Чому вам доведеться купувати тему (та інші брехні щодо WordPress)

Здається, всі приходять до столу із заздалегідь задуманими уявленнями про WordPress. А правильно чи неправильно, змінити думки може бути важко після їх формування.


Існують певні помилки, які піднімаються на вершину знову і знову. Вони проникливі та постійно зупиняють розумних бізнесменів, які знають, що WordPress – це хороша CMS, але їм подають достатньо поганої інформації, щоб дати їм паузу. Це справді прикро, оскільки це може перешкодити людям та бізнесу рухатися вперед із створення веб-присутності. І як ми всі знаємо, створення життєздатної присутності в Інтернеті – одна з найважливіших речей, яку бізнес може зробити в ці дні.

Сьогодні ми збираємося встановити рекорд на 5 найпоширеніших брехнях про WordPress і зробимо все можливе, щоб розкрити їх назавжди.

Брехня №1: Вам потрібно придбати тему WordPress

Керуючи веб-сайтом WordPress для вашого бізнесу, важливо мати виразний стиль та дизайн. Ви хочете, щоб ваш сайт відрізнявся від інших, особливо ваших конкурентів. Багато людей досягають цього, купуючи преміальну тему. На їхню думку, це гарантує індивідуальність сайту.

На жаль, їхній хід є помилковим. Для початку багато людей можуть придбати однакові теми преміум-класу. І якщо вони зберігатимуть тему з усіма її типовими налаштуваннями, велика ймовірність, що там з’являться кілька інших сайтів з таким самим виглядом і виглядом.

Все, що я говорю, – придбання преміум теми не гарантуватиме вам 100% оригінальний сайт. Це просто не відбудеться Крім того, багато людей відчувають, що преміум-теми автоматично надходять із підтримкою розробника, але це не завжди так. Я не хочу перешкоджати купувати преміальну тему (оскільки вони, як правило, кращі, ніж безкоштовні варіанти – просто подивіться на деякі преміальні теми WordPress, зроблені тут на WPExplorer), але ви повинні зробити це, розуміючи, що це не гарантує індивідуальності.

Тема WPExplorer

Вона впевнена, що сексуально виглядає (тема, а не Френк), але, безумовно, може отримати користь від особистого дотику.

Незалежно від того, ви хочете отримати преміум або дотримуватися безкоштовного варіанту теми, знайте це: налаштування – ваш друг. Безкоштовні теми не пропонують стільки варіантів налаштування, як преміальні, але їх все одно можна зробити так, щоб вони виглядали та відчували себе, як вам захочеться. Отже, якщо все, що вам потрібно, – це дуже простий сайт, вам просто потрібно вкладати гроші в користувальницьку графіку, і вам слід все налаштувати.

Брехня №2: лише деякі галузі можуть використовувати WordPress

Надіюсь, ви чули це раніше: WordPress – це лише для блогерів. А за блогерами особа, яка каже цю часто повторювану фразу, означає це напівзахисно. Це зневажливо. І поки WordPress точно є платформа для ведення блогів, вона також здатна на багато іншого. Насправді він може бути (і був адаптований), щоб відповідати потребам практично будь-якої галузі (насправді Фредді просто написав пост про деякі бренди Big Name, які використовують WordPress).

Ви можете додавати сторінки для входу та сторінки продажів безпосередньо в межах однієї установки WordPress, додавати повноцінний магазин і вибирати з широкого кола тем. Ви можете найняти когось, щоб він створив для вас сайт з нуля або скористався заздалегідь виготовленою темою та налаштував її відповідно до ваших цілей. Небо – це межа.

Це підводить мене до іншого моменту: багато людей, здається, вважають, що доступні теми підходять лише до стилю ведення блогу вмісту, але це неправда. Ви можете знайти тему, ідеальну для будь-якої компанії в будь-якій галузі, від виготовлення нерухомості до юридичної до одягу. Якщо ви не можете знайти заздалегідь створену тему, ви також можете створити повністю на замовлення або створити її для вас. Обмежень немає.

