сайт на новий рівень. Без зайвих помилок, давайте подивимось на деякі найефективніші способи, як можна додати соціальний доказ на свій веб-сайт та збільшити кількість конверсій.

1. Діяльність клієнтів у режимі реального часу

Активність клієнтів – це прекрасний спосіб повідомити відвідувачам сайту про те, що роблять старі користувачі на вашому веб-сайті. Це також значно покращує користувальницьку роботу навігації на вашому веб-сайті. Відображаючи активність аудиторії вашого сайту в режимі реального часу, ви в основному можете створити соціальний доказ на своєму веб-сайті та заохотити інших робити те саме в цьому процесі..

Діяльність клієнтів у реальному часі

ПовідомленняX це один з найефективніших інструментів, який дозволяє відображати автоматизовану та в режимі реального часу діяльність клієнтів та створювати миттєвий соціальний доказ на вашому веб-сайті. Цей БЕЗКОШТОВНИЙ плагін для WordPress дозволяє вам створити миттєвий авторитет для вашого бізнесу та підвищити свій коефіцієнт конверсії відразу.

Шукаєте спосіб додати останні сповіщення про продаж без сторонньої послуги? The Плагін сповіщення WooCommerce це прекрасний спосіб додати пряму стрічку продажів на ваш сайт WordPress.

2. Використовуйте соціальне підтвердження терміново

Пригадайте, наскільки страх важливий для маркетологів. Боязнь втратити продукти хорошої якості за нижчою ціною – це те, що тримає більшість споживачів неспаними вночі. Але як маркетолог, ваша робота – не лякати людей. Ваше завдання полягає в тому, щоб стримувати їхній страх і спонукати їх до термінових дій певні дії. Ці дії можуть бути будь-якими з наведених нижче:

 • Купуйте свій товар
 • Підписка на розсилку
 • Залишити коментар
 • Позовні пожертви

Але як створити почуття актуальності? Чудовим інструментом буде анімація зовнішнього вигляду Pop-Up. Ви встановлюєте вміст всередині спливаючого вікна, і спливаюче вікно з’являється лише тоді, коли виконується певна дія. Ця непередбачувана і раптова поява спливаючого вікна не пропустить увагу ваших користувачів.

Спливаючі вікна NotificationX

NotificationX дозволяє створювати спливаючі вікна, які можуть містити будь-яку форму повідомлень Social Proof. Він постачається з декількома вбудованими шаблонами, які ви можете миттєво розгорнути, як тільки ви заповнили його власним вмістом.

Плагін WooCommerce Scheduler WordPress

Або ви можете використовувати плагін, як Планувальник для WooCommerce, щоб додати обмежений час або сезонні угоди. Скористайтеся вбудованим таймером зворотного відліку, щоб показати клієнтам, скільки часу залишилось для розриву угоди. Ви можете автоматично запланувати час початку та закінчення, а також повідомлення електронною поштою про товари, які не є на складі.

3. Експозиція або популярність соціальних медіа

Експозиція соціальних медіа – це двосторонній процес. Перші маркетологи підкреслюють соціальне підтвердження з різних платформ соціальних медіа, а по-друге, вони використовують їх, щоб переконатися, що вони мають сильну присутність в Інтернеті.

Експозиція або популярність соціальних медіа

Це може статися, заохочуючи більше людей залишати відгуки та рейтинги для вашого бізнесу. Після того, як ви встановите соціальний доказ із сильною присутністю в Інтернеті, більшість людей почуватимуться заохоченими залишатися на зв’язку з вашими обліковими записами в соціальних мережах для подальших оголошень, таких як пропозиції зі знижками та оновлення функцій. Ви можете легко використовувати плагін WordPress для соціальних мереж, щоб додати на свій сайт посилання, підрахунки соціальних питань, останні публікації та інше..

4. Відгуки клієнтів

В інтелектуальному маркетинговому підході власник бізнесу знає, що задоволені клієнти можуть керувати своїми продажами більше, ніж переконливий крок продажу або представник. Що робити відгуки клієнтів, це те, що він надає вашому веб-сайту дуже потрібний авторитет.

Відгуки соціальних доказів

Огляд загальної теми WordPress

Виявляючи позитивні відгуки, залишені вашими клієнтами, ви можете створити миттєвий соціальний доказ на своєму веб-сайті та заохотити інших спробувати вашу послугу. Якщо ви використовуєте Elementor Page Builder на своєму веб-сайті, то ви можете спробувати доповнення для Elementor для відображення привабливих відгуків на вашому веб-сайті з легкістю. В іншому випадку є багато хороших відгуків WordPress, які ви можете використовувати, щоб додати розділ відгуків на свій сайт.

