9 причин ніколи не обирати безкоштовний хостинг WordPress

Створюючи сайт WordPress вперше, більшість із нас обирає рекомендований хост WordPress, хоча деякі можуть вважати, що безкоштовний хост WordPress. Зрештою, WordPress.com пропонує безкоштовний план, то чому б не ставати WordPress.org?


Правильно? Не так багато.

Розберемо одне. Сьогодні їх існує декілька безкоштовні хости WordPress що насправді працюють. Однак пов’язаний з ризиком з безкоштовним хостом абсолютно не варто нульової цінника. Ця стаття розповідає, чому. Я обговорю це питання поширені підводні камені використання безкоштовного хоста WordPress і рекомендуємо кілька альтернативних варіантів.

Звучить добре? Давайте розпочнемо.

У цьому розділі я пояснив кожен фактор ризику на прикладі стандартних ділових практик та евристики. Зауважте, що ні всі безкоштовні господарі будуть всі цих питань, але найбільше їх, швидше за все, є принаймні кілька проблеми.

1. Уразливості безпеки у вільному хості WordPress

Безкоштовні хости WordPress не мають ресурсів для роботи інженерів мережі та експертів із внутрішньої безпеки. За умови поганого брандмауера та неадекватних заходів безпеки, вільний хост вразливий до зовнішніх мережеві атаки, що робить його практичним майданчиком для початківців хакерів.

По-друге, оскільки бар’єр для входу на безкоштовний хост WordPress майже дорівнює нулю (для реєстрації вам навіть не потрібна кредитна картка), користувачі або боти зі злісними намірами можуть легко зареєструватися на безкоштовний обліковий запис хостингу. Оскільки ваша установка WordPress проживає на одному сервері, ви вразливі внутрішні напади.

Найгірший тип атак – це мовчазні – тих, чиє існування невідоме до моменту, коли вони виявляться. Дозвольте навести приклад:

 • Уявіть складну шкідливу програму, яка не виявлена ​​на вашому веб-сайті, а також отримує резервну копію в запланованому процесі резервного копіювання WordPress.
 • Коли настає час, шкідливі програми вражають. Це може статися, коли ви накопичили велику кількість підписників бюлетенів, або не дай Бог, коли у вашому інтернет-магазині платні клієнти.
 • Зловмисне програмне забезпечення викрадає дані ваших клієнтів (включаючи дані для входу) та використовує їх для незліченних зловмисних цілей.
 • Якщо клієнт використовує той самий пароль на інших веб-сайтах, вплив буде гіршим.

Незважаючи на це, можливість когось запустити магазин WooCommerce на безкоштовному хості WordPress є малоймовірною. Суть полягала в тому, щоб дати вам уявлення про речі, які можуть піти не так, і змусити вас інвестувати в безпеку WordPress, навіть якщо ви використовуєте платний хост.

2. Питання продуктивності

Ми знаємо, що спільні хости WordPress мають проблеми з продуктивністю, особливо коли трапляється швидкість трафіку або хтось неправильно використовує ресурси спільного сервера.

Тепер уявіть собі випадок із безкоштовними хостами, де абсолютно будь-хто може отримати рахунок, не витрачаючи ні копійки. На вашому веб-сайті WordPress є хороший шанс переривчасті простої і дуже погана загальна продуктивність.

3. Обмежені серверні ресурси

Спільні хости мають гроші на придбання потужних серверів та пропонують своїм орендарям (людям на тому ж сервері спільного хостингу) необмежену кількість дискового простору, високу квоту операцій вводу / виводу та необмежену пропускну здатність (підлягають політиці добросовісного використання).

Безкоштовні господарі просто не мають цього бюджету! Як результат, ви зациклювались мало місця на диску (іноді ледве вистачає для встановлення плагінів WordPress), обмежена пропускна здатність, і (дуже) низький максимальний розмір завантаження файлу.

Як результат, ви не зможете завантажувати великі зображення або важливий медіа-файл (скажімо, PDF в 5 Мб) на свій сайт, що робить ваші зусилля марними. І вгадайте, що? Ви справді не можете скаржитися.

Безкоштовні господарі також мають цікаву бізнес-модель, де вони стягуватиме з вас нереальні гроші за прості оновлення наприклад, FTP-доступ або збільшення дискового простору. Це називається оптимізацією, про яку ми поговоримо пізніше в цій статті.

4. Автоматизовані резервні копії WordPress схильні до збоїв

Ми завжди наголошували на важливості резервного копіювання WordPress та наскільки вони можуть бути рятівними в рази. Більшість рекомендованих хостів, таких як BlueHost та SiteGround, пропонують автоматизовані резервні копії R1Soft для вашого хостинг-акаунта. Безкоштовні господарі не.

У вільному хості WordPress, навіть якщо ви налаштовуєте автоматичну резервну копію, скажімо, UpdraftPlus, є хороший шанс, що робота cron (планувальник) вийде з ладу. Навіть якщо планувальник пройде, є ймовірність, що завдання віддаленого завантаження не вдасться через мережеві помилки або максимальний час очікування виконання PHP. Ви завжди матимете накладні витрати на перевірку того, чи було резервне копіювання WordPress насправді успішним.

