8 причин уникати дешевих веб-хостів для вашого блогу WordPress

Ми всі були там, обираючи веб-хостингу. Всі ми задавали собі одне і те ж питання – чи можу я працювати з цим господарем? В один момент життя WordPress – конкретно, вибираючи веб-хостингу, ми всі задавали собі це саме те питання – чи можу я зробити з цим хостом?


Мережа господар, Досить буквально, є домом для вашого сайту WordPress. І коли трафік вашого сайту зростає, нам потрібно оновити хости. Але це не тільки трафік, який слід враховувати, наш вибір визначається безліччю факторів. Середній час роботи хоста, якість обслуговування, включаючи продуктивність, швидкість та підтримуване програмне забезпечення, технічні навички підтримки та найбільше важливо, вартість.

Фактор витрат

WordPress хостинг: фактор витрат

Практично всі початківці задають одне і те ж питання, вибираючи веб-хостингу:

Скільки коштуватиме річ?

Я це зробив, і я майже впевнений, що ти це теж зробив! Щойно занурившись у чудовий світ WordPress, ви поступово зрозумієте, що вартість веб-хостингу, хоча і керуючий фактор людської логіки, не є найважливішою.

Чому?? Причина проста – коли ви дізнаєтесь більше про WordPress, то виявите, що існує багато факторів, таких як автоматичні оновлення ядра, Захист DDoS, керований хостинг, інтегрований CDN, і безліч інших, які вступають у гру, як тільки ви входите у велику лігу.

Дозвольте мені вибрати найдешевший і розпочати.

Це прямо тут одне з таких неправильні (але необхідні) повороти у житті, над яким більшість із нас замислюється пізніше. Але ей – ми вчимося на своїх помилках, правда? Якщо ви якось дивом приземлилися на цій статті під час дослідження свого нового веб-хостингу – вам пощастило! Простіше кажучи, уникайте дешевих веб-хостів (ви зрозумієте, чому незабаром).

Проблеми з дешевими веб-хостами

Більшість факторів, які обговорюються в наступних параграфах, пов’язані один з одним. Це більше ланцюгова реакція – один дефіцит, що призводить до іншої проблеми. Якщо ви подумаєте про це з точки зору бізнесу – базові рівняння прибутку та збитків – ви побачите, що причини досить очевидні. Давайте розпочнемо.

1. Суворі обмеження ресурсів

WordPress хостинг: дешеві обмеження ресурсів хостингу

Дешеві веб-хости зазвичай використовують погані або використовувані сервери та / або нав’язують якомога більше користувачів цих серверів. В результаті кількість ресурсів, що ділиться між кожним користувачем, сильно зменшується.

Наприклад, розглянемо сервер з 8 ГБ оперативної пам’яті. Якщо на цьому сервері зайнято 100 осіб, кожна людина отримає приблизно 80 Мб оперативної пам’яті. (8 х 1000/100). Це досить пристойно. Збільште це число, і у вас почнуть виникати проблеми.

В чому проблема?

 • Низький ліміт пам’яті PHP: Для початку, є кропітко низький межа пам’яті PHP. Ми це встановили WordPress працює на PHP, правильно? З низьким обмеженням пам’яті PHP руки WordPress пов’язані. Коли ви встановлюєте нову тему або запускаєте ресурс, що інтенсивно використовує ресурси (наприклад, a заплановане резервне копіювання хмар), WordPress не вдасться, і ви зіткнетеся з білий екран смерті.
 • Перевантажена база даних: Ймовірно, ви обмежитеся одним екземпляром бази даних (це означає лише одну установку WordPress), і сервер баз даних буде сильно перевантажений. Як результат, генерування результатів запитів (тобто затримка) займе певний час, що в кінцевому рахунку погіршить ефективність сайту.

2. Загадка на жорсткому диску

WordPress хостинг: дешевий хостинг на жорсткому диску

Жорсткі диски сервера зазвичай дорожчі, ніж їх аналоги на робочому столі. Це пояснюється їх покращеною надійністю, швидкістю роботи та більшим середнім терміном експлуатації. Будь-який жорсткий диск – це ресурс, що розкладається і, таким чином, має a означають життя. Це означає, що після зазначеного терміну експлуатації ймовірність виходу з ладу жорсткого диска значно збільшується разом із зниженням продуктивності нижче прийнятних рівнів. Коротше кажучи, як тільки зазначений термін служби жорсткого диска закінчиться – він повинен відмовитися.

Але це не так з дешевими веб-хостингами. Вони продовжуватимуть користуватися тими жорсткими дисками (або навіть жорсткими дисками настільних ПК), які з часом вийдуть з ладу … і так будуть усі ваші дані!

3. Малі або відсутні резервні копії

Резервні копії WordPress

Здебільшого нові користувачі не знають про важливість створення резервних копій, завдяки чому вони є відповідальність хорошої хостингової компанії взяти регулярні резервні копії. Кожен хороший хост, як BlueHost або WPEngine, буде регулярно створювати резервні копії вашого веб-сайту та зберігати їх до 30 днів!

Шанси на дешевий веб-хост, який робить регулярні резервні копії, досить малі. Навіть якщо вони є, існують неприйнятні обмеження розміру та короткі періоди збереження резервного копіювання. Як бонус вони можуть навіть стягнути плату за відновлення резервної копії!