5. Галузеві впливові або експертні схвалення

У сучасних маркетингових явищах маркетинг-впливщик став великою справою для зростання вашого бізнесу. Річ у цій маркетинговій стратегії – охопити абсолютно новий набір аудиторії. Оскільки впливові знаменитості мають власні набори великих послідовників, це дає вам цікаву можливість скористатися цим. Якщо вони рекомендують або згадують ваш товар через свої канали, це призведе до впливу багатьох надійних послідовників, щоб спробувати перевірити і вас. Ось як завдяки цій техніці соціального доказування ви зможете підняти свій бізнес на новий зріст.

Скажімо, наприклад: Боб WP є впливовими особами для WordPress. За його експертними схваленнями через відгуки Podcast або YouTube все більше людей готові перевірити, що пропонується вашим продуктом, і спробувати їх також самі. Ось чому маркетинг Influencer може бути абсолютно важливим для визнання вашого бренду та охоплення широкої аудиторії.

6. Інтеграція з іншими платформами

Ділове партнерство може бути дуже важливим для зростання вашої компанії. Це дуже популярна маркетингова стратегія – охопити новий набір користувачів та отримати доступ до нових продуктів. Найголовніше, що більше інтеграція з популярними платформами спонукає людей до віри у ваші продукти.

wp optin колесо інтеграції

WP Optin Wheel Інтеграції

Просто подумайте про це таким чином, купуючи в магазині електронної комерції, ви, як правило, спочатку перевіряєте справжність, правда? Побачивши інтеграцію інших платформ, нам стає набагато комфортніше довіряти компанії. Завдяки цій техніці соціального доказування ви можете зробити свій бізнес надійним для нових відвідувачів і значно покращити конверсію.

7. Підрахунок соціальної частки

Сьогодні платформа соціальних медіа сильно впливає на відвідувачів від того, щоб прочитати будь-який блог і прийняти рішення про покупку. Демонстрація кількості соціальних часток на вашому веб-сайті додає миттєвого соціального підтвердження вашому вмісту. Це заохочує вашу аудиторію довіритися вашій компанії та спробувати те, що ви пропонуєте.

Протягом багатьох років соціальний обмін був перевіреним способом сприяти конверсії сайтів. Що стосується контент-маркетингу, показ загальної кількості підрахунків акцій у вашому блозі впливає на інших відвідувачів, щоб перевірити їх самі. Чим більше людей діляться чи переглядають ваш вміст, ви, швидше за все, захопите більше.

8. Рейтинг та огляди

В основному, рейтинги та огляди в Інтернеті мають повну репутацію бізнес-платформи для зовнішнього світу. Це можливість залишити хороше перше враження серед відвідувачів вашого сайту. Новіші люди будуть відчувати зацікавленість купувати ваші товари, якщо ваші клієнти залишать позитивні відгуки про те, щоб випробувати вашу послугу.

Рейтинги та відгуки Соціальне підтвердження

Згідно з дослідженнями, проведеними о Подавач 90% людей не купуватимуть жодного продукту від Amazon під 3 рейтингами. Мало того, що 50% рішень щодо покупки приймаються після відвідування будь-якого сайту, коли вони дивляться на позитивні відгуки з хорошими рейтингами. Отож, саме для цього важливо використовувати соціальний доказ для своєї бізнес-платформи, демонструючи рейтинги клієнтів.

WooCommerce має вбудовані рейтинги разом із можливістю дозволяти огляди лише реальних клієнтів. Це забезпечує ваші відгуки справжніми та надійними.

9. Згадки про соціальні медіа

Згадка в соціальних медіа означає, що люди тегують вас у своїх публікаціях чи коментарях, щоб звернути вашу увагу. У цей день і вік це найпопулярніший спосіб подзвонити назву вашого бренду по всьому світу. Тож, коли люди рекомендують вашу компанію через свій рахунок, це може бути дуже корисним для вас. Це буде спрацьовувати як соціальний доказ, і інші люди будуть відчувати вплив, щоб спробувати це у процесі.

Згадки про соціальні медіа

Ось як згадки соціальних медіа можуть мати величезний вплив на зростання вашого бізнесу. За допомогою маркетингового плагіна FOMO NotificationX ви зможете легко продемонструвати свої веб-сайти на веб-сайті. Ви можете підключити свої облікові записи в соціальних мережах із Zapier і почати використовувати соціальний доказ на свій сайт, показуючи спливаючі вікна, коли хтось рекомендує вам.

10. Рекомендації клієнтів

Запам’ятайте приказку: «Клієнти завжди мають рацію?» Це не головне, що вони є і найважливішими справами у вашому бізнесі. Що ж, цінні слова ваших задоволених клієнтів можуть призвести до великого джерела трафіку для вашого бізнесу. На жаль, багато людей часто не усвідомлюють важливості цього аспекту. За даними досліджень, проведених о PR Щоденник Рагана, На 83% покупців фактично впливають рекомендації їх друзів та родини.

