Автоматично діліться новими повідомленнями WordPress у своїх соціальних облікових записах

Соціальні медіа – це прекрасний спосіб залучення трафіку на ваш веб-сайт, але управління кожною соціальною мережею для вашого веб-сайту може бути трудомісткою роботою. Увійти до кожного облікового запису та вручну ділитися останніми публікаціями може зайняти більше часу, ніж власне написання та підготовка нового вмісту. Більшість сучасних веб-сайтів побудовані на WordPress.


Більшість з нас знає, що WordPress оснащений великою кількістю плагінів, які допомагають нам автоматизувати соціальний обмін, але використання цих плагінів означає додавання більше скриптів та функцій у ваш WordPress, що потенційно може збільшити час завантаження сайту.

Завдяки багатьом інтернет-інструментам ми можемо фактично автоматизувати свої соціальні акаунти і врятувати себе від їх оновлення вручну. Чому ви повинні автоматизувати свої облікові записи в соціальних мережах, використовуючи ці методи? Що ж, переваг від використання цих прийомів багато. Деякі з цих переваг:

 • Менше плагінів на вашому веб-сайті, менше використовуються серверні ресурси. Це означає, що ваш веб-сайт матиме кращі часи завантаження сторінки.
 • Менше сповіщення про оновлення означає мало часу, вкладеного в обслуговування плагінів.
 • Мінімальний час витрачається на управління обліковими записами соціальних медіа.
 • Більше соціальних сигналів може допомогти вам краще організовано класифікуватися в СЕРП.
 • Ці інструменти забезпечують аналітику, тож ви знаєте, які публікації стають вірусними.

Вражений? Що ж, ви один раз будете впроваджувати одну із цих методик на своєму веб-сайті. Отже, ось три способи автоматизувати соціальний обмін веб-сайтами, що працюють на WordPress. Я особисто використовую перший метод.

Спосіб 1: Використання IFTTT, Buffer та Feedly

Мій рекомендований метод автоматизації соціального обміну – це використання трьох безкоштовних веб-служб: IFTTT, Буфер, і Канал.

IFTTT – це дивовижна послуга, яка дозволяє нам підключати різні облікові записи та веб-додатки з метою їх автоматизації. Я використовую IFTTT для автоматизації багатьох завдань та генерування звітів та сповіщень. Я настійно рекомендую це, і я думаю, що це саме так найкраще БЕЗКОШТОВНО використовувати.

Buffer – це дивовижна веб-програма, яка дозволяє планувати публікації, щоб поділитися на конкретний час. Базова версія є безкоштовною для використання у всіх популярних соціальних мережах, таких як Facebook, LinkedIn та Twitter.

Feedly – це програмне забезпечення для збирання каналів, яке збирає RSS-ресурси. Найкраще про Feedly – це те, що його дизайн дуже простий і працює з дуже високою швидкістю.

Щоб автоматизувати свої соціальні медіа, вам потрібно спершу підписатись на Feedly, Buffer та IFTTT. Потім додайте канал вашого веб-сайту WordPress у Feedly, використовуючи панель пошуку, розташовану в правому верхньому куті. На веб-сайтах, що працюють на WordPress, RSS-канал за замовчуванням можна знайти на веб-сайті www.yourdomain.com/feed.

AddFeedFeedly

Створіть нову колекцію та натисніть «Виконати».

Follow-AddNewCollection

Потім перейдіть до буфера та увійдіть, щоб підключити соціальні платформи та сторінки, які потрібно налаштувати. Для додавання декількох облікових записів вам може знадобитися придбати “Дивовижний план”.

bufferapp

Тепер ви можете підключити Feedly та Buffer через IFTTT, використовуючи цей підручник: Якщо Feedly, то додайте до буфера. Підтвердьте свої акаунти та виберіть категорію Feedly, яку ви хочете автоматизувати. Це воно! Вам все добре піти.

Select-Category-IFTTT

Якщо Feedly, то додайте до буфера від ahsanparwez - IFTTT

Тепер, коли буде знайдено нову публікацію у вашому веб-сайті категорії Feedly, ваша публікація буде додана до Buffer. Останнє, що вам потрібно визначити, – скільки разів на день ви хочете автоматично ділитися публікаціями за допомогою буфера.

Спосіб 2: Використання TwitterFeed

TwitterFeed це простої 3-х ступінчастий веб-сервіс, який дозволяє додавати канали блогу та автоматично публікувати публікації в Twitter, Facebook, LinkedIn та App.net.

Спочатку додайте канал та назву каналу вашого блогу. Потім перейдіть до пункту «Наперед налаштування», де ви можете визначити частоту оновлення, вміст публікації, сортування публікацій, префікс публікації та суфікс публікації.

TwitterFeed-Add

Після завершення вам потрібно вибрати потрібні мережі соціальних медіа для обміну публікаціями.

TwitterFeed-step2

Спосіб 3: HootSuite

HootSuite існує вже давно. Це дуже потужний інструмент управління соціальними медіа, де планування публікацій для обміну на кількох соціальних акаунтах дуже просто. Він підтримує Twitter, Facebook, Google+, LinkedIn, Foursquare, WordPress та mixi.

По-перше, підпишіться на безкоштовний рахунок на Hootsuite.com та додайте бажані акаунти соціальних медіа.

HootSuite-AddAccounts

Далі перейдіть до Publisher і додайте RSS-канал свого блогу.

HootSuite-AddRss

Нарешті, вам потрібно додати AutoSchedule до своїх публікацій.

HootSuite - Автоматизувати

HootSuite легко налаштувати, і ви можете запланувати до 10 публікацій одночасно в одному обліковому записі. Я б запропонував вам використовувати різні облікові записи HootSuite для різних веб-сайтів WordPress.

Думки

Сподіваюся, ви знайдете ці методи корисними. Якщо ви знаєте про інші хитрощі та методи автоматизації публікацій у соціальних мережах без плагінів, діліться ними у розділі коментарів нижче.

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map