4. Недосвідчена підтримка

WordPress хостинг: Дешевий хостинг недосвідчена підтримка

Перш за все, реакція на квиток буде повільною. Можливо, навіть не існує належного програмного забезпечення для підтримки. Якщо вам вдасться перетнути ці дві перешкоди, ось наступне – підтримка може не допомогти вам навіть у досить простому хостингу. Я не думаю, що складні питання навіть не виникають сумнівів – ви всі самі.

5. Некваліфіковані фахівці = довші простої

WordPress хостинг: дешевий хостинг, довші простої

Техніки, що займаються нею, – це люди, які підтримують сервери – все, від підключення проводів до встановлення оновлень ОС та безпеки. Кваліфіковані адміністратори сервера коштують дуже дорого – концепція дешевих господарів любить уникати, як чуми.

Пробіги, однак, є необхідною частиною спільного хостинг-бізнесу. Кращі з партії мають вдосконалене програмне забезпечення для обходу його ефекту. Але з дешевими веб-хостингами ви зіткнетеся з неадекватними ресурсами сервера, які не відповідають номінальному рівню, як, наприклад, про жорсткий диск, про який ми говорили раніше. З’єднайте це з недосвідченими фахівцями, і вам потрібно часті та тривалі простої.

6. Повідомлення про часте надмірне використання

WordPress хостинг: повідомлення про надмірне використання хостингу

Іноді на вашому веб-сайті трапляються стрибки руху. Наприклад, якщо ваше посилання ретвітує хтось відомий, або він стає популярним на Reddit. Будь-який звичайний спільний хост буде записувати це як надмірне використання ресурсів.

Але не будемо це враховувати. Дешеві веб-хостинг обмежують ваші ресурси таким чином, що навіть a неповнолітній прискорення трафіку отримає повідомлення про надмірне використання. Повторіть це кілька разів, і вони можуть навіть заблокувати ваш рахунок і відмовитись свій дані, поки ви не заплатите високий штраф!

7. Погана безпека

WordPress хостинг: дешевий хостинг, погана безпека

Безпека – це один із аспектів, який, на жаль, підривається новачками. Але це не повинно вибачити хостинг-компанії. Вони повинні бути досвідченими, правда? Дешеві веб-хости мають дійсно погані заходи безпеки. Основні брандмауери, відсутність захисту від зловмисного програмного забезпечення та майже нульовий захист від DDoS-атак залишають ваш сайт уразливим для безлічі атак.

Ваш сайт стає майданчиком для хакерів для немовлят.

На щастя, ви використовуєте WordPress, який має багато вбудованих механізмів безпеки. Якщо у вас багато їздить на вашому веб-сайті, наприклад, в інтернет-магазині, подумайте про оновлення до преміум-плагіну безпеки, наприклад iThemes Security Pro та VaultPress для додаткового рівня безпеки.

Проблема зловмисного програмного забезпечення

Яскравим прикладом може бути введення зловмисного коду. Хакери можуть швидко знайти лазівки в базі даних і непомітно проскочити шкідливий код – процес, відомий як ін’єкція MySQL. Як наслідок, не знаючи про це, ваш сайт стає зараженим зловмисним доменом доменом. Google позначає ваш домен як точка розповсюдження зловмисного програмного забезпечення, і ваш рейтинг SEO знижується.

Єдиний пункт відмови

Якщо сервер використовує один сервер бази даних без резервного копіювання, одна атака зловмисного програмного забезпечення може призвести до зараження всіх екземплярів бази даних на сервері. Це означає, що всі сайти, розміщені на цьому сервері баз даних, впливають (кожен окремий)! Як результат, якщо на когось іншого домену нападений, ви також можете зазнати наслідків.

8. Приховані витрати

WordPress хостинг: дешевий хостинг прихованих витрат

Коли компанія стягує плату за продукти чи послуги, які повинні бути безкоштовними, ми віднесемо їх до категорії прихованих витрат. Дешеві веб-хости заповнені такими поворотами. Вони можуть стягнути плату за:

 1. Відновлення резервних копій
 2. Передача домену (дуже велика кількість)
 3. Підвищення ескалаційного квитка підтримки
 4. Інциденти надмірного використання ресурсів

Був цей раз, коли я віддався своїй жадібності і купив дешевий VPS за один долар. Я подумав, чому б не спробувати? Як і очікувалося, нічого не вийшло. Зрештою, мені довелося підняти квиток на підтримку лише для того, щоб дізнатися, що вони мені вже виставили рахунок 5 $ за відкриття квитка на підтримку, не кажучи вже про це відповісти!

Висновок

WordPress хостинг: найкращий хостинг

Дешеві веб-хости не говорять ні про що, крім лиха. Ми повинні бути додатковими обережними під час вибору веб-хостингу, який відповідає нашим потребам. Краще вибирати досвідчених та відомих веб-хостів, таких як WPEngine, Media Temple, SiteGround, Cloudways або BlueHost, які захищають ваш веб-сайт. Ви можете дізнатися більше про те кращих веб-хостів в посібнику з хостингу VentureHarbour. Як тільки ви переросте ваш спільний хост, ви можете перейти до більш потужних варіантів, таких як керований хостинг WordPress.

Отже, у вас є спільна історія хостингу? Ми хотіли б знати, яким був ваш досвід. Крім того, якщо у вас є які-небудь поради для хостів, яких слід уникати, або вибрати їх, будь ласка, поділіться своїм варіантом з іншими читачами нижче!

Jeffrey Wilson Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map