Брехня №3: Ви не можете запустити веб-сайт електронної комерції на WordPress

Це просто абсолютно помилково. Ви абсолютно може запустити веб-сайт електронної комерції на WordPress, і це зробити досить просто. Існує так багато плагінів, які дозволяють створити абсолютно новий магазин або інтегрувати існуючий з платформою WordPress. Здебільшого, управління продуктами, інструментами аналітики та інше буде доступне з панелі інформаційних панелей WordPress.

Вам просто потрібно відрегулювати декілька налаштувань конфігурації, і вам буде зручно використовувати повний SSL, підтримку декількох валют, кілька варіантів оплати тощо. У нас є чудовий підручник Тути+ з цього приводу, використовуючи плагін WP для електронної комерції, але це далеко не єдиний варіант. Кілька інших чудових варіантів включають Easy Digital Downloads та WooCommerce.

Перед завантаженням та встановленням будь-яких плагінів будь-якого типу, а не лише з електронною комерцією, слід завжди старанно ставитися. Переконайтеся, що обране вами підходить спочатку для ваших конкретних потреб. І зверніть пильну увагу на налаштування безпеки. Оскільки ви відповідаєте за збереження особистої та фінансової інформації інших людей, ви повинен зробіть це пріоритетом.

Брехня №4: Ви не можете налаштувати свій сайт

Отже, ця пов’язана з першими двома брехнями, але вона стоїть сама по собі з однієї дуже вагомої причини: деякі люди, здається, вважають, що WordPress такий простий і настільки простий, що його неможливо налаштувати для будь-яких справді значущих цілей. Це випадкова платформа для ведення блогів, нічого більше.

Знову ж таки, це просто не так. Ви можете налаштувати сайт WordPress до останньої деталі. Залежно від ступеня кмітливості в Інтернеті, ви можете налаштувати та поспішати на вміст свого серця. Ви можете кодувати тему з нуля або додати всі потрібні дзвіночки до наявної теми. В основному, можна просто піти на горіхи.

Найкращий спосіб зробити останнє – створити дочірню тему та побудувати свою персоналізацію поверх цього. Ви навіть можете змінити інформаційну панель або налаштувати інтерфейс адміністратора WordPress так, щоб відображати бренд вашої компанії, щоб кожен, хто бере участь у вашій організації, отримував повністю фірмовий досвід при вході в систему.

Кожен, хто каже, що WordPress не може бути налаштований, або невідомий, або невідомий. Так чи інакше, ви не повинні їх слухати.

Брехня № 5: Ви повинні бути веб-розробником, щоб використовувати WordPress

З іншого боку, багато людей також здаються помилковим уявленням про те, що WordPress занадто складний. Смішно, як ці дві думки можуть співіснувати, так? Але ця брехня настільки поширена, як і будь-яка, і позбавляє багатьох людей від CMS.

Справа в тому, що WordPress надзвичайно простий у використанні. Це лише складніше – і пропонує більш вдосконалені функції – якщо ви хочете, щоб це було. Таким чином, веб-розробники можуть отримати багато від цього, і починаючі блогери також можуть. У цьому вся краса і чому я такий непохитний євангеліст WordPress – його можна використовувати майже для будь-яких цілей.

Якщо ви новачок у WordPress, можете встановити його, завантажити безкоштовну тему, ознайомитися з основними параметрами налаштування та зателефонувати за день. В основному, ніхто вам не каже мати зробити його складним. Якщо ви цього не хочете. Зрозумів?


WordPress оточений дезінформацією та упередженістю, але, сподіваємось, тепер у вас є чіткіше розуміння того, що може запропонувати ця CMS. Це по-справжньому універсально, і поки ви знаєте, що ви хочете отримати з нього, ви можете досягти всього, що хочете. Створіть простий блог, щоб розповісти про пригоди вашої кішки або створити повністю налаштований веб-сайт для електронної комерції. Це залежить від вас, і в цьому полягає вся суть, ви не думаєте?

Ви уникали використання WordPress з однієї з перерахованих вище причин? Якщо ви зараз ним користуєтесь, що вас переконало скористатися? Нам цікаво дізнатись, які інші помилки люди також чули про WordPress. Будь ласка, озвучіть у коментарях. Як завжди, ми хотіли б почути те, що ви думаєте.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map