Чи варто відвідувати наступну локальну подію WordPress?

Коротко? Так. Але це не сприймає дуже захоплюючу публікацію, тепер чи не так? Але це правда, і якщо ви серйозно ставитеся до WordPress, ви можете отримати величезну користь від відвідування місцевих подій. Я сьогодні витрачу деякий час, переглядаючи переваги відвідування та те, що можна очікувати, щоб вийти з досвіду в цілому.


Загальні переваги

Метт Малленвег у WordCamp San Francisco

По-перше, ви можете бути здивовані тим, скільки людей, котрих вас чекають, на зустрічі на таких конференціях. Як WordCamp хвалиться, “Не рідкість зустріти … спікерів, які виступають на таких дорогих конференціях веб-індустрії, як South by Southwest.”

І хоча багато конференцій не залучають великих імен, іноді те, що ви отримуєте, ще краще. Ви знайомитеся з усіма веб-дизайнерами та розробниками, які працюють над усіма проектами, багато з яких живуть прямо у вашому місті.

Навіть на заходах без сили зірки варто просто випробувати місцеве співтовариство WordPress у його найбільш “справжньому” та пристрасному вигляді. Ці події в основному проводяться та відвідують місцеві люди, які дійсно дбають про WordPress, і немає жодної можливості оцінити користь від занурення в оточення, повне людей, які зібралися разом з метою, яка вас цікавить..

Не лякайтеся, якщо ви недостатньо досвідчені. Більшість цих подій виходять зі шляху, щоб вітати людей усіх рівнів кваліфікації. Насправді, якщо ви не новачок у WordPress, відвідування зустрічі з людьми, які заробляють на це життя, може бути лише мотивацією, щоб ви могли перевести свою роботу на новий рівень.

І не плутайте їх з однією з ваших типових спокусливих корпоративних заходів. Більшість конференцій навіть містять події після зустрічі та події в мережі, які дозволять вам ознайомитись з вашими колегами в ще більш неформальній обстановці. Вам потрібно більше причин? Ти зрозумів!

Мережі

Ви не тільки отримаєте інформацію від інших людей, але і самі зможете їх видавати. Якщо ви розробник чи розробник веб-сайтів, який кращий спосіб рекламувати свої послуги, ніж взаємодія один на один з людьми, яких ви знаєте, що вас цікавлять? Це надійний спосіб активізувати бізнес.

Якщо ви плануєте мережу, спочатку заведіть своїх качок підряд. Це означає, що ваше портфоліо з найкращими роботами буде заздалегідь відсортовано та розміщено десь із легкою для запам’ятовування URL-адресою, про яку ви можете розповісти людям. Це означає, що друкувати візитні картки, якщо ви цього ще не робили. Це також означає заздалегідь попрацювати над вашим представленням та підйомою ліфтів, щоб ви не спотикалися над своїми словами, коли прийшов час продати свої послуги.

Пошук роботи

Це пов’язане з мережею, але заслуговує на власний розділ так само. Більшість можливостей роботи, які ви знайдете на конвенціях, будуть проводитись шляхом спілкування один на один з людьми, яким потрібна допомога у їхніх проектах. Саме завдяки цій реальній взаємодії віч-на-віч ви маєте шанс по-справжньому звернутися до потенційних клієнтів і використовувати свою особистість, щоб перемогти їх.

Але навіть якщо ця взаємодія не є вашою справою, багато конференцій розміщують дошки оголошень, що дає вам кращий огляд розробок WordPress та можливостей веб-дизайну у вашому регіоні, ніж ви могли отримати, навіть переглядаючи різноманітні Інтернет-сторінки. Це спеціалізований, цілеспрямований та призначений для персоналу відвідувачів.

Лекції

Лекції WordCamp

Конференції, як і більшість торгових виставок, пропонують відомих експертів як з розробки, так і з використанням WordPress. Ці експерти читають лекції, в яких обговорюють, як вони будували кар’єру та як вони роблять те, що роблять. Можливість бачити, як вони наполегливо ставляться до певних викликів або як проходять свій робочий процес, неоціненна.

