Чому nginx – найкращий друг хостингу WordPress

У своїй попередній статті я дослідив, чому PHP7 – це шлях до WordPress, а в сьогоднішній статті – черга веб-сервера.


Велика частина хорошого хостингу – це налаштування стека веб-серверів. Швидкий стек є першорядним для хорошої продуктивності WordPress та чудового користувальницького досвіду. Я вже обговорював, чому PHP7 – це такий хороший спосіб автоматичного покращення продуктивності WordPress, але як насправді веб-сервер?

Сьогодні я поясню: що таке веб-сервер, які найпопулярніші і чому nginx настільки чортово хороший!

Веб-сервер

Одним з найважливіших аспектів хостингу є власне веб-сервер. Веб-сервер несе відповідальність за надання статичного вмісту, такого як HTML, та надсилання його клієнтові (це означає прямо у ваш браузер). Таким чином, веб-сервер також буде нести відповідальність за обробку всієї інформації, яка надходить через процесор PHP, і перетворення її в біти, які проходять через мережу, у ваш браузер. Стек веб-сервера працює з модель клієнт / сервер де веб-сервер виступає як сервер (постачальник вмісту), а клієнт (ви) – той, хто його вимагає.

Найпоширеніші веб-сервери – Apache, IIS від Microsoft і звичайно nginx.

Веб-сервер здатний обробляти як статичний, так і динамічний контент, який надсилається клієнту з деякими незначними відмінностями. Серверна частина завантажується в пам’ять у тому, що викликається робітник процес, і він несе відповідальність за надання потрібного вмісту. І Apache & nginx обробляють статичний та динамічний вміст. У той час як Apache вміє працювати з обома робочими процесами в одному робочому процесі, nginx це не так, як для цього потрібен зовнішній процесор.

Чому Apache та nginx настільки популярні? Проста відповідь полягає в тому, що вони відкриті та безкоштовні. Разом вони складають майже 50% всього трафіку в світі, не простий подвиг!

Що таке Apache?

The Апач HTTP-сервер був створений Робертом МакКуолом у 1995 році, і він ще розробляється в рамках програми Apache Software Foundation. Цей веб-сервер є найпопулярнішим вибором з 1996 року. Він дуже модульний в дизайні, має багато документації і настільки популярний, що є основою для всіх основних панелей управління веб-хостингом. Він навіть включений у cPanel, найпоширеніша у світі панель управління.

Звичайно, це гнучко, це виправдання, що переважна більшість людей, які його використовують, придумають, коли його запитують, і взагалі це правда. Він також дуже розширюваний, і оскільки він може динамічно завантажувати модулі (щось працює над nginx), його можна легко налаштувати.

Apache здатний обробляти статичний та динамічний контент сам по собі в одному і тому ж працівнику, тому він ідеально підходить для його гнучкості, але (і завжди це є, але це робиться за рахунок виконання.

Apache був відомий тим, що є дещо повільним, але нічого не наблизилося до викриття цієї істини, як коли nginx став популярним. Різниця у виконанні між ними – це щось таке не можна не помітити. Тільки з цього питання більшість великих компаній переходять на nginx. Навіть незважаючи на те, що Apache все ще популярний, в майбутньому все неодмінно зміниться, оскільки технологія наздоганяє і все більше і більше програмного забезпечення, яке раніше працювало лише на апачі, починають включати nginx.

Що про Nginx?

Nginx походить від матері Росії. У 2002 році програміст на ім’я Ігор Сисоєв почав працювати над nginx, оскільки він був глибоко стурбований проблемою C10K. Що? Простіше кажучи, оптимізуючи мережеві розетки одночасно обробляти велику кількість клієнтів, що було головним недоліком Apache та справжнім викликом для сучасної мережі. Початковий реліз nginx був оприлюднений у 2004 році на основі архітектури, керованої подіями.

Навіть сам Сасоєв не міг бачити, скільки успіху матиме nginx. Величезні переваги швидкості в nginx та низьке використання ресурсів стали очевидними з плином часу. Nginx має чудовий спосіб надання статичного вмісту, але не може впоратися динамічний зміст. Це також виявилося користю, оскільки динамічний контент не був прив’язаний до одного і того ж працівника, і, таким чином, він міг працювати набагато швидше.

Nginx надає перевагу в тому, що забезпечує швидший вміст набагато більшого обсягу з’єднань, ніж Apache, і в даний час це вибір для хостинг-сервісів, які хочуть запропонувати найкращу ефективність. Це архітектура, орієнтована на події, і її асинхронність є основними моментами її роботи.

Спочатку у nginx був один головний недолік – це документація. Це почалося бурхливо через те, що програміст є росіянином і тим, як він документував свої функції. Але з часом і все більше людей, які використовують nginx, документація надзвичайно покращилася.

