Чому ви повинні самостійно розміщувати своє портфоліо фотографій за допомогою WordPress?

Чому слід самостійно розміщувати портфоліо фотографій за допомогою WordPress

Ви власник фотографічного бізнесу? Тоді ви знаєте, як важливо представляти себе та свій бренд, привертаючи нових клієнтів. Демонстрація фотозйомки – це зручний інструмент брендингу. Існує багато варіантів того, як можна створити онлайн-галерею своєї роботи. Чесно кажучи, найкращим варіантом є власне розміщення у вашому портфоліо фотографій, як це може здатися важким. Ознайомтеся з основними причинами, чому ви повинні мати портфоліо на власному веб-сайті нашого друга Віктора webcreate.me.


Кожен може створити унікальну вітрину роботи

Фотографія – це візуальне спілкування, а також веб-дизайн. Для відображення результатів вашої роботи потенційним клієнтам та надання додаткової інформації про автора, ви повинні створити онлайн-портфоліо і наблизитись до нього як до методу особистий брендинг.

Хоча спочатку це може здатися важким, правда в тому, що ви можете створити привабливе портфоліо за допомогою WordPress і налаштувати його під свої потреби. У багатьох фотографів є дивовижні сайти, які вони створили за допомогою тем WordPress. Добре розроблені портфелі в такій конкурентоспроможної галузі підняли вашу роботу в очах клієнтів на більш високий рівень. Також кожен онлайн-інструмент, який ви використовуєте для просування вашого особистого інтернет-бренду, рано чи пізно окупиться.

Які переваги ви отримуєте від самостійного хостингу?

Почнемо з чогось дуже очевидного з рядків, написаних вище. Ви вдосконалите хоча б ще одну майстерність. Як фотограф, про який ви, швидше за все, не думаєте CMS-системи і створення веб-сайтів. Але якщо ви вирішите спробувати, ви збагатите свої навички та отримаєте більше знань про те, як працюють веб-сайти.

Якщо ви думаєте, що це буде марною витратою часу, дайте нам виправити цю помилку. Вивчаючи кілька простих навчальних посібників WordPress, ви зможете вибрати найкращий хостинг для WordPress, встановити WordPress, додати тему WordPress з портфоліо та налаштувати макет або зовнішній вигляд вашого веб-сайту. WordPress також є розумним рішенням, оскільки вам не потрібно витрачати час на пошуки надійного веб-дизайнера або витратити багато грошей на аутсорсинг (якщо ви дійсно не хочете чогось особливого). Крім того, дуже просто підтримувати веб-сайт WordPress самостійно – для більшості оновлень потрібен лише один натискання кнопки.

Якщо говорити про особистий брендинг, то унікальна перевага власного портфеля – це можливість виберіть ім’я свого домену. Завдяки цьому ваш веб-сайт виглядає надійним, надійним та професійним, не згадуючи про найбільшу перевагу особистого маркетингу.

Це йде рука об руку з вашими дуже власна адреса електронної пошти Це підкреслює професійний світогляд. Адреси електронної пошти містяться у багатьох планах хостингу (або їх можна придбати окремо) і дозволяють краще керувати своєю поштовою скринькою.>

Хороші хостингові компанії також пропонують численні функції та програми в хостингу себе. Це може включати миттєвий доступ до FTP, автоматичне резервне копіювання, прості в установці програми, сканування зловмисного програмного забезпечення, вбудований кешування, розміщення сайтів тощо. Ви можете переглянути огляди деяких найкращих хостингових компаній WordPress на сторінці блогу та хостингу WPExplorer.

Також багато безкоштовних онлайн-галерей надають лише обмежений простір. Як фотограф, ви знаєте, наскільки важливим є зберігання, оскільки це може бути досить великою проблемою, коли ви хочете завантажувати та ділитися своїми високоякісними зображеннями. Більшість хостинг-компаній пропонують базові плани, які є доступними, але пропонують лише кілька гігабайт магазинів, але це можна модернізувати за невелику плату. Цілком залежить від вас, яким чином ви керуєте розміром розміщених файлів і скільки місця ви оберете.

Як ваш особистий бренд може скористатись власним портфоліо?

персональний бренд

Через свою кар’єру ви, швидше за все, відчуєте безліч хитрощів, що полегшує ваше життя. Чому б не поділитися ними в блозі? Блог як особистий інструмент маркетингу має ряд переваг.

