Дилема між «гарненьким» та зручним для користувачів: як вибрати ідеальну тему WordPress

Дні, коли мати досить цікаву тему було достатньо, щоб виділитися в веб-джунглях, перелічені. Масовий ріст WordPress, з безліччю нових талановитих розробників, що створюють безліч неприємних тем, що дозволяють навіть самим неграмотним дизайнерам створити прекрасний веб-сайт без великого бюджету і без необхідності витрачати незліченну кількість годин на навчання дизайну. того.


Сьогодні, щоб справити враження, тема повинна бути не просто легкою для очей, але й інтуїтивно зрозумілою. Хороша новина в тому, що це не повинно бути компромісом. У багатьох випадках дружелюбність до користувачів просто компліментує вже прекрасну тему і робить відвідування вашого веб-сайту повною радістю на кожному рівні.

Але коли ви думаєте про зручність користувачів, легко подумати, що це щось складне і дороге, зарезервоване для великих веб-сайтів, таких як Facebook та YouTube. Але це не повинно бути таким. Дружність до користувача може означати

Що робить тему зручною для користувачів?

На відміну від придурливості, те, чи є тема зручною для користувачів, – це не те, що ви вирішите за примху, виходячи з ваших естетичних уподобань (яка може відрізнятися від аудиторії). Це ви вирішите, маючи на увазі свою (майбутню) аудиторію.

Тема зручна для користувачів, якщо:

 • Він ефективно демонструє той зміст, який є найбільш важливим / релевантним для вашої аудиторії.
 • Дизайн чистий та інтуїтивний.
 • Стиль теми та зображення стосуються вашого веб-сайту. (Або навпаки, вона досить нейтральна, що дозволяє вмісту говорити сама за себе.)

Це також бонус, якщо тема має функції, які підтримують те, що ви хочете зробити з веб-сайтом у майбутньому. (Це дає змогу ввімкнути нові елементи без значного простою. І звичайно, будь-який час простою може стати роздратуванням для вашої відданої аудиторії.) Простіше кажучи, якщо це допоможе вам повідомити те, що ви хочете ефективніше спілкуватися, тема є зручним для користувачів.

Наприклад, використовуючи стандартну тему бізнесу на веб-сайті свого портфоліо, якщо ви фотограф, ви можете надіслати неправильне повідомлення. (Якщо, звичайно, ваші основні клієнти – це корпоративні типи, які найбільше відчувають себе як вдома, коли веб-сайт із усміхненими людьми в костюмах як фонове зображення, тоді я б сказав, що ви маєте правильну ідею.) Ще більш очевидний приклад – як ви, ймовірно, не повинні використовувати на своєму веб-сайті некомерційну тему щодо угод щодо дизайнерських товарів.

Але, звичайно, це може бути більш тонким, ніж це. У більшості випадків це набагато тонкіше. Наприклад, існує багато тем портфоліо, які чудово виглядають. Із тих, про які я б пішов так, щоб сказати Daisho, Yin & Yang, і наша власна Елегантна безкоштовна тема – це прекрасні приклади мінімальної тематики портфоліо (дивіться самі нижче).

Daisho (режим домашньої сторінки)

Daishoportfoliotheme

Інь Янь

yinandyangportfoliotheme

Елегантний

елегантний портфоліотема

При першому огляді вони схожі на багатьох рівнях. Спрощений, чистий і красивий. Але вони не позбавлені своїх вирішальних відмінностей. Yin & Yang надає більш високий пріоритет у візуальному контенті, оптимальному для скажімо, фотографа чи дизайнера, але не настільки оптимальному для копірайтера. І навпаки, Daisho (в режимі домашньої сторінки) дозволяє більш чітко фокусуватись на тексті, робить його ідеальним для товару чи послуги, які важче представити лише через візуальні зображення.

Вміст, який найкраще відображає те, що ви робите, повинен бути пріоритетним. Будь то відео, портфоліо зображень або сама запис. (Той самий принцип і для блогів та інших веб-сайтів.)

Якщо мова йде про те, наскільки чіткою та інтуїтивно зрозумілою є тема, ви будете змушені робити вирок. Як правило, ви хочете, щоб було кілька варіантів і відволікань, які могли б відвести увагу від основного фокусу вашого веб-сайту. Якщо ви виявите, що тема пропонує вам здійснити дії, які ви хочете, щоб відвідувач здійснив… наприклад, ознайомтеся з портфоліо чи прочитайте більше про певну послугу, то у вас може бути власник.

Коли ви сумніваєтеся: перейдіть на просту і чисту тему

Якщо ви ще не зовсім впевнені в темі, або можете взяти веб-сайт в одному з декількох напрямків у майбутньому, виберіть щось чисте, просте, нейтральне. Таким чином, ви можете внести невеликі або навіть монументальні зміни до теми та логотипу, але продовжуйте використовувати ту саму тему. (Зробити “перепроектування” неймовірно безболісним.)

Коли я кажу просто, я маю на увазі дизайн, не обов’язково можливості цієї теми. Як мінімум, його слід оптимізувати як для мобільних, так і для Інтернету, враховуючи великий відсоток користувачів мобільних пристроїв в наші дні. (Зазвичай це називається чуйним. Термін, на який ви хочете шукати.) Якщо ви хочете почати з простого блогу, але хочете мати можливість створити чудову сторінку сервісу в майбутньому, Вибір теми, яка підтримує і від руки, і в майбутньому може врятувати вам головний біль, кілька годин і, можливо, навіть купу грошей.

Наприклад, ви можете скористатися нашим власним Total, який чуйний, має прекрасний макет блогу, а також конструктор сторінок, коли ви хочете створити ці цільові сторінки.