5. Мало або взагалі немає підтримки клієнтів

Тут ми будемо реальні – безкоштовні хости не зобов’язані вам жодної форми підтримки клієнтів. Якщо вони не реагують, ви нічого з цим не можете зробити (крім переходу до платного хоста!)

6. Неминуче та незворотне припинення обслуговування

Протягом багатьох років було багато безкоштовних хостів WordPress. CodeInWP зробив дослідження, де вони перевірили, чи справді працювали безкоштовні хости WordPress. На їх подив, деякі з них зробили. Однак, просунувшись на кілька років до 2019 року, двоє з цих чотирьох господарів (50%) пішли з бізнесу.

Безкоштовні хости WordPress, які вже не функціонують у 2019 році, вивчає CodeInWP

Безкоштовні хости WordPress, які вже не працюють у 2019 році. Джерело зображення: CodeInWP

І вгадайте, що? Я не здивований!

Найгірший випадок – є ймовірність, що ваш безкоштовний хост WordPress зникне протягом ночі, без жодних попереджень і повідомлень. Ти не знаєш коли або навіть якщо вони повертаються А якщо вам пощастить – у вас буде повне резервне копіювання WordPress, яке зберігається у віддаленому місці, за допомогою якого ви можете відновити свій сайт.

7. Електронні листи та контактні форми WordPress не працюватимуть

Основна проблема з безкоштовними хостами погана доставка електронної пошти. Зокрема, неможливість надсилання електронних листів з хостинг-сервера. Оскільки безкоштовні хости дозволяють кожному зареєструватися в акаунті, зловмисні боти використовують ці сервери, щоб надіслати багато спаму. Як результат, IP-адреси безкоштовних хостів перебувають у чорному списку від основних постачальників електронної пошти, завдяки чому всі електронні листи, що виходять із цих IP-адрес, автоматично надсилаються на спам.

Ось чому більшість безкоштовних хостів або відключають можливість надсилати електронну пошту зі своїх серверів, або, якщо їх увімкнено, шанси надходження електронних листів у вашу вхідні досить незначні.

 1. Це особливо проблематично, коли електронні листи WordPress, такі як повідомлення про скидання пароля та відповіді контактної форми, не надходять у вашу поштову скриньку. Далі є два рішення:
 2. Ви можете отримати доступ до відповідей контактної форми через налаштування плагіна на інформаційній панелі WordPress.
 3. Ви також можете повністю виправити проблему доставки електронної пошти, використовуючи спеціальний плагін SMTP, такий як WP Mail SMTP, який доставляє електронні листи WordPress через Сервіс SMTP наприклад SendGrid або Mailgun.

8. Піддомени, реклама та SEO

Більшість безкоштовних хостинг-провайдерів WordPress дозволять вам використовувати лише субдомен, намагаючись зберегти їх зусилля щодо брендингу. Якщо ви хочете пов’язати спеціальний домен, це буде платне оновлення.

Така сама природа з рекламою. Безкоштовні хости відображатимуть свої оголошення на вашому веб-сайті WordPress (чому б цього не зробити?) І не дозволять вам показувати власні оголошення. Навіть якщо вони є, ви ніколи не отримаєте схвалення великої рекламної мережі (наприклад, Google AdSense), використовуючи веб-сайт, URL-адреса якого є субдоменом.

Нарешті, якщо мова йде про WordPress SEO, то ось декілька способів, як безкоштовний хост WordPress завдає шкоди вашому SEO:

 1. Ваш сайт розміщений у піддомені зі слабким DA. Тут видимість пошукової системи вже втрачається.
 2. Перевантажені сервери призводять до збільшення часу завантаження сторінки, що перешкоджає вашому SEO-балу.
 3. Існує можливість посилання ферми, де ваш головний домен має сотні, якщо не тисячі вихідних посилань на інші тінисті / незареєстровані домени. Результат – сильно негативний вплив на ваше SEO.
 4. (Цей бере торт) Якщо Google виявить відомі шкідливі програми на вашому веб-сайті він автоматично додає його в чорний список. Після переходу до чорного списку це остаточний цвях у труні SEO. Ви можете прощати з цим сайтом! Вашим єдиним варіантом було б почати заново з нового домену та (сподіваємось) платного хоста WordPress.

9. Завищені ціни та складна міграція

 • Один із основних (і законних) способів, як безкоштовні господарі заробляють гроші – це через розпродажів. По суті, вони стягують завищені суми за незначні оновлення, такі як збільшення дискового простору або пропускна здатність передачі.
  • Менш законно заробляти гроші включають продаж даних клієнтів, таких як списки електронної пошти відомим спамерам або “списки покупців”.
 • Нарешті, якщо або коли ви вирішите перенести свій веб-сайт від вільного хоста, вони можуть ускладнити процес міграції.

