Дизайн логотипу веб-сайту WordPress для кожного бюджету

Дизайн логотипу веб-сайту WordPress для кожного бюджету

Що стосується створення веб-сайту WordPress, ви повинні надіти багато шапок.


Якщо ви все вирішите самі, ви повинні бути веб-дизайнером, контент-стратегом, спеціалістом із соціальних медіа, письменником і навіть графічним дизайнером. Але будьмо чесними; нас мало хто є талановитим у всіх цих дисциплінах.

Наприклад, я вважав би себе хорошим письменником та порядним маркетологом. Я вмію робити незначні дизайнерські налаштування за допомогою HTML, CSS та простого PHP, але мої навички графічного дизайну справді жахливі. На жаль, я не встиг вивчити це ремесло, тому мені доводиться його передавати в аутсорсинг.

Зважаючи на це, у цій публікації я збираюся поділитися своїми основними порадами щодо дизайну логотипів веб-сайту для WordPress та розкрити послуги, якими я користувався в минулому при розробці логотипів.

Дизайн логотипу для WordPress: що потрібно знати

Що стосується дизайну логотипів та веб-дизайну, ви можете зіткнутися зі сценарієм з куркою та яйцями. Що перше: логотип чи дизайн? На мою думку, немає чіткої відповіді на це; ви можете дозволити дизайну визначати загальний стиль логотипу або створити дизайн, який базується на його зовнішності на логотипі.

Сказавши це, процес створення грубого дизайну для вашого сайту WordPress, ймовірно, буде набагато простішим, ніж створення логотипу з нуля. Ви, ймовірно, захопите преміальну тему, і хоча ви можете її додатково налаштувати, цей дизайн бази послужить хорошим натхненням для логотипу. Альтернативою є замовлення дизайнера і змусити його почати з нуля, не маючи натхнення працювати. Це може ускладнити ваш дизайнер, щоб створити щось, що відповідає тому, що, на вашу думку, буде працювати для вашого сайту.

Якщо чесно, коли я розглядаю свої улюблені дизайни веб-сайтів, я зацікавлююсь значною мірою самим дизайном, ніж дизайном логотипу веб-сайту. Але часто логотип практично не відповідає дизайну.

Тепер не помиляйтесь – там багато веб-сайтів з домінуючим та вражаючим логотипом, який дійсно визначає їхній бренд – але вони, як правило, є результатом творчих (та дорогих) дизайнерських команд. Якщо ви читаєте це, то ваш бюджет логотипу, швидше за все, буде становити сотні доларів (або менше), а не тисячі, тому моя порада – це просто. Як тільки ви занадто амбітні зі своїми ідеями, ви можете виявити, що кінцевий результат виглядає трохи любительським.

З урахуванням сказаного, дозвольте познайомити вас із найкращими послугами дизайну логотипів WordPress в Інтернеті. У поєднанні вони фактично обслуговують усі бюджети.

1. IconFinder

Шукаєте швидкий (в основному на одну секунду) варіант, щоб вивести простий логотип на своєму сайті? Ви можете просто взяти безкоштовну іконку з веб-сайту на зразок IconFinder. Просто шукайте термін (наприклад, “цукерки”), після чого відфільтруйте результати за ціною, а ліцензією – без посилання назад. Ось короткий огляд того, що ви можете знайти:

Безкоштовні іконки IconFinder

Для кожної піктограми ви можете завантажити редагований файл AI, SVG або різні заздалегідь задані розміри PNG. Хочете більше варіантів? IconFinder має преміальний розділ, підписка починається від 9 доларів на місяць за 10 безоплатних завантажень піктограм на місяць. Це менше 1 на одну піктограму!

2. Хетчливий від Shopify

Немає чого витрачати, а хочете щось, що виглядає на замовлення? Переходьте до Хетчлівий і створити власний логотип безкоштовно. Hatchful – це безкоштовний інструмент для створення логотипу, підтримуваний Shopify.

Hatchful від Shopify

То як це працює? Це просто. Просто виконайте простий 5-кроковий процес компанії Hatchful:

 • Виберіть галузь (технологія, мода, їжа, мистецтво тощо)
 • Виберіть стиль вашого бренду (сміливий, класичний, інноваційний, натуральний тощо)
 • Додайте своє ім’я та слоган
 • Повідомте їх, де буде використовуватися логотип (щоб вони могли показувати вам значки з належним ліцензуванням)
 • Потім виберіть свій логотип із наданих!

Ось перегляньте логотипи Hatchful, створені для нашого інноваційного бізнесу, подарунків та предметів колекціонування, які можна використовувати на веб-сайті.

Приклади логотипу логотипу

Вибравши логотип, який вам подобається, ви можете натиснути, щоб підкоригувати текст, шрифти, кольори, піктограми та навіть макет. Щоб завантажити новий логотип, просто створіть безкоштовний акаунт. Вважаючи, що це безкоштовно, Hatchful – це чудовий варіант і трохи більш професійний, ніж використання простого безкоштовного логотипу.

