Чи слід додати платні членства на веб-сайт WordPress?

Чи слід додати платні членства на веб-сайт WordPress?

Якщо ви деякий час ведете блог, ви, напевно, намагалися використовувати медійні оголошення для монетизації свого блогу. Але використовувати медійну рекламу не так вигідно, ні просто, як це було раніше. За даними досліджень, рейтинг кліків показ медійних оголошень останнім часом зменшується. Якщо ви хочете отримати надійний спосіб монетизації свого сайту, використання платного контенту через платне членство є прийнятним рішенням.


У цій статті ми поговоримо про те, чому слід враховувати платний вміст, плюси та мінуси створення зони для платного контенту “лише для членів”, і поділимось порадами щодо спрощення процесу переходу..

Що таке платний вміст і навіщо його враховувати

Платний вміст – це будь-який вміст, який розміщується за платною стіною, у зоні “члена” вашого веб-сайту. Це можуть бути додаткові статті, завантажувані робочі зошити, шаблони, контрольні списки, аудіо, відео чи будь-який інший тип вмісту, який додає вашим читачам додаткову цінність. Ви також можете використовувати його спільно зі створенням списку електронних листів та рекламувати його за допомогою стиснення сторінок, спливаючих вікон із наміром виходу та інших маркетингових стратегій, орієнтованих на конверсію, які ви вже можете робити..

Якщо зробити все правильно, платне членство може допомогти вам виділитися з іншої галузі, монетизувати свій сайт або додати інше джерело доходу. Це також може допомогти вам привернути більше зацікавленості на вашому сайті, одночасно дозволяючи будувати кращі стосунки зі своїми клієнтами. Далі докладніше обговоримо переваги.

Ви можете запропонувати своїм читачам ексклюзивний вміст

Якщо додати розділ платного вмісту для членів, ви можете запропонувати вашим існуючим читачам ексклюзивний вміст, який компліментує те, що вже є. Це надає вашому наявному вмісту краще сприйняте значення, і ви можете використовувати будь-що від різних носіїв інформації, як аудіо та відео, до простих контрольних списків або шаблонів..

Додає ще одне джерело доходу

Якщо ви вже продаєте продукти чи послуги, зона оплаченого вмісту додає ще один потік доходу на періодичній основі. Ви можете стягувати плату за доступ щомісяця, щорічно або навіть щоквартально, або створювати різні платні членства, які надають доступ до різних типів вмісту.

Стимулює залучення та сприяє взаємодії.

Якщо область, яка лише для членів, повертає читачів на ваш сайт, щоб вони могли отримати доступ до вмісту, який випустили. Якщо ви з’єднаєте область свого члена з плагіном, наприклад bbPress проти BuddyPress, ви можете залучати своїх членів до обговорень і дозволяти їм не тільки взаємодіяти з вами, а й з іншими членами..

Які недоліки платних членств?

Немає сумнівів, що додавання платного членства з виключно членами вмісту може бути корисним для вашого сайту. Однак є кілька недоліків, які потрібно врахувати перед тим, як заскочити.

Розробка додаткового вмісту може зайняти багато часу

Якщо ви плануєте пропонувати зону платного вмісту як бонус до вільно доступного контенту, майте на увазі, що вам потрібно буде виділити частину свого часу для створення та розробки додаткового контенту. Як блогери та власники бізнесу, нам уже не вистачає часу, тому якщо ви не можете приділити деякий час своєму графіку для роботи над більше вмісту, це рішення може бути не для вас.

Платний вміст може зіграти роль у вашому SEO-рейтингу

Коли буде зроблено поспішно, розміщення всього вмісту за платною стіною може негативно вплинути на ваш SEO. Якщо весь ваш платний вміст встановлено як noindex, Google не матиме інтересу надсилати людей на ваш сайт. Простий спосіб виправити це – запропонувати витяги вашого вмісту перед захистом решти вмісту та забезпечення того, що обидва можуть бути проіндексовані пошуковими системами..

Зона учасників вимагає додаткового обслуговування

Нарешті, майте на увазі, що зона для членів потребуватиме додаткового обслуговування. Це ще один плагін, який потрібно оновити та забезпечити, щоб він чудово грав з іншими плагінами, які вже є на вашому сайті. Вам також потрібно переконатися в тому, що платний вміст не може бути доступним або зловживанням незареєстрованими користувачами, що може зажадати декількох додаткових заходів безпеки..

4 поради щодо переходу на платний вміст

Оновіть WordPress

Якщо ви визначили, що перехід на платний вміст – це правильний вибір для вашого сайту, ось кілька порад, щоб зробити процес безперебійним для вас і ваших читачів..

1. Надайте читачам безліч повідомлень

Перш ніж зробити різкий перемикач, переконайтеся, що ви поясніть читачам, чому ви вирішили заздалегідь стягувати плату за доступ до додаткового вмісту. Дайте їм кращий погляд на те, що вони можуть очікувати, і поступово переходьте на платний контент. Попередження про це заздалегідь дає змогу зрозуміти ваші міркування та задати будь-які питання, які допоможуть їм вирішити, чи хочуть вони інвестувати у ваш платний контент.