Цей же трюк можна застосувати і для вашого магазину, що працює на WordPress. За допомогою NotificationX ви можете відображати дивовижні тизерні огляди плагінів WordPress та розвивати свій бізнес.

11. Популярні повідомлення або продукти

Показ пов’язаних публікацій чи продуктів – це один із найпопулярніших способів змусити відвідувачів перевірити, що ще ви пропонуєте. Це досить ефективна методика, яка допомагає користувачам знайти саме те, що вони шукають. Знайшовши альтернативи на тому самому місці, їм не доведеться переходити на інший сайт. Таким чином, це може бути корисно для того, щоб зацікавити вашу аудиторію та збільшити залучення сайту до цього процесу.

Популярні повідомлення або продукти

Для платформи електронної комерції ви можете віднести свої продукти до найбільш продаваних чи найпопулярніших. Видимі розділи, як-от ці, як правило, захоплять ваших відвідувачів негайно підключити та заглянути і в інші ваші товари. За допомогою цієї методики соціального доказування, саме так можна здійснити реалізацію конверсій на ваш сайт. Наприклад, WooCommerce включає в себе вже вбудований віджет “Продукти за рейтингом”. Таким чином, ви можете легко рекламувати свої найвищі рейтинги на боковій панелі, нижньому колонтитулі чи в іншому районі, готовому до віджетів. Або скористайтеся інтегрованою функцією продажу WooCommerce (на вкладці “Пов’язані продукти” при створенні продукту), щоб порекомендувати додаткові елементи на сторінці вашого продукту – наприклад, розділ “Інші також купували” на зображенні вгорі.

12. Використовуйте соціальні докази відповідних людей

У маркетинговій психології, якщо ви зможете відобразити загальну кількість інформації про покупця з розташуванням на веб-сайті, це вплине на нових відвідувачів, щоб отримати вашу послугу на місці. Демонструючи в режимі реального часу сповіщення про продаж продажів на своєму веб-сайті, це дуже ефективно додати довіру до вашого бізнесу та підвищити конверсію вашого сайту у великих масштабах..

13. Підписник електронної пошти або кількість користувачів

Електронні розсилки – це чудовий спосіб повідомляти про майбутні оновлення функцій та пропозиції зі знижками. Але часто потенційні користувачі не підписуються на новий інформаційний бюлетень, боячись спаму. Ніхто не любить отримувати електронні листи, які не додають їм ніякої цінності.

Тоді як ви переконаєте цих небажаних людей підписатися на вашу розсилку? Відповідь проста: соціальне підтвердження. Щойно вони побачать, що інші із задоволенням підписуються на ваш інформаційний бюлетень, вони почуватимуться більш вмотивованими, щоб зареєструватися.

Підписник електронної пошти або кількість користувачів

Якщо вам цікаво, як можна відображати сповіщення про реєстрацію електронною поштою на нашому веб-сайті, ви можете використовувати NotificationX. Цей плагін дозволяє відображати останні підписки як привабливі сповіщення на вашому веб-сайті без кодування.

Виноска з розсилки

Або ви можете створити свій власний розділ додаткового опису за допомогою побудови сторінки. Наприклад, за допомогою WPBakery або Elementor ви можете легко вставити розділ із описом, який включає ваше соціальне підтвердження разом із формою реєстрації.

14. Перезавантажте створений користувачем вміст

Користувачі можуть похвалити ваш бізнес, або вони можуть жорстоко торкати вас на платформах соціальних медіа. Так так, вміст, створений користувачами, може бути кошмаром. Але, як маркетолог, ви можете підкреслити позитивні відгуки та використовувати їх як соціальне підтвердження на своєму веб-сайті. Генеровані користувачем медіа-файли, похідні блоги та оглядові відео – це хороший маркетинговий контент, який можна використовувати як соціальний доказ на вашому веб-сайті та повторно ділитися в соціальних мережах.

15. Прокоментуйте залучення до публікацій у блозі

Блоги – це друга за популярністю форма вмісту в Інтернеті відразу після відео. Незважаючи на впровадження нових форм інтернет-контенту, блоги не втратили своєї популярності. Заохочуйте своїх читачів залишатися зайнятими, а також залишайте свій власний коментар, демонструючи нові коментарі.

Коментуйте залучення до публікацій у блозі

Простий спосіб досягти цього – додавання віджету “Останні коментарі” на бічну панель або колонтитул. Це методика, яку багато популярних блогів використовують, зокрема WP таверна.

Крім того, ви можете відображати сповіщення про коментарі, використовуючи плагін NotificaitonX. Якщо встановлений плагін, ви можете відображати останні коментарі, зроблені користувачами як спливаюче повідомлення. Завдяки цій техніці соціального доказування ви зможете заохотити свою аудиторію до участі в дискусії та посилення залучення до вашого веб-сайту.