3. Фіверр

Якщо у вас є кілька грошей, які потрібно витратити на логотип, то наступне найкраще місце для вас – це Фіверр. Якщо ви не знайомі з сайтом, Fiverr – це ринок, де люди можуть продавати послуги всього за п’ять доларів і вище. Люди пропонують все. Від письмових служб, до дизайну логотипів, до співу з днем ​​народження у валійській мові, в той час як тільки носив ремешок і шерстяну шапку (серйозно, я не жартую).

Але нехай буде відомо, що ви дійсно отримуєте те, за що платите, якщо мова йде про покупку концертів на Fiverr. Ви не можете очікувати нічого, крім найскромнішого дизайну логотипу всього за п’ять доларів. Але це саме по собі є захоплюючою справою – лише за п’ять доларів ви не можете дійсно помилитися?

Ось приклади логотипів від Fiverr за різними цінами:

Дизайн логотипу Fiverr

Це, звичайно, приклади їх найкращої роботи. Ви не гарантовано отримаєте щось таке ж добре. Але, як я кажу, якщо у вас майже немає бюджету, то Fiverr – це місце для вас. Найгірший випадок – ви втрачаєте всі $ 5 до 25 доларів (залежно від того, який варіант ви вибрали).

4. Мій абсолютно новий логотип

Якщо у вас є трохи більше інвестицій у ваш бренд, тоді Мій абсолютно новий логотип може бути гарним пристосуванням. Введіть назву компанії, слоган, набір ключових слів, пов’язаних із вашим завданням (наприклад, подарунковий мішок, подарунок, лук) та основний колір. На основі вибраних вами логотипів My Brand New логотип створить для вас тону дивовижних логотипів.

Моя абсолютно нова послуга дизайну логотипів

Цей сайт пропонує логотипи за встановленими тарифами залежно від способу використання створеного вами логотипу. За 20 євро ви можете отримати копію логотипу з низькою роздільною здатністю, яку ви бажаєте використовувати як натхнення (або відтворити себе, або найняти дизайнера для створення). Щоб придбати логотип, який ви можете завантажити, з повною кількістю авторських прав та налаштувань коштує 50 євро (або приблизно 56 доларів на червень 2019 року). Або за 190 євро дизайнер My Brand New Logo створить користувальницький логотип на основі вподобаного дизайну.

Загалом, цей сайт – хороший варіант для швидкого, доступного брендингу для вашого веб-сайту чи бізнесу.

5. 99 Конструкції

Щодо попередніх варіантів, це справді преміальний варіант у списку. 99 конструкцій послуги коштують від 299 доларів (за їх основний сервіс із створення бронзового логотипу) до 1299 доларів (для платинового пакету).

За це ви отримаєте багато на вибір. Розумієте, коли ви замовляєте 99 конструкцій, щоб знайти логотип для вас, вони перенаправляють процес на величезний пул талановитих художників графічного дизайну. Ряд цих художників створить логотипи для вас. Тоді ви можете переглядати улюблені списки улюблених до моменту, поки ви нарешті не вибрали улюбленого.

WPExplorer фактично використав 99 дизайнів для нового логотипу теми Total WordPress:

Загальна тема WordPress

Остаточний логотип T негативного простору, розроблений автором ВЕЛИКИЙ.

Це справді справа дизайнера, який придумав щось краще, ніж ви можете собі уявити. Чого саме ви хочете, коли шукаєте професійну допомогу з логотипом.

Мало того, але вибір є вражаючим. Ви можете вибрати середньо 30+ окремих записів (для бронзового пакета). Звичайно, чим вищий план ви виберете, тим більше дизайнерів вас зацікавить. Коли ми подали логотип Total, ми отримали 238 записів до кінця. На щастя для нас, там є хороший запас талановитих художників графічного дизайну. І ми знайшли піксельний ідеальний новий логотип для нашої теми WordPress.

Який вибір слід зробити?

Якщо чесно, це залежить від вашого бюджету та строку. У вас є лише день? Тоді IconFinder або Hatchful – це, мабуть, найкраща ставка. Маєте скромний бюджет? Спробуйте Fiverr – є сотні талановитих дизайнерів з доступними цінами. Хочете користувацький логотип? Можливо, Мій абсолютно новий логотип або 99 дизайнів – це добре підходить.

Наступний крок – найняти безпосередньо художника графічного дизайну. Що, безумовно, варто враховувати, якщо ваш бюджет перевищує кілька сотень доларів. Однак, на що-небудь менше, 99 дизайнів, безумовно, здається найкращим варіантом, на мою думку.

Як ти гадаєш? Повідомте нас у коментарі нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map