Чому слід розглянути питання про блокування і як розпочати роботу

Чому слід розглянути питання про блокування і як розпочати роботу

Ви розглядали питання про блокування, але не знаєте, з чого почати? Vlogging може бути чудовим способом створити наступне, просувати свій веб-сайт WordPress, продавати товари чи послуги, генерувати потенційні клієнти або, якщо ви потрапили в великий час, заробляйте свою славу та багатство.


У цьому посібнику з блокування ми обговоримо, що саме таке блогування, а також переваги, які може надавати вам, ваш веб-сайт та ваш бізнес. Потім ми покроково розглянемо, як створити vlog, просувати його на YouTube та зв’язати його з вашим веб-сайтом WordPress. Тож давайте почнемо …

Що таке блокування?

Блокування або відеозапис – явище, яке справді знялося за останні 5 років. Досить просто блоги – це тенденція відео блогів, на відміну від написаних публікацій в блозі. Незважаючи на те, що спочатку сприймається як проведення часу для підростаючого покоління, останнім часом vlogging став прекрасним варіантом для будь-якого віку.

Блокування може ґрунтуватися на темі, що робить його ідеальним середовищем як для приватних осіб, так і для підприємств. Просто виберіть свою нішу і починайте записувати. Однак зробити цікаві відеоролики, які приваблюють аудиторію, може бути набагато складніше … постарайтеся не допустити, щоб це вас відклало! Існує багато переваг для блокування, і незалежно від ваших ділових чи особистих цілей, блокування може бути ефективним способом допомогти вам досягти їх..

Куди слід блукати

YouTube

Більшість зригувань відбувається на YouTube. Маючи понад 1 мільярд активних користувачів щомісяця, YouTube – друга за величиною пошукова система після Google. Це дає можливість людям створювати власні канали YouTube, створювати мічені плейлисти завантажених відео, передавати прямі відео, живий чат зі своєю аудиторією, а також пропонувати безліч інших функцій. Це робить YouTube ідеальною платформою для влогерів.

Є й інші канали, популярні серед влогерів. Залежно від вашої ніші блокування та аудиторії, ви можете розглянути можливість блокування Вімео, Facebook або Facebook Live, і навіть Instagram. Якщо у вас є веб-сайт, ви також повинні публікувати свої влоги на своєму сайті. Однак, якщо ви публікуєте повідомлення на інших платформах, завжди робіть це поряд з YouTube. Велика кількість відвідувачів YouTube робить це місцем, якщо ви хочете стати успішним vlogger.

Переваги Vlogging

Існує безліч переваг забої, що робить його ідеальним заняттям як для бізнесу, так і для людей. Тож давайте подивимося на кілька найкращих плюсів …

Слава і Фортуна

Деякі з найвідоміших влогерів накопичили сотні тисяч підписників, а їхні відео переглядають мільйони. Вони не тільки стали знаменитостями, але і ці влоггери заробили великі гроші завдяки рекламі на своїх відео. Популярні влоггери можуть платити компаніям, щоб просувати свою продукцію, носити свої бренди та відправляти трафік на свої веб-сайти.

Досягніть широкої аудиторії

Використання YouTube як платформи для ваших блогів дозволяє охопити широку аудиторію. Ця пошукова система забезпечує, щоб ваші відео були доступнішими для маси, ніж якщо ви щойно розміщували влоги на вашому веб-сайті WordPress. Після того, як ваші відео переглядатимуться новою аудиторією на YouTube, ви зможете використовувати свої відеоролики для залучення трафіку на ваш веб-сайт, генерування потенційних клієнтів, продажу продуктів та багато іншого.

Займайтеся безпосередньо зі своєю аудиторією

Vlogging дозволяє вам безпосередньо спілкуватися зі своєю аудиторією. “Знайомлячись з вами” через свої влоги, ваші глядачі швидко прийдуть вам довіритися і побачать вас як експерта у вашій галузі. Підключившись таким чином до спільноти, ваша цільова аудиторія, швидше за все, запам’ятає вас, скористається вашим сервісом або придбає з вашого сайту.

Приверніть трафік до свого веб-сайту

Багато блогерів та підприємств використовують блокування для залучення трафіку на свій веб-сайт. Перегляд відео швидко стає нормою і кращим типом засобів масової інформації в Інтернеті. Зараз багато людей переглянуть відео, але перейдуть на письмову статтю. Тому веб-сайти часто використовують влогінг для залучення нових відвідувачів, а також допомагають зберегти поточних.

Рекламуйте свій веб-сайт, продайте товари тощо

Vlogs можуть використовуватися як частина вашої маркетингової стратегії. Незалежно від продажу вашого веб-сайту, використовуйте vlogging для його просування. Якщо ви запускаєте сайт для членства, поясніть, чому глядачі повинні зареєструватися. Якщо у вас є магазин електронної комерції, покажіть свої товари та скажіть тим, хто дивиться, чому вони повинні зробити покупку. Або хочете, щоб люди відвідували ваш блог? Потім продайте їм вміст через vlogs.

Як розпочати роботу як Vlogger

Тож тепер ви трохи знаєте про те, що таке блогування та нагороди, які можуть бути наслідком цього. Далі давайте подивимося, як розпочати роботу з vlogger.

Розгляньте свій вміст

Як завжди в Інтернеті, контент є ключовим. Якщо ви хочете створити велику відеозйомку після цього, вам потрібно створити цікаві відео. Знайдіть нішу, яка вас цікавить, або пов’язана з вашим веб-сайтом WordPress. Потім визначте, який вміст буде у ваших відео. Розгляньте можливість розміщення відео, інтерв’ю, ескізів комедії чи будь-чого іншого, що буде цінним або розважальним для ваших глядачів..