Але вам може бути цікаво чому ви повинні вибрати щось просте. Можливо, ви помітили, що в цей час у веб-дизайні спостерігається бум мінімалізму. Логотипи спрощуються. 3D-об’єкти та кнопки знову повертаються плоско. Великі бренди впроваджують перероблені веб-сайти, що нехтують мистецькими рішеннями та фантазійними анімаціями, а замість цього зосереджуються на простоті та зручності використання.

Можливо, це тому, що дослідження проводяться, і це говорить простіше = краще виглядати для більшості людей. Чим складніший веб-сайт, тим менш привабливим він є для кінцевого користувача під час першого відвідування. (Це не означає, що люди не будуть брати участь у зміні під час оновлення.)

Плюс, обмеження себе простими темами може допомогти вам вибрати одну із сотень тисяч, які там трохи простіше. А заощаджений час можна використовувати для кращого використання (наприклад, створення вмісту для вашого дивовижного нового веб-сайту WordPress).

Чи обрана Вами обрана тема?

Перш ніж ви нарешті вирішите придбати (або просто встановити) тему, перед цим слід ознайомитись із кількома речами

 • Чи це актуально?
 • Чи пропонує вона активну підтримку?
 • Чи це помилка??
 • Хіба це зайві справи?

Якщо ви користуєтесь каталогом WordPress.org або ринком Themeforest, ви можете дізнатися більшість цих речей і отримати дуже хорошу роботу з іншими, надзвичайно легко.

Чи це актуально??

Якщо ваша тема не актуальна, вона може мати отвори в безпеці або не матиме сумісності з останньою версією WordPress. Остання допоможе вам знайти сумісні плагіни (або залишить вас застарілими версіями з меншою функціональністю або навіть проблемами із безпекою). Останнє оновлення теми вказано праворуч під кнопкою “попередній перегляд” у каталозі WordPress.

датапідтвердженого слова

І трохи далі в правій бічній панелі на Themeforest.

оновлено

Якщо ви знайдете ідеальну тему, і вона, можливо, трохи застаріла, що вам робити? Це відбувається постійно. Розробник / дизайнер створить недооцінений шедевр і перестане звертати на це увагу, оскільки просто не варто витрачати на це час, щоб поспілкуватися з ним. І хто може їх звинуватити? Це може бути заманливо зайнятися такою темою. Тим більше, що не багато інших веб-сайтів використовують його.

Як правило, це гарна ідея залишатися осторонь старих тем, які не оновлювались давно. Перш за все, вони можуть взагалі не працювати з новітньою версією WordPress. А може просто деякі новіші функції не підтримуються. Але насправді найгірший сценарій полягає в тому, що він працює, до наступного оновлення WordPress не стане марним, і вам доведеться мати справу зі зміною тем на вашому активному сайті, крім пошуку нового.

Але якщо ви справді закохані в застарілу тему, ви можете заперечити: “Чому б не використовувати старішу версію WordPress, з якою вона працює?” І моєю відповіддю було б запросити вас до google «Виправлення помилок WordPress» та нагадати, що сумісність із плагінами може стати проблемою. Врятуйте себе від можливого головного болю і тримайтеся подалі.

Чи пропонує вона активну підтримку?

Для WordPress.Org ви можете отримати хорошу вказівку з номерів на першій сторінці, що показує, на скільки запитів на підтримку отримують відповіді, але це не завжди дуже точне зображення. Деякі квитки можуть бути дублікатами, або проблема через встановлення, а не сама тема, або автор загрози може просто забути позначити його як вирішений після отримання допомоги.

У програмі Themeforest слід перевірити коментарі, а також залишитись на огляді згадок про підтримку в тексті тексту. Наприклад, на сторінці продажів Yin & Yang, в кінці копії, фактично згадується спеціалізований форум підтримки..

Чи це помилка??

Теоретично теми в каталозі WordPress.org та на ринку Themeforest повинні бути вільними від помилок, оскільки код теми перевіряється перед тим, як дозволено включення. Але на практиці, через здатність людини до помилок (особливо якщо мова йде про перевантажених людей, які переглядають код), є деякі винятки.

Один із способів скласти загальне враження про цілісність теми – це старанно пройти коментарі та огляди та побачити, чи є пряма згадка про неспокійну помилку, яка не була вирішена в результаті, можливо, вам краще буде уникати тема взагалі (Якщо є якісь згадки про незначні помилки, і автор швидко реагує та впроваджує виправлення, зазвичай це буде хорошим знаком, а не поганим…).

Хіба це клопот, з яким боротися?

Хоча коментарі / огляди знову є джерелом інформації, я рекомендую шукати повноцінні огляди людей, які знають, що роблять. Для цього є кілька причин. Перш за все, важко судити про чиюсь технічну грамотність за коментарем / рецензією на три пропозиції. Це також не говорить нічого про очікування, які вони мали бути. Це означає, що короткі коментарі такого роду можуть вводити в оману. Якщо ви вирішите піти суворо за коментарями, або немає відгуків, вам слід зробити кілька дзвінків щодо технічної грамотності коментатора, їхніх очікувань і того, схожий він на ваш власний чи ні..

Якщо в цей момент ви переживаєте про те, чи варто витрачати на тему чимало зусиль, подумайте про це, те, як ваш веб-сайт ПОШУЄ насправді важливіше для першого враження, ніж власне вміст. А також, чим більш старанно ви переживаєте це зараз, тим менше вам доведеться про це турбуватися, і тим більше ви зможете залишатися зосередженими на написанні, дизайні чи фотографуванні. Якщо вам потрібно натхнення, ви можете ознайомитись з деякими нашими рекомендаціями з теми тут.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map