Ви можете навіть дізнатися про аспекти веб-дизайну, про які раніше не думали вивчати. Хтось, хто є експертом у всьому процесі, може виявити, що ключ до проблеми, яку ви мали, знаходиться в тому місці, яке ви б ніколи не думали шукати. Наприклад, якщо ви завжди були більш зосереджені на технічній стороні веб-розробки, це може допомогти відвідувати презентації про те, як більш традиційні методи графічного дизайну можна застосувати до WordPress. І це лише один приклад. Є так багато інших!

Розмовний магазин

Але не думайте, що це лише представлені презентації, на які ви приїжджаєте – ви можете дізнатися багато про свою торгівлю, просто поговоривши з колегами. Багато хто з них може виявитися настільки ж обізнаним, як і люди, що стоять за подіумами, і якщо вам пощастить, ви можете знайти нового наставника чи співпрацівника.

Немає кращого способу навчитися будь-якій майстерності, ніж взаємодія один на один. Робота в ізоляції може бути набагато складніше, ніж коли у вас є хтось під рукою, який допоможе вам. Такі події часто допоможуть вам подружитися, які можуть стати джерелом підтримки згодом.

Інформація про нові функції

Ви також можете отримувати демонстрації останніх оновлень WordPress та його плагінів на локальних заходах. Ви також опинитесь під впливом аспектів WordPress та функцій, які ви, можливо, ніколи не думали використовувати, або сторонніх фреймворків, які ви ніколи не побачили б пояснити.

Як знайти ці події?

WordCamp – найбільша назва, що стосується конвенцій WordPress, проводить десятки заходів по всьому світу, не зважаючи на необхідність виправдовувати витрати сотень на поїздки в іншу сторону країни для відвідування цього. The повний графік WordCamp їх можна знайти на їхньому веб-сайті.

Однією з найцікавіших особливостей на заходах WordCamp є бар Genius – так, як і той, що знаходиться в Apple Store – який працює протягом тривалості конференції і забезпечує єдину зупинку для всіх ваших питань, пов’язаних із WP.

Заходи WordCamp, як правило, досить доступні – зазвичай в межах від 40 до 60 доларів на цілі вихідні – і за цією ціною я майже можу гарантувати, що ви побачите значну віддачу від своїх інвестицій.

Якщо ви хочете почати менше, ви можете відвідати місцеву зустріч замість конференції. Вони трапляються набагато частіше і регулярніше, так чи інакше, можливо, ви захочете почати саме з цієї причини. Крім того, вони зазвичай безкоштовні – Фонд WordPress сплачує організаторські внески за багато з них, тобто вони не повинні перекладати витрати на вас. Тож якщо ви хочете попередній перегляд локальної сцени WordPress, не маючи для цього жодного тіста, ви можете перевірити одну з них.

WP Знайомтесь з Монреалем

Їх понад 1500 Групи зустрічей WordPress у всьому світі. Швидше за все, у найближчому до вас населеному пункті є один. З іншого боку, однією з найцікавіших особливостей Meetup є те, що вони можуть бути тематичними. Наприклад, у багатьох групах Meetup відбудуться події спеціально для попереднього перегляду особливо захоплюючих нових функцій або для розробки певних типів додатків. Тож, якщо є певна тема, яка вас цікавить, переконайтесь, що стежите за графіками зустрічей, щоб побачити, чи незабаром вона з’явиться.


Дійсно, якщо у вас є інтерес до WordPress поза етапом хобі, немає причин не відвідувати принаймні зустріч. І справді, ви також повинні відвідувати події WordCamp. Я не можу їх достатньо рекомендувати.

Будь-яка інформація про зустріч WordPress або конвенцію, якою ви хочете поділитися? Я щось пропустив? А може, у вас є весела пам’ять WordCamp або поради, якими ви хочете поділитися? Повідомте мене в коментарях!

Зображення WordCamp: Мортен Ранд-Хендріксен, Єва Блакитна, Джош Галлетт

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
    Like this post? Please share to your friends:
    Adblock
    detector
    map