Деякі влоггери планують, що вони скажуть, інші просто рекламують. У будь-якому випадку переконайтеся, що ваші відео веселі, інформативні та релевантні. Ваші влоги повинні зв’язатися з цільовою аудиторією та надихнути їх стати постійними послідовниками.

Зйомка відеороликів

Відео

Під час зйомки відеороликів обов’язково використовуйте камеру з високою якістю відео. Перевірте якість звуку і, якщо необхідно, вкладіть гроші в мікрофон. І записуйте свої відео в добре освітленій кімнаті, щоб переконатися, що вони не надто темні. Якщо ваші відеологи низької якості і їх важко дивитись чи чути, то ваша аудиторія не буде зависати, тож знайдіть час, щоб виправити це.

Редагуйте свої відео

Після того, як ви записали своє відео, вам потрібно буде його відредагувати. iMovie для Mac або VSDC Video Editor для Windows – це ефективні програмні засоби безкоштовного редагування, якщо ви тільки починаєте. Однак для тих, хто шукає преміум-рішення з більш досконалими функціями, Відеоредактор Filmora – чудовий вибір.

Під час редагування відео додайте логотип веб-сайту, а також кінцеву сторінку, на якій відображаються заклики до дії. Попросіть людей сподобатися вашому відео, прокоментуйте обговорення нижче, перейдіть на ваш канал YouTube або відвідайте ваш веб-сайт. Це чудовий спосіб створити спільноту на YouTube, ділитися своїм вмістом та залучати трафік на веб-сайт WordPress.

Після завершення вашого відео ви готові завантажити його на YouTube.

Як правильно на YouTube

Як правильно це зробити на YouTube – важлива частина процесу блокування. По-перше, вам потрібно виростити наступні, а потім переконати їх відвідати ваш веб-сайт, зареєструватися у вашому списку електронної пошти, придбати товари чи зробити все, що може бути вашим завданням блокування. Ось як це зробити саме …

Створіть власний канал YouTube

Канал YouTube

YouTube дозволяє це робити створити власний канал, куди ви можете завантажити всі свої влоги. Ви можете додати власне зображення чи логотип та опис на сторінку свого каналу, створити власні списки відтворення, надсилати повідомлення, відповідати на коментарі та багато іншого. Тоді ваші шанувальники можуть стежити за вашим каналом, полегшуючи їм пошук ваших відеологів.

Додайте метадані відео до кожного Вашого блогу

Метадані

Кожен раз, коли ви завантажуєте новий влог, вам потрібно додати метадані. Це допоможе вашим блогам пройти рейтинг на YouTube та Google, а також спростить нових глядачів знайти вас.

Напишіть назву та опис кожного відео, включаючи ключові слова, як це було б у публікації в блозі. Додайте URL-адресу свого веб-сайту в описи, щоб глядачі могли легко отримати доступ до вашого сайту. І включайте заклики до дії, заохочуючи людей ділитися вашим відео, додавати коментар або слідкувати за вашим каналом.

Використовуйте Карти YouTube

Картки YouTube дозволяють додавати інтерактивність до своїх відео. YouTube дозволяє додавати п’ять карток до кожного блогу. Ці картки додають примітки до ваших відео. Залежно від карток, якими ви користуєтесь, ви можете показувати настроювані зображення, заголовки, заклики до дії та URL-посилання на ваш веб-сайт. Ці картки можуть бути дуже ефективними, щоб допомогти вам досягти ваших цілей блокування, наприклад, надсилання трафіку на ваш веб-сайт або збільшення продажів вашого інтернет-магазину..

Показуйте свої Vlogs на веб-сайті WordPress

Вставити YouTube

Відображення каналу YouTube або останніх влогів на вашому веб-сайті WordPress – це прекрасний спосіб зв’язати дві платформи та заохотити відвідувачів вашого сайту стежити за вами на YouTube. Швидкий і простий спосіб зробити це – встановити безкоштовно Вставити YouTube підключати.

YouTube Embed дозволить вам вставляти свій канал чи список відтворення YouTube, або навіть прямий ефір, як канал на веб-сайті WordPress. Цей плагін дуже настроюється і має цілий ряд вражаючих функцій. Це дає вам можливість продемонструвати та просувати своє відвідування аудиторією веб-сайту, заохочуючи їх стати підписниками.

Або просто використовуйте свої параметри теми

Загальна тема WordPress Vlogging

Швидкий спосіб додати свої влоги – використовувати вбудований WordPress oЗареєстровано підтримка відео. Просто скопіюйте посилання (а не вбудований код – лише URL) для свого відео на Youtube та вставте його на будь-яку публікацію чи сторінку, щоб автоматично додавати та форматувати.

Інший варіант – використовувати підтримку вашої теми для пропонованих публікацій або сторінок, а також будь-яких елементів для створення сторінки. Наприклад, тема Total WordPress включає формат відео-публікації (який ви можете побачити у розділі Демонстрація Vlog Gamer показано вище), а також спеціальні модулі для створення сторінок відео, тому у вас є маса можливостей для додавання ваших блогів.

Заключні думки про блукання

YouTube надає корисне аналітики поведінки вашого каналу та аудиторії. Отже, як тільки ви деякий час блогуєте, слідкуйте за аналітикою YouTube, щоб побачити, який тип вмісту vlog резонує у ваших глядачів..

Пам’ятайте, що побудова бази вентиляторів, що блокуються, може зайняти час. Але якщо ви будете дотримуватися вищезазначених кроків, ви одразу випередите конкуренцію. Щасти!

Що заважає тобі нестися? Будь ласка, поділіться своїми думками у коментарях нижче…

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map