Інший недолік nginx – це відсутність модульної конструкції, що означає це не може обробляти правила в режимі реального часу як Apache з файлом .htaccess і неможливо також завантажити модулі в режимі реального часу. Це щось над тим, над чим nginx вже працює, але все ще знадобиться час, щоб відповідати гнучкості Apache.

Однак недоліки швидко затьмарюються чудовою роботою. Це саме по собі дозволило nginx стати популярним вибором для хостингу, орієнтованого на ефективність, і це основа для сервісу, який широко використовується як Пара, доводячи знову і знову, що він може всіляко набирати вище, ніж Apache.

Чому Nginx є кращим вибором для хостингу WordPress?

Є кілька пунктів, в яких nginx набагато кращий, ніж Apache для розміщення сайтів WordPress. Я спробую узагальнити це у наступному списку.

Легко встановити

Nginx – це повноцінний пакет, для роботи в ньому потрібно дуже мало зовнішніх модулів і переважна більшість часу, для того, щоб увімкнути його, потрібен лише один рядок в Linux.

apt-get install nginx

yum встановити nginx

Все, що потрібно, щоб nginx був активним як послуга. Решта – у конфігурації.

Може працювати як проксі для Apache або будь-якого іншого веб-сервера

Nginx може забезпечити миттєве підвищення продуктивності будь-якої конфігурації веб-сервера Apache, запустивши проксі, не впливаючи на функціональність сервера жодним чином.

Може працювати безпосередньо з мікро кешем або навіть швидким кешем

Nginx чудовий завдяки тому, що він вбудований у мікро кеш-пам’ять і навіть може працювати з кешем fastcgi, щоб прискорити продуктивність в 10 разів. Nginx також може забезпечити неабияке підвищення продуктивності при роботі з кешем fastcgi і навіть не знадобиться зовнішній механізм кешування, такий як мембрана.

Це надзвичайно швидко для розміщення вмісту

Nginx швидко засвічується при роботі зі статичним вмістом, і їх дуже легко налаштувати для таких цілей. Один рядок коду може надати доступ до найпоширеніших файлів, таких як статичний вміст, та покращити його ефективність. Крім того, якщо ви знаєте, як налаштувати HttpProxyModule, ви навіть можете досягти однакового рівня продуктивності для динамічного контенту, не впливаючи на функціональність веб-сервера.

Майже в 4 рази більше одночасних з’єднань, ніж Apache

Якщо ви плануєте розмістити веб-сайт із дуже високим попитом із тисячами відвідувань на день, вам було б добре знати, що nginx може обробити в чотири рази більше одночасних з’єднань, ніж Apache, що означає 2 речі:

  • Загалом ваш веб-сайт буде швидшим
  • Для цього вам знадобиться менше ресурсів, ніж Apache.

Це пов’язано з характером nginx, керованим подіями, і він відповідає за наступну вигоду.

Дуже легкий

Nginx настільки добре створений, що неймовірно легкий на ресурсах. Це означає, що він буде використовувати менше часу процесора обробляти кожен запит на з’єднання і робити це за допомогою набагато менше пам’яті. Це дозволить розміщувати великі сайти, використовуючи той самий сервер, який раніше не вдавався зробити це в Apache.

Секрет її успіху полягає в самому двигуні. Nginx працює як веб-сервер, який викликає події, а це означає, що він буде слухати «події» працівника і відповідатиме лише за потреби. The на вимогу Аргумент всередині nginx дозволяє службі нерестувати та видаляти слухачів на вимогу. Це допомагає зменшити використання пам’яті та підвищити ефективність. Apache намагався включити режим події в mpm-event робітника, але він невдало зійшов у відповідність швидкості nginx, оскільки Apache не був сконструйований як веб-сервер, керований подіями.

Це може зробити баланс навантаження

Nginx можна налаштувати для балансування навантаження, отже, ще більше збільшуючи швидкість одночасних з’єднань, розподіляючи навантаження між декількома серверами, що робить його ідеальним для проектів, що мають дуже велике навантаження одночасних з’єднань.

Що це все означає?

Це означає, що nginx є ідеал для WordPress майже всіляко. Це означає, що ви скористаєтеся вигодами від його використання майже одразу після впровадження. Якщо ви системний адміністратор, встановлення nginx – це не обмежувальне значення. Якщо ви навпаки хочете розробити проект або розмістити свій веб-сайт і хочете розмістити його в іншому місці, шанси дійсно високі, що якщо ваш хостинг використовувати nginx, він буде працювати швидше.

Високоякісні хостингові компанії, такі як WP Engine і Flywheel вже працюють на nginx. Але якщо ви збираєтесь поїхати з іншою хостинговою компанією, проведіть дослідження або запитайте службу підтримки, якщо стек веб-серверів містить nginx. Я можу вам гарантувати, що якщо послуга є якісною, вона буде включати nginx в якусь частину стеку.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map