Якщо ви пишете унікальні публікації в блозі, це означає, що люди можуть звернутися до вас в органічному пошуку. Органічне охоплення безкоштовне, і це трафік цільової групи, яка може зацікавити ваші послуги.

Для пошукових систем це означає, що ваш веб-сайт є надійним. Регулярно оновлюваний контент та більш проіндексовані сторінки можуть означати, що у вас є більше шансів на рейтинг.

Раз ти публікуйте корисний вміст, люди посилаються на нього, діляться ним і новий трафік з різних джерел може призвести до вашого сайту. Ваші зусилля окупаються в дійсно ефективній формі, оскільки вам не потрібно витрачати багато часу та грошей на просування вашої роботи, оскільки ваші читачі поділяться ними у соціальних мережах. Хороша річ, що публікація все ще там, щоб вона могла охопити нових людей також через багато днів після публікації (або навіть років, якщо ви оновите свій вміст, щоб залишати його актуальним).

Якщо ви не дуже часто пишете довгі публікації “як робити”, ви можете їх змішати з тематичним підбором фотографій, написанням коротких описів, використовуючи націлені ключові слова. Сила блогів для вас означає, що створений вами вміст допомагає вашій цільовій аудиторії, тому ви станете надійним джерелом.

Як ми вже згадували, блогінг хороший для рейтингу в пошукових системах. Окрім переваг від ведення блогів, ви можете оптимізувати свій веб-сайт, використовуючи власні мета-заголовки, змінюючи постійні посилання тощо. Google відображає більш релевантні результати, тому перед публікацією обов’язково оптимізуйте свої публікації, щоб ви могли збільшити шанси на вищу позицію в результатах.

Якщо ви самостійно розміщуєте свій портфель, ви також можете заробляти додаткові гроші за допомогою свого блогу WordPress, розміщуючи рекламу та контролюючи дохід, який би потрапляв до кишені когось іншого.

Проста контактна форма також дозволяє надати відповіді на запити потенційних клієнтів. Якщо ви можете відповісти за допомогою Live Chat, ви маєте ідеальну позицію для переговорів та налагодження співпраці.

Повний контроль над своїм веб-сайтом за допомогою плагінів фотографії

Це перемагає над усім. Основна перевага – можливість керувати, змінювати та налаштовувати веб-сайт без будь-яких обмежень. WordPress також пропонує тонни плагінів які ви можете використовувати для додавання цікавих або унікальних функцій на ваш веб-сайт. Ось декілька ви можете розглянути.

Фотогалерея Picu WordPress Photo Proofing Gallery

Фотогалерея Picu WordPress Photo Proofing Gallery

Picu – це плагін для фотографів WordPress, що значно спрощує процес вибору зображення з клієнтами. Після завершення фотосесії замість завантаження зображень у Dropbox або подібну службу фотограф завантажує зображення у колекцію прямо у WordPress на свій власний веб-сервер та надсилає їх клієнту звідти.

Потім клієнт отримує приємний електронний лист із посиланням на колекцію. Галерея дуже інтуїтивно зрозуміла і дозволяє клієнту дуже легко вибирати зображення, які вони хотіли б редагувати. Після того, як клієнт схвалить вибір, фотограф отримує повідомлення електронною поштою. Список імен файлів потім можна скопіювати та вставити в Lightroom або будь-який інший редактор зображень на вибір, щоб відфільтрувати вибрані зображення та почати опублікувати їх одразу..

Крім того, колекції Picu також можна захистити унікальним паролем, тому клієнтам потрібно ввести пароль, щоб мати можливість побачити зображення та почати вибір.

За допомогою користувацького короткого коду можна відобразити список колекцій у будь-якому місці сайту, наприклад, створити сторінку «Клієнтська область» зі всіма колекціями або окремими сторінками для кожного клієнта із відповідними колекціями.

Основний плагін є у вільному доступі на WordPress.org і може бути доповнений преміальними додатками, які можна придбати на Picu.io.

До вас

Не дивуйтесь більше, і нехай ваше мистецтво фотографії вражає якомога більше людей. Створити портфоліо в Інтернеті за допомогою WordPress можна легко. Будьте впевнені в конкурентній боротьбі та створіть власну платформу, щоб продемонструвати найкращу роботу та підвищити шанси на роботу.

Чи є у вас інші поради щодо створення портфоліо в Інтернеті? А може питання? Просто залиште коментар нижче – ми хотіли б почути від вас!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map