16. Натисніть Покриття, щоб отримати надійність

Покриття преси – найдавніша форма маркетингу. З початку 1900 р. Маркетологи використовували телерекламу та засоби масової інформації для експозиції. А кількість людей, які регулярно дивляться телевізор, читають журнали та переглядають популярні блоги, вражає. Але як ви підсилите це покриття для свого потенційного цільового ринку?

Покриття преси для отримання надійності

Ви, звичайно, показуєте його на своєму веб-сайті. Найпростіший і найпростіший спосіб підкріпити маркетингове повідомлення серед потенційних клієнтів – це створити вітрину ресурсів, де ваші товари були переглянуті або представлені. Включіть логотип, цитату зі статті та звичайно посилання, щоб ваші читачі могли це перевірити самі. Цей спосіб посилення настільки ж ефективний для телевізійних комерційних, партнерських оглядів блогу та порівняльних блогів.

17. Логотипи верхнього клієнта

Гроші заробляють гроші. Це справедливо для створення нових клієнтів. Старі споживачі мають право перетворювати нову базу користувачів. Вони також можуть допомогти вам скористатися абсолютно новим сегментом ринку. Ось чому важливо виділити своїх офіційних партнерів, щоб інші компанії почували себе заохоченими вести бізнес і з вами.

Додавання декількох логотипів або тематичних досліджень, щоб створити соціальний доказ на вашому сайті та надати вашому сайту надійність перейти на наступний рівень. Якщо ви використовуєте конструктор сторінок, ви можете створити вражаючу карусель логотипу в найкоротші терміни.

Карусель з логотипом

Логотип карусель Pro це красива і потужна система управління логотипом для WordPress. Це дозволяє легко відображати та керувати різними логотипами компанії через зручну панель налаштування генератора коротких кодів у вигляді каруселі, перегляду сітки, списку, фільтра та багатьох інших способів. Він має 100+ преміальних корисних функцій, які допоможуть вам демонструвати логотипи у найпростішому, швидкому та унікальному стилях.

Цей плагін, безумовно, допоможе вам красиво та спритно показати свої логотипи, ніж будь-який інший плагін. Зручна панель налаштувань Logo Carousel Pro, безумовно, допоможе вам продемонструвати логотипи у ваш дивовижний спосіб! Кожен, хто володіє мінімальними навичками WordPress або технічною довірою, може легко впоратися з цим плагіном. Тут ви отримаєте все про Logo Carousel Pro, що не можна пропустити на вашому сайті. Провівши весь опис та список функцій, ви зможете легко керувати плагіном та розумно демонструвати логотипи. Отже, давайте подивимося, що ви насправді отримали з Logo Carousel Pro.

18. Покажіть свої найкращі номери

У бізнесі може бути кілька етапів, які ви розглядаєте як свідчення свого зростання. Наприклад, за скільки днів ви потрапляєте на 100 К завантаження / покупки, може бути чудовим маркетинговим контентом. Розмістивши прожектор на ключових фігурах вашого бізнесу, це вплине на відвідувачів вашого сайту, які довіряють вашій компанії.

Показуйте свої найкращі номери

Ця тактика соціальних доказів має перевірений досвід отримання більшої кількості конверсій. Однак ми радимо спочатку порівняти це число із середнім показником по галузі. Такі цифри числа допоможуть вам створити позитивний імідж про ваш бізнес у свідомості вашого цільового ринку. Якщо ви перебуваєте у створенні сторінок Elementor, то ви зможете приголомшливо виділити ключову інформацію своєї компанії.


Щоб вирішити це, важливість використання соціальних доказів на вашому сайті абсолютно незаперечна. Успіх усього вашого бізнесу залежить від способу впровадження соціального доказу на своєму сайті. Незалежно від того, наскільки хороші ваші товари чи послуги, навряд чи ви зможете впливати на когось, хто спробує їх без цього. Ось чому ви повинні знайти підходящий інструмент, щоб додати соціальний доказ на свій сайт та підняти свій бізнес на новий зріст.

Існує багато рішень WordPress, які ви можете використовувати, щоб додати соціальний доказ на свій сайт. Знайдіть час, щоб розглянути, що потрібно вашому сайту, і використовуйте плагіни для соціальних посилань або спливаючих вікон за необхідності. Або дайте всебічне рішення для соціальних доказів ПовідомленняX спробуйте. Є навіть БЕЗКОШТОВНО версія, повна основних функцій, щоб почати створювати довіру до вашого сайту WordPress.

Отже, що ви думаєте про згадані нами інструменти Social Proof? Повідомте нас, якщо ми пропустили будь-який момент у розділі коментарів нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map