2. Зберігайте частину свого вмісту безкоштовно

Подумайте про те, щоб залишити частину вашого вмісту безкоштовно, щоб нові відвідувачі могли ознайомитися з вашим брендом перед тим, як зареєструватися, щоб отримати доступ до платного вмісту. Ви також можете використовувати безкоштовний вміст для залучення трафіку на ваш сайт та просування платного.

3. Будьте готові допомогти своїм користувачам

Коли ви вводите платні членства, переконайтесь, що ваші члени знають умови оплати, політику скасування та те, як вони можуть зв’язатися з вами. Спробуйте створити сторінку поширених запитань, де вони зможуть отримати негайні відповіді або додати плагін Live Chat на сторінці реєстрації.

4. Виберіть правильний плагін

І нарешті, переконайтеся, що ви вибрали правильний плагін для захисту свого платного вмісту. Немає дефіциту плагінів для членства в WordPress, які можуть вирішити це за вас, але переконайтеся, що вони мають необхідну функціональність. Ось деякі функції, на які слід звернути увагу:

 • Можливість відображення статистики доходів – це допоможе вам оцінити, наскільки успішним є ваш членський веб-сайт та який вміст чи плани найкращі, щоб ви могли планувати додавати більше його в майбутньому
 • Різні способи оплати – одна з найгірших речей, яку ви могли зробити, – це запропонувати єдиний спосіб оплати. Люди дуже захищають свою фінансову інформацію, тому переконайтеся, що ви пропонуєте кілька способів оплати, щоб вони могли вибрати той, з яким вони відчувають себе найбільш комфортно
 • Гнучкі ціни – якщо ви тільки починаєте роботу, виберіть плагін, який може підтримувати область ваших членів у міру продовження зростання, а не відразу інвестувати в найдорожчий план. Це дозволить заощадити гроші в довгостроковій перспективі та відповідно скоригуватися.
 • SEO-дружні – виберіть плагін, який не буде маскувати або закривати ваш вміст у пошукових системах, поки не дозволятимете передплатникам бачити попередній перегляд вмісту.
 • Параметри налаштування – переконайтесь, що виберіть плагін, який буде інтегруватися з вашим веб-сайтом та підтримувати розпізнавання торгової марки, щоб ваші читачі могли розпізнавати розділ із платним вмістом як область вашого веб-сайту.
 • Можливість обробляти надходження та повернення коштів – мати справу з платежами непросто, тому вибирайте плагін, який дозволяє не тільки збирати платежі, але і надсилати квитанції своїм користувачам. Переконайтеся, що ви можете оформити повернення коштів за потреби або легко скасувати підписку, а також контролювати доступ для всіх своїх членів.

Ще не знаєте, який плагін використовувати? Ось наші основні рекомендації щодо додавання платних членств на ваш веб-сайт WordPress.

Обмежити вміст Pro для WordPress

Обмежити вміст Pro є одним із найкращих плагінів для членства. Налаштуйте просте безкоштовне або платне членство та підписки, відслідковуйте користувачів та оновлення за допомогою вбудованої звітності або додайте додаткові функції з додатками для побудови форм, BuddyPress, партнерської системи управління філіями AffiliateWP, Easy Digital Downloads e-commerce, Campaign Monitor, bbPress та багато іншого Прочитайте наш огляд обмеження вмісту Pro, щоб дізнатися більше.

Модуль членства WordPress WordPress

Інформація та DownloadView Демо

Наша друга рекомендація: MemberPress – повний плагін для членства на веб-сайті та управління підпискою. MemberPress швидкий і простий у налаштуванні. Просто встановіть, додайте плани або рівні членства, виберіть платіжні шлюзи та додайте на свій сайт посилання на реєстрацію / вхід. Плагін також включає інтеграцію електронної пошти, налаштування купона чи знижок, вбудовану аналітику тощо. Ще не продається? Подивіться, як просто це використовувати в нашому огляді MemberPress.

Завантажте членство та обмеження вмісту - платні підписки для учасників

І останнє – Платні підписки для користувачів Pro інший варіант. Цей плагін пропонує швидкий спосіб прийому платежів, створення планів підписки, додавання платної стіни до вмісту преміум-класу тощо. Плюс сумісність WooCommerce, прості у використанні шорткоди та вбудовані звіти роблять цей плагін чудовим вибором. Є безкоштовна версія доступні, які ви можете використовувати для тестування води, або ви можете (як і інші варіанти, про які ми згадували) переглянути наш огляд платних підписок для членів, щоб переглянути інші функції плагінів.

Але це лише верхівка плагіну членства айсберг. Є тонни чудових Плагіни для членства в WordPress, знайдіть свій час для читання функцій, сумісності плагінів (оскільки ви хочете, щоб він працював із будь-якими плагінами, які ви зараз встановили на своєму сайті WordPress) та найголовніше останні відгуки клієнтів для кожного, щоб знайти плагін, який підходить саме вам..


Додавання платного контенту на ваш сайт – це прекрасний спосіб залучати своїх читачів та монетизувати ваш вміст. Однак це вимагає трохи додаткових витрат на обслуговування та часу, щоб зробити це вартим. Скористайтеся порадами у цій статті, щоб вирішити, чи варто переходити на використання платного контенту.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map