Кращі альтернативи безкоштовного хоста WordPress

На початку цієї статті я зазначив, що буду ділитися кращими альтернативами безкоштовного хостингу WordPress, які також є безкоштовними. Ось декілька:

WordPress.com (безкоштовно)

wordpress.com безкоштовна цільова сторінка

Вірите чи ні, безкоштовний сайт WordPress.com – це набагато кращий вибір ніж використання безкоштовного хоста WordPress. Два обмеження:

 1. Підтримка лише піддомену для безкоштовного облікового запису WordPress.com.
 2. Оголошення періодично відображаються на вашому сайті.

Хороша новина полягає в тому, що ви отримуєте дуже надійний веб-сайт, тривалість роботи та ефективність, доступ до десятків чудових безкоштовних тем, а найкраще – ви вже в екосистемі WordPress! Все, що вам потрібно зробити, щоб перетворити ваш сайт у професійний (і усунути всі обмеження) – це:

 1. Оновлення до платного плану, починаючи з $ 5 / місяць або
 2. Перехід на власний веб-сайт WordPress, який починається приблизно від $ 2,95 / місяць

Рекомендовано для: WordPress.com безкоштовно чудово підходить для невеликих портфоліо сайтів, випадкових блогерів, любителів та для обміну загальними оновленнями з друзями та родиною.

Спільний хостинг WordPress – BlueHost ($ 2,95 / місяць)

BlueHost – один з найпопулярніших хостинг-провайдерів WordPress, рекомендований WordPress.org. Він працює над 2 мільйонами WordPress сайтів і пропонує одну з найдоступніших спільних хостингових послуг на ринку.

Рекомендовано для: Люди, які бажають трохи вкласти кошти у свій проект, та створити новий WordPress сайт рекомендованим чином. Веселий факт – якщо ви вкладете гроші, ви, швидше за все, будете прихильні до свого проекту!

Хостинг VPS – DigitalOcean ($ 5 / місяць)

Якщо ви хочете повозитися з WordPress або вам потрібно трохи додаткового живлення, VPS DigitalOcean (також відомий як крапелька) – чудовий хост.

Рекомендовано для: Люди, які шукають додаткову потужність хостингу за низьким бюджетом (одна чашка кави).

Cloudways – керований хмарний хостинг ($ 10 / місяць)

Хостинг вашого сайту WordPress на хмарних обчислювальних сайтах, таких як AWS або Google Cloud, для деяких може бути дещо складним. Тут увійшли Cloudways. Він управляє вашим хмарним сервером, забезпечуючи, щоб ваш сайт WordPress знаходився в чудовому стані.

Рекомендовано для: Люди, які шукають високоефективний хостинг WordPress, з можливістю вибору постачальника хмарного хостингу за власним вибором.

Альтернативи, що не мають WordPress

Сьогодні існує сотні безкоштовних та платних альтернатив WordPress. Більшість з них пропонують рекламний веб-хостинг, що підтримується рекламою, схожий на WordPress.com, а інші – CMS, подібний до WordPress.org.

Кожна з цих безкоштовних альтернатив має різну підтримку таких функцій, як користувацька підтримка домену та можливість показу реклами. Ми використовували кілька таких платформ і рекомендуємо Blogger, Tumblr, Dribbble, Adobe Portfolio (безкоштовно, якщо у вас є активна підписка Adobe Creative Cloud), Wix та Weebly.


Ви коли-небудь замислювалися чому деякі люди обирають безкоштовний хост WordPress? Ось дві причини, про які я можу придумати:

 1. Багато людей розглядають питання про вибір безкоштовного господаря, оскільки вони намагаються хобі, і не впевнені в довговічності проекту. Отже, вони не хочуть брати на себе платні плани. У таких випадках так і є завжди краще вибрати рекомендовану альтернативу, такий безкоштовний сайт WordPress.com.
 2. Деякі люди можуть просто захотіти спробувати власний веб-сайт WordPress, не купуючи хостинг-плану. Хмарні хости, як DigitalOcean і AWS запропонуйте щедрий пробний період, який ідеально підходить для таких програм.

Низький спад

Підводячи підсумок, гроші, які, на вашу думку, ви заощадите за допомогою безкоштовного хоста WordPress – це насправді підман. Кількість часу, який ви витратите на вирішення проблем, пов’язаних із безпекою сайту, продуктивністю та загальною надійністю, буде врешті-решт коштувати вам набагато дорожче. Безкоштовного обіду не існує, і це завжди так, як безкоштовний хостинг WordPress.

Якщо ви серйозно ставитесь до свого сайту WordPress і хочете взяти на себе зобов’язання, це так завжди краще для початку рекомендується хост WordPress. Вони починаються приблизно від $ 3 / місяць, що менше, ніж ціна однієї чашки кави.

Ви раніше використовували безкоштовний хост WordPress? Яким був ваш досвід? Повідомте нас у коментарях нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map